• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Krásný nedělní den vám holky přeju :dizzy_face:
Jakpak se máme?
22. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky,
kackark, no já se má dobře, MS včera přišla, takže pohoda :sunglasses: . Co ty, jak šlo snažilkování? Když jsi měla ovu :dizzy_face:
22. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Ahojky blondy
tak to se už určitě těšíš na nové snažení, viď. U nás to snažení zas až tak intenzivní nebylo, tak nevím, nevím :confounded:

Můžeš se mrknout na graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/204321
22. únor 2009 v 10:56  • Odpověz
kackark, víš že stačí jednou ve správný čas a většinou je to i lepší, protože jsou spermijky silnější...
Držím ti palečky, aby to vyšlo :dizzy_face:. A podle grafáku jste to strefili, ne? :slight_smile:
22. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Podle grafíku snad ano. Ale nějak se mi nezdá, že se teplotě nechce moc stoupat a včera mě dost bolelo břicho a vypadalo to i na plodný hlen, což by po ovulce nemělo být. Tak uvidíme. Teď už nezbývá než čekat :dizzy_face:
22. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
No to jsem koukala že moc nechce, ale na tom bych neviděla celkem nic špatného... To máš pravdu, kdo si počká, ten se dočká. A ty se určitě dočkáš :dizzy_face:
22. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
Krásné dobré ráno holky, ikdyž pro většinu asi pracovní :dizzy_face:

Blondy, představ si, že si to dnes FF rozmysel a ovu my smazal, asi se mu ty nízké teploty nelíbí :angry:
23. únor 2009 v 06:49  • Odpověz
ahoj dobré ránko a přeji příjemný začátek týdne...at vám to v práci rychle uteče.. :slight_smile:
já v pátek slavila narozky...v sobotu jsem spíše odpočívalaa po mejdanu..a včera jsme byli na zabijačce celý den..takže pěkný víkend...až na tu zimu :sweat_smile:
23. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
Kackark, drze jsem na grafík koukala a máš pravdu. Ale ovu určo proběhla ne?
Já abych byla flexibilnější, tak jsme se rozhodla, že si budu grafík na FF tady dělat, tak doufám, že tohle mi dělat nebude :grinning:

Hnedoocka, jak jsi na tom vlastně ty, březen už se blíží :sweat_smile:
23. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
ahoj blondy..no já očekávám zítra mršku..konečně už...ale nic tomu nenasvědčuje..nebolí mě vaječníky ani prsa..tak snad dorazí!!!
23. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
hnedoocka, u mě měla lwehké zpožedí, ale dorazila... Chystáš se pak na ti IUI, nebo na co ji to chtěla jít? :wink:
23. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Blondy, tak si představ, že jsem teď dělala ovu test a on je skoro pozitivní, vážně to nechápu. Můžeš se mrknout do albíčka, mám tam i fotku. A vůbec nevadí, že v grafu šmíruješ, jsem ráda :dizzy_face:
Péťo, to je jasné, že se těšíš na MS, když tě čeká IUI. Budu moc držet pěstičky :wink: :slight_smile:
23. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
Kackark, tak jsem koukala do albíčka. Fakt je to docela divný, pár dní po ovu... A co hlen, jakou má konzistenci?
Zkusila bych to ještě zítra, jestli bude blednout nebo naopak. Je třeba možné, že se tvoje tělo na ovu připravovalo a pak si to na poslední chvíli rozmyslelo, někde jem to četla, že se to stává a i by tomu odpovídali ty teploty. Ale nevím oc je na tom pravdy, pouze jsem to četla.... :unamused:
23. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Blondy, právě že se mě včera zdál hlen docela plodný, ale dnes už nic. Tak ikdyby ovu byla včera, tak by ta teplota přeci stoupla, každopádně z toho moudrá nejsem a byla bych vděčná za každou radu někoho moudřejšího a zkušenějšího než jsem já. Myslela jsem si že mě jen tak u BT a ovu testů nepřekvapí a překvapilo :confused:
23. únor 2009 v 18:32  • Odpověz
kackark..já zkušená v tomhle opravdu nejsem :grinning: já neporadím..vždycky hledím do grafu a snažím se něco z něj rozpoznat :grinning: :grinning:
jo blondy v březnu se chysám na iui..asi první nebo druhý týden..
23. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
Vůbec mi nejde poslat odpověď. Takže to zkusim na potřetí :angry:

Kackark, nevím jestli já jsem tak praví osoba dle tvého popisu :grinning: . Každopádně vrchol hlenu by měl být v den ovu, to by odpovídalo včerejšku. Jinka tělo může pomaleji reagovat na změny hormonů, ale na to to zas dle tvých minulých grafů nevypadá... Prostě jsi jedna velká záhada :astonished: . Každopádně uvidíš jak zítra teplotka a určo bych zkusila testík. A dej vědět jak to vypadá :wink:

Hnedoocka, držim ti palečky, a co MS už to na ní vypadá? :wink:
23. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
blondy právě že vůbec :frowning2: po laparce jsem jen lehce špinila...
kackark,taky držím ppalečky..
23. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
hnedoocka, mě teď o víkendu taky přišla bez příznaků. Tak uvidíš a nesmutni :wink:
23. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
jsem zvědavá...před ms mívám zimnici a ta nikde.. :unamused: jak jsem nikdy nechctěla at přijde..tak ted netrpělivě čekám..
23. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
hm, je to zajímavá změna. Ale taky už jsem to teď na sobě pozorovala :slight_smile:
23. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Ahojky holky, přeji krásný den :dizzy_face:
Péťo, tak co MS, dorazila?
Má teplota je pořád stejná :confounded:
24. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
ahoj dobré ráno..ms nikde :angry: ale ještě mám celý den..popřípadě zítra!!!
24. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
a tak Kačko,ovulka proběhla???
24. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Neboj ona přileze a ty budeš mít úspěšné IUI a pak dlouho žádnou neuvidíš.
Péťo, tak to nevím jestli proběhla a taky bych to ráda věděla.
24. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky,
kackark, to je fakt divné.... Uvidíš jak testík :wink:
hnedoocka, den je ještě dlouhý a nebo zítra, uvidíš že přijde :slight_smile:
24. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj blondy...jojo,dám si vínko červené a bude tady raz dva :grinning:
24. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
hnedoocka a nebo něco se skořicí :grinning:
24. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
Kackark, nějaký den tu teď nebudu, letím do čech a námá tam připojení k netu. Měla bych být o víkendu a čekám od tebe samé pozitivní zprávy :slight_smile:
Hnedoocka, doufám že MS tedy také dorazí...

Mějte se zatím hezky a pá
24. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím že mrcha dorazila a já podstupuji příští čtvrtek laparoskopii. Očko jak ti závidím, že už to máš za sebou. :wink:
25. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Ahojky as: tak držím pěstičky, ať vše dobře dopadne a hlavně se ničeho neboj a mysli pozitivně :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.