• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Děkuji, děkuji
jo, to máš pravdu. :wink: s tím pojištěním.
Jo tak francouzské? Tak pozor, ať tě u toho popíjení nepřistihnou. :grinning: :astonished:
13. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
No vzhledem k tomu, co jsem dělala, se v těhle věcech docela vyznám... :wink:

Ale to jsme od někho dostali a já jsem na něj dneska dostala chuť. A je výborné :sweat_smile: .
Neboj nenechám se přistihnout, jsme dobře zamčení :grinning:
13. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
aby tě někdo nešmíroval, pozor na to. :wink:
Kam jedete lyžovat? to tam je u vás tolik sněhu?
13. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
jsem myslela, že se tam už spíš koupete. :grinning:
13. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
No musíme kus odtud, je to necelé 2 hodinky autem. By jsi se divila, jaké tu jsou hory, 2,5 tis vysoké.... :sweat_smile: Je tam něco přes 2 metry a nádhera, lepší než Alpy.
Jinak dnes bylo 20 a krásně sluníčko :sunglasses:
13. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
to bych taky brala takové teplíčko, tady to ještě vypadá, že spíš bude padát sníh a to už jsem se těšila na jaro. Až bude jaro, tak bude veseleji.
13. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
Je pravda, že to sluníčko je hodně pozitivní, tak hezky tě naladí... Co mažel, stále ještě pracuje? :confused:
13. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
Dobré ráno holky (pro mě ještě ráno, protože jsem vstávala před hodinou :grinning: ). Teda já už byla vzhůru v 7:00,ale když jsem viděla jak ten můj chlap i se psem krásně chrní, tak jsem to ještě zapíchla.
blondy: pokud pojedete na hory, tak si to užij a pošli mi více sluníčka do Čech, sice tady sluníčko vykukuje, ale už se to zase začíná nějak kabonit.
Já jdu už konečně uklidit vánoční výzdobu na balkón - po těch IVF nebyl vůbec čas a ani chuť v té zimě. :wink:
14. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj,
asmeena ta kjak včera snažení, vše ok? :dizzy_face:
No byli jsme lyžovat, bylo to super, ale jsme pěkně unavená, byl to náročené.....

Sluníčko jsem poslala (já ho už mám dsot, i přes krém s faktorem 20 jsem si spálila obličej), tak snad brzy dorazí :sunglasses:
14. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
jé, já bych tak potřebovala trošku opálit - do solárka nechodím, takže jsem jak bělina.

My jsme byli v Ikey, koupila jsem knihovnu, budeme totiž rekonstruovat ložnici a ona byla teď v akci o 400,- levnější a ta akce bude jen do konce března, tak jsem jí hned musela koupit. S bráchou jsem už domluvená, že si vezme ten náš stávající nábytek, takže budu mít prázdný pokoj a můžu si ho nově vybavit. :grinning: Budu to mít celé do oranžova s nábytkem s březové dýhy.
14. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
A teď jsme přišli z hospody, tcháni nás pozvali na večeři. Moc se teda s tchánama nebavíme, stýkáme se akorát na narozeniny (i když bydlí vedle ve vchodě, ale tchýně má pořád pocit, že jsem jí ukradla syna, takže já její společnost nevyhledávám). Ale když nás pozvali, tak bylo blbé to nepřijmout a docela to ušlo. Až na to, když se ke konci zeptala co podnikáme ohledně miminka? Tak jsem jí řekla, že teď nic a moc se mi o tom nechtělo mluvit (ona totiž ví pouze o našem prvním IVF, které bylo v dubnu 08 a jinak jí nic neříkáme) a tak se ptala, jestli nechceme jít do dalšího pokusu, tak jsem to pak zakecala. Nevím ,že nepochopí, že se o tom asi nechci bavit.

Manža do mě hučí, že se mám jít koukat na film, tak mizím.
Hory jste si užili, tak to je fajn, jste byli aspoň na čerstvém vzduchu. To tady v Ostravě moc čerstvý není. :confounded:
14. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
No já do solárka taky nechodim, protože to není zdravé (nechci vypadat jak sušená švestka) a navíc stejně ta barva je jiná, taková umělá....
Chvilku počkej, a opálíš se i v čechách.... :sunglasses:

A co ta postel, už máte vybráno? :dizzy_face: . Oranžová je super....
14. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Mám všechno vybrané v Ikey, postel bude taky z břízy a velikost 180x200 (větší tam nemají :confounded: ), ale i tak budeme mít o 20 cm širší, to se budou dělat děti. :grinning:

Dnes je tady hnusné počasí, prší, tak se mi ani nechce nic dělat. Ale musím jít dělat oběd. Budu dělat zapečené těstoviny s brokolicí, kuřecím masem a zalité smetanou s takovou tou sýrovou omáčkou z pytlíku. :wink: a zasypané tvrdým sýrem.
15. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
as, o té posteli jsi psaal, já jsem jen nevěděla, jestli jste si už úplně vybrali. Máš pravdu, to se budou dělat děti jedna báseň :dizzy_face:

U nás je opět hezky, krásně svítí sluníčko. Ten obídek vypadá taky moc dobře, ale proč si neuděláš sýrovou omáčku sama? To z pytlíku jsou zbytečné uměliny.... :unamused: . Taky vařím, bramborovozu kaši a takové masíčko, je to jen taková rychlovka, byli jsme na velkém nákupu tak nemám moc času.... A jíst někdy odpo se mi nechce
15. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
normálně dělám sýrovou domácí, ale měla jsem tam ještě nějaký pytlík směsi, tak jsem to chtěla spotřebovat. :wink:
Tady je celý den hnusně. Tak jsem se pustila do převlečení postele a taky jsem vyráběla pro sestřenici přání k narození miminka jako freebe. A byl to můj první výtvor a musím se pochválit, že se mi to povedlo. :grinning: Ještě půjdu asi dělat přání mamce k narozeninám :wink:
15. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
Jaké přání? (myslím tím z čeho a tak). Určitě to udělá větší radoost než kupované...
Já jsem nakonec celé odpo uklízela, vůbec se mi nechtělo, ale jsem ráda, že jsem se dokopala :wink:
15. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
udělala jsem freebe (sracrabook - nevím jestli znáš). Měla jsem fotečku jejího miminka, tak jsem to poupravovala, dopsala text s přáním a vytiskla jako fotku na fotografický papír a pošlu jí to s bodýčkama a hračkou.
15. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
Tak to neznám, jsem ostuda :confounded: . Tak to jsi šikovná, to určo bude mít radost. Tak mě napadlo ty nechodíš do práce, nebo jak to máš? (kestli vadí, tak neodpovídej...)

A kdepak vůbec máme hnedoocku? :confused: A nevíš něco o kackark? Už jí je lépe?
15. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
Já jsem měla po lapárce dovolenou, ale zítra už jdu do práce. :wink: (dělám na zákonném pojištění, vyplácíme nemocným po pracovních úrazech a nemocech z povolání renty) :wink:

Očko: se omlouvala, že se pořád nemůže srovna se smrtí svého kamaráda a že tady nějakou dobu nebude chodit, že nemá chuť se s nikým bavit.
15. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
jdu se umýt a do hajan. Zítra jdu do té práce po delší době, tak to bude zase masakrální vstávání. Vstávám ve 4:30.
15. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
Takhle brzo? No to ti tedy nezávidim. Tak jsi hezky spát a zítra to přežij. Dobrou :slight_smile:
15. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj blondy: tak jsem doma z práce, už mám v sobě dva domácí hamburgery a zapíjím to šampusem. :grinning: Dnes jsem z práce úplně vyřízená.
16. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
asmeena, tak jak jsi to v práci zvládla? Hamburger se šampaňským, ty máš tedy chutě :grinning:
16. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
No zvládla jsem to, ale jsem ráda, že jsem už doma. Včera jsem nemohla nějak usnout, usla jsem až kolem 22:00 a probudila se už ve 2:00 a pak jsem se už jen do 4:30 převalovala. :confounded: Doufám, že dnes už budu tak unavená, že usnu raz dva.
A co ty jsi dnes dělala?
16. bře 2009 v 16:57  • Odpověz
No byla jsem cvičit, pak jsme se tady probírala životopisy (dělám konzultace pro jednu firmu takhle na dálku), pak se chvíli vyhřívala na zahradě a umyla auto. No a apk jsem tu na hodinu vytuhla, dneska mi je zle od žaludku a byla jsme hrozně unavená... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
tak tady je dnes hnusně, prší, takže žádné vyhřívání za sluníčku nehrozí. máte tam zahradu? to máte fajn, já bydlím v ostravě v 2+1 u hlavní cesty, kde jezdí tramvaje, takže žádný klid. Když jsem bydlela ještě u rodičů v Jeseníku, tak tam to bylo o něčem jiném. Rodinný domeček, krásná zahrada, super město a příroda.
16. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
Máme zahradu, ale ne moc velkou, ale stačí to... Za to barák je hodně velký. V Praze jsme také bydleli ve 2+kk, takže to znám (ale teda v klídku v zeleni). Ale teď se snažíme koupit nějaký domeček, ale je to hrozně těžké (už se o to snažíme delší dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
Jo jinak BT dneska vzrostla o další 2 desetinky :dizzy_face:
16. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
tak to je super, já jsem si dnes taky měřila BT, ale jsem už 20DC a teprve poprvé jsem v tomto cyklu měřila. :sweat_smile:
A kde chcete baráček, taky v Praze nebo u Prahy?
16. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
Já jsem 24 DC, 9 DPO (nebo možná taky 13 DPO)...
No buď v Praze nebo hodně blízko u Prahy, ale je to fakt špatný... :unamused:
16. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
tak to jsi jenom 4 dny přede mnou. Já nevím, jestli jsem už ovulku měla, protože ještě v pátek (17DC) jsem dle UTZ měla folikul
16. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.