• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Hnedoocka já vím, ale já se stejně jako moc těhu necítím, předtím jsem to tak nějak poznala a teď ten pocit prostě nemám.
Co ty jak se máš? :wink:
20. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj holky, tak mám po první návštěvě. Byl vidět jen váček, tak za 3 týdny by mělo být i srdíčko :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
mata...super...gratuluji k první návštěvě :wink:
20. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
mata: veliká gratulace, hlavně že je tam, kde má být :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
20. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
kackark, v pohodě, hlvně abyy MS dorazila. Nemám, protože si grafy nedělám na webu ale u sebe v počítači, vyhovuje mi to víc...
mata, tak hlavně že je to tam, kde má být :slight_smile: . Je teď koukám že se opakuju, co napsala kackark :grinning:
V kolikátém týdnu tedy opravdu jsi? Řekl Ti to doktor?
20. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
holky díky za gragulace. Doktor mi řekl, že v 5 týdnu a prý kdyby mi nevyhovovaly ty noční, tak za ním mám přijít, že napíše neschopenku. Jinak nic moc. Více prý bude až za ty 3 týdny. :slight_smile:
20. únor 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Mato: být tebou bych o jeho nabídce moc nepřemýšlala, protože noční opravdu těhu neprospívají :confounded: A nešlo by se nějak dohodnout v práci, že by si je nedělala? Myslím si, že jako těhotná na to nárok máš, ale stoprocentně to nevím :wink:
20. únor 2009 v 17:36  • Odpověz
mata, taky si myslím že kackark má pravdu, ty noční nejsou ideální. A jinka kackark máš pravdu, ze zákona má těhotná žena nárok na jednosměrný provoz, tzn. žádné noční :slight_smile:
20. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
Čau holky jdu se na vás mrknout a zdravim všechny co znám i co neznám :wink:
20. únor 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj těhulko achltake, znám tě z pár pčíspěvků, jak se vede? :wink:
20. únor 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj blondýnko, jo jo je fajn jsem na neschopence a tak si užívám domácí pohodu. Přežila jsem nevolnosti a chřipku a teď je mi moc fajn :wink:
Koukám že Mata je těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mata gratuluju a vítám v těhu klubu :grinning:
20. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
achalteke, tak to je dobře. Za chvíli jsi v druhém trimestru, co? :dizzy_face: Tak přeju hodně štěstí a ať se daří...
20. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
no jo druhej trim už ťuká na vrátka :grinning: Blondýnko děkuji a přeji ti co nejdřív vytoužené // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
20. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
achalteke, děkuju a doufám že se dočkám, další potrat snad už nepřijde.... :unamused:
20. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Ahojky Jáji, to je dost, že se na nás přijdeš mrknout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Přeji Ti, ať už je zbytek těhu v pohodě a netrápí tě žádné nemoci :wink: Je fajn, že si nevolnost už překonala, mě bylo špatně asi tak do 16tt. Ale už se těším, až mi zase špatně bude :wink: :slight_smile:
20. únor 2009 v 18:30  • Odpověz
ahoj achal, koukám, že si to užíváš :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
Tu náhradní práci by měl zajistit, ale v době krize pro mě náhradní bohužel nemá :unamused: Takže jediný východisko je ta neschopenka. V neděli jdu na první noční, tak uvidím jak to půjde nebo nepůjde :slight_smile:
20. únor 2009 v 19:09  • Odpověz
Mati, to není o tom že by měl, ale ze zákona musí. to jestli je krize nebo neni, to tě nemusí zajímat. Máš právo na stejné pracovní zařazení a stejný plat + jsi v ochranné době, tzn. že tě nesmí vyhodit. A jestli opravdu nic nemá, máš právo být doma s plným platem...
20. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
nebo mě taky může propustit když jsou u nás ty propouštěcí vlny. To radši půjdu na tu neschopenku a mám jistotu, že mě nepřijdu o práci :slight_smile:
20. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
mata já myslím, že neschopenka je dobrý řešení, sice první měsíc stojí finančně za prd, ale pak už to bude lepší a lepší. Já jsem si k tomu našla domácí práci a i s nemocenskou mám víc než jsem si vydělala :grinning:

Kačenko a co ty, jak se ti vede? :wink:
20. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
achal a co děláš?
20. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
mata, propustit tě v žádným případě nemůže, když si těhotná, jsi v ochranné době, jak už jsme psala. Je to dle zaákonníku práce. Ale jestli to chceš v klid, nemocenská je jednodušší. Píšu to jen, aby si věděla, na co máš nárok.... :slight_smile:
20. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
mata přepisuju přednášky s některý i překládám :wink:
Jak píše blond, tak propustit tě opravdu nemohou...já šla na PN z důvodu stresové práce :wink:
20. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
ahoj holky, díky za informace. Achal, tu stresovou mám taky. Občas se v práci nestihnu ani najíst :slight_smile:
21. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
Mata tak to máme fakt podobný - nestíhala jsem jíst, ani na záchod kolikrát a do toho mi ještě třeba spadla síť....já už se tam ani po mateřský nechci vrátit :cry:
21. únor 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
myslím si, že je vážně za takových podmínek lepší pro vás i pro miminko zůstat doma :wink: :slight_smile:
Jáji, mám se tak, že FF, mi označil dnes ovulku, takže budu čekat na testování, ale snaženíček moc nebylo, tak nevím, nevím, jak to dopadne :confounded:
21. únor 2009 v 08:32  • Odpověz
Kačko povzbudím tě tím, že já když jsem otěhotněla tak jsme se v tom měsíci v době ovu snažili jen jednou a to ještě tak nějak jakože hodně rychle :sweat_smile: a pak teda nebylo ani nějaký podpírání polštářem, ani žádný jiný osvědčený metody a ejhle....a zbytek už znáš :wink:
21. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Jáji, tak tě snad budu následovat :wink: :dizzy_face:
21. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
achal, síť mi naštěstí nepadá, ale někdy to fakt stojí za to. A k tomu ještě 3 směny :angry:
21. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
Kačko, budu držet pěstičky, aby ti to vyšlo :wink:
21. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Mato: díky moc :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.