• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Holky ahoj,tak z té mé ovulky nic nebylo rýsovat se začala ještě druhý den byla ale pak zmizela úplně pozitivní nikdy nebyla a do ip se mi ozvala nějaká paní že četla mé album a že to vypadá že popisuji život s endometriozou takže příští týden jdu k dr a vyžádám si taky laparku pač je ta endometrioza dost pravděpodobná mám všechny její příznaky a to:nepravidelnou ms ,cysty,bolestivou ms,krev v moči,bolestivý pohl.styk,nedozrávání vajíček vždy když má dozrát tak se mi udělá cysta a folík nepraskne,no prostě to vypadá že je tam nějaký problém,té laparky se teda dost bojím je to přeci jen operace ale když by to k mimískovi pomohlo podstoupím to už jen protože fakt cítím že tam jsou problémy které budou chtít vyřešit..Jinak se máme s manžou dobře,je teda fakt že počasí je na prd ale bude zase líp:slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
lulu ahojki..já taky netušila že jsem měla endošku a byla tam..to co tady ty píšeš,u mě vůbec tomu nenasvědčovalo...a ejhle byla...odstranili ji,ale vrací se :unamused: určitě s tebou souhlasím a na laparku jdi,pěkně ti to tam vyklidí a muminko tady bude raz dva.. :slight_smile: a není to nic strašného...jsi silná holka... :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Děkuji za podporu Peťo,doufám že se to pak povede to miminko a když ne je tu i další možnost,jednu operaci jsem už přežila tak tohle taky snad přežiju tohle už je zákrok ale dovnitř do těla no,tak snad to nebude tak hrozný příjemný to taky nebude ale tak vydržím to pro mimi všechno a to že se to vrací to vím no to riziko tu je ale třeba to po miminku úplně odezní.. :wink:
23. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj lulu,
no podle toho co píšeš tak bych na laparku asi taky šla, všechny příznaky bohužel na endometriozu vypadají... Já myslím že z laparky mít strach nemusíš, sice to je operace, ale nijak hrozná, viď hnedoocko :wink:

hnedoocka, tak hlavně že jsi nám neumřela a vajíčka jsou na světě :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
jojo,jakmile přijede manžel,tak vlítneme na to... :slight_smile:
lulu laparka se dá,žádná strašná bolest to není...a narkoza je nejbáječnější :grinning: hlavně,že to pomůže...
23. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
takže tady se včera popíjelo vínečko a někdo měl i jednohubky? Já jsem si dala jenom skleničku vína.

Jinak moje teplota je pořád na 37,1 - je to divné, že mi to ani neklesne ani nestoupne, pořád každý den stejné. :astonished: Testovat určitě nebudu, počkám si na MS jestli dorazí. :wink:

Lulu: laparka byla v pohodě, po dvou dnech jsem skoro nevěděla, že jsem něco podstupovala.
23. bře 2009 v 16:03  • Odpověz
as, to víš no, včera jsme se měly dobře :wink:

Jským meříš teploměrem? Jestli digitálem tak on mslé vykvy nepozná, to bych neřešila, hlavně že neklesá.... Vím že jsem se možná ptala, ale kdy má přijít MS? Jinka já jsem proti testování před MS, přijde mi to zbytečné.....
23. bře 2009 v 17:52  • Odpověz
blondy: dnes opět 37,1 - měřím se digitálem, ale mám to ozkoušené i normálním rtuťovým - měří úplně stejně, když digitál nevytáhnu hned po zapípání.
MS mi chodí od 26DC do 28DC a dneska jsem 28DC. Tak se uvidí. Už od rána mám pořád pocit, že už je mrška tady, tak se lítám kontrolovat na záchod, ale naštěstí ještě nic. :wink:

Dnes se jdu podívat ke kamarádce na miminko - má půl roku, tak už je to takové to miminko co se nebojím chytit, nemusím přidržovat hlavičku atd...to mi ještě moc nejde, zatím jsem to neměla kde natrénovat. :frowning2:
24. bře 2009 v 06:13  • Odpověz
autor
Ahojky holky, zdravím vás při úterku :dizzy_face:
As: myslím si, že si jasná, a že testíkem už opravdu nic nezkazíš :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2009 v 06:18  • Odpověz
kackark: kdyby jsi měla pravdu, tak bych radostí skákala do stropu, ale jak to tak znám, tak mrcha dorazí nečekaně. A nepřemlouvej k testování :grinning: ,tento měsíc jsem si vyjímečně řekla, že testovat nebudu. Už testuju totiž 3 roky v kuse. :wink: a těch peněz co to stojí.
24. bře 2009 v 06:54  • Odpověz
a já už jsem se tolíkrát navnadila a myslela, že už by to konečně mohlo vyjít a pak jsem byla akorát zklamaná. Takže teď si myslím, že z toho taky nic nebude a kdyby bylo, tak bych byla šťastná. :dizzy_face: :grinning:
24. bře 2009 v 07:04  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem si o té laparce vše přečetla a jdu do toho.kdybyb to proběhlo hladce a ještě mi odstranili všechen nepořádek v bříšku byla bych šťastná,já se jen bojím těch komplikací co by mohli být jako že by mě třeba mohli řezat celou ale tak co to bych stejně nevěděla..jinak děkuju za podpory..
Asmen ty nás teda napínáš a sebe taky holka moc ti to miminko přeju a věřím že ho tam máš a tím testíkem opravdu nic nezkazíš:slight_smile:
24. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
as, a kolikatý den jsi DPO? Ono se ti to mohlo po té laparce trošku zpozdit, ale i tak si myslím, že to vypadá velmi nadejně :dizzy_face: . Jestli zítra teplotka neklesne a MS nepřijde, testík bych zkusila. Když si koupíš mamatest, stojí ani ne 30 kč a máš tam dva :wink:

kackark, ahoj :slight_smile:

lulunka, řezali by tě tehdy, když by tam něco vážného našli. A pořád lešoí teď než někdy časek, když to bude aktuní ne? Ale tohle se děje jen v malým množstvích případů, takže neboj a dej nám vědět kdy buddš mít termín....
24. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Jj já dám vědět určo!!chci jet k dr tenhle čtvrtek tak uvidím jak se domluvíme a pokud bude dělat nějaký problémy mám číslo na další dvě doktorky..tak uvidím snad mi ale ten můj vyhoví ráda bych aby mě operoval on je na to moc šikovnej fakt třída i skvělej porodník tak proto se mi od něj nechce!! :frowning2:
24. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
lulu a to je doktor v nemocnici? Myslím že v tomhle případě by ti měl vyhovět, nevidím jediný důvod proč by ti měl říct že ne. A když, tak to snad relevantně vysvětlí :wink:
24. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj holčičky...dneska jsem si trošku dýl pospala,vstala jsem až v poledne na oběd :grinning:
24. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
lulu,at už máš tu laparku co nekrříve za sebou...držím palečky :slight_smile:
24. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
Holky taknevím blondy to nejni doktor v nemocnici ale operuje tam a rodí ale má soukromou ordinaci 15km od nemocnice!!a teď nevím zda na tu laparku půjdu naskytla se mi docela mě vyhovující práce nástu asi za tři týdny uvidím jestli mi dají vědět a pak bych tu laparku musela tak na tři měsíce oddálit protože bymi to místo nemuseli dát nastoupit a jít hned marodit to bych nemohla:frowning2:takže teď nevím práce nebo dítě i když v mém případě spíš práce nebo zdraví ale asi vyhraje ta práce to zdraví budemuset počkat já vím teď mluvím jako pěkná blbka ale co mám dělat už nechci být doma a jestli na tu laparku půjdu oni vemou tu druhou paní zájemkyni a já mám po místě i když třeba budou potřebovat dvě jak říkala ta paní vedoucí.uvidíme..teď fakt nevím
24. bře 2009 v 15:17  • Odpověz
lulu..je to asi těžké,ale myslím si,že především je přednější zdraví,je to to nejcennější a aby si pak nelitovala..může se naskytnout lepší nabídka...
můj názor....samozřejmě chápu,že penízky jsou taky potřeba...prober to s manželem...
24. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
hnedoocka, ahoj :slight_smile: ty si tedy užíváš, vstávat až v poledne, to se někdo má....

lulu, no je to těžké rozhodování... Jak píše ocko, zdraví je přednější, ale musíš vědět ty jak se cítíš a na kolik je to vážné... A nejde se to v té nové práci domluvit, myslím že zkusit by si to mohla. A jinka vidíš, já ti říakal že se nějaká práce určo najde :wink:
24. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
jojo,to se mám co blondy,taky jsem přejetá...to zase bude noc,budu čučet dvě hodiny do stropu :grinning:
24. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
Jj práce se našla teda spíš sem si jí našla já poradila mi to kadeřnice tak jsem to zkusila jinak mno taky nevím zdraví je přednější a je fakt že teď mi bývá často ouvej třeba jestli nás vezmou dvě tak by tam ta jedna mohla být já myslím že za 14dí po laparce už budu moct pracovat:slight_smile:
24. bře 2009 v 17:58  • Odpověz
lulu určitě..já se cítila dobře asi tak pátý den po laparce...však uvidíš...
24. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
blondy: pravděpodobně jsem 9 DPO (podle toho, že jsem měla ještě 17 DC na UTZ krásný folík) :wink:
24. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
hnedoocka, no to se ti ani nedivim... Já bych se v podstatě taky mohla výlet do oběda, ale nedělám to...

lulunka, já si myslím, že by se určitě nějak domluvit šlo. A s tím za jak je dlouho je člověk po laparce ok, ti holky určitě rádi poradí...
24. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
jenže když mi se tak dobře ráno spinká :slight_smile:
24. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
as, no jo, to jsi vlastně psala. Hm, tak to máš ještě na testování a MS čas.... :wink:

hnedoocka, to máš pravdu, ráno se spinká nejlépe :sunglasses:
24. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
dobrou holky,jdu koukat na zprávy a ordinaci...vláda nám padla to je mazec!!!!!!pááá
24. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
lulu: ale možná, když vezmeš tu práci, tak dojde k nějaké změně i v psychice a už třeba žádnou laparku potřebovat nebude a zadaří se přirozeně.

Hlásím děvčátka, že dnes mi teplotka klesla na 36,8 - takže si naděje vůbec nedělám. Už jsem si i jednu chvíli myslela, že se mi pokazil teploměr, když mi každé ráno naměřil 37,1 :sweat_smile:
25. bře 2009 v 05:42  • Odpověz
dobré ránko holky,dneska je úplně nádherně...čiko leží a vyhřívá se,jde vidět,že sluníčko mu už chybí..a mi taky.. :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.