• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Tak jsem koukala, je to fakt síla :grinning:
Jinak dnešní čárka mooc pěkná :wink:
11. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
no, tak už by to mohlo vyjít i s tím pepřem. Jsem teď byla na záchodě a myslela jsem že z něho mám propálený zadek. :grinning:
11. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Až tak? Koukala jsme na to a možná si ho, jestli to tento měsíc nevyjde, což předpokládám, taky zakoupím. A nebo budu víc jíst palivé, chilli přidávám do jídla normálně :grinning:
11. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
někde psali, že denně tři lžičky chilli. No fuj, to bych nepozřela. Ten pepř je v tabletách, tak se to dá dobře spolknout.
11. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tak já mám palivé docela ráda, ale přece jenom tablety mi přijdou přijatelnější verze... No uvidíme jak to dopadne, jsem teď 4 DPO, tedy alespoň myslím. Tenhle cyklu to bylo nějaké složité a ani jsem to moc neřešila :slight_smile: . Když to nevyjde, pepř zakoupím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
uvidíš, třeba ho už potřebovat nebudeš. A ty chceš zůstat usazená v Italíi?
11. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ne to určitě nechci, jsme tu jen dočasně, ještě nějaké dva roky a kousek... Je to tu dobrá zkušenost ale natrvalo bych tu fakt žít nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
a teď si nevybavuju, tvůj partner je Ital nebo Čech?
11. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
Čech, nestraš s Italem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
no já nevím, na jaký typ chlapů jsi. Já bych asi nedokázala pracovat někde v cizině. A umíš Italsky? Jak dlouho už tam jste?
11. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
No někho jiného než čecha si představit neumím... Já tady nepracuju, jsem tu jako "profesionální manželka", je to docela složité, ale v podstatě ze svého statusu tu ani pracovat nemůžu, ale to už není na veřejný web :wink: .
Jsme tu od léta. Italsky umím základy, tak abych se domluvila, víc nepotřebuju. Hlavním jazykem, který tady potřebuju je angličtina.... :slight_smile:
Takže snad se mi tahle doba podaří vyplnit miminkem, protože v čechách jinak moc čas nemám a tříletá mateřská opravdu nepřipadá v úvahu, zvlášť ne po tomto "výpadku"
11. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
aha, tak to potom jo, tak třeba se už konečně zadaří. Jednou nám to přece vyjít musí. Ono to ale bývá úplně naopak, když to chceš, tak to není a jak už se to nejmíň hodí, tak to přijde. :unamused:
11. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jo já vím... Zas na druhou stranu já to fakt nějak nehrotím a neupínám se k tomo. Prostě když to vyjde, budu ráda, když ne, tak se svět taky nezboří.... :sunglasses:
11. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
budu končit, manža se mi vrací z práce a ovu testík mluví jasně. :grinning: zatím pá.
11. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
asmeena, tak jak šlo snažení? :dizzy_face:
11. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
blondy: super, třikrát jsme se posnažili a ráno o půl šesté to ještě jednou potuplovali. :grinning: Ale nějak mě začínají bolet vaječníky.
12. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
as, třikrát? A nepřeháníte to? :grinning: To chudniyk ani nestačili pořádně dozrát :grinning: . Ale lepší víckrát než vůbec :sweat_smile: . U mně šla zas BT nahoru, tak uvidíme, co z toho bude....
12. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
blondy a mrška nepřišla?Teplota roste a hcg negativní? Nebo kolikátý den cyklu jsi? Se nějak ztrácím.
12. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
20 DC, na mršku je ještě čas... To HCG bylo ještě z předchozího cyklu (jak jsem čekala na ty výsledky, hrozně dlouho to trvalo...)
12. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
aha, tak teď už vím. :wink: Byla sis včera zacvičit? Já se doma pořád jen válím, včera jsem se ani k žehlení nedostala.
12. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
ahoj holky..ahoj blondy....já byla včera na brigáde v býv.práci..málo lidí..tak jsme spíše seděli a kecali.....
12. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
No byla jsem včera i dneska ráno, Jsem na tom lehce zavislá :grinning:

hnedoocka, tak to byla dobrá brigáda :sweat_smile: . Předpokládám, že MS probíhá standartně...
12. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
a co chodíš cvičit?
12. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
Power jogu, pilates, do posilovny a pak občas učím tanec :wink:
12. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
téda, tak to jsi docela vytížená. Tu power jógu bych taky chtěla zkusit. A jaký tanec učíš? Břišní?
12. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
Takovou všehochuť, nazvaal bych to moderní tanec občas lehce smíšený se scénikou. A když holky moc chtějí, tak nějaké kroky z latiny... To se vždycky hodí :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak to jsi dobrá, já jsem na tancování šílené prkno. :grinning:
12. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
Ježíš to říká každý, ale ještě jsem neviděla takové prkno, které by se nedalo něco naučit. Chce to jen chtít a dobrého učitele :wink:
12. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
no, tak to neznáš mě, já jsem opravdu šílená deska. :grinning:
12. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
blondy...včera mě akorát zezačátku dost bolelo břicho,ale po obkladu to přestalo a v pohodě...břicho mi úplně splasklo,celkově se cítím lépe :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.