• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
To jsi říkala, a BT sji vlastně neměřila, takže nevíš, co? Tak hold budeš muset čekat no, nic jiného ti asi nebývá...
Každopádně já si tentokrát ovu úplně nejsem jistá kdy proběhla, 100% je to jedna z těch variant, ta první by byla lepší, protože to by teplota vypadal fakt moc zajímavě
:dizzy_face:
16. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
tak uvidíš, jak bude teplotka klesat či stoupat. Už by se na nás taky mohlo konečně usmát štěstí.
16. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
Hm, to by mohlo. :dizzy_face: Uvidím jak zítra .....
16. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak koukám, jak se obě krásně blížíte k testovacímu období. My zase máme snažící, tak prosím omluvte mé časté absence :grinning: :grinning:
As: co se stalo Péťě? Nic jsem netušila. Posílám jí moc veliké obejmutí a je mi líto, že prožívá takové těžké období :pensive:
16. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
Peťce se minulý týden zabil v autě kamarád. Tak má teď hodně těžké období, čeká je pohřeb.
16. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
A co ty kackark? Jak se vede?
16. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
Kackark, ahojky, už je lépe? Učitě absence omluvíme, v tomto příppadě :dizzy_face:

Asmeena, zase vstáváš zítra tak brzo?
16. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
Dobré ráno, ano blondy zase jsem vstávala tak brzo.
Kackark a co to vaše IUI?
17. bře 2009 v 06:04  • Odpověz
autor
Krásné ráno holčinky moje.
Péťo: je mi to moc líto a hlavně buď silná a statečná, vím že se to lehce říká :pensive:

Já už se poměrně lépe cítím, ale to vstávání mě jednou zabije, musela jsem odvést manžu brzy do práce a pak se mě už ani nevyplatilo se vrátit zpátky do pelíšku. A tak nějak doufám, že zbydou ještě síly na snažení a třeba se podaří i bez pomocí dr. Byla bych tak šťastná :dizzy_face:
17. bře 2009 v 06:06  • Odpověz
Kackark: ty jsi taky ranní ptáče koukám. Já byla dnes vzhůru už ve 2:30 a potřebovala jsem čůrat, ale nechtělo se mi vylézat, protože jsem si chtěla měřit teplotu (ale až ve 4:30), a pak už jsem to nevydržela. Změřila jsem se ve 4:00 a šupajdila na záchod. :grinning:
Jak jsem byla teď v pátek na kontrole, tak mi Dr. říkal, že nejspolehlivější je si měřit BT, ale prý ani to mi nedoporučuje, že se potom člověk moc hlídá a sleduje.
Tak jsem mu řekla, že to se stejně sleduji, i kdybych BT neměřila.
17. bře 2009 v 06:16  • Odpověz
autor
As: ale já jsem nedobrovolné ranní ptáče :slight_smile: Já si taky myslím, že měřením BT a ovu testy se nedá nic zkazit :dizzy_face:
Ale teď už musím, jdu se připravovat do práce.
Tak se měj hezky :dizzy_face:
17. bře 2009 v 06:23  • Odpověz
Pěkný den kackark.
17. bře 2009 v 06:25  • Odpověz
Ahoj ranní ptáčata (dobrovolná i nedobrovolná)
přeji oboum, hezký, i když pracovní den.
Já hlásim, že BT se drží krásně vysoko :dizzy_face: , ale nechci si dělat zbytečné naděje :frowning2:

Asmena, já jsem zjistila že u mě stávání na záchod a to když meřím třeba s rozdílem hodiny nená skoro žádný vliv, ale je pravda že u každé je to jiné...
S tím doktorem, člověk se bude vždycky pozorovat, to máš pravdu, a je jedno jestli meří nebo ne.... Jen si myslím,ž e je člověk pak občas z té teploty zbtečně smutný, ale to je zas jiná kapitola...
17. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
blondy: ale aspoň je tam nějaká naděje a psychika se potom zlepší, když vidíš jak se teplota drží. Tak já prostě měřit budu, ať si pan doktor říká co chce.

Zase jsem si dnes udělala hamburgříky - mniam.

Taky přijel z Jeseníku můj brácha, jde dnes na koncert Lordi a je tady autem, a jak bude zítra odjíždět, tak si odveze část těch skříní z ložnice a já jsem si hned mohla aspoň poskládat tu novou knihovnu z Ikey - je moc super.
Už aby skončila topná sezóna a my mohli vyměnit radiátory a pak už to pojede jako po másle. :wink:
17. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
as, co všexhno vlastně v té nové ložnici budete mít? :slight_smile: A to ty sama? jé ty jsi šikovná, to mě nikdy nešlo dávat dohormady tenhle rozdělaný nábytek. Ty plánky k tomu, no hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zase hamburgery? No dietlog by z tebe tedy neměl radost... :grinning: A dnes bez šampáňa? :zipper_mouth:

Taky si myslím, že meření je dobrá věc....
17. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
ten hamburgřík je zdravý, je to jen sezamová houska, trošku teda nezdravý plátek masa přímo na hamburger a potom už jenom zelí, ledový salát a paprika. :wink:

Do IP ti pošlu odkazy, co budu mít v té ložnici, ju?
17. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
tak to já mám ráda skládání nábytku - ani plánky moc nepotřebuji. Je to jako 3D puzzle. :grinning:
17. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
Juju, pošli, ráda se podívám :wink:

A to si děláš vlastní maso nebo takové ty kupované? Já mám občas ráda ty kupované, jenom do bílé housky (kterou jinak vůbec nejim) s kečupem a hořčicí, lae tady mám smůlu, neprodavají je tu....

Popravdě já jsem to zkoušela je jednou, a znovu bych už do toho asi nešla. Naštěstí mám od toho chlapa :slight_smile:
17. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
blondy: a v Itálii není Tesko? nebo nějaký podobný obchoďák?
Já kupuju mražené maso drůbeží (teda aspoň to tam tak píšou) a jsou to plátky přímo jak z hamburgeru. To jenom hodím do rozpáleného oleje, trošku usmažím a dám do housky potřené kečupem a hořčicí. :grinning:
17. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
as, no to jsou přesně ty, které mám ráda, a z Tesca jsou nejlepší, v zeleném obalu.

Obchoďáku je tu spousta, ale tesco ne, z těch co jsou v ČR tak Interspar (jmenuje se tady trošku jinak), Careffour a Lidl. Ale mají tady úplně jiný sortiment než v čechách... Prostě některé věci tady neseženeš, ani kdyby jsi se rozkrájela :confounded:

Koukala jsme na ten nábytek, s tou oranžovou to bude super. Jinak předpokládám že ten nábytek bude všechen ve stejné barvě....
17. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
jo, v zelené krabičce a je jich tam 8ks.

Jasně, všechno v bříze. Už se na to těším, protože stejně světlý jsem měla jako děcko v pokojíčku a přijde mi to potom takové útulné, ještě k tomu sehnat tmavě oranžový koberec nejlépe se smetanovým melírem, ale takový asi neseženu. Mám strach pokud budu mít jednobarevný tmavý koberec, že na tom půjde vidět hodně smetí.
17. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jé jak já bych si je teď dala, no buud muset vydržet do čech, pak si je tam koupím a zhřeším :grinning:

Máš to moc hezky vymyšlené :wink: . S kobercem neporadím, já ho už léta nemám, tak ani nevím, jaký je výběra jak je na něm vidět špína....
17. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
no, já nechci plovoučku, protože se u nás hodně práší a tak bych akorát utírala podlahu a koberec mi přijde takový teplejší. :wink: Ale v kuchyni mám lino v motivu plovoucí podlahy.
17. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
No je pravda že jsem odpo uklidila a večer už se tam pár chomáčku povalovalo :sunglasses: . Já jsem měla všude dřevěnou plovoucí a v kuchyni , na záchodě a koupelně dlažbu. No a teď máme tak jak všude v itálii dlažbu po celém baráku....
Já proto kobercům nic nemám, určitě je to teplejší, ale mám ráda dřevo :slight_smile:
17. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
tak mně by asi dlažba vadila, ta mi přijde extrémně chladná i na pohled.
A byt máte velký, jsem byla jednou u jednoho Itala a viděla jsem jejich byt, ty pokoje byly takové malé úzké nudle.
17. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
My tu nemáme byt, ale barák. No velké je to hodně, asi 200m plus dvojgaráž...

Tak já bych si to taky představovala jinak, ale tady se to takhle dělá, a jsme tu v pronájmu, takže těžko dělat nějaké velké změny.... :unamused:
17. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
to je jasné, jednou si koupíte svůj domeček a zařídíš si ho dle svých představ.

Jdu do hajan - dobrou noc.
17. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky,
dneska jsme se nějak minuly.... Jak ot jde v práci? Už jsis zvykla? :wink:
18. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj blondy, už jsem se docela aklimatizovala, ani ranní vstávání už mi nedělá problém.

Co tvoje teplotka? A mrška? Já jsem dnes 23DC a teplotka stoupá. Tak doufám, že to vydrží. :wink:
Přeji pěkný den a jdu zase pracovat. Večer nakouknu.
19. bře 2009 v 06:36  • Odpověz
Ahoj as,
no včera jsem si pod tíhou okolností udělala test, ale odpo a 11 DPO a samo že byl negativní :angry: . Dneska mě ale teloptka mile překvapila, je na 37,1, což je tak skoro u pul stupně víc než normálně 2 dny před MS.... Tak uvidíme :sweat_smile: Po mršce zatím ani vidu ani slechu....
19. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.