• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
ahoj holky,měla jsem návštěvu,no cambi,co to čtu???že by mimísek v bříšku... :grinning: držím palečky a teplotka krásná :wink:
27. led 2009 v 17:02  • Odpověz
Teda cambi to vypadá nadějně. Držím ti prstíčky. :dizzy_face:
27. led 2009 v 17:45  • Odpověz
dobré ráno holky, nějak tu diskuzi zanedbáváme :slight_smile:
28. led 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj mato,my nezanedbáváme,ale ostatní :grinning: já dneska nemám čas,dělám sladké 2 druhy bebeček na pátek.. :wink:
28. led 2009 v 11:53  • Odpověz
ahoj holky...tak já jsem včera proležela v horečkách, mám chřipku a ted jsem začala špinit,tak po pěti dnech je perioda tady..
28. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahoj cam, to je mi líto. Hlavně se bzro ozdrav :wink:, ať může začít nové snaženíčko
28. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
ahoj mat,já jsem počítala,že MS příjde...ted at rychle skončí...mám už nachystané ovutesty,tak vesele do dalšího snažení
a jak jsi na tom ty?
28. led 2009 v 15:08  • Odpověz
já mám do mrchy ještě min. týden. Možná i víc, tak uvidíme jestli přijde :slight_smile:
28. led 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky jojoj práce je dost ale co naplat,jinak už mám dva dny zpožedění ale netestuji nemá to cenu můžou za ty ty antouši,jinak ten močák byl nepříjemnej to je fakt,ale už je to dobrý..my teď byli už třetí sobotu nba plese a tenhle víkend jdem znova tak se moc těším:slight_smile:
28. led 2009 v 17:40  • Odpověz
ahoj holky
cambi: možná mrcha nepřišla, že jsi nemocná. Už by ale chodit nemusela.

luci užij si plesy, trošku ti to závidím, tombolu a tak, ale manžel nemá plesy rád, tak nechodíme. :wink:
28. led 2009 v 17:45  • Odpověz
as, tak to jsme na tom stejně. To už musí být, abychom šli s přítelem na ples. :wink:
28. led 2009 v 18:12  • Odpověz
halooooooooo, kde je kdo? :slight_smile:
30. led 2009 v 08:59  • Odpověz
ahpj mato..nikde nikdo..já ted nakoukla.. :wink: ve čtvrtek už jdu na laparku do Bohumína.. :wink:
30. led 2009 v 09:00  • Odpověz
jak se máš??já jsem dostala mensky :unamused: a asmeen už taky včera myslím..
30. led 2009 v 09:01  • Odpověz
ahoj Peťo, to je škoda. Určitě ti budu držet palce, aby to dobře dopadlo. Já mám ještě na mrchu čas.
30. led 2009 v 09:30  • Odpověz
já jsem ráda,že jsem to dostala a ještě dřívě,at mám tu laparku už zasebou..mato,jdu dělat tatarák..ještě nakouknu,pá :dizzy_face:
30. led 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky, tak včera přišla zase ta blbá mrcha, takže naše IUI v tomto cyklu nedopadlo a tak jsem objednaná na další 9.2.

Holky mám dotaz, říkala jsem si ,že tento cyklus začnu pít kontryhelový čajík na sliznici hned 1.DC, ale trošku jsem to propásla, dnes jsem 2.DC a čaj zvládnu koupit až zítra. Nebude to vadit, že ho začnu pít až 3. DC?
Jsem si to ani neuvědomila a to tak rychle uletělo a mrcha už je zase tady (teda plánovala jsem, že už nepříjde, tak jsem ten čaj ani dopředu nekupovala a teď jsem se probudila po odpolední siestě - byla jsem šíleně unavená z práce a normálně jsem se probudila leknutím, že jsem si vzpomněla na ten čaj). Tak jsem koukla z okna, jestli naše lékárna ještě funguje, ale probudila jsem se v 18:10 a to už kvůli mně nikdo v pátek v lékárně stepovat nebude, že.
30. led 2009 v 18:47  • Odpověz
ahoj as, škoda, že to nevyšlo. Bohužel ti v tomto neporadím. Nemám zkušenost s čajíkem :wink:.
30. led 2009 v 18:51  • Odpověz
ahoj mati: děkuji za podporu.A jak to vypadá s tebou?
30. led 2009 v 19:00  • Odpověz
ahoj, se mnou pořád stejně. Mrcha by měla přijít do 14. dnů, tak uvidíme :slight_smile:
31. led 2009 v 08:47  • Odpověz
Tak budu držet pěstičky, aby vůbec nedorazila. :wink:
31. led 2009 v 09:49  • Odpověz
díky, nechávám tomu volný průběh. Už se na to tolik nesoustředím jako první snaženíčko :grinning: . A zkoušela jsem i Jonáše, tak uvidíme
31. led 2009 v 10:28  • Odpověz
jo, to jsem taky zkoušela Jonáše, zrovna minulý cyklus jsme měli riziko 0, tak byla velká šance, ale teď máme riziko 2 a vychází nám to přesně na den, kdy nám budou dělat inseminaci.
31. led 2009 v 10:56  • Odpověz
moc bych ti přála, aby vám to vyšlo :slight_smile:
31. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahoj,je tady někdo??
31. led 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahoj očko,musím se s tebou podělit o jednu radu.....kamarádka nemohla 2roky otěhotnět...chodila na odblokování bederní páteře a do měsíce byla těhotná...
31. led 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky moje, je to hrozné, ale nějak nemám teď čas na koníkování. V pátek jsem byla na horách, bylo to moc príma, ale včera jsem si celý den kurýrovala bolavé tělo. A dneska musím dát do pořádku trošku barák, je to tu jak po atomovce. A přes týden když chodím do práce, tak je to vůbec o ničem, to nestíhám nic :unamused:

Jak se vlastně máte a jsou nějaké novinky. Já jsem 31DC a pořád jsem to nedostala, což mě štve, protože se tím oddaluje zbytečně snažení :confounded:
1. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj holky, jak se dnes máte? Já budu muset jít mýt nádobí po miláčkovi. Ráno pekl škvarkové loupáčky a kuchyň podle toho vypadá :slight_smile:
Kačko, to vypadá nadějně. Že by to mohlo být mimi si nepřipouštíš? :wink:
1. únor 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Mati: to určitě ne, manža ležel v době mé ovu s horečkama a anitibiotikama a s nikým jiným jsem se o mimi vážně nepokoušela :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
aha :wink:
1. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.