• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Leni: tak se ptej ohledně teplot na co chceš, pokusím se Ti to vysvětlit :wink:
Lulu: napsala si to moc krásně a pravdivě, a vlastně na té naší společné cestě je tohle to nejdůležitější, nenechat se porazit neúspěchy, ale zvednout se a jít bojovat dál a jednou se těšit z toho úžasného štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz
autor
lulu: to je fajn, že proběhne spermio a hlavně že to manža bere sportovně :wink: :dizzy_face: Můj manža to má taky parkrát za sebou a přežít se to určitě dá, oproti těm všem bolestivým vyšetřením co musí prožívat některé z nás.
28. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz
jo lulu: přesně jak píšeš, jednou to přijít musí a my nesmíme ztrácet hlavu. I když to musíme obrečet, tak to za nějakou dobu (u někoho dříve u někoho později) přebolí a my jsme zase silné do dalšího zkoušení a plánování.
28. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz
Přesně tak kačí nenechat se porazit a to sem se ze začátku nechávala bylo to hrozný ale teď?zařizujem byteček a je okolo pořád dost věcí co potřebujem i když přivést sem miminko už bych si klidně troufla,a tak to snažení je teď takový jiný je to teda stejně intenzivní ale ty negativní konce jsou jiný oklepu se a říkám si tak tenhle měsíc to asi zas bát nemělo ,je teda fakt že ty vánoce mě trošku podlomili pač jsem si loni na vánoce vyslechla od manžílka útěhu jako :Neboj,příští vánoce už budem tři aspoň třeba v bříšku no a vánoce jsou za námi a nic tak to mi líto přišlo ale jinak budu zas pokračovat dál těším se na to manželovo vyšetření jsem hrozně zvědavá zda je v pořádku a tolik bych si přála aby byl aby ten problém byl ve mě přijde mi že my ženský se stím líp poperem než oni máme na to víc síli a tak i ta odvaha je jiná mateřský pud je mateřský pud:slight_smile: a myslím si že vyšetření spermio je úplně v poho podle mě to snad nic není,uvidíme jak se bude tvářit:slight_smile:zvládne to věřím mu:slight_smile:
28. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz
spermiogram je v pohodě, akorát můj manžel měl první spermiogram úplně špatný, malé množství, nepohyblivé a špatná morfologie a doktor mu řekl, že lepší to nebude (asi to bylo tím, že jsme sexovali skoro každý den a tak nebyli potvůrky malé se znovu tvořit tak rychle) a když jsme šli na spermiogram o měsíc později, tak už byl zase výborný, takže taky záleží na mnoha faktorech.
28. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz
autor
Lulu: je fakt, že když přijdou nějaké mezníky, tak je to bolestivější, já bych třeba měla v lednu termín porodu, tak to se mnou taky určitě zacvičí, ale musí se jít dál. A s tím snašením máš taky pravdu, ženské jsou odolnější a silnější :wink: :dizzy_face: Na spermiu není vůbec nic, jde myslím jen spíš o psychiku a strach, co kdyby náhodou to nebylo úplně v pohodě, ale dá se to určitě s přehledem zvládnout :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz
asmeen já to taky vždy obřečím ale jen tu první kapku co spatřím a povzdechnu tak zas nic no a během chvilky se stím srovnám a jedu zas naplno tak třeba příští měsíc on se svět nezboří je fakt že to bolí to určitě a čím je to dýl tím víc to ženskou vyčerpává a unavuje a bolí ale zase dnes je ta medicína tak vpřed že s každou znás se dá něco dělat a ivf je přece dnes zcela normální a tam už se to nepodaří málo komu..takže vím že když to nepůjde přirozeně půjde to takle jen vyydržet:slight_smile:je tolik způsobů,přece hned nevyhasnu u toho přirozeného i když je to ten nejkrásnější ale když to miminko tak chci je mi jedno jak k tomu dojde hlavně když ho budu mít u sebe v náručí a zdravé a jak jsem k nemu přišla je to neméně podstatné hlavně že se ten sen vyplnil..:slight_smile:
28. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
Určitě, manža ho taky neměl nikdy úplně ideální, ale vždy byl jiný a po doporučených vitamínech se to dost zlepšilo :dizzy_face:
A as před spermiem by měla být myslím minimálně 3 dny abstinence :grinning: :grinning: :grinning: To se pak není čemu divit.
28. pro 2008 ve 21:52  • Odpověz
no, jenomže nám řekli, že se máme den předtím milovat, protože mi dělali nějaký test, kolik spermií ve mně přežije a měla jsem tam sice dvě, ale mrtvé a manžel potom byl už tak vyšťávený, že i spermiogram byl špatný.
28. pro 2008 ve 21:54  • Odpověz
autor
Lulu: opět mi nezbývá než s tebou souhlasit :wink: :dizzy_face: A nevím, jak to máte holky vy, ale mě připadá, že když je to snažení dlouho, že to vlastně není až tak přirozené (kor když já používám měření BT a ovu testy). Takže na IVF nevidím taky vůbec nic špatného, když není jiná možnost. Důležité je, aby se vždy nějaké řešení našlo :wink: :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz
autor
Aha, tak to jsem nevěděla, že se to dá testovat i takto. Protože nám to tak důrazně kladli na srdce, tu abstinenci, že si to pamatuji :wink:
As a doporučovali manžovi také nějaké vitamíny, ten můj bral myslím (A, D a E) - ale je to už dlouho, nemusím si to pamatovat přesně.
28. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz
já jsem po třech IUI, dvou IVF a jednom KET a nevidím na tom nic špatného, jenom je to dopomoc, když to normálně nejde. Horší je, když už to nejde ani s tou dopomocí umělého oplodnění a vy jste oba zdraví - tak kde je pak zádrhel? Myslím, že hlavně ta psychika.
A nesnáším takové ty řeči ženských kolem vás, které mají už dávno děti, že na to nesmíte myslet. Pche, nemyslet na to? A to se dělá jak?
28. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz
kačí to je mi líto ale to tvoje miminko určo chodí někde po houbách a asi se mu nechce ten les opustit ale neboj ono přijde a přijde až to budeš nejmíň čekat.. :wink: tohle mi říká každý,taky mi řikaj nemysli na to psychika je nehorší ale jím se to kecá ono zapomenout a na to a úplně to vzdát to prostě nejde jen tak,zapoměnou na to a uplně to vzdát dokáže ženská až za st řašně dlouhou dobu to si nejdřív musí projít vším tím zklamáním atd.nejni to jednoduché já taky párkrát řikala :Kašlu na to!!" ale na jak dlouho jsem na to kašlala na dva dny možná týden a pak se to vrátilo je to obrovská touha a za tu ženská nemůže!!!prostě si tím musí každá projít a ta co už si prošla ví o čem mluvím,proto říkám nevzdávejte to ,já to taky nevzdávám :wink:
28. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz
autor
A ještě jsem si vzpomněla, že když jsem otěhotněla s Natálkou, tak jsme oba brali dva měsíce Femigard, já samo listovku a komplex vitamínu od dr. a myslím, že to taky pomohlo.
Teď femigard máme taky, ale nějak to flákáme :confounded: Jdu si zrovna dát, když o tom píšu :wink:
28. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz
Já beru taky Femigard, a je to super, myslím, že mi taky pomohl. :wink:
28. pro 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
As: a co je přesně KET? To nevím. A takové řeči miluju, a nejlepší jsou od rodiny :unamused: Prostě kdo nezažil, nepochopí.
Lulu: neboj my se nevzdáme a nedáme.
Nejhorší je, že je to v hlavě všude, že prostě máte zakódováno kdy jsou přibližně plodné dny, kdy dorazí MS atd. Prostě hotový kalendář, co se nedá smazat :unamused:
28. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz
as souhlasím s tebou taky ty řeči nesnáším a mě je podávaj na talíř obzvláště často a to kůli mému věku ,vím že jsem mladá ale jak už jsem řekla je to touha a za tu ženská nemůže a ať touží po mimču 20ti letá nebo 30ti letá nic se na tom nemění tak žena se na to prostě cítí tak na to májí obě stejné právo ať je jim tolik nebo tolik obě mají právo na to aby se ten sen splnil ať už přirozeně nebo s doktorskou pomocí je to fuk!!!a ty řeči mě ani trochu neuklidnují všichni říkají zapomň na to ale jak se to dělá to už ti žádná neřekne..kdybych věděla jak na to mám zapomenou a že se to pak podaří tak už jsem na to dávno zapoměla ale jak říkám "NEJDE TO" :frowning2:
28. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
As: určitě jsem se po něm cítila lépe. A taky mi pomohlo možná ALOE, které jsem pila před tím a před rokem jsem byla na masáži plosek nohou, přesně na stimulaci vaječníků a podpoře na těhu a vážně jsem do 4 měsíců těhu byla, tak na tom asi taky něco bylo. Možná, když to teď nedopadne, tak znovu zajdu :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
lulu: a nejhorší je když ty pitomé řeči posloucháš od dr. např. jste ještě mladá, dětí budete mít atd. :angry: :angry:
28. pro 2008 ve 22:04  • Odpověz
holky femigard mám taky a taky ho flákám takže pokud ten nejsem těhu tak si dávám novoroční předsevzetí : "Slibuju že budu pít femigar celé tři měsíce poctivě" :slight_smile: a je to a mám to tak já hned od zítra začnu a přesně jak říkáš kačí nemusím ani počítat a do hlavy mi to leze samo kdy jsou PLD kd ymá být Ms a vše takže jsem taky lepší než těhu kalendář:slight_smile:
28. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak já mrchu čekala dnes, ale na vánoce jsem testla a byly tam//. Druhá tedy hodně slabá, ale snad bude brzy silná. Tak přeji všem co touží po// aby to konečně vyšlo. Držím pěsti.
28. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
lulu: my si ho dali teď oba a od této doby zase poctivě tři měsíce, pokud se dříve nezadaří :wink:
No právě a jak se dá s takovým kalendářem v hlavě zapomenout, ať nám to ty radílkové poradí, budu vděčná za každý dobrý a funkční tip :wink:
28. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz
tak tohle mi dr naštěstí nikdy neřekl i když já jsem opravdu extrémně mladá za necelý půlrok mi totiž bude teprve 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale právě o to mi to přijde smutnější že takle mladá holka a už takové problémy s otěhotněním to mě na tom nejvíc štve,nebo bolí nebo já ani nevim jakým způsobem mi to vadí..prostě je jedno že jsem mladá prostě to miminko chci tak mám právo na to aby mi pomohli..
28. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz
romci3: tak super, držím pěstičky ať se to udrží.¨

kackarko: KET je kryoembryotransfer (zavedení rozmražených embryjek). Zaváděli mi teď tři, ale dvě z toho byly polorozpadlé a ještě předtím mi tři dny dělali inseminaci. Takže na mě zítra myslete a pak se vám ozvu zda byly // nebo jenom /.
Jdu spát, tak přeji všem dobrou noc.
28. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz
romčo móóc velká gratulace..ať to dopadne tak jak má a založ už nové téma pokud teda nejni založené ať se máme po silvestru kam nastěhovat:slight_smile:ještě jednou gratuluju a přeju hodně štěstí :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
28. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz
autor
Romčo: děkujeme moc a Tobě hlavně, ať sílí :dizzy_face: Kdy se chystáš testovat znovu?
Lulu: mě to řekla genetička, když mi říkala, že nemá Natálka šanci přeží porod :angry: A to bylo už druhé nevydařené těhu a je mi 25, takže si nepřipadám úplně nejmladší, abych to musela poslouchat.
A po miminku toužím od 18. Jen manža studoval a neměli jsme kde bydlet.
28. pro 2008 ve 22:14  • Odpověz
No a mě jeden blbej doktor řekl, že nikdy děti mít nebudu a že nemám zkoušet ani umělé, že se nezadaří,ale že mi nemůže to umělé vymluvit, že pokud to chci zkusit tak to zkusit mám. Že ani nic nenastimuluju a blbeček jeden nastimulovala jsem a dokonce jsem u druhého IVF měla i na zamražení.
28. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz
autor
As: díky za vysvětlení. Budu moc moc držet pěstičky a zítra ráno na Tebe myslet. Tak se hlavně krásně a v klidu vyspi :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz
autor
As: tak to byl kretén :unamused:
28. pro 2008 ve 22:16  • Odpověz
kACKARK- to nevím kdy budu testovat, nechci to zařeknout, ale já si to opravdu myslela, že jsem těhu,protože jsem už jednout těhu byla a je to zase to samé. Po novém roce půjdu k doktoru, tak snad bude vše v poho.
28. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.