• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trapný situace

(Zamčená)
21. dubna 2008 
tak si zkouším nový rifle .. a říkám si, nějaká kosa ... no tak říkám slečně, jestli je to dobrý a byla trošku zaražená .... pak mně to došlo, knoflíčky na trenkách byly rozepnutý ... no stál jsem tam jak **** víte co

máte nějakou historku???
můžu ještě přidat několik :grinning: :unamused: :grinning:
8. bře 2008 ve 22:30  • Odpověz
tak přidávej :grinning: :grinning:
8. bře 2008 ve 22:42  • Odpověz
autor
někdy přístě, jdu spát :grinning:
bude to nejrozumější řešení :grinning: :wink:
8. bře 2008 ve 23:08  • Odpověz
No já jsem jednou šla kolem výlohy a viděla v ní jako fakt super džíny. Tak jsem vlezla dovnitř a ten obchod vypadal jako fakt normálně, ale najednou vylezl zezadu vietnamec :sweat_smile: A protože jsem taková, že mi bylo už trapné se otočit na podpatku a odejít, a on zašišlal co si přeju, tak jsem řekla, že se jdu podívat na džíny. A on tam klasicky kolem mě kroužil a tajiti by vám šušely a tajiti taký... No nakonec jsem skončila s jedněmi v ruce a šla si je zkusit do kabinky. Byly mi těsné. A když už jsem si je svlékla a stála tam jen v kalhotkách, tak na mě vietnamec zavolal - tak co? šuší že jo? Říkám mu, ne nejdou mi, jsou mi těsné. A chtěla jsem se rychle obléknout a zmizet, rozhodnutá si už nic nenechat vnutit. Ale světe div se, vietnamčík byl najednou u mě v kabince s metrem v ruce a začal mě měřit. Ale jak! Přestavte si mě jen v kalhotkách, a zrovna tangách, které zas tak často nenosím, on si klekl, takže měl obličej směrem ke mně na úrovni mých kalhotek, obtočil mě metrem, takže se ke mně naklonil ještě blíž až se mě skoro dotýkal obličejem kdesi a začal mi měřit boky !!! Já byla tak překvapená, že jsem se nezmohla ani na slovo, stála jsem jak opařená, naprostá ztráta řeči, on si mě změřil, libě se u toho usmíval a pelášil pro správné číslo. Já se bleskurychle oblékla a se slovy, že už nic nechci jsem utekla pryč... Jako nejsem nějak extra stydlivá, ale toto mi přišla jako naprostá drzost a rozdýchávala jsem to ještě asi půl dne. Smrad jeden mrňavej vietnamskej. :astonished:
9. bře 2008 v 00:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
neeve> tak to je supr :grinning: taky jsem slyšel, že si tam lidi přeměřávají .... tak vietnamčík byl šťastný muž vlastně :grinning:
9. bře 2008 v 06:35  • Odpověz
autor
jsem stál v Hodoníně na Brněnský a čekal na kámošku, že pudem do Help Studia (no už je to delší doba, už tam jaksi nic neděláme) --- v obleku, který jsem extra nikdy rád nenosil, ale prostě někdy proč nee --- a vidím jít přímo proti mě takovýho menšího chlápka, nějaký špinavý byl ...
a říká: dobrý den, jedem? ---
a já: dobrý den, pane, netuším, kdo jste..kam bychom jeli jet? ---
no já tu na Vás čekám, že Vás mám odvést -
no já čekám na kamarádku až přijede..a jdem tím směrem (ukazuju směr) takže mě asi nikam nepovezete
ale jo, má tu čekat mladý zelenooký pán
nee, já s váma nikde nejedu .... (Katka dojíždí, jdu pryč)

to samý další den, akorát to byla nějaká paní :grinning:

že já blbec se nezeptal, kam pojedem :grinning: :grinning: ale padaly různý alternativy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak zas někdy :slight_smile:
9. bře 2008 v 07:32  • Odpověz
tech trapnych situaci je straaaasne moc ,ale sem nepatri :grinning:
9. bře 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
aponchie .. no proto už nemůžu přidat :grinning:
9. bře 2008 v 08:27  • Odpověz
já jsem se jednou posralajavascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody') :grinning:
9. bře 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
kachnička : :grinning: :grinning: :grinning:
ještěže nee Nobody :grinning:
9. bře 2008 v 08:32  • Odpověz
je co se to tam ukázalo
9. bře 2008 v 08:33  • Odpověz
Nobody - no šťastný muž... to byl muž jak stehno fakt :grinning: milion blijících smailíků... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2008 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz
ahoj lidi, budem se kamarádit? :slight_smile:
9. bře 2008 v 15:44  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
9. bře 2008 v 15:44  • Odpověz
:grinning: ty seš takovej sympatickej, máš hezkou fotku :grinning:
9. bře 2008 v 15:48  • Odpověz
autor
kachničko, kamarád klidně :grinning:
9. bře 2008 v 15:49  • Odpověz
autor
neeve ... no nevím, já tam nebyl ... ale musím věřit .... lidi si dovolujou celkem dost :grinning:
9. bře 2008 v 15:52  • Odpověz
tak jo, já mám takovou radost , že se asi po.... :grinning:
9. bře 2008 v 15:53  • Odpověz
Ještě že je neděle a zítra půjde kachnička do školy :grinning:
9. bře 2008 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
skoč na záchod --- a vrať se v pohodě .. a klidně můžem pokecat ... ale na určitý úrovni :slight_smile:
9. bře 2008 v 15:55  • Odpověz
autor
a já jdu do kanclu .. sakra ... to je špatný :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2008 v 15:56  • Odpověz
tak to se pleteš, já sem tu po celý týden :grinning:
9. bře 2008 v 15:56  • Odpověz
Mě tohle ale neba ... :rolling_eyes: To jsou kecy o ničem... proč? Strašná pruda, fakt... :rolling_eyes:
9. bře 2008 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz
a co tě baví? a mne baví velice...pochod praha prčice :grinning:
9. bře 2008 v 16:32  • Odpověz
tak už vyraz :wink:
9. bře 2008 v 16:34  • Odpověz
se mi nechce..řekněte, máte mne rádi :grinning: ?
9. bře 2008 v 16:36  • Odpověz
Laola :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2008 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
9. bře 2008 v 16:46  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.