• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Tak ať je brzy lépe, to "nejhorší" budeš mít brzy za sebou :wink:
20. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj holky,jak se máte??blondy,držím palečky...
Lulu:prosím tě,jak si dostala do albíčka tu hudbu a ty gliters..já to umím,ale nevím co dál,jak to vložit do mého albíčka :frowning2: jsem bezradná
20. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
Hnedoocka, ahoj, jak je? Už je lépe? A co IUI, už jsi byla? to mám otázek, co :grinning:
20. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
holky hlásím návrat z hospůdky, byla vynikající večeře a super pokec. Manžel vzal svého kamaráda s přítelkyní, kterou jsem neznala a je to super holka (oba jsou právníci, ale do ní bych to vůbec neřekla - nic ze sebe nedělá a je pro každou srandu) :slight_smile: Jsme se pořád jenom smáli.
20. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
jé as na večeři, A hambuerger ti uvařili :grinning:
Hlavně, že jsi se dobře pobavila, já jsem zas pořádala večeři pro pár "známých" u nás....
20. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz
ahoj holky..
blondy:je mi lépe,ale stále to bolí..ale co nadělám..časem se vše zahojí :slight_smile:
jinač včera jsem byla na IUI,mám 5 folíků z toho 2 20mm,ty už mají prasknout a 3 13mm ty mezitím dorostou,takže se od dnesška budeme denně snažit až do další ovulky :slight_smile: počítám,že bude v po-úterý...a spermiogram se manžovi zlepšil,tak jsem zvědavá...snad už to klapne...
21. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky, dnes jsme brzo ráno jeli na bleší trh na výstaviště. Koupila jsem si tam nějaké staré pohlednice Jeseníku, tak jsem čuměla jak v jeseníku bylo málo baráků - ale náš v roce 47 už stál
Pak jsme to vzali do Ikey, manžu jsem tam nejprve nakrmila masovýma kuličkama za 15,-kč i s hranolkama, já jsem si dala šopáček a pak jsme šli testovat matrace. Už máme vyhlídnuté do té ložnice všechno, dokonce mě paní prodavačka potěšila, protože mi řekla, že už přestanou vyrábět ty skříně co jsem měla původně vybrané (měli debilní kombinaci bříza a boky dub nebo buk) a od dubna budou dělat ty samé skříně celé v provedení bříza, tak jsem ráda, aspoň mi to bude úplně ladit. Manžel se tam vzhlídl ve velkých skleničkách na víno, tak jsme si dvě koupili a hned jsme potom jeli do Sparu, protože tam měli v akci víno. A večer si uděláme dýchánek.
21. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
hnedoocka, takže drřím palečky, aby to vyšlo, ty folíky vypadají slibně :dizzy_face:

as, nějak jsem ten začátek tvého příspěvku nepochoipla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinka u mě MS nedorazila, ale teplota lehce klesa, takže uvidíme.... :wink:
21. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
blondy: jsem to totiž kopírovala z jiného tématu, abych to nemusela psát vícekrát a to se tam občas napíše, když se to kopíruje. Víš? :slight_smile:
21. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
as, aha tak to jo, už to chápu :grinning: Tak to jsi měla hezký den a večer ještě dýchánek, tajně závidim :sweat_smile:
21. bře 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahojky, tak MS dnes dorazila, sice ráno Bt lehce vystoupala, a pak jsem si dělala testík, ale byĺ hodně slabě pozitivní a až po limitu no a pak přišla MS. Ale jelikož jsme to předpokládala, tak pohoda. Doufám, že ty budeš mít větší štěstí :dizzy_face: . Kdy vlastně MS očekáváš?
22. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
ahoj blondy: zrovna jsem ti chtěla psát co ta tvoje mrška? Tak to je škoda. Já už mám 5 dní stále stejnou teplotu 37,1 a jsem dnes 26DC, ale moc si naděje nedělám. Tuším, že po té laparoskopii přijde MS později, takže raději nestresuji, jinak bych to měla tak zítra dostat dle normálního cyklu.
22. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Ahojky kočky,
blondy, je mi líto, že MS dorazila :frowning2:
As: ta teplotka je ale ukázková :dizzy_face: Držím pěstičky :wink: :slight_smile:
22. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
a co dnes jinak plánuješ? Já mám manžela vyjímečně v práci a tak si tady sama lebedím (vařím a uklízím - jenom ten vysavač mi chybí, ten starý už ani neškytne, ale v pátek jsem hned přes internet objednala nový, mám si ho až bude vyzvednout potom tady v Ostravě na provozovně, tak doufám, že už ho zítra budou mít)
22. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
děkuji kackark, jenom se bojím, že si budu dělat naděje pokud MS nedorazí tak jako každý měsíc a jenom kvůli tomu, že jsem měla laparku, tak se mi třeba posune. Očko MS po lapárce snad čekala 14 dní po termínu (jenomže ona se nesnažila, takže si naděje nedělala, ale já se snažila o stošest :grinning: )
22. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
a co vy kackark? Snažíte se zatím sami?
22. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Péťo, viděla jsem, jak se ptáš na hudbu do albíčka. Jestli to máš už vytvořené, tak jen zkopíruješ odkaz a vložíš to do alba jak píšeš údaje o albu, a ono se to samo zobrazí :dizzy_face:
Jinak přeji upřímnou soustrast, holky mi psaly co se stalo :pensive:
A Péťo, teď se soustřeď hlavně na snažení a já věřím, že to konečně dopadne a moc ti to přeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
As: jsem 3DPO, tak uvidíme, v pátek jdeme s manžou do toho CARu, tak jsem dost zvědavá a napnutá. Hlavně, že se to někam hne :wink:
22. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
A as, já si myslím, že kdyby si těhu nebyla, tak by si neměla tak vysoko teploty :dizzy_face: Máš odkaz na graf?
22. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
kackark: pošlu odkaz, ale začala jsem se měřit až po laparoskopii. :wink: od 20DC
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
22. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
kéž by jsi měla kackark pravdu.
22. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
As, to se mi otevřela moje stránka :grinning:
Dávala si sharing, home page? :dizzy_face:
22. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
a podle těch ovu testů, jak jsem ti psala, že mi to dělá tu čárku jenom kontrolní místo testovací, tak testy vyznačily ovulku 15DC, ale podle doktora a UTZ jsem měla krásný folík ještě 17DC, tak předpokládám, že ovulka byla někdy kolem toho 19DC :wink:
22. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
As: aha :dizzy_face: Mě docela ty ovu testy s teplotou sedí, tak nevím. A zatím se mi to co Tobě nestalo...
22. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
tak zkusím wunschkinder: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=65657/nummer=3

třeba máš stejnou křivku :grinning: :grinning: :grinning: na fertility :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
nebo myslíš, že můžeš mít dvě ovulky v cyklu? Protože když mám po clostilbegytu více folíků, tak neprasknou všechny v jeden den.
22. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
As: na to jak ráno brzy měříš, tak máš teplotu opravdu dost vysoko :dizzy_face:
Já si myslím, že možné by to bylo, s těma dvěma ovulkama, ale odborník nejsem :wink:
22. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
bylo by to super, uvidíme.
Co dnes podnikáš? Já se budu asi celý den válet.
22. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Já jsem si včera docela dost mákla, takový generální úklid :grinning: Okna, atd. Nedalo mi to, když bylo tak krásné počasí. No a teď vařím. A po obědě budu muset žehlit, včera jsem prala dvě pračky, tak tu na mě teď čekají :dizzy_face:
22. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
To jsi šikovná, mně ještě zbývají okna v obyváku, ale nějak se do toho přád nějak nemám.
Teď zrovna peru, takže k žehlení to nebude (naštěstí), v Ostravě byla včera inverze, takže to sluníčko vidět moc nebylo :angry:
Jdu dodělat polívku. :wink:
22. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.