• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testy OSP-příprava

(Zamčená)
5. listopadu 2009 
Ahoj všichni,
chtěla bych studovat Pe fakultu a budu muset absolvovat testy OSP od Scio. Chci se zeptat, jestli někdo nemáte tuto zkušenost za sebou, nějaké tipy, jestli se na to dá nějak připravovat a tak. Jak jsem doma, tak si připadám úplně vygumovaná. Koukala jsem na stránky Scio a nabízejí 4 loňské testy za asi 500,-, zdá se mi to hodně peněz a nevím, jestli mi to k něčemu bude.
Děkuji za názory
24. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj, já tohle absolvovala vloni a letos už studuju :slight_smile: Ty loňské testy rozhodně doporučuju... já si je koupila, párkrát jsem si to projela, to byla moje jediná příprava a supr, ten test pak byl na úplně stejném principu, nic mně tam nepřekvapilo, bylo to přesně takové jako ty loňské testy... A bez nich byl byla ztracená, jsou to specifické typy testů, bez jejichž vyzkoušení bych byla marná. A taky doporučuju si to doma udělat fakt na čas, protože na SCIO je nejhorší ten časový stres. V klídku by to člověk i udělal, ale ten časový tlak je hrozný. Ještě jedno doporučení - já ty svoje pak prodala na inzerát za poloviční cenu, takže zkus sehnat takhle někde na netu, na aukru by mohly být nebo tak... dáš poloviční cenu a fakt to stojí za to :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Ahoj, děkuju, já jsem si objednala jen ty zkušební, ne přímo ty z loňska. Mám tam 2 vstupy na on line testy a 4 ukázkové. Snad jsem neudělala chybu, když jsem nekoupila přímo ty loňské.
Teď ještě špekuluju o tom, kdy tam jít. První termín je 5.12.
27. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojky, já si objednala sadu testů KLASIK na www.kampomaturite.cz, tak snad se nenapálím, už teď lituju, že jsem to neobjednala radši na www.scio.cz, no ale chtěla bych se zeptat, jestli má konkrétně s touhle sadou někdo zkušenost? Pomůže mi to, nebo to chtělo něco jiného? Moc děkuji za názory!!
5. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky, ja taky o ped. fakultě uvažuju - napadlo mě - co si koupit jedny ty testy a nějak se podělit o penízky? Na půl nebo na třetiny, to už je jedno...
Jinak jsem na to scio koukala a kde to tam je? Já tam našla jen testy na SŠ, ale jsem dneska trošku mimo, tak jsem možná přehlídla... díky
5. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.