• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
jo pes mi přelízne ksicht a budu ready :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 16:13  • Odpověz
Ahojky holky, občas si vás přečtu a pokud můžu, přidala bych se k vám. Po druhém neúspěšném IVF v listopadu nám zůstali 3 zmrzlíčci, které jsme si nechali rozmrazit. Rozmrzli všichni tři, jedno celé a dvě se trošku deformovali, tak že z pětibuněčných zůstaly dvojbuněčné, ale doktor říkal, že to nemusí vadit a 21.12. nám zavedli všechny tři. Ještě tři dny před KETem mi dělali IUI (protože jsem měla jeden folikul, který praskl a prý byla ovulace), takže pokud se nám zadaří tak budou dokonce čtyřčata. Budu testovat 1.1. tak se uvidí.Dnes jsem byla konečně po týdnu v obchodě, tak jsem si hned koupila tři testy,ale dala jsem je hned manželovi ať je schová, jinak bych byla schopná testovat už dnes, což by byla blbost šestý den po KETu.
27. pro 2008 v 16:16  • Odpověz
autor
Ahojky asmee: jasně, že se můžeš přidat, budeme rády :dizzy_face: A hlavně budeme moc držet pěstičky, aby to dopadlo, tak jak má. Já se taky moc přemlouvám, abych vydržela s testováním do 1.1. - jsem teprve 7DPO.

achal: fajn, alespoň že budeš mít u sebe chlupáče... :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 16:22  • Odpověz
kackarko: musíme vydržet, abychom nebyly zbytečně zklamané. Jednou to snad vyjít musí.
Dnes mi to nedalo a v Tesku jsem koupila dvě bodýčka a halhotky pro miminko, kdyby to teď nedopadlo, tak jednou to snad dopadne, i když to už říkám tři roky a pořád nic, ale pořád neztrácím hlavu.
27. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
autor
My se vlastně snažíme taky skoro tři roky :confounded: A nakupování věcí mám zákaz od MM, ale taky mě to moc láká...
27. pro 2008 v 16:31  • Odpověz
jsem si říkala, že na to jednou skočíme a nebude problém, za pár měsíců, že otěhotním, ale bohužel z pár měsíců se staly tři roky a pořád nic.
27. pro 2008 v 16:36  • Odpověz
autor
U nás je to trošku jinak, já už dvakrát těhu byla, ale ani jednou to nedopadlo dobře :confounded:
27. pro 2008 v 16:37  • Odpověz
já jsem si četla v tvém albu a pobrečela jsem si, ale ono to jednou vijít musí.
27. pro 2008 v 16:39  • Odpověz
Můžete mi někdo vysvětlit princip měření BT? Jednou jsem si to měřila, ale nikdy jsem nepochopila kdy mám ovulaci. Když jsem ten graf nesla k doktorovi, tak mi řekl, že to mám graf jako bych byla těhotná a když to viděl druhý doktor tak ten mi zase řekl, že mám ovulaci již kolem devátého dne. No jsem z toho jelen.
27. pro 2008 v 16:40  • Odpověz
autor
Asmee: promiň, že jsem se odmlčela, ale mám tu nechtěnou a nečekanou návštěvu.
Ale nejlépe Ti princip BT vysvětlí asi tyto stránky, já se to díky nim naučila:
http://merenibt.xf.cz/index2.html

Ale klidně se zeptej na cokoliv, a když to bude v mých silách, ráda Ti odpovím :dizzy_face:
Za chvilku sem zase mrknu, zda si pochopila a něco nepotřebuješ :wink:
27. pro 2008 v 17:32  • Odpověz
Ahoj asmeena přeju ti aby jsi našla 1.1. vytoužené //, Kačenko i tobě samozřejmě :wink:
27. pro 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
Jáji, děkuji. A ty se ničeho neboj. V úterý tam ty dvě potvůrky určitě najdeš :dizzy_face:
27. pro 2008 v 17:41  • Odpověz
holky taky vám přeji tlustice //, teď jsem se dala do studování těch bazálních teplot, podstatu měření chápu, ale nevyznám se v tom grafu
27. pro 2008 v 17:56  • Odpověz
asmeena v čem konkrétně? poradíme :wink:
27. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
achalteke: tak např. v tom tvojem http://www.fertilityfriend.com/home/213919 vůbec nechápu kdy je ovulace?
27. pro 2008 v 18:06  • Odpověz
a jakto že nemáš některé dny zaznamenanou teplotu? To nevadí?
27. pro 2008 v 18:07  • Odpověz
Jsem asi debil, ale když mi to můžete vysvětlit vy profíci, tak budu moc ráda. :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
27. pro 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
Jája nezadávala každý den teploty, proto to FF nevyhodnotil, ale nejspíše byla ovulka 14DC.
Mrkni na můj graf, tam by to mělo být jasné:
http://www.fertilityfriend.com/home/204321
27. pro 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
As: nepodceňuj se, tak to není. Mě taky chvíli trvalo, než jsem se pořádně zorientovala :wink: :dizzy_face:
27. pro 2008 v 18:10  • Odpověz
asmeen z mýho grafu moc nevycházej, já jsem měřila nepoctivě - ne každý den (to je ta přerušovaná čára ode dnů ke dním), taky ti občas nevyznačí ovu, pokud udáš málo symptomů např. že nemáš hlen, atd. Naopak když si děláš ovu testy a zadáš že byl pozitivní ovu ti to vyznačí nepřerušovanou červenou čárou, pokud si FF není jistý je čára přerušovaná. V mém případě vůbec, poněvadž jsem neměřila každý de. Například Kačka má grafík přímo ukázkový :wink:
27. pro 2008 v 18:10  • Odpověz
Aha, to ti udělá tu červenou čáru, kdy je ovulace? a ty tři dny předtím bych se měla snažit?
27. pro 2008 v 18:11  • Odpověz
ahoj holky, hlásím,že jsem periodu už dnes dostala.. včera jsem si ještě dělala test a měla jsem tam // ( samozřejmě druhá byla slabší,ale přesto dobře viditelná) a buch ho..mrcha stejně dorazila. takže pro příště testy schovám a testovat nebudu.

každopádně vám přeji,at k vám mrcha nedorazí a 1.ledna oslavíte jako těhulky. držím vám všem palce.
27. pro 2008 v 18:14  • Odpověz
A co v tom grafu znamenají hvězdičky, plusy, mínusy a to PM ?Já jsem se minulý měsíc zaregistrovala na wunschkinder,ale ještě jsem neměřila, protože jsem byla po 2.IVF a pak jsem šla hned v dalším cyklu na KET.
asmeen tak nějak, snažit se je třeba před ovu, při i po je ještě velká šance :wink:
cambi: možná si těhu? To, že si to dostala to přece nemusí vylučovat. A koukám ty si z okresu Ostrava? Já jsem přímo z Ostravy.
27. pro 2008 v 18:15  • Odpověz
asmeen tak až tak do toho nevidim + je pozitivní ta věc ke které se vztahuje (např. test), mínus negativ. Hvězdička je myslim snažení, teda myslim ale v tom už se fakt moc nevyznám
27. pro 2008 v 18:16  • Odpověz
cambi to je mi líto a já myslela, že to vyjde, ale naděje tam ještě je :wink:
27. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
asmeen, já jsem taky přímo z Ostravy.... přesně to stejné jsem měla minulý měsíc...na testech druhá slabá, perioda nedošla,tak jsem si říkala,že je to jasné a mrchy dorazila o dva dny později
27. pro 2008 v 18:20  • Odpověz
holky jsem nějaká unavená, asi po tom utrogestanu (taky se mi po něm dělá ekzém na prstech ruky, je to hnus ty hormony), tak se jdu trošku natáhnout a moc děkuji za info a vřelé přijetí mezi vás.
27. pro 2008 v 18:20  • Odpověz
tak možná máš biochemické těhotenství cambi. Z jaké části Ostravy? Já jsem z Poruby. :sunglasses:
27. pro 2008 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.