• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Ahojky as,
tak to nás budeš muset v pondělí informovat, co dr. na Tvou sliznici říkal. Vážně jsem dost zvědavá :wink: :dizzy_face: A hlavně moc držím pěstičky na IUI :wink: :dizzy_face:
8. únor 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojky holky,koukám že jak se nás polovina rozutekla do práce tak tu toho moc není,ale neva se určo polepšíme až budeme mít ty mimča v bříškách,já mám teď 12dní zpoždění a včera mi dr bral krev na hcg,ale já mám určo zpoždění kůli antibiotikům co jsem brala je ale divné že jsem při nich brala i duphaston a ms nedorazila tulení mi teda vychází na ovu ale kdo ví ,nechám se překvapit pač mě těhu testy nebaví..as držím palce ať je sliznise pěkná:slight_smile:
8. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
Holky poraďte mi prosím jak se ten kontryhelový čajík pije...?
8. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
ahoj holky,jsem domaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj holky...
ahoj očko...tak všechno v pořádku? no doufám,že ano a ted hned budeš těhule :wink:
8. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahoj holky, vy jste se tedy rozepsaly :slight_smile:
Pěťo, vítej zase mezi námi. Tak teď už ti to půjde jedna báseň :wink:
8. únor 2009 v 17:17  • Odpověz
takže..měla jsem srůsty,myom 1cm u vaječníku...endometriozu a slepák mi tlačil na dělohu,tak mi to tam vše odstarnili a dali do kupy!!!!!ale hlavní je,že oba vejcovody jsou průchozí!!!!! další mesíc půjdu na IUI se stimulací..
jinač na sále jsem byla od 8hod...na pokoji jsem se probrala v 9.55hod..měla jsem velkou zimnici a mírné bolesti...spíše mě bolely záda...a to dost!!!!první den jsem začala ihned chodit,sedat si,ale nešlo to,omdlévala jsem...i ve sprše...zepšilo se to až o půlnoci..pak jsem už byla sama na wc..jinač klistýr pohodička,vydržela jsem 7min!!!raději 20x na klistýr než vytahovat dren!!!!!!JE TO HUMUS NEPŘÍJEMNÝ... :frowning2:
8. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
dobré ráno všem.. :dizzy_face:
9. únor 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
Ahojky kočky,
Péťo, je dobře že to je za Tebou a v podstatě máš samé dobré zprávy, to Ti moc přeji :wink: :slight_smile:
Luci: já piji jednu lžičku zalitou asi 2dcl nevařící vody jedenkrát za den a od MS po OVU :wink: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 08:33  • Odpověz
dobré ráno přeji :slight_smile:
9. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
tak dnes jdu po 2 měsících do práce :slight_smile:
9. únor 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Mati a těšíš se, nebo máš strach? A jaký byl vlastě ples? :wink: :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
ples byl celkem dobrý :wink: Byly jsme tam 2 řidičky, tak jsme pily pouze džusík.
Do práce se mi moc nechce. :unamused: Ale snad brzo splynu s prací. :slight_smile:
9. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
mata, to určitě zlvádneš, během chvilky si zvyneš, uvidíš... :wink:
kackark, co ty, jak se vede?
9. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoj blondy, snad ano :wink:
9. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Mati: já ti hlavně moc přeji, aby to dlouho netrvalo a ty si byla zase doma :dizzy_face:
Blondy: dneska mám volno, tak jsem se dala do úklidu a zítra a ve středu jdu zase do práce, ve čtvrtek ještě nevím, ale na pátek se moc těším, bude zkrášlovací - jdu na nehty a kosmetiku.
A co ty? Jak se máš?
Holky, a tak mě nějak napadá, co Valentýn? Slavíte? Jaké dárečky vybíráte atd. :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
Kačko, kéž by tvoje přání vyšlo. Mrchu čekám ve středu. Podbřišek mě pobolívá, vaječníky taky cítím.
Valentýna neslavíme :slight_smile: A co ty?
9. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
holky, pomalu se loučím. Budu muset do práce :slight_smile: Ale jen dnes a zítra :wink:
9. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
kackark, my také valntina neslavíme. Nemám ráda tyhle americké svátky. A ktomu abych dla někomu nějaký dáreček, nepotřebuju mít jeden den v roce.
Mám se tak nějak neurčitě, stále mi není ještě úplně dobře, navíc jsem zvědavá, jestli moje tělo bude už fungovat a nebo bude pokračovat v tom, jak začalo... :confounded:
mata, tak si to tam užij a ať ti to rychle uteče
9. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

www.obezita.kubikula.net

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová
9. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Mati: tak ať Ti to v práci utíka a co ty víš, třeba ve středu místo mrchy objevíš //. Přeji Ti to :dizzy_face:
No a k Valentýnu, mi ho decentně slavíme, protože shodou okolností jsme v tento den před osmi roky byly spolu v kině jako kamarádi (já chodila s manželovým tehdejším nejlepším kamarádem :sunglasses: ) No a tam přeskočila pověstná jiskřička (byli jsme na Prcičkách :grinning: ).
Vydrželi jsme to a do kupy se dali, až 9.3. - ale ten Valentýn byl tenkrát začátek, tak je to pro nás taková symbolika :wink: :slight_smile:
9. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
kackark, tak v tomto případě určitě, to je něco jiného. Tak to hezky oslavte :slight_smile:
9. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Akorát nevím, čím bych letos překvapila, nemám nápad :frowning2:
9. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak ještě máš nějaký ten den čas... Ty ho přece znáš nejlíp, tak něco, co by mu udělalo radost :wink:
9. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Napadl mě župan, protože on mi ten můj pořád krade, ale to není tak nějak originál. :unamused:
9. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
Myslím, že kdyby se ti podařilo koupit nějaký zajímavý, tak by to šlo. Není župan jako župan :slight_smile:
9. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Blondy, to je fakt :wink: :slight_smile: Omlouvám se, že nereaguji hned, ale uklízím a k netu si jen odbíhám odpočívat :wink: :slight_smile:
9. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
kackark:ahojky jsem tu nebyla ani nepamatuju!JInak mame s ockou uz po laparce,huraaa je to za nama!a co ty a snazenicko!??
9. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Ahojky Ivčo, že má Péťa po laparce vím, ale o Tobě jsem nevěděla, tak gratuluji. Já jsem dnes 7DC tak doufám, že by se únor konečně mohlo zadařit. Chci tomu moc věřit.

Kočky, všem vám přeji příjemný a pohodový den :wink: :dizzy_face:
10. únor 2009 v 06:32  • Odpověz
ahoj všem a přeji hezký den a pracujícím at to rychle uběhne :wink:
10. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.