• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
hnedoocka, no sestra to říkala. Ale jdu cvičit a takm takže tam určo zavolám, ale k netu se dřív než večer aso nedostnu...
9. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
kackark:nemáte mít dnes výsledky spg?
9. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
tak co blondy??????????????
9. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
blondy už volej, je po 16:00 :wink:
9. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
tak co?????????
9. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Ahojky holky, jsem zpátky s dobrými zprávami a mám ohromnou radost. Manža má spermio naprosto v pořádku a na 27.3. jsme se objednali k dr. tak nevidím moc důvodů, proč by nemělo IUI vyjít. Já se tak těším, že se o nás bude někdo starat :wink:
Blondy, tak jak?

Luci a blondy jsem ráda, že jste se usmířily :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
9. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
já mám ten sáčkový jiný nebyl tak uvidím a vidíte na jonáše jsem zapoměla hned se jdu juknout na kdy nám vychází..
9. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
jo jonáš mi vychází na 14.3.:slight_smile:)
9. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
kackark, no to je super, dobré zrpávy jsou vždycky vítané :dizzy_face:

asmeena, hnedoocka, tak jsem volala a pěkně mě štvou :angry: . Výsledky stále nemají, sestřička mi slíbila, že tam hned ráno zavolá, že to není možné aby to takhle dlouho trvalo (dnes už v laborce nebyli). S mojím štěstím to ještě určitě někde ztratili....

lulu, tak to máš za chvíli :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
kackark a jestli to není tajné, řekli vám kolik má manžel spermijek na mililitr?

blondy: tak to je fakt na pos... To je jak zákon schválnosti.
9. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
As, není to tajné neboj, má jich 98mil, a dokonce ho pochválili, že má těch super rychlých hodně velký počet 25 procent, ale má i dost úplně nepohyblivých.
9. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Kačko,skvělé...at ti co nejrychleji uteče... :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
tak to máte úplně super spermio. Tiše závidím. :dizzy_face: Nám se to pohybuje mezi 28-15mil.
9. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
jsem to blbě napsala,jsem hotntot... :grinning:
blondy..já bych je asi přizabila...snad se už zítra dočkáš :wink:
9. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
kackark, to jsou ale hodně dobrá čísla :slight_smile:

asmeena, taky se mi zdá, že mi to už snad dělají schválně :grinning:
9. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
kačko,no teda..ten tvůj je ale kanec :grinning:
9. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
hnedoocka, co mám takhle na dálku dělat :frowning2:
9. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
blondy: a to ti dělali v čechách a ty už teď jsi v Itálii?
9. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
asmeena, jojo, přesně tak.... Tady k doktorovy ani náhodou. To má k civilizaci hodně daleko :grinning:
9. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
fakt? Oni jsou tak stolet za opicema?
9. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
asmeena, koukám že jsi mě pronásledovaal do snažilek v březnu :grinning: . Test jsem zkoušela akorát večer když jsem od ní přišla, přece jenom červíček hlodal proč mi dělá test HCG a byl negativní. Teda něco hodně málo se tam ukázalo, ale po limitu a to neberu....

No ono musíš rozlišovat sever a jih. Sever je v pohodě, ale tady na jihu je to klasický cikánov....
9. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
já jsem myslela, že jih je lepší. Hlavně krásnější. :wink: A teď už jsi nezkoušela testovat? Bylo by určitě víc vidět.
9. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
to čekání je nejhorší. Oni si to v těch centrech a u doktorů ani představit nedovedou.
9. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
no krásnější je určitě, co se týče přírody a tak je tu nádherně. Ale je to tu docela chudé a v nečem fakt zaostalé, k tomu centrum mafie :grinning:
Nezkoušela, protože si prostě myslim, že těhu nejsem, BT tomu neodpovídá, MS přišla, tedy to alespoň tak vypadalo....
Já bych řekla že jim to je celkem jedno, berou tě jako věc, mám nejlepšího kamaráda doktora a hodně dobrá kamarádka je doktor, takže vím, jak to chodí... :unamused:
9. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
já vím, jde to tam jako na běžícím páse a oni to berou jako rutinu. Ale už neberou, jak se cítí klienti. To mě taky štve a všude jenom peníze, peníze. :angry:

Dnes mám závazek uvařit, trošku uklidit a vyžehlit. Snažím se dle Kackark vyžehlit hned jak to uschne a opravdu to jde lépe a hlavně to dlouho voní. :wink: Tak já jdu na to.
10. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
asmeena, tak to máš dobrý závazek :wink: . S tím žehlením je to pravda, ale to já absolutně nezvládám.. Žehlím vždycky až tehdy, když manžel většinou už nemá co na sebe a je líný si to vyžehlit sám :grinning:. Ale na tohle je dobrá sušička, to v podstatě žehlit nemusíš vůbec, ale tu jsem měla v čechách, tady ne :confounded:
10. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
Tak už mám výsledky, konečně. HCG je negativní, ale jsme ráda, nevedla jsem zrovna příkladný život těhulky... Navíc jak jsem psaal jsem si to myslela, takže pohoda :sunglasses:
10. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahoj holky..
blondy:tak to je škoda,ale když jsi to tušila,tak to ani tak nebolí... :slight_smile:
10. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
blondy: je to škoda, ale aspoň máš o nervy méně a jdeš dál. Už se aspoň nemusíš nervovat kdy budou výsledky.
10. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
dneska nemám dobrý den,tak jsem vás přišla jen pozdravit...pá hezké úterý přeji
10. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.