• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Tak jsme po obědě a jdu se vrhnout na buchty, už mi krásně vykynulo těsto :wink: :dizzy_face:
1. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
ty bych taky mohla příští víkend upéct. Miláček už je na mě žadoní delší dobu :wink:
1. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
To já je letos peču už po druhé. Manža prostě miluje klasiku :wink: Už je mám v troubě, tak musím, dávat pozor a ne se tady zakecat :wink: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
asi je udělám zítra. Budu až do úterý sama doma, tak budu mít čas :slight_smile:
1. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Manžu máš někde na služebce? Není ti smutno?
1. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
Zítra jede do Plzně a bude tam jen do úterý. Tak se to dá přežít. Mám tu čtyřnohýho lumpíka :grinning:
1. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Tak hlavně, že nejsi úplně sama :dizzy_face:
1. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky, můžu se přidat? Akorát přemýšlím, kdy se mám provést testík, nehci by zbytečně zklamaná :slight_smile:. Jsem 14. dne po ovu, teplota ok, 9 den jednodenní pokles (doufám že nidační dip :slight_smile:) ), od té dony mě pobolívá příško jako při MS a mám hustý bílý výtok. Akorát jsme tento měsíc měla hrozně brzo ovulaci, 6 den (normálně 17 až 18 dne cyklu). Luteální fázi jsem zatím měla vždycky na chlup stejně dlouhou, takže jsem to měla dostat včera a zatím nic :grinning: . Tulení bylo v den ovu. Co vy na to jako? Miminko bych si hrozně přála. Předem dík za názory a všem přeju pěkné čárky :wink:
1. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Blondynko, klidně se přidej, budeme moc rádi :dizzy_face:
Jinak na Tvém místě bych zítra ráno testla, protože včechny ty příznaky jsou úžasné :dizzy_face:
1. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
Děkuju :wink: . Fakt bych byla hrozně ráda, moc by se to teď hodilo, navíc ani ne měsíc po svatbě :grinning: . Říkala jsme si že to nechám na středu, jestli tedy MS nepřijde, to už by se případné HCG mělo projevit. Hlavně nevím jak mám citlivej test, jsem teď mimo ČR a tady se jaksi citlivost neuvádí :unamused: .
1. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Tak to si myslím, že ve středu uvidíš krásné //. Moc bych ti to přála, byl by to nádherný posvatební dáreček :wink: :dizzy_face:
1. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jsi milá? Jak jsi na tom teď vůbec ty? Něco jsem četla, ale těch příspěvků je tu hrozně moc.... Jinka určitě budu informovat. Nemám se s kým o tom moc pobavit, jak nejsme v čechách, člověk je bohužel trošku mimo. A jak na potvoru všechny moje kamarádky jsemo netově lehce zaostalé :frowning2:
1. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Blondy: mrkni se do mých albíček, je to nadlouhé vyprávění. Já momentálně čekám na MS, protože, když jsem měla ovu, byl manža nemocný a bral antibiotika. Měla dorazit už v pátek, ale minulý týden nebylo zase nějak dobře mě, tak se to možná posunulo. Už ale aby dorazila a my se mohli znovu začít snažit :wink: :dizzy_face:
1. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
ahoj blondýnko, vítej mezi námi. Taky si myslím jako Kačka, že ve středu by jsi mohla najít dvě krásné // :slight_smile:
1. únor 2009 v 15:23  • Odpověz
Nějak ty tvoje nemůžu najít :frowning2: . Uvidíš, určitě brzo přijde, ať máte další pokus :wink:
1. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
doufám, že nám dáš vědět jak dopadlo testování. A to albíčko najdeš tak, že vedke kackark klikneš na ten foťák, co je na pravé straně :wink:
1. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
Děkuju, to víš blondýna no. :grinning: Hledala jsem to nahoře ve fotoalbech.... Jinak určitě budu informovat, možná už dřív, protože nevím, zda to do středy vydžím....
1. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
jak dlouho se snažíte?
1. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
Moc dlouho ne, v podstatě teď třetí měsíc. S tím že po vysazení HA jsem měla nízkou sliznici, a první měsíc zrovna při ovu byl pryč... Takže v podstatě času dost, jen by se to teď docela hodilo, protože bych na mimi měla dost času....
1. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
jj, to jsi na dovče? :slight_smile:
1. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Blondynko: ono to ani není tolik o té delce snažení, ale o tom, jak dlouho si čekala před tím a jaká touho po mimi u tebe je :wink: :dizzy_face: Moc, moc držím pěstičky :wink: :slight_smile:
1. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
No to jsem na dovče, ale tříleté, jak říká manžel :grinning: . Tak mimi jsem už nějakou dobu chtěla, ale vždycky byly věci, co byli nějak přednější. Nejdřív vysoká, pak dobrá práce, pak jsme nevěděli jestli pujdem do zahraničí a tak. :unamused: Ale tak nějak tajně doufám že už mimi u mne bydlí..... :wink:
1. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Snad ano a ve středu se uvidí :wink: :dizzy_face:
1. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
holky zdravím vás.
Kackark: koukám, že jsi taky nakoukla. Doufám, že se ti daří dobře.
Všem nám držím pěstičky, ať co nejdřív najdeme ty vytoužené //.
blondy: tak u tebe je naděje? To je super, tak ať se to testováním potvrdí.
1. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
Hezké pondělí, tak zatím u mne žádná změna, všechny "příznaky" přetrvávají, jen mě bříško včera od večera bolí o něco víc, ale teplota zůstává pořád stejná. Většinou by se měla zvyšovat, ale já jí mám konstantní už několikátý den :unamused:
2. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj blondy, nemusí se zvyšovat. Hlavně když neklesá :wink:
2. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak jsem změnila rozhodnutí, testík si udělám už zítra :slight_smile:
2. únor 2009 v 16:56  • Odpověz
blondy, tak držím pěstičky.
Já jsem se dnes objednala na dornovu metodu (má to být odblokování páteře). Minulý týden jak jsem byla na masáži, tak mi paní řekla, že mám zablokované 3 obratle, ale protože jsem absolvovala IUI a možná bych byla těhu, tak jsem to nepodstoupila, byl by to risk, ale teď už jsem 5DC tak vím, že těhu nejsem a proto jsem se objednala na středu. Tak snad potom budu moci chodit a nebudou mě muset nosit. :grinning:
2. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
Hlavně ať ti to dobře dopadne a jsi ok :slight_smile: Zítra dám vědět :wink:
2. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Krásné dobré ránko přeji všem a blondy, držím pěstičky, ať to dnešní testování dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2009 v 06:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.