• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
kackark: díky za podporu, myslím pozitivně, hlavně pokud to pomůže k otěhotnění a našemu vysněnému miminku. :wink:

kackark: ještě se chystáte na tu výstavu do Brna? Já jsem z toho byla docela zklamaná. Čekala jsem něco velkolepějšího.
25. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Kačko sázim na tebe, že jsi těhule :wink: :dizzy_face: !!!!!
25. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
achaltek: něco mi uniká, já myslela, že Kacka teď měla teprve ovulku. :astonished:
A co u tebe nového a co těhulkování, užíváš si to?
25. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
no já koukala na její graf a že jsem těch jejich viděla už dost a tenhle mi přijde docela atypická, takže pro tento měsíc je prostě Kačka pro mě černým koněm! :grinning: :dizzy_face:. No v tuto chvíli už je těhule, ale ještě o tom neví :wink:

Jo já si to docela užívám, jsem na PN a doma mám pohodu - nevolnosti jsem měla asi 3 týdny, ale teď už je to pryč a nic mi není a cítím se fajn :wink:
25. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak to máš fajn, že jsi doma. Hned bych s tebou měnila. Ale neboj, my se brzo všechny přidáme a budeme si vykládat o ranních nevolnostech a kopáních do břicha atd... :grinning: :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
jo jo a já jako stará kvočna vám budu radit jak na nevolnosti atd. :grinning: a co ty? Jak to s tebou vypadá?
25. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
Koukám, že jste byli na IUI, co je to ta reinseminace?
25. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahoj,reinseminace je ze ti dalsi inseminaci udelaj za 2 dny treba jako ze to doktor potupluje at je toc pravdepodobnejsi :wink:
25. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
aha, to je zajímavý :confused: o tom jsem neměla ponětí, že se to dělá :sunglasses:
25. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
achalteke prosim te taky mam pco a ty pises ze ti dal doktor na to metformin,ty mas zvyseny cukr???muj doktor mi to nejak nechce dat vis???diky
25. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
katrin, ne ne já jsem měla cukr v pořádku, ale on se předepisuje k léčbě PCO metformin ženským s nadváhou, což já mám. Pravidlo u lečby metforminem je, že zabere hned na začátku a nebo pak na konci léčby. U mě pomohla kombinace s clostilem v posledním léčebném cyklu. Metformin "odcukřil" vaječníky a nastartoval tvorbu folíků a clostil pomohl folíkům do správné velikosti :wink:. A jak ty bojuješ s PCO?
25. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
ja mam taky cukr v norme,ja???taky jsem na clostilu a utrogestanu....dnes jsem mela prvni inseminaci a v patek me ceka reinseminace..........taky mam nadvahu
25. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
nevim proc mi to nechce napsat ten metformin..........jeste mu zkusim rict v patek.porad dookola jak debil....kolik stoji ty leky???a kolik jich tam je???
25. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahoj holky,ahoj Jáji...
asmeen,uvidíš že laparka bude v pohodě..sletí to a pak si ani nevzpomeneš,že jsi na nějaké byla... :wink: všechno ti odstraní a pak půjde snažilkování snáze :dizzy_face:
no takže se ti folíci dělají, pokud jsi byla na IUI, ne?To v tom případě bys snad ten metformin asi ani nepotřebovala :wink:. Já jsem začla po něm ovulovat už druhý měsíc :wink:
Asmeen jde na laparku? To je dobře, já byla na profucích (HSG) a lituju, že jsem si nevybrala taky laparku, protože HSG byl mazec :frowning2:
25. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
Čauves Očko :wink:
25. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
jojo jde,příští týden..já mám po a v březnu se vrhneme do snažilkování..našli mi 4 problémy!!!! :confused:
25. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
katrin já myslim, že jsem neplatila za metformin nic, nebo hodně málo, rozhodně Duphaston byl mnohem dražší
25. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
ja taky byla na HSG a des a hruza..taky lepsi jsem pro laparku..asi me taky nemine..z clostilu mam jen jeden folik........tys nemela zadny folik z clostilu???az po tom metforminu????
25. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
Očko a co? 4 problémy, to je nějak moc, ne? :unamused:
25. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
endometriozu 1.stupně,srůsty v děloze,cystu u vaječníku 1cm..a slepák mi tlačil na dělohu a měla jsem nějaký divný tvar té dělohy..vše mi odstranili..aale hlavní je,že vejcovody oba krásné nepoškozené a průchozí :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
katrin já jsem brala půl roku jen metformin a duphaston a pak aý na konec v prosinci jediný cyklus s clositilem a to jsem otěhotněla :wink: . metformin mi nastartoval růst, ale folíky byly malé, clostil jim dal tu správnou velikost až a hned se povedlo :wink:
25. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
aha diky za info............no snad mi ho da..........
25. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
Očko to je paráda, ta endometrioza tomu bránila asi nejvíc, takže snaženíčku už nic nebrání, tak doufám, že bude brzo mimi v bříšku :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
Katrin a ty jsi brala clostil jen jako stimulku před IUI, nebo už dřív pravidelně?
25. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
to teda je..jsem ráda a věřím v to,že se to co nevidět povede :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
ne fakt, ono jak se přijde na problémy co otěhu brání a odstraní se tak to pak většinou jde raz na raz
25. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
akorát mě mrzí to,že jsem šla do toho předtím tak po hlavě a udělala jsem to přesně naopak...první měla být laparka,popřípadě iui..a né iui a vzápětí IVF...ale to už nezměním.. :wink:
25. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
no me parkrat nepravidelne dala clostil moje gyndarka.ale nekontrolovala me nic...a ted jak chodim do CARu tak mi ho nasadil a aspon ze tam mam jeden 20mm tak mi udelal IUI a ted za chvilinku valim do nemocnice pichnout pregnyl....
25. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.