• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
holky díky...snad už jo....tak at ovu přijde :slight_smile: a pak at je z toho krásné mimi.......
2. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
Krásný den holky,
u mě teplota stejná jak včera, tak čekám na MS. Dnes, max. zítra, ale pak se už musíme pořádně ponořit do snažení :wink: :dizzy_face:
3. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
kackark, opět jsem e Ti drze koukla do grafíku... Tak hlavně ať MS přijde a muže začít nové snažení :wink:
3. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
dobré ráno ovečky...ms stále nedorazila :confounded: co vy holky???
4. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
hnedoocka, stále nic? :astonished: I po té dvojité dávce? :unamused: . Tak u mě to vypadá že dnes max zítra přijde ovu. ale ješte zítra zavolám jak dopadly ty testy HCG, ale pravděpodobnost je fakt u bodu mrazu, nevím co na tom ultrazvuku viděla :grinning:
4. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
nene nic..prý může nejpozději po injekci přijít do 10dnů.....optimál je 4 dny :slight_smile: čekám čekám....
4. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
tak doufám, že tedy brzo přijde :dizzy_face:
4. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
jojo..a ty pořádně snažilkuj :grinning:
4. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
hnedoocka, no ono to teď nevyšlo zrovna ideálně, máme tady návštěvu, takže to moc nejde.... Ale alespoň částečně se pokusím :sunglasses:
4. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
tak někam ven do přírody :grinning: začíná být pěkně....... :wink:
4. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
Já teď nežuji v čechách a tohle tady je jaksi nepřípustné.... :grinning: Ale jak jsem už napsala, alespoń částečně se budu snažit ovu využít, jen tak jí nechat a pak měsíc čekat je přeci škoda, ne? :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
aha,,to mi nějak uniklo :grinning: :grinning: tak aspon částečně se snažte....třeba to vyjde :dizzy_face:
4. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
Třeba právě když se nebudeme moc snažit, tak to vyjde :dizzy_face: . Uvidím, zatím to fakt nějak neřeším vyjde nevyjde. Ale samozřejmě bych byla ráda, kdyby vyšlo :dizzy_face:
4. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
blondy,aby ses nedivila,někdy to tak opravdu je..jak se člověk málo snaží,většinou to vyjde,ani nevíš jak a máš fazolku v bříšku :dizzy_face: a když skoro denně hupsají jak králíci,nic z toho..držím palečky :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky holky hrozně doluho jsem tu nebyla ale nezapoměla jsem na vás,pořád jsem jen chodila do práce a měla jí plné ruce a nakonec jsem o ní minulý týden přišla takže jsem už třetí den doma a bez práce nejni nikde žádná která by se dala vzít,jinak já jsem furt sólo..moje ms byla naposled 2.1.od té doby nepřišla teď už tu ale bude do desetí dní na jisto:slight_smile: měla jsem totiž zánět moč.cest a brala antibiotika a ty mi ms rozhodili tak jmse čekali jestli to nejni těhu a když to dr. vyloučil dal mi tabletky na ms a já dnes vzala poslední takže se budem zas snažílkovat jen co mrcha dorazí teď na to bude spousta času tak snad už konečně navíc mi dr změnil prášky z duphastonu na klimen nevím jestli to k něčemu bude ale vím že mimi moc chci a že se sním domluvím příští návštěvu ať nás s manželem někam pošle že rok a půl už je dlouhá doba už mě to nervuje tak třeba nás pošle pryč a tam schválí ivf..už podstoupím vše hlavně ať mámm mimi v náručí..
4. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
hnedoocka, no vím že to tak bývá, uvidíme... hlavně hlaš až dorazí mrcha :wink:

lulunka, my se ještě neznáme :confused: . Z toho co jsi napsala jsem pochopila že se snažíte rok a půl. Máte nějaké zjištěné problémy nebo v čem je problém? Určitě mimi budeš brzo mít, hlavní je chtít a nevzdávat to :wink:
4. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
aholj Lucinko :slight_smile: to mě mrzí,že jsi bez práce..neboj brzy najdeš..ale doma je fajn,ne??jen ty penízky,co :confused:
já ted taky čekám na mrchu,byla jsem na laparce v ůnoru a stále nedorazila,mám týden zpoždění,ale byla jsem na injekci,tak čekám....a čekám :grinning:
brzy se dočkáme...myslím mimi
4. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
a jinač mě ted čeká iui....vše mi dole odstranili co bylo navíc..tak snad to tedkom půjde jak po másle :sweat_smile:
4. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
jé hnedoocka, ty jsi změnila fotku :confused: :slight_smile:
4. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
jojo změnila :grinning: změna je život
4. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
No já bych si tam taky mohla dát nějakou fotku, ale byla bych nerada, kdyby mě někdo odhalil.... Takže zatím rozmýšlím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Nějak mi není dnes dobře, mám žaludek jak na vodě. Volala jsem dnes na ty výsledky, prý je zatím nemají, mám to zkusit zítra..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
taky jsem měla strach,ale co...at si počtou :grinning:

blondy,jaké výsledky,něco mi asi uniklo... :sweat_smile: :confused:
4. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
najednu stranu máš pravdu...

no minulý čtvrtek jsem byla u doktorky, po ultrazvuku mi nechala udělat test na HCG, ale přijde mi to jako totální nesymsl, abych byla těhu. Nic ani neřekla, jen se tak pousmála... Uvidíme snad zítra, pro jistotu tam zavolám...
4. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
ježíši..tak to jsem přehlédla....a co když jsi??,to by bylo superrrrrrrrrr :slight_smile: takže držím palečky..a testík,jsi nedělala?
4. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
hnedoocka, nedělala a myslím že fakt nejsem. Podle Bt to absolutně nevypadá... Snad výsledky budou zítra, uvidíme. Každopádně ta ovu je asi jistejší :wink:
4. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Ahojky kočky,
luci: je mii moc líto, že si bez práce, ale snad ten čas vyplníte snažením, ono to dopadne a budeš moc být v klidu doma.
Blondy: držím pěstičky, třeba dneska uslyšíš dobré zprávičky, moc bych ti to přála.
Péťo: tak ať IUI vyjde a ty si konečně těhu, moc ti to přeji.

Mě MS už dorazila a IUI taky zvažuji, tak uvidíme.
5. bře 2009 v 06:59  • Odpověz
dobré ránko všem...ms prozatím nikde....
Kačko,děkujeme,určitě se zadaří všem a rok 2009 bude zlomový :dizzy_face:
já mám dneska lítání....tak kouknu až večer....mějte se..pápá
5. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
hnedoocka, stále nepřišla? to je ale mrcha :angry:
kackark, myslím že ne, ani s tím moc nepočítám... Proč uvažuješ o IUI? Předtím to šlo normálně, nebo máte nějaký problém? Doufám, že neva, že se ptám....
5. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky děkuju az apodporu,,jj doma je sice fajn ale já tu práci milovala hrozně jsem to obrečela a obřečím znova když si vzpomenu,ale snad mě tam vezme zas brzy zpět nebo kdyby se nám povedlo to miminko ale já si myslím že mi už budem potřebovat odbornou radu s manžílkem to sami nezkloubíme..
5. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahoj kočenky,tak asmeen to má zasebou,psala jedné holce z našeho tématu..psala kolem 12,30...prý se cítí strašně,jak kdyby ji někdo rozkopal žebra..má vpich u pupku a na prav.vaječníku,jak dopadla se dozví kolem 18h...
já se taky tak cítila,to je tím vzduchem... ale bude to lepší a jak ji pustí domů,bude ležet ve svojí postýlce bude hned líp... jak něco zase zjistím,napíši... :slight_smile:
jo a pro ty co neví,měla dneska laparku
5. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.