• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tišnov

(Zamčená)
18. dubna 2011 
Ahoj holky,
je tu některá z Tišnova?
13. zář 2007 v 08:05  • Odpověz
autor
Holky haloo nikdo není z Tišnova?
17. zář 2007 ve 12:18  • Odpověz
haloooo sice se zpožděním, ale přece....Já jsem z dolních louček :slight_smile: ale těhu teprv začínám a marně hledám někoho z okolí Tišnova - bydlíme tu teprve rok a skoro nihoho tu neznám :cry:
3. bře 2008 v 18:58  • Odpověz
Ahojky, tak to zkusím teď já...Hledám na vycházkování i pokec nějakou maminu z Tišnova. Budu ráda, když se mi někdo ozve. :slight_smile:
25. únor 2011 v 17:12  • Odpověz
@trexx25
Ahoj,

nejsem z Tišnova, ale cca do roka se plánujeme tam přestěhovat. Manžel odtamtud pochází a rádi bychom se tam vrátili. Ale momentálně tam jezdíme cca každý druhý víkend za rodinou, takže tam bývám docela často. Mám 9 měsíčního Matýska, fotečku ti posílám v příloze. Ty tam bydlíš od malička nebo jsi také "přistěhovalec". Koukám, že máš moc hezkou holčičku a je jen o 2 měsíce mladší než Matýsek, to by si mohli rozumět :slight_smile:
12. dub 2011 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz
@emma01 Ahoj, no já tu bydlím přes 8 let. Pocházím z Čebína, to je 7km odsud. Ale měla jsem tu babičku a dědu, za kterýma jsme každý víkend a prázdniny jezdili a před těmi osmi lety jsem se nastěhovala k nim abych jim pomohla s nákupy, jídlem, doktory a tak...Před 5lety umřel děda a před 4 babička :frowning2: . Dům mi rodiče nechali s tím, že vyplatím strýce, takže klasika...opravujeme, splácíme,... :wink: Ale líbí se mi tu a dům je na celkem dobrým místě, takže to nemám nikam daleko a přece je tu klid jak na dědině...psi, kočky, slepice :grinning: A zatím bydlíte kde? A chcete stavět, nebo koupit byt či dům? Nebo budete bydlet s rodiči? Matýsek je moc krásnej a šikovnej. Určitě by si rozuměli :wink: Nikča je docela pohodářka, ale když už se jí něco nelíbí, tak řve jak siréna...až mi zalíhaj uši... :grinning:
18. dub 2011 v 09:23  • Odpověz
Ahoj, tak koukám, že jste na tom podobně jako my, také opravujeme a splácíme :wink: , zatím bydlíme na Seči (Pardubický kraj), částečně jsme tady opravili domeček, ale je to tu vážně zapadákov. Já tady vyrostla, tak mi to zprvu tak nepřišlo, ale teď s mrňousem je to něco úplně jiného, pořád někam musím dojíždět, ani tady pořádně nenakoupíš, takže už toho mám plný zuby :confounded: Navíc manžel musí docela daleko dojíždět do práce, což je také problém. Jeho rodiče nám nabídli domeček v Tišnově, tak to jen trošku upravíme a půjdeme, ale ještě chvilku potrvá, než se to všechno dořeší. Tišnov se mi moc líbí, přesně jak říkáš, klid jak na dědině, ale na druhou stranu si tam vklidu nakoupíš a všechno seženeš. Navíc se to tam pěkně rozrůstá. To tady vážně chcípnul pes :slight_smile:
Matýsek je také pohodář, kde úplně ke každému, hlavně, když se chová, navíc teď začíná chodit, takže se už dostane úplně všude a co jde to zničí. Ve středu mi vyplavil koupelnu - převrhnul na sebe plný kýbl vody na vytírání a ještě si v tom čvachtal....takže jsem měla co dělat, abych to všechno napravila !Chodíte tam někam na plavání nebo na kroužky pro děti? Já tady nemám moc možnost, ale určitě bych to ráda dohnala. Navíc jsem koukala, že je v Tišnově hodně možností cvičení i pro mě, což by mi jedině prospělo. Pořád ještě na tom nejsem jako před porodem a to mě pěkně štve.....
18. dub 2011 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.