• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
no je důležité, že už to konečně přišlo. :sunglasses:

Mata je těhulka né? Už v tom mám trošku zmatky.
8. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
jojo,je těhulka..
8. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
třeba je unavená a nebo změnila téma? :wink:
8. bře 2009 v 17:46  • Odpověz
taky nevím kde Mata je, slíbila, že k nám zajde... :unamused:
8. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahojky kočky..tak jsem dnes začala pít ten kontryhelovej čajík a mě teda moc chutná to jsem se bála teda zbytečně že bude bléé ale je fakt dobrej a my se po té 2měsíční odmlce můžem zas začít snažit už se těším :wink: teď jdu péct bábovku manžovi do práce...a

blondýnko tobě se omlouvám neměla jsem hned takle vyjíždět já jsem taky byla vždy toho názoru že kdo chce dělat tak bude a přiznávám že dělat někde třeba 100km od baráku se mi fakt nechce,už jsem z toho fakt podřážděná nemůžu nic sehnat,ale ono se to vystříbří,určitě..tak promiň!! :wink:
8. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj lulu..taky se těším,až ho budu moct pít..moc mi chutná a sliznice z něj krásně roste :slight_smile:
at se snaženíčko co nevidět povedea vznikl z toho malý puleček :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
Holky to vám závidím, že potom kontryhelu máte lepší sliznici, já jsem z něho moc vysokou neměla. ale nevím jestli to nedělalo i v kombinaci, že jsem k tomu brala ten clostilbegyt.
9. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky, svůj slib plním a jsem tu :slight_smile: . Abych řekla pravdu, tak jsem na koníkovi skoro 14. dní nebyla. Nebyla nálada. Bylo mi špatně a pořád jsem byla unavená. Už je to lepší :wink: A co je u vás nového? U mě nic moc. V pátek jdu na kontrolu a konečně uvidím našeho drobečka. :dizzy_face:
9. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
tak už mám dnes sruhý čajík,tedy myslím v pořadí já piju jen jeden denně,nebo můžu i víc??já abych pravdu řekla nevím jestli mi z něj roste sliznice ale tak zkouším to třeba se to povede..:slight_smile:
9. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
lulu můžeš 2x denně po 0,2dc... :slight_smile: já taky někdy pila jeden nebo dva..jak jsem si vzpomněla prostě...
ahoj mato :slight_smile: tak už ti je lépe.to je fajn těhulko naše :dizzy_face: už se těšíš na svého broučka vid???a hodíš nám sem fotečku???
jinač tady nic nového...asmeen byla na laparce,nic ji nenašli,mi pořád mrcha po laparce nedorazila,ale už špiním,Kackark se chystá na své první IUI,blondy by dneska měla mít výsledky krve na hcg jestli není náhodou těhu..a Lulu se ted začíná snažit po 2měs.pauze... :slight_smile:
9. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
lulunka, omlouva se přijímá. Úplně v pohodě, necháme to být a snad brzy něco seženeš :wink:

hnedoocka, jak piješ kontrhyel, jenom do ovu nebo celý měsíc?

mata, no konečněm rádi tě tu vidíme... Už jsi na té nemocenské nebo ještě chodíš do práce? Koukám že už máš u sebe napsáno 9tt, to hrozně letí.. Tak ať hlavně kontrol dopadne dobře....
9. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
blondy už máš výsledky krve?
9. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
Peťo, a nemohlo se vám zadařit přirozenou cestou? :wink: Ráda bych vám sem dala fotečku, ale bohužel žádnou ještě nemám. Snad dostanu v pátek.
Blondy, jsem už 14. dní na neschopence. Bylo mi opravdu špatně, takže noční nepřipadaly v úvahu a vlastně žádná směna.
Na to, že jsem moc nejedla, protože mi nechutnalo, tak jsem stejně 2 kg přibrala. Nevím, asi ze vzduchu :wink:
9. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
asmeena, říkala mi, že mám zavolat po 16, tak pak nějak budu volat.... Ale nemyslím si ře by bylo možní, abych byla těhu a do toho mi přišla ovulace. I když jak už jsme si ověřila, u mne je možné snad cokoliv...

mata, tak hned v pátek až jí dosteneš nám jí ukaž, ju? To je dobře, že jsi na neschopence, ty noční by fakt nebyli ideální.... 2 kg nejsou žádán tragedie. Můžu se zeptat jako máš váhu ke své výšce (myslím jako hubená, normální nebo nadváha) :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
aha tak to já mám ten kontryhel asi nějakej jinej,je to možný já mám takovou zelenou krabičku a tam je napsáno že se má jeden sáček zalít půl litrem vody a tak taky piju půl litru denně jednou..to asik stačí..blondy najdu najdu nenajdu nenajdu,teď jak jsme se začali zas snažit tak to tak neberu jako když mě propustili.snad bude líp.a očko popsala jsi to tu úplně na jedničku:slight_smile:nic jsi nevynechala...:slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
lulu a ty máš sáčkovaný nebo sypaný? Záleží na výrobci, ale já mám napsáno 1 až 2x denně čajovou lžičku zalít 0,25 vody. Ale já čaj už teď moc nepiju, kopila jsem si extrakt, je to lépe dávkovatelné a já čaj moc nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
já mám sypaný,ten je lepší než sáčkový..a mám tam napsané to,co blondy..a piji ho od 1dc do toho 10dc...
9. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
mato a přirozeně né...my jsme se nesnažili po laparce..až ted ve čtvrtek jsme zkoušeli jonáše...
9. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
hnedoocka, co si myslíš o jonášovi? Mě totiž čistě náhodou vyšel termín plodných dní do Jonáše a úplně náhodou (koukala jsme na to až potom), jsme měli sex dle přesně na čas a den, kdy mi vyšel dle Jonáše. Já tomu tedy moc nevěřím, ale vím, že u někho to fungovalo. Myslím že i mata to říkala.

Mati, tobě to vyšlo dle jonáše ne?

hnedoocka, takže taky piješ jen do ovu, tak to jsem ráda :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
jo blondy jen do ovu,pak už není dobré to pít :slight_smile:
no..mi ty data,co jsem si vyjela vždy pasovali na menzes..ale pokaždé..ted se mi ms opozdila a termín snažení bylo 5.3. když jsem byla na poslední ko,tak mi dr.řekl,že sliznici mám vysokou a dokonce tam mám jeden folík,ale neřekl mi jak velký :wink: tak jsme to zkusili a uvidíme..ale moc tomu nedávám...taky jsem slyšela,že to někomu vyšlo na Jonáše,ale není jich moc..
9. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
nebo o nich nevíme :grinning:
9. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
já prostě hodně věřím v IUI :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
blondy, snažili jsme se dle Jonáše a ten měsíc to zrovna vyšlo. Ale jestli je to díky Jonášovi, tak to nezaručím :grinning: . Nesnažili jsme se určitou hodinu jak jsme to měli napsané, ale zrovna nám sexík vyšel ten den. Ale podle mě jsem ovulku měla až dýl. :wink:
9. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
hm mato,je to zajímavé a ted můžeme spekulovat :dizzy_face: ale je to jedno,hlavně,že se zadařilo...
9. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
Peťo, to máš pravdu :wink:
9. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
a co manžel,jak se stará o svojí těhulku? :slight_smile:
9. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
hnedoocka, jojo, máš pravdu...

mata, tak to máme úplně stejně. No uvidím co z toho bude, vlastně ze všeho teď :grinning:
9. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
takže řékáš že výsledky budou v 16hod??budu myslet na tebe a držet ti palečky..
9. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
holky,jdu si lehnout..venku dneska lije jak z konve...tak to vidím převážně na postel s telkou.. :grinning:
9. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
odpo nakouknu...
9. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.