• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
20 mm je krása, no kéž by ti to vyšlo, budu ti držet palce a na ten metformin se zeptej, já ho mohu jedině doporučit :wink: tak tfuj, tfuj, tfuj - hodně štěstí :wink:
25. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
jj dekuji ti moc.pak ti pisnu,mej se pa :wink:
25. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
určitě se ozvi, ahoj :wink:
25. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj sluníčka, jak se dnes máme. Achaltek, přidej do albíčka nějakou fotečku z UTZ, jsem zvědavá. :dizzy_face:

Očko: kdyby mi taky nejprve v CARu doporučili laparku, ale oni mě taky rovnou narvali do IUI a když se dvakrát nezadařilo, tak mě cpali rovnou na IVF, no a vidíš, mám 2x IVF a KET a až teď jdu na laparku. :wink:
Já jsem ani pořádně nevěděla proč se taková laparoskopie dělá, to jsem se dozvěděla až teď od Jaroše.
26. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
As já bych strašně ráda, ale byla jsem na UTZ v 6tt a od tý doby ne, tak vydrž do příštího týdne - to jdu, jo? :wink:
26. únor 2009 v 17:26  • Odpověz
Dobře vydržím, když teda jinak nedáš :grinning: A už ti trošku porostlo bříško? :wink:
Já bych to své banděro hned vyměnila za nějaké pěkně rostoucí bříško. :dizzy_face: Jsem po těch všech hormonech jak bečka a hlavně jsem šíleně rozežraná.
Zrovna jsem strouhala sýr, protože kolegyňka mi koupila v akci 30dkg v celku, tak jsem ho strouhala, že ho zamrazím a bude na špagety a když jsem viděla tu krásnou hromadu sýra, tak jsem část použila na česnekovou pomazánku a teď jsem se tak nacpala, že čekám nějaké břišní nevolnosti. :grinning:
26. únor 2009 v 17:28  • Odpověz
no nic moc teda ještě neroste, ale mám dost nadváhu tak se mi spíš spojuje horní špek s dolním :grinning: a přibrala jsem asi kilo zatím.
Hm sejreček bych si taky dala a česnekovou pomazandu ještě víc :dizzy_face:
26. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
jj, byla dobrá, k tomu jsem si dala ředkvičky. Mniam. Dnes jsme měli na oběd dušenou mrkev, brambor a pangasiuse, dělala jsem ho na másle, rybím koření a česneku a bylo to vynikající. Dnes mám samá smradlavá jídla. :wink:
26. únor 2009 v 17:32  • Odpověz
ahoj holky..tak jakpak se máme? :slight_smile:
asmen....dušenou mrkev zbožnuju a celkově zeleninové jídla,ale bohužel krom mě to doma nikdo nejí...takovou mnamku :dizzy_face: jéééé česnekovou pomazánku taky....mnám
26. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
achal...a ty se jak cítíš?....koukám,že to letí a ty jsi 14tt....no tak super :slight_smile:
26. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
no, teď jsem si dala ještě půlečku krajíčku domácího chleba s tou pomazánkou, je fakt výborná, dala jsem tam jenom jeden větší stroužek česneku a i tak má grády.
Domácí chleba u nás jde na rvačku, tak zrovna peču další. :wink: pekárnu můžu vřele doporučit.
Cambi: co u tebe? Nějaké novinky? Kolikáty den cyklu jsi? Já jdu ve čtvrtek za týden na laparku.
26. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
jéééé asmen....já ti závidím tu pomazánku....zbožnuju....jéé ty jsi vlastně z Ostravy...hmmm
tak já mám 2dny spoždění MS,teplota leze nahoru,ale nakonec opravdu se mi posunula ovulka...takže jsem 9DPO
26. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
téda cambi to vypadá nadějně. No jsem z Ostravy, ale myslím, že mi nic nezbyde. :grinning:
26. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
asmen....nemyslím si to....spíše...na náhodu nevěřím....na testech slabouliná //,ale tím se nezabývám, pač to se mi tak stává před MS....perioda se mi asi posunula skrz opožděnou ovu...v úterý,vlastně v termínu mé periody jsem už měla MS bolesti a nic,ale začaly mě 2dny bolet trochu kozenky (jedna víc :grinning: ) a zase v podbříšku,tak jsem zvědavá,kdy dorazí...
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=4/userid=64612
myslela jsem,že ovu byla 11DC a nakonec přišla později

a jaké máš novinky ty?
26. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
As beru tě za kuchařku, já dnes kuchtila kuřáka na paprice - manža jel na koncert do Jihlavy a tak jsem dnes slaměná vdova :slight_smile:

Ahoj Cambi, jo letí to jako blázen, mám se fajnově, občas mě bolí hlava za což prý může zvyšující se objem krve, ale jinak mi nic není - teda už mi nic není.
Ten tvůj grafík vypadá moc pěkně a je dost podobný tomu mému :dizzy_face: no já to začla tušit, že jsem těhu, že mě začly bolet prsouni :wink:
26. únor 2009 v 18:18  • Odpověz
a kde máš v grafu zaznamenané nějaké snaženíčko? to jste dělali opravdu jenom třikrát?
se aspoň z vašich grafů poučím a další cyklus taky začnu poctivě měřit BT. Příští týden mám laparku, tak to tento cyklus neřeším.
26. únor 2009 v 18:18  • Odpověz
proletěla jsem pár předešlých stránek....aha,tak tebe čeká laparka
já uvažuji,že si najdu nového gynekologa a asi bych se taky nebránila laparce....začala jsem ještě pít kontryhel a beru vitamíny
snaženíčko v napínavé době bylo jen 3x...bohužel

očko...tak ty jsi měla IVF dříve než laparku???... já si myslím,že ted ani nemrkneš a budeš těhulkovat!
26. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
achal...tak to je fajn,že se cítíš dobře :slight_smile: ....já jsem si ted našla ten tvůj "humpolácký" graf :grinning: :grinning:
no já teda tomu moc nevěřím,že bych byla,tak najednou,ale uvidím co perioda
26. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
bambi jí jsem byla poslední kdo svému grafu věřil, jako třrba kdyz ho viděla Kačka (kackark) tak řekla, že jsem jasná a já tomu do poslední chvíle nevěřila a nedělala si žádný naděje :wink:
26. únor 2009 v 19:00  • Odpověz
ahoj všem...jo cambi,já měla právě první iui 3x a pak 1ivf..udělala jsem to vše naopak,než jsem měla...ale ted už to nevrátím!!!!ted čekám na mrchu,mám jeden den zpoždění..ale břicho,prsa nebolí,tak nevím..kdybychom sexovali,tak věřím,že jsem těhu,ale nebylo nic... :frowning2: doktor zakázal...příští nebo ten další zkusím iui a doma to pozichrujeme..vejcovody mám průchozí a vše odstraněné,co tam němělo být...
cambi,tak snad u tebe mrška nedorazí :dizzy_face: držím pěsti........
26. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
jojo já pamatuji,jak to tenkrát s tebou bylo...nechtěla jsi testovat a pořád napínala :grinning: ...
26. únor 2009 v 19:26  • Odpověz
ahoj ocko...to je zvláštní,že tě dříve nebrali na tu laparku...ani mi to nedošlo....,ale myslím,že ted se vám to podaří i bez IUI :wink:
26. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
UVIDÍME...ale chci brát clostil,at mám více vajíček a šance je větší..minule jsem měla krásných 5..ale to jsem tam ještě měla srůsty a endometriozu,tak se ani nedivím,že jsem nezapadla.. :wink:
a ted si tak věřím,že cítím,že do léta jsem těhu :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
Dobré poledne všem,přeji hezký den a užijte si víkend...............
já se ukáži až v neděli,mám moc nabitý program :slight_smile:
27. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
Jáji, ty jasnovidko jedna, kéž by si měla pravdu. Na test se chystám nejdříve ve středu, nechci být zklamaná.
Cambi, dělala sis test? Podle mého si těhule jak vyšitá, je to jasňačka. Dokonce si myslím, že ovu byla opravdu možná už ten 11DC. Pošlu ti odkaz na mé dva grafy, FF bez problémů ovulku vyznačil Wunsch vůbec nic:

http://www.fertilityfriend.com/home/204321

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=57759/nummer=6

A všem vám přeji krásný a pohodový víkend kočky moje :dizzy_face:
28. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj sluníčka,

kackark: jakto, že se ti u wunsch neukázala ovu? Musím potom nějak prostudovat i ty stránky fertility jak se tam ten graf dělá. umím to jen v tom wunschi. Po laparce budu taky pravidelně měřit a vy my pomůžete odhalit tu nej dobu a já potom budu těhule jak vyšitá. :grinning:
28. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
As: to víš, že ti budeme radit, nevím proč wunsch ji nevyznačil, asi podle něj byly poovulační teploty moc nízké.
28. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
aha, já se v tom pořád nějak nevyznám. Budu si to potom zaznačovat do grafu a budu mu věřit, protože nevím ani jak mají být pořádně ty teploty. Jen z toho co tady tak píšete, tak pokud jste těhu, tak se vám drží teplota pořád kolem 37. Ale moc nechápu tu ovulku jak ji poznám. Ale mám ještě ovu testy, tak budu testovat a měřit a to by bylo, aby nám to s Očkou po té laparce už nevyšlo. :dizzy_face:
28. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
As: doporučuji Ti si pořádně pročíst tuto stránku:

http://merenibt.xf.cz/index2.html

Jak jsem si to nastudovala, tak jsem dost věcí pochopila a s Natálkou jsem hned otěhotněla :wink: :slight_smile:
28. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
Tak jdu studovat a na fertility se nemůžu pořád nějak zaregistrovat.
28. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.