• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
ahoj holky, tak to vypadá, že to tento měsíc zase nevyjde. Tak snad bude další úspěšnější
:slight_smile:
10. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj mati :wink: už to dostáváš??? :confounded: holka,březen je náš všech :wink: jsi v práci,nebo ještě doma??
10. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
Ještě doma, mám odpolední, tak do práce jdu až ve 13 hodin. JJ, už začínám špinit. Zatím opravdu jenom slabě špinit. Což mám ještě naději :slight_smile:
10. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
aha,tak to si užij ještě pár hodin doma :wink: přesně tak,špinění nic neznamená..třeba se zavrtává mimís,kdoví...
10. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
jsem spíš pesimista :slight_smile:
10. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
ale mato,nevěš hlavu...a jak bylo včera v práci????nezvyk,co?
10. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
co se stalo vůbec se Sačou valentovou???objevila na testu dvě //,udělala tabulku a od té doby se tady neukázala :confused: snad je v pořádku??!!
10. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Peťo, práce bylo tolik, že jsem do ní zaplula taky rychle jako bych vůbec doma nebyla. Doma už byla nuda, práce mě baví :slight_smile: . Taky nevím co s ní je. Že by se na nás nepřišla ani podívat?
10. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
mata, tak to je dboře, že jsi to v práci zvládla :slight_smile: . A s tím špiněním, uvidíš, taky bych to zatím ještě nevzdávala...
hnedoocka, jak jsi zvládla tu laparku? kóukala jsem, že toi toho našli požehnaně, ale hlavně že jsi teď ok :wink: A jak se vůbec teď cítíš?
10. únor 2009 v 10:46  • Odpověz
ahoj blondy...no,byla jsem překvapená,že mi toho našli tolik,nikdy jsem neměla problémy..je to zvláštní..ale hlavně,že mi vše odstranili :wink: co mě nejvíce bolí,tak záda..mám to ode dne laparky...asi z toho vzduchu,co do tebe vpouští...nejhorší byl ten dren,jinač v pohodě,bčicho moc nebolelo...punkce byla pro mě bolestivější :wink: v ten den jsem akorát omdlívala,musela jsem chodit,sedat si,nešlo to...ale kolem půl noci to povolilo a už jsem chodila sama :slight_smile: v březnu se chystám na IUI..
10. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
a větry,ty mě trápí dodnes :grinning:
10. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak doufám že to vyjde. Teď když jsi ok, tak není šance přirozenou cestou? to je na tom to nejhorší, člověk si myslí, že je v pořádku, když ho nic nebolí a noa je skutečnost ořitom jiná. Hlavně, že jsi teď v pořádku a naděje se tedy zvýšila :wink:
10. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
já taky myslím, že už ti to Peťo vyjde.
Ahoj blondy, a co u tebe nového? :slight_smile:
10. únor 2009 v 10:56  • Odpověz
jo to jo...manžel má hodně pohyblivý spermiogram...tak chci jít na IUI,dál ti to zavedou a k cíli už to je jen kousek..doma to pozichrujeme :slight_smile: ale chci brát před iui vždy clostil,at je víc vajíček a tím větší šance...ted to tam mám pěkně vyklizené,čisté...tak doufám,že mimi bude brzy :slight_smile: holky,jdu se na chvíli lehnout,k vůli zádům..
10. únor 2009 v 10:56  • Odpověz
hnedoocka, řká se, že po laparce je vždycky větší šance :slight_smile:
mata, no nového v podstatě nic, akorát mi pořád ještě není úplně nejlépe a bříško stále bolí, i když už je to tedy o něco lepší...
10. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
ahoj holky, hlásím, že jsem naprosto Ok, dokonce jsem byla 2,2, u doktora a našel nám srdíčko a teď jsem 8+3 a pokud bude při příští kontrole vše OK, tak dostanem průkazku. Jen jsem prostě trochu nestíhala - Manžel se rozhodl marodit s tou pitomou chřipajznou, tak jsem se já i s dítětem evakuovala k babi a teď už jsem zpět a hlásím se zas ´"do služby".

PS?: kolik že je dalších těhu?
10. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz
ahoj Saši....to je supéééér,gratuluji k mimísku a at už máš těhu průkazku...tady prozatím žádná těhu :unamused: ale zanedlouho se k tobě přidáme neboj :grinning:
10. únor 2009 v 16:44  • Odpověz
valent: tak to gratuluji. Pošli nám hodně těhu bacilů - prostě nám to tady zamoř. :grinning:
10. únor 2009 v 16:46  • Odpověz
holky - já bych vám to ráda všem poslala - ale pošlu vám jednu povzbuzující informaci? Chcete?

tak nečekám na odpověď, ale musíte být naprosto v klidu a ono se to povede vám všem. Ale chce to mít naprostou pohodu, žádný stres. Jsem toho příkladem. První syn se nám podařil napoprvé - ale to nejen první měsíc, ale i jsme spolu spali jen 1x za ten měsíc. říkáte si žádný div? nebyl by, pokud bych nepatřila do "rizíkových skupin" z několika důvodů - při výšce 168cm mám 109kg, při prvním dítěti jsem měla zvedlý prolaktin, takže riziko, že neovoluji, a navíc se léčím s nedostatečnou funkcí štítné žlázy.
A teď to druhé? taky napoprvé - zkoušeli jsme to v měsíci asi 5x

Takže ještě máte pocit, že zrovna vám se to nepodaří? ručím vám za to, že se zadaří brzo.
10. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
ahoj,
valent:moc hezky si to napsala :dizzy_face:
10. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
ahoj, valent, to jsem ráda, že jsi k nám nakoukla. Taky gratuluji k mimísku a ať probíhá vše v pohodě. :slight_smile:
11. únor 2009 v 07:15  • Odpověz
autor
Ahojky kočky,
u nás je tolik sněhu, že asi brzo zapadneme.
valent: veliká gratulace k dobrým zprávám :wink: :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
ahoj všem..kde se loudáte?? :slight_smile: v pátek mě čeká UTZ a vytahování stehů...
11. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
mata, jak jsi na tom? těhu nebo přišla mrcha? :wink:
hnedoocka: co záda? už je to lepší?
11. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Krásný večer všem :dizzy_face:
Péťo, tak ať to v pátek nebolí a jen samé dobré zprávy.
Blondy: už máš nakoupené OVU testíky na nové snažení? Jsou to príma pomocníčci :wink: :dizzy_face:
11. únor 2009 v 18:32  • Odpověz
valent: super, takže já už na to asi přestanu myslet a půjde to samo.

kackark: máš krásnou fotečku novou, úplně z ní mám letní pocit a chuť vyrazit někam na výlet, ale když se podívám z okna, tak mě to hned přejde. :wink:
11. únor 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
As: potřebovala jsem být více anonymní :wink: :dizzy_face: Je fo fotka ze ZOO a tam bylo tak neuvěřitelný teplo, už aby bylo alespoň jaro :dizzy_face:
11. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
kackark, jak jsi na tom vlastně ty, MS už přišla?
Já mám to štěstí že ovu na sobě poznám, a ještě se mi nestalo, že bych se spletla (dle měření BT) :slight_smile: , Každopádně zatím jsem si každý cyklus pomocí ovulačního testu zkontorovala svojí doměnku :slight_smile:. Taky si myslím, že je to fajn pomůcka
11. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Já jsem dnes 8DC, tak se nám zas přiblížilo snažení a testování OVU a měření atd.
Tak to je fajn, že OVU na sobě poznáš :wink: :dizzy_face:
11. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
Tak vidíš že nakonec dorazila. Tak doufám, že snažení bude úspěšné, za to všechno by jsi to zasloužila :dizzy_face:
11. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.