• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Třeboň

(Zamčená)
7. května 2010 
Ahojky!Jsou tady nějaké nastávající maminy z okolí Třeboně,Suchdola nad Lužnicí atd.?
24. zář 2007 ve 12:35  • Odpověz
ahojky, já jsem z Trhových Svinů, což od Třeboně není tak daleko :slight_smile:
24. zář 2007 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj,já pocházím ze Suchdola nad Lužnnicí,už tam sice nebydlím,ale bývám tam dost často.Momentálně bydlím kousek od Trhových Svinů.
27. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj já mám chalupu ve ŠTĚPÁNOVICÍCH A JSEM TAM KAŽDÝ VÍKEND. Ale jinak bydlím s přítelem a moji mamkou v Libniči,což je asi 5km od Rudolfova.
29. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky, hledám nějakou diskuzi a náhodou jsem narazila na tuhle... Já jsem z Adamova, což je asi 3 km od Libniče :grinning: Tímto zdravím Denču... :slight_smile:
5. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
Ahoj taky tě zdravím tatarina. :slight_smile:. Moc to tu nežije sem tu asi jen já a ty! Ale ještě je tu jedna diskuze a to je čb-těhulky. Tam je jich mnohem víc a doszvíš se taky docela dost.
6. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Denco, taky zdravím :wink: Já chodím do zářijovek... Ale i v ČB se občas vyskytnu, jestli se tedy nepletu a je to přímo ČB těhulky...
6. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Jj přesně tak. Já koukám jak do srpnovek tak zářijovek sice mám termín koncem srpna ale nevíš kdy se co může stát. A co se sejít já sem pořád doma a už mě to tu samotnou nebaví. A docela mě to leze už na hlavu. A poslední dobou je doma nějaká ponorková nemoc, Můj bratr se teď v červnu bude ženit a pak v červenci sestřenka,tak to asi taky všem leze na mozek nebo co. :unamused: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Kliďánko, do Libniče to fakt nemám daleko, Deni, jen bych to viděla pro jistotu až příští týden. Jsem teď trochu "nakřáplá". Tak abys ode mně nechytla nějakého bacila... Jo mimochodem o víkendu asi budeme lítat s velkým modelem vrtulníku tam u Vás za vesnicí v na louce u lesa, jak se jede na Újezdec. Ale to bude asi jen otázka chvilky, než to manžel zase rozbije :grinning: :grinning: :grinning: Tak si písnem přes IP kontakt?
7. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj já sem na chalupě vždy o víkendu,a dens sem na netu nebyla,musela jsme k zubařce,a teď skoro ani mluvit nemůžu. je to děs. Vyndavovala mi totiž 2 zuby a umrtvovala mi to ještě. A ten příští týden by se mi hodil víc. Teď ve středu 12. jdu k doktorovi jestli je malý v pořádku,ale určitě je. A jinak si můžem napsat přes IP kontakt... :slight_smile:
7. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.