• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
as, myslím, že by se s tím dalo něco děla....

hnedoocka, tak to je dobře. V jiné diskuzi jsem četla že máš nějaké problémy (musím teď dohlížet na dělníky ta k sedim u pc a nudím se), to je mi líto, ať je brzy lépe... :wink:
12. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
tak blondy pěkně dohlížej, aspoň to tam budete mít krásné. :wink: A to se hned budou lépe dělat děti.
12. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
as, no ono je to spíše kvůli bezpečnosti....
12. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
tak to potom jo blondy, bezpečnost je důležitější než krása. :wink:
12. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
jojo blondy..ale všechno jednou přebolí..ale ted mi zrovna není dvakrát nejlépe...ale snažím se na to nemyslet..
12. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
as, no tady určitě. V čechách bychom to neřešili, ale tady to co se týče bezpečnosti je fakt sílla :angry:

hnedoocka, určitě bude líp. Už se ti blíží termín IUI, tak buď "v pohodě" ať to vyjde :dizzy_face:
12. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
Mám vás pozdravovat od Kackark, je teď nějaká nemocná. :frowning2: Ale prý nás čte jenom nepřispívá.
12. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
as, říkala jsem si co s ní je....
Takže kackark ať ti je brzy lépe a co nejdřív nám napiš :wink:
12. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
Kačenko,přeji brzké uzdravení.. :slight_smile: at si do iui zdravá jak rybička...
12. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj asmeena, jak se dnes máš? :sunglasses:

hnedoocka, a co ty, jak se dne máš?

U mne celkme nic nového, pořád je mi tak divně a dneska ráno jsme měla hroznou chuť na čokoládovou šlěhačku a mandarinkama. Fůj, takováhle kombinace, obyčjně takovéto věci vbec nejim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj blondy: zajímavá kombinace. Já za chvilku jedu na vytahování stehů po lapárce, tak jsem zvědavá co bude dál, když jsem v pořádku.
Ještě by mi ale teď měla zásilková služba dovézt šicí stroj co jsem předevčírem objednala, tak už se těším. Naposledy jsem šila někdy na základce a to jenom rovný steh, tak jsem zvědavá jestli zvládnu něco více. Už toho mám naplánováno co ušiju, ale důležitý bude výsledek. :grinning:
13. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
as, no jo, hele ale ono mi to fakt chutnalo, až jsem se divila :grinning:
A už tě po ní nic nebolí nebo tak? no já jestli nebudu těhu tak jdu na začátku dubna na hysteroskopii :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Ju, šicí stroj? to určitě zvládneš, není to nic těžkého, babička byla švadlena, tak mě toho dost naučila. Ale už hrozně dlouho jsem nic neušila.... :pensive:
13. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
a proč nejdeš rovnou na laparoskopii? Hystero ti udělají jenom dělohu né?
13. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
No hystero mi udělají ambulantně spedem bez narkozy. Zatím není podezření, že by nefungovalo něco s vaječníky nebo že bych měla neprůchodné vejcovody, takže je lalaprka zbytečná... Protože se mi podařilo normálně otěhotnět, ale pak se plod neudržel a MS je pořád slabší než by měla být (i když se to postupně zlepšuje). Takže chce doktorka vědět, jestli je se sliznicí všechno v pořádku :wink:
13. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
aha, tak to jo.
13. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Ale třeba tam nebudu muset :slight_smile: , moc se mi tam nechce :unamused:
13. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj,jdu Vás jen pozdravit..dneska uklízím jak maniak a pak pádím od 17h za bar,i zítra...přeji hezký víkend...ikdyž je venku hnusně.. :slight_smile:
13. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak u doktora jsem dopadla dobře, s manželem jsme oba zdraví, problém u nás nevidí, tak by se klidně mohlo zadařit i přirozeně, ale chce to asi víc času a pokud né, tak by spíš doporučil darování spermií, protože možná nám to dohromady nejde, ale na imuno mě ještě poslat nechtěl.
Stehy mám vytáhle a v pondělí můžu v pohodičce do práce. :wink:
Taky mi dělal UTZ a na těch ovu testech, jak ukazovaly, že už byla ovulka, tak tomu asi nemůžu věřit, protože i dnes 17DC mám krásný folikul 17mm a sliznici 12mm. Takže na tom budeme asi celý víkend pracovat, abychom ho prošťouhli. Dala jsem už chladit vínečko. :wink:
A teď si půjdu asi trošku zchrupnout. :slight_smile:
13. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
asmeena, tak to je dobře, že jste oba v pořádku... Ono se to určitě jedno povede, prstě někomu to trvá déle, ikdyž jsou oba v pořádku :wink:
Měříš BT? Ona to že stoupne hladina LH v tělel, ještě neznamená, že k ovulaci došlo :unamused: . Tak se hezky snažte :dizzy_face:
13. bře 2009 v 17:09  • Odpověz
No začnu měřit ale až po dalším cyklu, protože teď byla ta lapárka, tak jsem se na to vyprdla a příští cyklus budu brát clostilbegyt a půjdu na IUI, tak to snad podchytí na UTZ (i když možná ze zvědavosti, jestli jsem se trefila do plodných dní dle BT a dle UTZ možná měřit budu).
13. bře 2009 v 17:13  • Odpověz
as, no já právě přemýšlím, jestli budu další cyklus měřit nebo ne... Ještě jsem se nerozhodla, vím že vše funguje a každý měsíc je to v podstatě stejné... Ale zas na druhou stranu se jsem si na ty grafíky zvykla... :slight_smile:
Tak každopádně to by příští cyklus mohlo vyjít, ne? :sunglasses:
13. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
No, už nevím co by, kdy mohlo vyjít,ale štěstí by se na nás už konečně mohlo usmát. :dizzy_face:
13. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ono se určitě usměje, jen to chvíli trvá, jako třeba u Zuzky (koukala jsme že v jiné diskuzi si s ní také píšeš....). A vyjde to tehdy, kdy to budeš nejméně čekat. Já taky doufám, že se jednou na mě štěstí usměje :slight_smile:
13. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
jojo Zuzik je super, kecáme spolu. :wink:
13. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jojo, no my tak, ve snažilkách v zahraničí.... Ona je krsáná motivace, že to prostě jednou vyjde :slight_smile: Hele ke máš manžela? Já myslela že na dnešek plánuješ snaženíčko s vínkem? :sunglasses:
13. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
manžel je vedle mě u druhého noťásku. :grinning: my fungujeme tak trošku po síti. :grinning:
Má totiž v práci pohotovost (tzn. že má firemní mobil a když mu někdo zavolá, tak musí opravit počítačovou síť v práci), tak mu teď volali a on to dával dohromady. :wink: Ale vínko už popíjíme. :slight_smile:
Udělala jsem hamburgery a jsem přežraná.
13. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Aha, no to taky znám :slight_smile:. Tak to jste se na to dobře posílili. S tím vínkem to moc nepřehánějte, ať z toho snaženíčka pak nesejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem taky přežraná, k tomu nafouklá jak míček, no skvělá kombinace :pensive:
13. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jé, ty ses zaregistrovala na moje narozeniny. :grinning:
Vínko mám od loňských narozenin - dostala jsem od kamaráda (svatovavřinecké) a je výborné. :grinning:
Co plánujete na víkend? Já bych chtěla zajet do Ikey okouknout tu svou vysněnou ložnici. :wink:
13. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
blondy: sociální pojištění se platí, aby si dostala potom důchod. :wink: započítává se ti to do důchodu. :wink:
13. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jé tak zpětně všechno nejlepší :dizzy_face:
Taky jsem si tu vínko otevřela, francouzské a je výborné... (to teda v itálii nesmím říkat, oni si tu na víno hrozně potrpí :confused: )

No zítra jedem lyžovat a pak se uvidí.

A myslíš, že my až budem v důchodovém věku tak nějaký dochod budem mít? :grinning: Stát na to nemám už teď a alepší to nebude... Já tedy takovou iluzi nemám, takže to jsou pro mě naprosto vyhozené peníze, to je lepší si platit zdravotní... Navíc za ty 3 roky bych zaplatila mnohem víc, než co by se mi časem vrátilo.
13. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.