• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trapný situace

(Zamčená)
21. dubna 2008 
no to asi jo :grinning:
9. bře 2008 v 16:49  • Odpověz
A tohle téma je zkažený, protože už sem nikdo žádný trapný situace, u kterých bychom se pobavily psát nebude, jelikož kachnička to tady okupuje. Ale tak co... je to tu veřejné... :sweat_smile:
9. bře 2008 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
kachničko, hoď nějakou trapnou situaci

já se po*ral mockrát a počural taky .. (kdyby jenom počural) ... něco jinýho nemáš?
9. bře 2008 v 16:53  • Odpověz
Nobody fakt jsi se po...? :astonished: :grinning:
9. bře 2008 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
Nobody, pročti si pořádně i jiná témata a tam má kachna trapných situací bezpočet :wink: :grinning: :grinning:
9. bře 2008 v 16:55  • Odpověz
Laola to je fakt, tam to je jeden trapas za druhým :grinning: Vždyť kachnička sem do tohoto tématu vlastně patří víc než kdo jiný! :astonished: :grinning:
9. bře 2008 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
přesně tak, tady aspoň neodbočuje od tématu :wink: :grinning:
9. bře 2008 v 17:03  • Odpověz
9. bře 2008 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
neeve ... ve 3 letech určitě :grinning:
9. bře 2008 v 17:05  • Odpověz
Nobody to se nepočítá jako! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zklamána. :grinning:
9. bře 2008 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
neeve .. no tak možná by se něco našlo ještě :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2008 v 17:10  • Odpověz
Jo? Povídej, přeháněj :grinning:
9. bře 2008 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz
jsem si jednou tak prdla, že lidi mysleli ,že střílím :slight_smile:
9. bře 2008 v 17:32  • Odpověz
autor
myslím, že při střevní chřipce :slight_smile:
9. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz
nejhorsi trapna situace v minulosti:kdyz mas pocit,ze te nekdo miluje a je to naopak :grinning:
10. bře 2008 v 06:29  • Odpověz
autor
aponchie ---- asi tak
10. bře 2008 v 10:54  • Odpověz
tak jo, abyste se taky zasmali....bylo krasne leto, sla jsem z jedne vesnice do druhe, asi 5km, kdyz tu na mne najednou prislo srani...no co, tak hup do pole s psenici, kalhoty dolu a slo to..no a v tom nejlepsim proti mne vyjel kombajn :grinning: kdyby slo o jinou situaci, tak bych rekla, ze jsem se malem posrala :grinning:
10. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz
neeve supr trapas 100 bodů, ale je fakt že kvůli tomu že jsou vitnamci tak ofrklí a otavní tak už tam ani nechodím, vyhovují mi normální obchody kdy si naberu kolik a jaké věci chci a vyzkouším je a jak je nechci tak je vrátím a nikdo se mě neptá proč je nechcu, nelíbí se mi když jsem si něco u vitnamce zkusila a pak musela odůvodnovat proč to nechci
10. bře 2008 ve 13:55  • Odpověz
Nasticka - ajajaj :grinning: Tak by mě zajímalo jak to bylo dál... Pokračovala jsi? :grinning:
Miksa - ani já už tam nechodím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz
trapas je můj životní styl :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2008 v 10:04  • Odpověz
Můj oblíbený trapas, který se mi stal asi před třemi lety - byla jsem nakupovat s mamkou, vážila jsem zeleninu a nějak jim to tam blbo a dvakrát mi to zvážilo stejnou věc s rozdílem asi 10 kč. Tak se otočím k mamce a z blízka jí to rozhořčeně ukazuju se slovy:" Dívej se, jak jim to tam debilně váží, pokaždé to vyšlo úplně jinak!" Pak jsem jí to hodila do vozíku a najednou vidím, že stojím u nějaké úplně jiné paní, která na mě hledí s vážným výrazem jako na největšího blázna :grinning: Moje mamka stojí o kus dál a láme se v pase :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak jsem cosi celá rudá zablekotala, jako pardón, já jsem si vás spletla, vyndala jsem jí to z vozíku a hnala jsem pryč :grinning:
21. dub 2008 v 10:11  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.