• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Budu ti držet pěstičky, aby se na tebe už taky konečně usmálo štěstí. Třeba je ještě brzo na testování. :wink:
Já tento měsíc testovat nechci. Řekla jsem si, že místo kupování testů, dám penízky do pokladničky a pak jednou (doufám) koupím něco pěkného miminku. :wink: To už by bylo peněz za ty tři roky co se snažíme. Možná i na nějaký prodloužený víkend.
19. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahojky ..Blondy držím palečky:slight_smile: dneska je můj šťastnej den jsem 14dc a i přez to že jsem nevěřila že ovulka přijde tak přišla(viz testík v albíčku) mám hroznou radost že přišla ovulka i potom co neberu žádné prášky:slight_smile:takže mám opravdu radost ale hroznou asi víte jak se cítím je to jak kdybych našla // na TT ale tam bude ta radost mnohem větší:slight_smile:takže se po dvouch měsících můžem dnes opravdu snažit..kontryhelovej čajík jsem taky pila,je možné aby jak se ta dělož.sliz.zvětšuje tak že se tak nějak trochu zvětšila i děloha??chodím totiž pořád čůrat,je mi to právě dvný,no to je jedno dá se to vydržet ale ta ovulka asik fakt přijde protože mě dnes popichuje bříško:slight_smile:takový popichování je ale nyny:slight_smile:
19. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
JO a včera jste mě s těma hamburgříkama tak navnadili že jsem volala manžovi ať je přiveze a dnes jsem si je dala k obdu,taky je miluju já si k tomu semtam udělám brambor nebo hranolky nebo jen tak velkou porci zeleniny a housku s kečupem a to je dobrota,by jsme se uslintyli oba:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
19. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
as, jo bylo to hrozně brzo, prsotě to byl zkrat, jinak to nejde nazvat.... :grinning: Já jsme trstovat taky nechtěla, ctlěa jsem vydržet do soboty na MS, ale znáš to.... :confounded:

lulunka, ahoj, taky jsi se ukázala :slight_smile: . No děloha by se zvětšovat neměla, asi to bude z nečeho jiného... K ovu gratuluju, vždycky je hezké vidět ty dvě čárky na jakýnkoli testu :slight_smile:
Tak to jsme ti tedy daly dobrý tip. Taky bych si dala, ale mám smůlu :confounded:
K tomu kontryheli, jestli ovu proběhla, už ho do MS nepij a pak zas začni od prvního dne MS. A nebo už ho taky nebudeš pít vůbec :dizzy_face:
19. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
lulu: dnes jsem si hamburgříky dělala znovu :grinning: Mám teď nějaké divné období, chytají mě chutě jenom na slané a maso. Kdybych věděla aspoň, že jsem těhule, ale takhle. :confounded:

Lulu: pěkně se ti začíná rýsovat druhá ovu čárečka.
19. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
as, znovu? :confused: :grinning: Ty mi to děláš schválně, já chci taky :cry:
19. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
se zastav blondy. Jsem strašně rozežraná, je to hrůza, Už bych je měla přestat žrát, jinak budu na jaře jako koule.
19. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
as, myslíš jako těch 1800km jo? :grinning: By jsi mi taky jeden udělala? :sunglasses:
19. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
tak kdyby jsi jela takový kus cesty, tak bych ti udělala i dva. :grinning:
19. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
Jé ty jsi hodná :dizzy_face:
19. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
jdu vysávat, dnes jsem se dala na velké uklízení.
Dokonce jsem dnes domluvila firmu na instalaci radiátorů, tak se na to zítra přijdou podívat a ani nevadí, že ještě neskončila topná sezóna. Takže nám to možná i brzo udělají a pak už jen vymaluju, koupím koberec a skříně s postelí a bude. :wink:
19. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
A to se bude dělat krásně miminko :dizzy_face: . Už se určitě tšíš až to budeš mít hotové, co?.... :wink:
19. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
Se těším jak malé děcko. Včera jsem manžovi navrhla, že by mi mohl koupit LCD televizi nějakou menší, že bych si ji tam postavila na novou skříňku a že už bych z ložnice ani nevylezla. :grinning:
19. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
Se mi odpálil vysavač, takže z vysávání není nic. :angry: A musíme ještě ke všemu koupit nový. Jdu kouknout na net a nějaký vybrat.
19. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
aas, no tak to je smůla..... :confounded: Tak si vyber nějaký nový, třeba taky oranžový, ať se ti hodí :slight_smile: . Já mám v čechcách bezsáčkový sammsung, nebyl sice nejlevnější ale je úplně super. Tak se na ně kdyžtak mrkni :wink:
19. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
no, ale já jsem zase líná a nevím jestli budu schopná ten bezsáčkový čistit. To se musí nějak vynášet?
19. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
a jdu hlavně vytřít, zatím se loučím.
19. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
No ono o má dva filtry, ten jeden akorát po každém luxování vemeš a vysypeš. Ten druhý jsme zatím čisili jen jednou, a taky to jen vysypeš. Je to úplně bezprobroblémové a hlavně mnohem jednodušší než se sáčkovými vysavači. Naši ho mají také (jiný typ) a jsou moc spokojení.... :wink:
Měj se :slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
a to musím vždy vysypat do popelnice? Ty máme docela daleko. Nebo to můžu vysypat do odpadkového koše?
19. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
19. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
Vysavač si to rozmyslel a už zase vysává. Jsem ho trošku povrtala a už jede. :grinning:
19. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
a opět si to rozmyslel a přestal vysávat, se na to můžu.... Jdu se umýt a spát. dobrou.
19. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
as, normálně do odpatkového koše, fakt je to děsně pohodlné....
Ty jsi tedy opravář :grinning:
Máme podobný, já už ho mám asi 3 roky a tento typ už se nevyrábí, ale funguje jak hodinky (a to jsem ho s plavoucí podlahou používala fakt dost často :grinning: )
Dobrou...
19. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Včera jak se manžel vrátil z ricochetu, tak jsem mu to řekla, že je v háji vysavač, tak mi řekl, že co jsem s ním zase dělala - vyznělo to jako bych ho snad schválně rozmlátila. Tak už jsem se s ním nebavila. Místo toho, aby mě pochválil, jak jsem všechno vydrhla, tak dostanu ještě pyskem. On se akorát celý den válel, spal a čučel do noťasu. Dnes jsem mu neudělala ani svačinu ani nedostal pusu.
20. bře 2009 v 05:51  • Odpověz
as, tak na něj. Vidím, že máme stejné chlapy. Přesně když mu něco řeknu že nefunguje, tak večně jeho první reakce je "a co jsi s tím zase dělala" a když mu odpovím že nic tak mi na to řekne že samo se to přece nestalo. Takže pak s ním nemluvím a většinou mu dojde že to přehnal... Prostě hold za všechno můžeme my :grinning:

Jinka u mne se teplotka stále drží, zítra by měla dorazit MS, tak uvidíme....
20. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
ahoj holky, tak copak u vás nového? :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jé ahoj mati, no spíš co u tebe je nového....
Tady zatím celkem nic, zítra mi má přijít MS, ale teplotka se zatím krásně drží, tak jsem zvědavá jestli mi tu ještě nějaký bacil od tebe zůstal :grinning:
20. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak to budu držet palečky. Jinak mimčo krásně roste. Mám fotečku, ale do alba jsem ji ještě nedala. Budu to muset napravit. :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tak to určitě dej, rádi se podíváme. Hlavně, že je vše v pořádku :slight_smile:. A jak práce, doufám že jsi doma a na ty noční nechodíš... A jak ti je? Máš nějaké nevolnosti a tak? Koukala jsme že už jsi v 10tt, hrozně to letí, vždyť nedávno jsi nám napsala,že jsi našla druhou čárku.... :sunglasses:
20. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
do práce nechodím. Trpím nechutenstvím a zvedá se mi žaludek, ale nezvracím. To máš pravdu, hrozně to utiká. :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.