• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
lulu a oni tě vyhodila,nebo jsi skončila dobrovolně????A z jakého důvodu prosím tě..jestli nehceš tady psát,písni do IP...díky..
5. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
to je dobře že to má asmeen za sebou, víš výsledek?
lulu, nebuď smutná, tak si najdeš jinou lepší práci ne? Musíš myslet pozitivně :slight_smile:
5. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Taky jsem moc ráda, že as už jen čeká na výsledky a snad jí bude brzy lépe.
Blondy: to IUI zřejmě nutné bude, manža neměl v minulosti až tak dobré spermio. A když se teď tak relativně dlouho nedaří, tak si myslím, že to bude taková elegantní varianta.
5. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
ahoj holky,prozatím nic nevím... :confounded:
Kači,já se taky chystám na to iui...zavedou ti to dál..a je to blíže k cíli :slight_smile:ale bohužel z deseti žen otěhotní jen jedna po iui..tak to řekl dr....
5. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Já vím, že šance není až tak veliká, ale nějaká je a to je hlavní :wink:
5. bře 2009 v 17:46  • Odpověz
nene propustila mě protože nejni práce a lepší práci a najít??to sotva holky nikde žádná práce nejni díky té krizi je všude vymetýno teď prostě práce nejni tak jsem doma a doufám že mě veme zpět..
5. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Luci, moc mě to mrzí, že jsi v tak těžké situaci :frowning2:
5. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
aha..taky je mi to líto...snad se ti zadaří brzy otěhotnět...anebo v brzké době najdeš práci... :slight_smile:
5. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
asmeen mi psala,nic ji nenašli,opravdu nic..neví,jesttli se má radovat,když ani není z čeho,kdyby ji něco našli,aspon by věděla v čem je problém,tak neví,kde to vázne....všechny moc zdraví,děkuje za podporu a cítí se lépe,bolesti trošku ustali... :slight_smile: zítra ji pustí...
5. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
To je dobře, že se nic nenašlo. Třeba z ní opadne stres a půjde to samo a nebo taky pomůže IUI. Moc jí to přeji :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
kackark, aha, tak to jo, IUI by v tomto případě nemuselo být špatné :wink:

hnedoocka, to je fajn, že nic nenašli, tak se třeba jen cesty lehce profoukli a těhotná bude raz dva

lulunka, práce je, jen se nesmíš vzdávat a musíš hledat :slight_smile:
5. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem to konečně po dvouch měsících dostala takže za 8dní hurá do snažení mám hroznou radost i když je mi z té opožděné mrchy teda pěkně bléé ale to zvládám..jinak děkuju za podporu a projevenou lítost..já to beru prostě tak že si odpočinu a že mě za dva -tři měsíce vezme zpět zatím z toho hlavu nevěsím!!
jinak blondýnko nechci být ošklivá ale jestli o nějaké práce o mě víš o čemž pochybuji tak mi dej vědět ráda se jí ujmu ale já nejsem z prahy tam možná práce je ale jsem 30km od tábora a když říkám že široko daleko pro mě žádná práce nejni tak nejni,to mi věř!! :frowning2:
6. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
lulunka, tak člověk samozřejmě musí být ochoten kousek dojíždět...Taky nechci být ošklivá, nevím jakou máš kvalifikaci, vzdělání, co za práci hledáš, jaké máš požadavky. Ale to že není práce nesouhlasím a to ani v JČ...
6. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
Jo abych nezapoměla, volaal jsem na ty výsledky, stále ještě nepřišli, snad v pondělí...... :unamused:
6. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
dobré ránko všem..blondy tak tě pěkně napínají...co...já bych měla zřejmě nervy..
ms nikde,už mi z toho hrabe...a jsem docela mrská po ránu,ale co nadělám......
6. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
Víš blondy dojížděla jsem celou dobu až teď posledního půl roku ne.a opravdu tu práci sehnat nemůžu vyučená jsem cukrářkou ale půjdu dělat cokoliv klidně i prodávat a tak ale nejni kam..a to mi věř a když říkáš kousek zajímalo by mě co tím myslíš protože v těch vesnicích kolem nás práce rozhodně není protože ani nejni kde by byla a pelhřimov a tábor to jsou města od nás 30km a to je hodina cesty autobusem a být v práci na 6h ráno znamená vstávat v půl 4ráno a domů se vracet ve čtyři odpoledne a to teda nejni zrovna moc super.to mi věř dělala jsem to takle tři roky a už bych nechtěla.teď jsem teda vstávala taky ve 4ráno ale zas jsem byla doma v půl druhé a to je rozdív v zimě je to pak dost nechutné chodit do práce za tmy a vracet se za tmy ale teď bych brala i tohle ale to by někde muselo něco být a když mi i na úřadě práce řekli že teď práce prostě nejni tak asi nejni a jestli ti unikla dneštní doba pod nálepkou jak blázen FINANČNÍ KRIZE tak si prosím zapni televizi...
6. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
A ještě k tomu slovu kousek ty máš asi auto a řidičák viď??to jo sním je to hračka ale auto už k zaměstnání potřebuje manžel a i když mám papíry jsou mi k ničemu protože druhý auto si dovolit nemůžem..a aoutobus do zmiňovaných měst mi jede jen 3krát denně..
6. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Péťo, mrkla jsem se ti do alba, a musím říct, že Ti to moc sluší, jako nevěsta, úplná kočka a máš moc pěkného brášku :sunglasses:
6. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
jejda Kačko děkuji moc :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Péťo, nemáš za co :wink:
Luci: absolutně tvoji nelehkou situaci chápu, každý s manželem dojíždíme jinam za prací, máme jedno auto a autobusy přímo od nás nejezdí, takže já ho musím ráno v pět hodit dva km na autobus, sama do práce ale můžu jet až na půl osmou, kolikrát končím až o půl páte, tak manža čeká, až ho vyzvednu, nebo jede dřív autobusem a musí jít dva km pěšky.
6. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jo kačenko děkuju za pochopení,koukám že to taky nemáš jednoduché ale ono se mi to s tou prací určotě nějak vytříbí..a zas bude dobře..vím jen prostě že tu teď nikde práce nejni..njn co naděláme ale ono bude zase dobře tím jsem si jistá třeba už ani nenastoupím a půjdu hned na mateřskou kdo ví říká se přece všechno zlý pro něco dobrý..
6. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Luci, moc bych ti to přála, aby si místo práce mohla řešit svoje těhotenství :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
lulunka, já jsem neřekla že je to jednoduché. S tou finanční krizí to není tak horké jak se nám snaží media vnutit, alespoň v ČR zatím ne....
30km a hodina cesty na dojíždění je úplně normální, a to i lidi z Prahy. Když jedeš z jednoho konce na druhý, je to v podstatě ještě více... Vím, že je to nepříjemné brzo ráno odejít a večer za tmy se vrátit, ale prostě to jinak nejde.
Jinak ano mám auto a řidičák, bez něho já být nemůžu, ale všechno je o tom co chceš a jak si to udělat. V jednu dobu jsem vstávala v 6, chodila domů v deset večer a pak ještě minimálně do půlnoci seděla doma u notesu....
Promiň, ale mě prostě to co píšeš přijde jako výmluvy, a teď to nemyslím zle. V HR (lidské zdroje) se pohybuju dlouho dobu, takže vím o trhu práce víc než dost.

ale určitě to s prací dobře dopadneš a nebo budeš mít mimi, to bude lepší varianta :dizzy_face:

hnedoocka, MS stále nepřišla? :confused: . Neboj, ona určitě dorazí a fazolka v bříčku bude hned následovat :wink:
6. bře 2009 v 16:16  • Odpověz
Já ti dím výmluvy potřebuju práci víc než kdy jindy ale jak říkám auto nemám a spoje mizerný tak mi ty chytrá něco najdi a vůbec nehodlám s tebou ztrácet čas..jsem cukrářka a jinam než do tábora a do pelhřimova se nedostanu né autobusem druhý auto nemám a ani mít nebudu a navíc i to dojíždění těch 30km denně stojí měsíčně 3tisíce a manžela benzín taky 3tisíce pak jedenáct tisíc splátky a kde máš jídlo naše přijmy jsou kolem 26tisíc což moc nejni takže práci potřebuju blízko..ale asi fakt nemá cenu vysvětlovat ti že tu prostě práci nemám.ale na jednu stranu máš pravdu krize asi nejni taková jako jí medializují ale proč už je teda tolik tisíc lidí bez práce podle tebe asi kůli tomu že se jim prostě dělat nechce vid?
6. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
Kačí děkuji já to tady přeji každé z nás:slight_smile:
6. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
ahoj holky, děkuji, že jste na mě při laparce myslely. Jsem už od dopoledne doma a opravdu doma je nejlépe. Manža dostal od sestřičky (v nemocnici) za úkol se o mě starat a já mám jen sedět na gauči a týden z něho neslézat. :wink:

Koukám, že řešíte zaměstnání, já si taky myslím, že když člověk chce, tak si práci najde, ale záleží na mnoho okolnostech a taky čemu dává člověk přednost. Lulu: vůbec se ti nedivím, že se ti nechce dojíždět, taky by se mi nechtělo, ale pokud by to jinak nešlo. Třeba můj brácha bydlí v Jeseníku, má tam barák, ale protože není práce, v práci je nechali doma na 60%, tak hledal a našel až v Olomouci 120km vzdálené a bude tam muset zůstávat i přes týden a domů se dostane jen o víkendu. Nikdo to nemá lehké.
Nezoufej, třeba budeš těhulka už co nejdřív a žádnou práci potřebovat nebudeš. Moc ti to přeji.
6. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahoj holky..hezký víkend přeji........
7. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Ahojky holky, nějak zlobil koník, tak jsem vás dnes nestihla ani pozdravit.
As: jakpak se cítíš? Doufám, že je dobře.
7. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
ahoj Kači,mi taky blbnul......
7. bře 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Ahojky Péťo, a co ty, dostala si to konečně? Péťo prosím o radu, co všechno je potřeba zařídit a podstoupit před IUI a jak dlouho ty vyšetření asi trvají?
7. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.