• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
asmeena, určitě je to takto lepší...

hnedoocka, jak to vypadá s tou tvojí MS?
10. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
tak jsem dnes zkoušela ovu test, a jenom jsem to namočila, tak hned vylezla nádherná testovací čárka, ale ta co tam má být vždycky ta kontrolní nikde. :astonished: Asi to nalepili naopak. :grinning: Takže nic. :angry:
10. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
asmeena, to je divný. :astonished: Co je to za ovu test?
10. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
To no name test mám je tady o Verusinky, ale asi jeden se z toho většího množství nepovedl :grinning: Dnes jsem 14DC a ovulka pořád nikde, už teda začíná druhá ovu čárka tloustnout, ale pořád to není jako ta kontrolní. Tak nevím, že bych po té lapárce měla ovulku posunutou? Dle laparoskopie a lékařské zprávy jsem tam nějaké folíky měla, tak předpokládám, že ovulka by taky měla být.
10. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
asmeena, myslím, že jí klidně můžeš mít posunutou.... Navíc stresem a pod. se posouvá. Já zas mám problém s BT, dneska mi nějak divně klesla :frowning2:
10. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
BT jsem teď neměřila, začnu až vysadím všechny hormony, protože mi přišlo, že jsem tu teplotu tím měla ovlivněnou.
Dnes mi přišly tablety kájenského pepře, tak jsem to hned u snídaně slupla a po chvilce mě pálilo rameno, tak uvidíme po delší době užívání. :wink:
11. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
asmeena, hormony určitě tepltu ovlivňují.... Co jsi brala? Je a na co je pepř? To jsem ještě neslyšela... :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
o tom pepři to tady bylo v nějakém tématu o chilli. Mělo by to být, když máš imunologický problém (což já teda ještě nevím), že dojde k překrvení dělohy a ta nepůsobí proti spermiím alergicky, nebo tak nějak jsem to pochopila. :wink:
Já jsem brala clostilbegyt a pregnyl.
11. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
aha, takže problémy s ovu? Hm, to je zajímavé... Já se té imunity taky trošku bojím, protože dle výsledků jí mám nějak hodně vyvinutou (ale nebo to dělané kvůli mimi), proto v podstatě nejsem nikdy nemocná, nějaká chřipka mě nikdy nebrala.... Ale trošku se bojím, že se proto bude tělo mimi bránit a občas mě nepadá myšlenka, jestli ten potrat ta blbá imunita taky trošku nezapřičinila...

Mně dneska potešila BT, zase vystoupala, tak vše vypadá ok :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
tak to je fajn, že BT už nezlobí. Já pořád nevím kde je náš problém, nejprve mi říkali špatné vejcovody, proto taky chodím do CAR a teď po laparce mi doktor řekl, že vaječníky jsou v pořádku, ale že bude asi imuno špatné.
11. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
A imunologické testy vám ještě nedělali? A co genetika? To je to nejhorší, když v podstatě problém není, ale stejně to nejde :angry:
11. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
ahoj holky,hlásím mrchu konečně dorazila :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
dneska mě čeká brigáda za barem...aspn přijdu na jiné myšlenky..holky,mějte se..nakouknu zíta :sunglasses:
11. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
očko: máš to fajn, že jdeš makat, se aspoň odreaguješ.

blondy: genetika na jedničku, a že by nám dělali imuno nevím. oni totiž dělají v CARu spoustu testů a výsledky se ani nedozvím a v mnoha případech ani nevím proč mi berou krev.
11. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
hnedoocka, no vidím, konečně jsi se dočkala :dizzy_face:

asmeena,hm tak to je hezké. Ono existuje nějaké speciální imuno, ale dělají to jen na pár místech v ČR. kamarádka na tom byla v podolí a čekala 4 měsíce, nebylo volno... Dlouhou dobu jím říkali, že jsou oba naprosto v pořádku, ale mimi stále nikde... No a pak šla na tohle vyšetření, a řekli jí, že její tělo zabíjí spermie a že by asi zabylo i zárodek. K tomu jim dělali nějaké speciální spermio a zjistili, že spermijky nemají čich, tzn. že krouží kolem vajíčka, ale nikdy ho neoplodní... Podstoupila nějakou imunologickou léčbu a šli na IVF a hned napoprvé to vyšlo. nikdy by mě nenapadlo, že se něco takového může být...
11. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
no právě, že to je, tak jsem zvědavá co nám doktor doporučí, prý se to dělá v Plzni.
Ale v tom našem CARu si to prý dělají sami, ale nevěřím, že by to bylo na stejné úrovni jako v té Plzni
11. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
asmeena, no každopádně v Praze v Podolí jim pomohli, slyšela jsme, že je to nejlepší v ČR na tyhle problémy....
Ale nevím, každopádně uvidíš. A třeba ještě než vám něco doporučí, budeš těhu :dizzy_face:
11. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
no, kéž by. Než půjdu do třetího IVF tak si chci dát tak rok pauzu. Za jeden rok jsem toho stihla docela dost. A jak pořád lítám po doktorech, tak na to víc myslím.
Praha je pro nás z Ostravy daleko. :frowning2:
11. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ty už máš za sebou 2? :confused: . Další už se platí? Nebo jak to vůbec je?...
No to sice je, ale pořád lepší než Plzeň , navíc pendolinem jsi tam za chvíli :wink: . Možná za to jedno vyšetření by to stálo, ale je to tvoje věc :wink: :slight_smile:
11. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
tak pokud by mi to doktor doporučil, tak bych tam určitě jela. I autem, máme ho na plyn, tak je to levnější než pendolíno :wink:
Já mám za sebou 7xIUI, 2xIVF a 1xKET.
11. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
Levnější to každopádně je, jen ne rychlejší :unamused: . I když už jsme dala Praha Ostrava pod 3 hodiny.... :grinning:
Schávlně se doktora na to zeptej, za to nic nedáš....

Hele vím že je to možná blbá otázka, ale co je to KET? Už jsem to tu četla několikrát, ale ještě nejsem tak zběhlá v pojmech a nevím co to je :confounded:
11. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
kryoembriotransfer - rozmrazí ti tvoje zamražená embryjka, dělá se to když je větší počet embryjek.
A není to blbá otázka, jenom ses s tím ještě nesetkala, taky jsem dřív nevěděla co znamenají všechny ty zkratky.

Pokud mě pošlou do Prahy nebo Plzně, tak si to prodloužím a rovnou to budu mít jako minidovču.
11. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
Aha, dík za vysvětlení. Věděla jsem, že se to dělá, ale nevěděla, že je to tahle zkratka :slight_smile:

Tak to je hezké řešení :wink:
11. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
a kdyby to bylo klidně za 4 měsíce, tak to už bude léto a to může být i delší dovolená. :grinning: Stejně pořádně nevíme kam letos pojedeme. Jediné co víme, že letos to vyjímečně nebude moře. :wink: Chci dělat ložnici, tak budu investovat penízky do ní.
11. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
A v nové ložnici si zaděláte miminko :sunglasses: . Hm, určitě něco vymyslíte, v čechách je taky hezky....
11. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
no právě, že jsem si řekla, že z ložnice (teď je to takový dětský pokoj mixnutý ložnicí) udělám pořádnou ložnici a nebudu pořád na něco čekat.
11. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Hlavně si pořiď pořádnou postel, velkou a kvalitní, to je základ :wink:
11. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
no právě, mám vyhlídlou v Ikey 180x200 (větší nemají a ani by se nám do té prťavé ložnice nevlezla) mám byt 2+1
Už 6 dní dělám ovu testy a dnes konečně druhá nádherná čárka. Tak už jsem psala manžovi ať spěchá z práce. :grinning: Si připadám jak ta Aňa Gaislerová v Medvídkovi, jak si měřila tu teplotu.
11. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Takže už koukám test byl v pořádku... :grinning: . Tak držim palečky, ať to vyjde :dizzy_face: . Taky jsmem si na ten film nedávno vzpoměla, občas mi to přijde takové komické,ale co se dá dělat . I když já jsem ovu tesy dělala jen proto, abych veděla že po HA funguju, už je asi dělat nebudu, vím že je vše ok a ovu na sobě poznám...

Tahle velikost stačí, tedy jestli nejste nějacé obři
:grinning:
11. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
blondy koukni do albíčka vyfotila jsem si ty ovu testy, koukni na ten včerejší 14DC je to třetí od spodu, jak má naopak ty čárky.
11. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.