• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
As: tak už jsme po obídku, ale budu se muset vrhnout na to žehlení. Copak jste měli dobrého?
My měli takové vegetariánské menu :grinning: Ale to bylo na přání manži, není to tak, že bych ho týrala.
Měli jsme pórkovou polévku a obalovaný květák, ale pochutnala jsem si :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
as, ta teplotka vypadá nadejně. Dej vědět, jsak to pokračuje, držím palečky :dizzy_face: Taky si myslím že po laparce je velká šance ...
Dvě ovulky můžou být, ale většinou jsou max dva dny od sebe...
Jaký ten vysavač jsis nakonec vybrala?

Kackark, ahoj , ty už máž zas po ovu? To hrozně letí.... Doufám, že tentokrát to vyjde.
Už tě nezlobí teplotky jako minule?
22. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
as, koukala jsem na ten tvůj grafík na tom německém servru, ale nějak tam je jen pár teplotek... A ten odkaz na fertility musíš dát sharing jak psala kackark, pak ten link na konci s tvým číslem, takhle jsi nám poslala odkaz na normální stránku :wink: Kéž by jsi byla těhu, strašněmoc bych ti to přála :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Ahojky blondy,
jj sice to zdánlivě letí, ale mě se to teď do testování bude určitě vlíct.
Jinak teploty jsou sice né úplně ideální, ale lepší než minule, stoupám po 0,1 :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/204321
22. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
kackark: jsi teprve 22DC a stoupáš, tak snad vystoupáš co nejvýš. :dizzy_face: :wink:
22. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
blondy: teplotek ve grafu mám jen pár, protože jsem začala měřit až po laparoskopii. :wink:
Děkuji holky za podporu.

kackark: dnes na oběd jsem dělala kuřecí polívku a manžel dojedl zbytek knedlo-vepřo-zelo a já jsem si udělala z toho vepřového hambáč :grinning: .

Teď jsem koukala přes internet na páteční díl ulice a na výměnu manželek (tu jsem ke konci docela obrečela) :wink:

blondy: mám vybraný vysavač LG (myslím) a je sáčkový i bezsáčkový a stojí 1320,-takže taková přijatelná cena.
22. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
As: já jsem teprve 20DC :grinning:
Tak to jste měli dobroty :dizzy_face:
22. bře 2009 v 15:41  • Odpověz
kackark, tak jsem koukala na grafík, vypadá to určo lépe než minule... Ale ovu se ti oproti mnule trošku opozdila ne? Třeba je to tím, že vajíčko pěkně uzrálo a je z toho teď embryjko :dizzy_face:

as, aha, tak to už chápu... A dnes hambuergery nebudou? :grinning: . Jé jak vypadá sáškový i bezsáčkový výsavač? Jo cena je velmi hezká, tak ať dobře slouží....
22. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
ahoj holky..nesnáším neděle a o to víc to počasí ut až je sluníčko...jsem dneska jaksi přejetá sakra!! :confounded:
22. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
Kačko,moc děkuji za radu,ale já to stejně neumím... :frowning2: na takové věci jsem jelitko kopytko :grinning:
22. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
hnedoocka ahoj, copa se ti dnes stalo? Zítra bude lépe, ani nevím jak v čechách teď je, musím kouknut na net, ale už brzy bude duben, tak se to určitě zlepší.... :wink:
22. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
ahoh blondy,nic se mi nestalo,ale to počasí mě pěkně deptá....tady dříve jak za 14 dní pěkně nebude :angry:
22. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
hnedoocka, tak to je dobře, že je to jenom počasí.... :grinning: Mně je zas dnes hezoně zle, to si nevybereš...
22. bře 2009 v 17:50  • Odpověz
mi taky,bolí mě hlava a je mi na zvracení..fakt super den..na mašlu
22. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
hnedoocka, vždycky může být hůř..... Hlavu vzhůru :slight_smile: Čeká tě IUI, samé pozitivní věci, ne? :wink:
22. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
IuI mám za sebou..a ani na to nijak nemyslím..bud to vyjde nebo ne..
když mi je dneska tak nanic..tak se aspon nadlábnu..mám nějakou chutku :grinning:
22. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
hnedoocka, jé tak to promiň, já to popletla :sweat_smile: . No já taky, ale nevím na co... :unamused:
22. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
já jsem si dala chlebíček královský s gervé a hermelínem :slight_smile: mnamka..ale chutě mám stále :astonished:
22. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
Tak si ještě něco dej... Já stále přemýšlím, asi si udělám nějaké jednohubky a otevřu vínečko, když teď můžu.... :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
já si dala včera vínko 2 dc s colou... :grinning: pěkně na krvinky...
no možná si dám čokoládku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nedělej mi chutě s jednohubkama,ty bych si taky dala....mám dneska žravku,jako vždy při neděli...
22. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak si je také udělej, je to přece to nejjednodušší :wink: Jojo, taky má červené, pěkně na krvinky :grinning:
22. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
holky,pro dnešek se loučím...jdu do postele a zapnu si telku,snad brzy usnu...a ne až nad ránem :rolling_eyes: dobrou,hezký zbytek neděle všem :slight_smile:
22. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
Hnedoocka, přeji také hezký zbytek neděle. A hezky se vyspi a ať je zítra lépe...
22. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
Asmeena, tak jak to s tebou dnes vypadá? :dizzy_face:
23. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
dobré poledne holky... :slight_smile:
co jak vypadá s asmenou? :confused:
23. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
já hlasím po půl noci prasknutí zbylých třech folíků..takže dneska to ještě pojistíme a pak už na to kalím :grinning:
23. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
hnedoocka, čeká nebo nečeká MS a teplotka vypadá krásně :dizzy_face:
Jé a jak víš, že praskly 3? :confused:
Tak to hezky pojistěte a ať tu máme další těhulku :dizzy_face:
23. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
já měla dvojitou ovulku,jednu v sobotu a včera taky..a já už poznám ovulku,mám šílené bolesti,které mi vystřelují do boku a to jsem včera měla o půl noci..
23. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
Jé dvojitou, tak to je fakt velká šance :slight_smile: . Já jí taky poznám, mě spíš zajímalo, jak si přišla na to, že praskly 3 :slight_smile: .
Ty jsi asi brala něco na podporu ovu, viď?
23. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
měla jesm 5 folíků... z toho dva velké a tři malé,ketré měli ov íkendu dorůst a prasknout..a stalo se...ty dva jsem měla na levém a tři na pravém...a bolela mě strašně pravá strana,myslela jsem že umřu :grinning:
23. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.