• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
já jsem tento cyklus měla den Jonáše zrovna ve stejný den kdy mi dělali IUI - tak třeba mrcha nedorazí a nebude se muset konat ani v březnu laparka. To by bylo super. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A teď jdu kouknout na ten matin testík
15. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahojte,dlouho jsem tu nebyla a už tu vidím že nám tu přibyla těhulinka :dizzy_face: ,moooooooc ti gratuluju,testik maš moc krásný mati. :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
mata1 - vím že je těžké počkat, ale dopručuji počkat, protože když přijdeš moc brzo, tak nemusí být vidět nic /i když tam mimi bude/, nebo bude vidět jen "bublinka" bez srdíčka. Mě doktor obědnal až na 7-8tt s tím, aby tam bylo něco vidět. Kamarádka tam šla taky brzo, a nejdřív jí zbytečně vyděsili, že to bude mimoděložní, že tam nic není, tak tam lítala 2x do týdne než jí našli srdíčko. Prostě si myslím, že když počkáš v klidu doma, tak se nic nestane...

Asi to bude znít hnusně, ale já si říkala - proč to mám uspěchat, když dle doktora kontrola v 8tt stačí? Kdybych o to měla přijít, tak se tak stane stejně a aspoň mě nikdo nestresuje tím, že tam nic není... Prostě v 8tt pokud to tam je, tak to tam uvidíme, pokud není, smůla...

Doufám, že to nezní moc drsně...
15. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Ahojky kočky,
přeji vám krásné ráno, ikdyž pracovní :dizzy_face:
A hlavně jen samé dobré zprávy.

As: kolikátý den cyklu seš? Abych věděla, kdy mám držet pěstičky :dizzy_face:
16. únor 2009 v 07:07  • Odpověz
kaczkark já jsem teď 19DC a jsem po inseminacích. Tak si hladím pupík a vysvětluju fiktivní bublince, že se tam musí chytit a zůstat 9 měsíců. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
Tak to dobře děláš :dizzy_face: :wink: Tak ještě 10 dní vydržet a může se testovat :wink: :slight_smile:
16. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj všem...nějaké novinky někdo??mato,jak je??a jak to bude ted s prací?půjdeš na PN? :wink:
16. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
ahoj, zatím je dobře. :slight_smile: S prací nevím. Dělám noční, tak uvidím, jak mi to bude vyhovovat. Když nebude, tak s tím seknu :wink:
16. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
maty nevím jestli jsem někde nepřehlídla, kdy jdeš k doktorovi na krev a UTZ? Už si se objednala? Jinak testík ukázkový.

Letos budeme mít všechny takové testíky, musíme myslet pozitivně.
16. únor 2009 v 18:39  • Odpověz
ahoj mato...však uvidíš sama,jak se budeš cítit..kdyžtak se na to pak vyprdni a raději bud v klídku doma.. :wink: a co,už ti to došlo,že jsi těhu??? :wink:
testík je fakt krásný....já chci taky :grinning: já si tu druhou čárku leda tak můžu dokreslit :grinning:
16. únor 2009 v 18:53  • Odpověz
as, k doktrorovi jsem se ještě neobjednala. Bere bez objednání. Asi v pátek si k němu dojdu. Když jsem tam byla na prohlídce, tak mi říkal, že už týden po vynechání je mimís vidět a to bude ve středu. Tak uvidíme. Saša psala, že bych měla ještě počkat.
Teď mám do konce týdne dovču a pak noční, tak jsem zvědavá jak to budu snášet. :slight_smile:
16. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
nebojte, určitě brzo najdete na testu taky //. Už mi to pomalu dochází, ale naplno dojde asi až u Dr :wink: :slight_smile:
16. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
mato...jestli nepůjde ještě nic vidět,což pochybuji,tak příště,hlavně se nenervuj..spíš možná srdeční akce se ukáže až později..tak ty ted dovolenkuješ.. :wink:
16. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
jj, musím vybrat starou dovču. Jak jsem byla na PN, tak mi museli 4 dny převézt. Nenervuji se. Jenom mě pořád pobolívá břicho, asi je to normální :slight_smile: . Asi to stejně nevydržím a k Dr si skočím tento týden :grinning:
16. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
prý to břicho bolí,jak se zvětšuje děloha,aspon víš,že se něco děje...je to určitě v pořádku...moje mamka měla tyto bolesti do 2 měsíce..
16. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
taky si myslím, že to nic není. Ale občas je to docela dost bolestivé :wink: Jen doufám, že nebudu mít nevolnosti. 13.3. jdeme na večeři, tak doufám, že se mi nebude nad jídlem zvedat kufr :grinning:
16. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
třeba ne,možná budeš mít těhu bezproblémové a bude ti jen chutnat :grinning:
16. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
uvidíme :wink:
16. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
mato,hezký večer...dobrou noc... :slight_smile:
16. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
mata, a nemůžeš si v práci domluvit, aby si nechodila na noční? Ikdyž dokuď se cítíš dobře, proč ne. :wink: . Pobolívání břicha je úplně normální, tedy pokuď to neni intenzivní a na straně, to je pak špatně.
hnedoocka, jak bylo na plese? Nějak mi to uniklo....
16. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
blondy, ty mě děsíš. Snad bude vše v pořádku.
16. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
mati, ježíš to jsem neměla v úmyslu. Určitě bude vše v pořádku :slight_smile: . Já to hlavně napsala blbě, špatně to je, pokuď je to intenzivní a na jedné staně, takže se omlouvám :pensive: :zipper_mouth:
16. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahoj holky
mata...moc gratuluji....bříško bolí,protože se zvětšuje děloha...mě bolelo celé těhu,pořád jsem si stěžovala doktorovi,ale prý to ta děloha tak dělá...takže se nestresuj a hlavně bud v klidu :wink:
16. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
díky za uklidnění :slight_smile: a díky i tobě cam :dizzy_face:
16. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
cambina, říkává se to, ale každý to vnímá jinak. Takže u někho bolí a někoho ne. :wink:
16. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
blondy....ono se to neříkává...mě opravdu bolelo celé těhu a doktor mi řekl,že se zvětšuje děloha a to může bolet...samozřejmě tak jako někdo má nevolnosti někdo né...je to individuální
mata...všechno bude v pořádku :wink:
16. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
cambina, já ti věřim, moje bývalá kolegyně z práce tím trpěla první tři měsíce a pak znovu od šestého, říkala, že se to skoro nedá vydržet. Za týdne by měla rodit :slight_smile: Jj. každé těhu je jiné :slight_smile:
mati, určitě to bude dobré a dpdneš lépe než já :wink:
16. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahoj kočeny...hezky den přeji..ikdyž venku stále sněží a mrzne!At už je jaroooo :sweat_smile:
17. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
hnedoocka, i tobě hezký den. co je u tebe nového? :slight_smile:
17. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
ahojky, u nás krásně svítí sluníčko. :wink: Ale jaro už bych brala :dizzy_face:
17. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.