• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
dobré ráno, i já držím pěstičky :slight_smile:
3. únor 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky, tak bohužel nic :frowning2: . Lehce dnes klesla i teplota, ale MS nikde... Tak uvidim, jak to dopadne, snad to brzo dostanu :wink:
3. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Blondynko: test byl negativní? Pochopila jsem to správně? A jaká byla teplota? Ještě nějaká šance určitě je :dizzy_face:
Já jsem nha tom s MS stejně, nevím, kde se loudá :confounded:
3. únor 2009 v 17:01  • Odpověz
Takže pořád nepřišla? No byl tam mailnkatý náznak ale až po delší době takže to beru jako negativní. Teplota klesla a o dvě desetinky ale pořád se ještě drží nad čarou. Uvidíme, snad se dočkáme, obě :slight_smile:
3. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
ahoj holky,Kači a Blondy..džím palečky :dizzy_face: já jsem věčně unavená,ve čtvrtek mám nástup,laparka :wink:
3. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
hnedoocka23: přeju, aby Ti to dobře dopadlo. Je to náročné, co? :frowning2: :slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
děkuji blondy...snad mi to k něčemu pomůže a vše dobře dopadne...nervozita spadne až zítra večer na mě jak se znám..zítra mě čeká nákup do nemocnice atak..no,ale už se těším :wink:
3. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
hnedoocka, když to mám pomoci, tak ještě aby jsi se nětěšila :slight_smile: nervozita není na místě, určo to bude v pohodě :wink:
3. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
ted budu poprvvé v nemocnici..ani nevím,jak dlouho si mě tam nechají..někdo šel domů druhý den,někdo po třech dnech..nejvíce mě děsí ten pobyt..nesnáším nemocnice :angry:
3. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
podle mě záleží jak to bude tovje tělo snášet. Můžu se zeptat v k teré nemocnici? Nemocnice jsou fůj, užila jsem si jich víc než dost :angry:
3. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
budu v Bohumíně :wink: no snad to zvládnu..
3. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
budu na pokoji sama,řekla jsem sestře,že chci nadstandart :wink:
3. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
dobrou noc :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
dobré ráno,všem,nějaké novinky???
já jsem se ještě pořád nedokopala k tomu abych se připravila a vyrazila na nákupy do města,jsem to ale zhnilá duše..už jsem nervozní sakra :angry: :angry:
4. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojky, nebuď nervozní, dobře to dopadne :wink: Já pořád nevím, jak na tom vlastně jsem, azatím to neřeším a uvidíme...
4. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
ahoj, neboj Peťo, vše dobře dopadne. Budu držet pěstičky. :wink:
4. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
díky holky,v klidu budu,až to bude vše zamnou..
4. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
holky,tak já se pro dnešek loučím..mám ještě práci,sbalit si..musím pejsanovi zamrazit a rozporcovat masíčko,at má do pondělka,manžovi se nechce denně vařit.. okoupat se atd...tak snad mě v pátek pustí..
holky,už se na Vás těším...a děkuji za vše..podpory od vás a tak..pá
:dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Krásné víkendové ráno holky :dizzy_face:
Jakpak se máte?
A co ty blondynko, už jsou pozitivní testíky??? :wink:
7. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
ahoj kackark, celkem dobře. Večer jdeme na plesat :slight_smile: Já dělám řidiče, takže budu na limče.
7. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Mati: i tak se máš, taky bych si šla někam zatancovat, ale manža na to moc není :frowning2:
7. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahoj holky...no ahoj kačko...ty jsi se dlouho neukázala :wink:
7. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
očko, doufám,že ti vše dopadlo v pořádku a co nejdříve nám podáš dobré zprávy
7. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Cambi, jak chodím do práce, tak jse to se mnou o ničem, příští týden budu mít pár dní volna, tak se polepším :wink: :dizzy_face:
7. únor 2009 v 15:17  • Odpověz
ahojky kackark,
tak bohužel nic. Teda těhu to bylo, ale bohužel jelikož jsem neměla dostatečně narostolu sliznici, mimi se neudrželo... :cry: . Bohužel s tím mám zatím po vysazení HA stále problém. Ale hlavní je, že jsem úplně v pořádku, takže to snad vyjde jindy :slight_smile:
7. únor 2009 v 15:34  • Odpověz
Kačko, u nás taky na plesy nejsme zatížení. To jen, že jdeme s partou. Jinak bychom nikam nešli :slight_smile:
Blondy, tak to vyjde příště :wink:
7. únor 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
Blondy, tak to mi je moc líto, a to jsi byla u dr. že to takhle přesně víš? Moc budu držet pěstičky, aby to příště vyšlo a zkus pít kontryhelový čaj, pomáhá růstu sliznice :wink: :slight_smile:
Mati: už jsi asi na plese, tak si ho pořádně užij :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
kackark, no jo byla, začala jsme krvácet, takže mi nic jiného nezbylo.... Jinak čaj piju :slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
blondynko: tak to je dobře, že čaj piješ. Já když vysadila HK, tak se mi cyklus upravoval rok a několikrát jsem musela jít i na vyvolávačku. Tak snad se ti to upraví rychleji než mě :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás.
Taky jsem tento cyklus začala pít kontryhelový čaj a tak jsem zvědavá, jaká bude sliznice, protože jdu v pondělí na IUI, tak to doktor uvidí na UTZ. :wink:
Blondy, to je škoda, že to nedopadlo, ale pokud jsi zdravá, tak to brzy přijde uvidíš. :wink:
7. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.