• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Kačko,denně si dávám horké koupele,dostala jsem už i injekci a popíjím červené vínko a mrcha nikde!!!!! :angry:
Kačko..a ty ale nechodíš do nějakého centra asistované reprodikce...???No nám odebrali krev,šla jsem na genetiku,pak mi dělali postkoitální test...manžovi odebrali sperma...a nic víc myslím...pak akorát chodíš kontrolovat velikost folikulů...vyšetření není náročné,otázka jednoho dne..aspon tak v centru to bylo :slight_smile:
7. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Péťo, to já se nebojím náročnosti vyšetření, ale jak dlouho třeba trvají ty výsledky z krve atd. V pondělí jdeme na rozbor manžova spermiogramu, tak bych tam s dr. chtěla probrat tuhle možnost a nebo se objednám ke své dr. a zeptám se jí. Ale je asi naivní si myslet, že by se to dalo pořídit v tomto cyklu, když jsem 5DC, viď?
7. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
no já byla v centru poprvé po ms...a ten měsíc jsem šla ještě na IUI...výsledky byly během dvou dnů...genetika trvá měsíc...
7. bře 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Já jestli jsem to pochopila dobře z těch papírů co měl manža na spermiogram, tak se bere krev i na HIV herpes atd., tak jsem byla zvědavá, jak dlouho trvají i tyto výsledky. Oni tam psala, že to bezpodmíčně před IUI vyžadují. A co přesně si mám představit pod těmi testy na genetiku? Jinak my tam půjdeme v postatě taky těsně po MS, budu 7DC, tak by se to třeba dalo stihnout. Neočekávám, že by to napoprvé dopadlo, spíš doufám, že konečně se bude něco dít a já už nebudu jen nečinně přihlížet, když každý měsíc MS dorazí.
7. bře 2009 v 15:27  • Odpověz
Kačko,na HIv a další nám taky brali...a já myslím,že to stihneš,oviulku jsem měla den 18...a taky jsem tam byla po ms... :slight_smile:
7. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
jojo,já tě chápu,taky jsem ráda,že se ted věci dali do pohybu...ted už jenom čekat na tu mrchu
7. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Péťo, si moc hodná a díky za info, já už teď musím běžet, jedeme na návštěvu k našim, tak se měj moc a moc hezky a snad mrcha dorazí :dizzy_face:
7. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
:slight_smile: díky,užij si sobotu a rodinu...pá a nemáš zač..
7. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
ahoj holky, taky jsem měla problém s připojením a potom jsem celé odpoledne prospala. Už mi je lépe. V noci se mi i dobře spalo. Šlo to i na boku, tak jsem nemusela zase ležet jenom na zádech (na zádech spát neumím).

Kackark, uvažujete, že zajdete někde do centra asist. reprodukce?
7. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Krásnou neděli kočky :dizzy_face:

As: manža už tam byl na spermiogramu a zítra se jdeme zeptat na výsledky, tak při té příležitosti, bych se chtěla přeptat i na možnost IUI, protože to čekání mě už absolutně nebaví :frowning2:
8. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
a to vám ten výsledek spg neřekli hned? :unamused: To IUI taky nemusí být špatné, máš za rok hrazeno šest pokusů, tak proč toho nevyužít. Je to více méně bezbolestné (jenom někdo může mít reakci, že pak bolí šíleně spodek, to měla já dvakrát, ale už mám za sebou sedm pokusů IUI :wink: )
8. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
As: taky jsem si myslela, že budou výsledky hned a ono nic. Manžovi řekl, ať si zavolá, tak jsme se rozhodli, že žádné volání nebude, že se tam pojedeme zeptat osobně a zkusíme se trošku někam z toho jednoho místa posunout.
A jak je Tobě?
8. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
a to jste zatím byli u tvého gynekologa? Protože v centrech ti výsledek řeknou hned a hned tě začnou cpát do různých alternativ jako IUI, IVF atd.

Já už se cítím lépe, záda a žebra už mě tak moc nebolí, akorát nesmím nic moc dělat, protože se mi brzo začne motat hlava. Takže jsem si dnes zvládla akorát umýt vlasy, a uvařit brambory k hotovému masu, které jsem vytáhla z mražáku. :wink:
Teď zkouším ovu testy, dnes budu dělat třetí testík, ale zatím je druhá čárečka skoro neviditelná, říkám si ,že když jsem teď po té laparce tak pročištěná, že by se tam něco mohlo chytit. Jen musím vystihnout tu správnou ovu dobu. :slight_smile:
8. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
As: je dobře, že testuješ, to se s tou dobou určitě nesekneš.
Já jsem u své dr. ani nebyla, dostalo mě to, že jsem to zase dostala, tak jsem manžu objednala a on zaplatil sice 300Kč, ale než bych jela ke své dr. ta napsala doporučení atd. Tak by se to zase zbytečně natahovalo.
8. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky,

asmeena, jen testuj, ať vystihnete správný okmažik. Po laparce otěhotnělo hned spousta holek, atak doufám, že budeš patřit mezi ně :dizzy_face:

kackar, tak vidím že jsi se rozhodla... Tak ať se vše vyřídí co nejrychleji a povede se to.

hnedoocka, MS stále nikde? :confused:

Já výsledky stále nemám, prý snad v pondělí. Už mě s tím docela štvou. :angry: Ale vypadá to že včera proběhla ovu, tak uvidíme....
8. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahoj blondy,jen na skok..začíbám lehce špinit..prsa už bolí :slight_smile: tak snad.............
8. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
hnedoocka, tak vidíš, dočkala jsi se :wink: Jdeš na to IUI, nebo se něco změnilo?
8. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Jé Péťo, to je prima, že se MS hlásí a ty se posuneš dál.
Blondy: tak teď bude čekání na testování, viď. Tak snad to rychle uteče.
8. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
kackark, no čekání bude. Ale já určitě počkám, zda dorazí MS. Když nepřijde, tak pak až bude testík... Tak uvidíme jestli na něj dojde, ale moc šancí tomu nedávám, nějak bylo na snažení málo prostoru a ovu si semnou nějak zahrávala, zpozdla se o 2 dny, asi jak jsem nebyla v pohodě, tak si počkala... :confused:
8. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
To já mám každý cyklus ovu úplně jinak, tak nemůžu řict, kdy a jak se zpozdila a nebo si pospíšila. Přeji Ti, aby radši došlo na test, než na MS.
8. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
Tak já ji mám taky jinak. Myslela jsem to spíš podle ovu testu a hlenu. Dala bych ruku do ohně za to, že bude ve čtvrtek a ona ne. Jinak je to spíše dříve, ale začala jsem brát nějaké bylinné tabletky na úpravu cyklu od doktorky a jeřáb. A vypadá to, že to funguje :sunglasses: . Jinak jsem měla spíše delší cykly a ovu kolem 20 dne...

No uvidíme, žádné velké naděje si nedělám. Lehce jsem si to v hlavě srovnala, že nějaký měsíc přece nehraje roli, hlavně aby to vyšlo :slight_smile:

Ty už jsi na tom lépe? Připadala jsi mi taková smutná, když dorazila MS...
8. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Blondy: moc lépe na tom nejsem a dnes sem i nějaká nachlazená, ale dost se upínám na to, že zítra nám třeba daji nějakou novou naději a nebo se všechno někam posune, ale to teprve uvidíme. Teď nezbývá, než čekat.
8. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
kackark, nebuď smutná... Já vím, že to máš těžké (v tomhle směru), ale musíš doufat, že bude lépe, a ono určitě bude :dizzy_face: . Uvidíš jaké budou výsledky, když už se podařilo, tak vám přece nemůže být nic tragického, co by dneší medicína neuměla řešit. Tak si udělej něčím radost, něco co máš ráda, ať ti čekání rychleji uteče, zítřek je přece už za chvíli... :wink: . A určitě dej vědět, co vám řekli....
8. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
nene blondy,od 5dc začínám brát clostil a jdu na iui....ale doma,to vždy potuplujeme...
byla jsem ted 1,5 v sadech se sestrou a s našima hafanama..nakonec se k nám přidal i švagr,neteř i synovec,ale ti jezdili na kolečkovkách...bylo moc fajn,hlavně na sluníčku :slight_smile:
8. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
hnedoocka, v čechách je takhle hezky? Vůbec nevím, pořád mám za to, že je tam zima. Tady je nádherně, byla jsem dneska na chvíli na pláži....
To je dobře že jde, držím palečky :wink:
8. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
no my jsme tady měli dneska 9st..a na sluníčku bylo krásně teploučko :sunglasses: fakt mi to bodlo a určitě jednou týdně budu na takovou prochajdu chodit...ale hafan je unavený :grinning: ten už chrápe
8. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
děkuji blondy,taky držím palečky... :slight_smile:
8. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
kackark: to je dobře, že to tak bereš, doufám, že spg bude v pořádku a IUI pomůže.

blondy: tak třeba ovulka opravdu byla a žádná mrška už nedorazí

Očko: tak si se konečně dočkala a už konečně půjdeš na IUI.
8. bře 2009 v 17:28  • Odpověz
ahoj asmeen,no stále lehce špiním..než se to rozjede :sweat_smile:
8. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
a co mata??? :confused: už se dlouho neozvala..asi je unavená a i práce ji zmáhá..
8. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.