• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
hezký večer asmeen já jdu do vany :wink:
27. pro 2008 v 18:21  • Odpověz
původně jsem byla z poruby, ted jsem z Dubiny....a kolik ti je? Mě bude v březnu 30
já nevím,spíše začínám nevěřit testům...nedokážu si to vysvětlit
27. pro 2008 v 18:32  • Odpověz
Ahojky holky....tak z kina nakonec bylo cele odpoledne stravene v brne:slight_smile:) manza si nakoupil nejake veci na lyze,jede 2.ledna na hory-pokud nam to nevyjde odjizdim s nim,jinak jede jen on s jeho bratrem a sestrou!
Snezenky a machri teda zadna slava,trapny strasne divny konec-docela pesimisticky...!
Ja uz se bojim testovat,dnes jsem 8.den od ET,vcera jsem byla sklamana z negativniho vysledku,tak uz to nezkousim radeji.....!!!
Ja mam taky utrogestan....a ted mam uplne ¨nejspis po nem zhorsenou plet....ale to je mi ted uplne jedno,klidne ji budu mit i cele tehu,jen aby to tehu bylo....!!!
Vsem preju ty nejvesti tlustice // ktere jste kdy mohli objevit!!!
CAMBINA:to by me teda pekne stvalo s tema testama!!!Ja bych musela bty asi poradne nastvana,kdyby byly // a potom na to dorazila MS!!!!
No uvidime co ja....kdyz to nevyjde,jdu stimulovat na dalsi cyklus zase hned za mesic...prece to nekdy vyjit musi....
Preju vsem dobrou nocku
27. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
cambi mně bude za měsíc 29.
Dnes odpoledne na mě nějak padla únava. Ráno jsme byli v obchodech a vrátili jsme se kolem jedné a od té doby polehávám u televize, ale usnout nemůžu a k tomu mě začala bolet hlava a pálí mě oči, tak se jdu asi osprchovat a spát. Nejhorší je, že musím brát ve 22:00 utrogestan (beru ho raději pravidelně po osmi hodinách), tak pokud usnu, tak se budu muset probudit.
27. pro 2008 v 19:55  • Odpověz
Cambi na Dubině mám švagrovku :grinning: :grinning: :grinning: a to to mám přes celou republiku, ale taky pocházim z Ostravy - Výškovic :grinning: :grinning:

Ivčo tak už jen dva dny a co nějaký příznaky se třeba neobjevili? Ale na ty je ještě brzy asi...

Asmmen dobrou, já jdu žehlit :confounded:
27. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
ywu:tak manža mě už připravoval že by jsme po 100letech mohli zajít do kina :grinning: ,tož ted ale nevím či se mám vubec těšit :fearful: I v televizi jsou stale upoutavky na ten film,ale i spolužačka mi říkala abych nebyla zklamaná,že prý nic moc a na kolik vás vyšel lístek?

Jinak u mě utrogestan zpusobuje že čím více ho snim ,tim více se mi zdá že spím :fearful: ,už se mi to i rýmuje :sunglasses: :grinning:
Dneska když sem ho užívala tak mě sledoval náš malý a říkal:mama koko ,ham,ham,no tak sem mu donesla lentilky aby si nemyslel že mám něco lepšího :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2008 v 00:19  • Odpověz
miky123:no v olympii na 159Kc
Priznaky zadne nesleduju,uz ani ty prsa me neboli....stejne cekam MS,asi z toho nic nebude....morulky se nechely urcit uchytnout....tak to treba vyjde na treti pokus!!!Uvidime,ve stredu jedu na odbery,pan doktor rikal,ze pokud do toho 12cteho dne nedostaneme MS,tak by to znamenalo tehu....ale ja mam obavy ze ja ji dostanu!!!Nic s tim ale nenadelam....Testovat se nechci,uz se bojim....Hezky den
28. pro 2008 v 06:49  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
dneska jsem tu jen na skok po ránu, protože máme ještě návštěvní den. Ale jsem pořádně rozmrzelá, protože mi teplota spadla, tak tomu těhu přestávám věřit :unamused:

http://www.fertilityfriend.com/home/204321

Mějte se tu dnes moc hezky a už se těším, až některá objevíte // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2008 v 07:52  • Odpověz
autor
asmee: ještě jsme ti neodpověděli na tvé otázky. Hvězdičky znamenají špinění, plusy a mínusy v tom mém případě, jak dopadl ovulační test a PM, kdy bylo snažení (může být i AM, nebo X).
28. pro 2008 v 08:11  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/213919 já hlásim dnes také mírný pokles :fearful:
28. pro 2008 v 09:26  • Odpověz
kackarko: díky za info z tvého grafu, ale pořád nechápu kdy byla ta ovulace, když máš před zvyšující se teplotou mínus (to, že ti teda nevyšel ovulační test) a až potom máš to červené překřížení (což bych chápala, že by měla být ovulace dle toho grafu). To by ale potom neseděl graf podle toho co ti vyšlo na ovulačních testech ne?
28. pro 2008 v 11:39  • Odpověz
¨koupila jsem si dnes citlivy tehu test....tak uvidime zitra...kdyz se ani na tomto neobjevi //,tak jsem jasna....ve stredu jedu uz na krev,se mi to krati!!!!Prinejhorsim odjedu na hory a trosku se odreaguju z toho vseho,abych mela chut do dalsiho....
28. pro 2008 v 11:44  • Odpověz
holky jen tak jsem si zkusila změřit před chvilkou teplotu (vím, že to je zkreslené, protože už jsem se hýbala a nebylo to hned po probuzení) a měla jsem na digitálu 37,5. Tak zkusím změřit i zítra ráno hned po probuzení.
28. pro 2008 v 11:59  • Odpověz
asmeen určitě chce to pravidelnost a stejnou dobu, dneska jsi si to aspoň vyzkoušela :wink:

Ivčo tak zítra na tebe bud myslet (na netu nebudu) ať tam ty // jsou :wink: :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz
Ivuš taky ti budu zítra držet pěstičky, ať tam jsou //
28. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz
diky holky:slight_smile:)
28. pro 2008 ve 13:15  • Odpověz
autor
Ahojky holky, vrátili jsme se právě z návštěvy :dizzy_face:
Ivčo: moc, moc, na Tebe budu myslet a držet pěstičky, a doufáml, že si hned po ránu přečtu hezkou zprávičku od Tebe :wink: :slight_smile:
Jinak jsem prdlouš a zkoumala jsem dnes těhu testy a přišla jsem na to, že tam mají ty čárky předznačené, kde se má uchytit ta barvička, tak možná proto se nám někdy zdá, že vidíme stíneček - myslím, že to právě tohle způsobuje.

as: k Tvé otázce, OVU je opravdu v den kdy je červený kříž, OVU testy ukáží nejsilnější čárky přibližně 24hod před ovu, proto mám v době ovulace v tabulce u testu mínus. Čárka byla krásně vidět, ale už nebyla jako předešlé dny a hlavně nebyla stejně silná jako ta druhá.

A jinak mě pěkně začíná bolet břicho, tak jsem jasná. MS dorazí :angry:
28. pro 2008 v 18:35  • Odpověz
jájo a co to znamená?že máš pokles teploty?
28. pro 2008 v 18:36  • Odpověz
autor
leni: u jáji to neznamená nic, protože je stále na krásných 37 a teploty kolem 37 značí téměř vždy těhu :dizzy_face:
28. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
holky to čekání na testování je šílené. Už aby byl Nový rok a hlavně aby nepřišla mrcha. Doma už se šíleně nudím, tak se těším jak v úterý pojedu za rodičema do Jeseníku. Změna mi taky prospěje. :dizzy_face:
28. pro 2008 v 19:37  • Odpověz
ivuš: koukala jsem, že jsi dnes teprve 9 den po ET, tak si myslím, že i s citlivým testem to může být ještě brzo. Mně doktor řekl, že mám testovat až kolem 12 dne po transferu. Takže možná žádné hory nebudou a ty budeš dále odpočívat doma.
28. pro 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
Holky, já se na to testování taky tak moc těším, až aby to bylo tady :wink: :dizzy_face: A hlavně, aby to dopadlo.
28. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
no právě, já mám docela strach, že to zase nevyjde a já budu zklamaná a budu muset po dvou a půl měsících do práce. Už jsem si na ten klídeček doma zvykla a hlavně už si myslím, že by to konečně vyjít mohlo, tak o to víc se bojím zklamání. Vždycky si na testu představuju,jak už tam budou ty dvě čárečky, ale ještě nikdy tam nebyly, teda krom pár slabých, které ale vůbec nenaznačovaly těhotenství a spíš to byla ta testovací co tam je předvyražená.
28. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky můžu se přidat k tomu testování o Novém roce??Snažíme se o miminko od září 2007 a stále nic,měla jsem po HA dost nepravidelný cyklus,pár cyst k tomu potom nasazenou znova Ha na půl roku na odpočinutí vaječníků a teď už čtvrtý měsíc beru duphaston a po něm chodí ms jak hodinky cyklus mám 26dní a vždy 26DC to dostanu přesně kolem 6-8hodiny ranní,teď čekám ms za pět dní takže budu testovat také kolem nového roku jsem na to vědavá i když po tolika zklamáních a slzách co jsem si za ten uplynulý rok a něco prožila spíš na testu vidím po novém roce zas jen jednu tlustici a to pořádnou a po novém roce hurá do práce ovšem kdyby to tak tak nebylo a já se po novém roce těšila z těch// na testíku byla by to krása,měřění BT u mě nemá smysl pač látka obsažená v duphastonu zvedá teplotku sama takže musím jen čekat.. jednou se to přece povést musí tak i vám přeju k novému roku // !!!Já jsem si o miminko napsala ježíškovi a zrovna mězi vánocema tak nějak asik byla ovu tak třeba mi to miminko ježíšek do bříška nasadil,uvidíme za pět dní..držím palečky:slight_smile:
28. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz
Manža mi dovolil se zítra testnout, tak to zkusím a jak tam bude jen /, tak znervózním, ale to čekání mě ubíjí. :unamused:
28. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
jáji tak držim pěstičky ..já se v těch vašich teplotách nevyznám..
28. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
všem vám zde přeji krásné //
28. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
Lulu: jasně, že se přidej, budeme rády :wink: :slight_smile: Víc o mě a mém snažení objevíš v mých albíčkách :wink:
As: budu moc moc držet pěstičky a dej prosím hned vědět. Jája bude testovat v úterý :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz
Kačí vím o vás všech dost všechno jsem přečetla a moc Vám všem přeji aby se to konečně podařilo a vy měli ty // vím jaké je to čekání o to horší pak musí být ty nevydařená těhu,to mě mrzí!!!!určitě se nám to všem povede a když né třeba teď tak příště ale jednou určitě jen neztrácet hlavu,já se teď taky učím při každé ms nebřečet a vzít to s hlavou vzhůru a t ěšit se na další snažení,někde ten osud přece máme a pokud v tom osudu mám tu osudovou hvězdičku vepsanou na duben 2009 tak ať břečím nebo ne prostě to bude v tom dubnu na tom nic nezměním jen je škoda že aspoň tenhle osud nemůžu vědět dobředu ale tak to má být,ono se zadaří tak jak se bude mět zadařit..Držím palečky asmeen,zítra dej vědět!!:slight_smile:!!!a vám všem taky!!!
28. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
tobě ivuš taky držím pěsti všechny čtyři :wink: dej pak vědět já jdu zítra k dr.domluvit se zda budu brát duphaston dál či ne a taky se jdu domluvit na manžově spermiu,říkal totiž něco o tom že by ho na to vyšetření poslal aspoň budem vědět na čem jsme..a manža nedělá problémy což jsem rada že to tak bere a půjde bez urážky na ješitnosti jiný třeba dělaj problémy.. :frowning2:
28. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.