• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trest smrti ( volna diskuze)

(Zamčená)
25. června 2008 
Tak táááády můžeme diskutovat :wink: :grinning:
22. čer 2008 ve 22:42  • Odpověz
22. čer 2008 ve 22:43  • Odpověz
maji: no já fakt jsem se pozastavila nad tím, co jsi napsala... Že to byla i Jakubova chyba. :confused:
22. čer 2008 ve 22:44  • Odpověz
autor
wow a je to tady :grinning: tady si můžeme diskutovat jak chceme :grinning:
22. čer 2008 ve 22:44  • Odpověz
mates: přidáš se?
22. čer 2008 ve 22:45  • Odpověz
ty jo a já chtěla jíst spát :frowning2:
22. čer 2008 ve 22:45  • Odpověz
autor
lluci, vím že jsem to napsala drsně ale na tohle si nikdy nikdo nevzpomene ale nemyslela jsem to zle!
22. čer 2008 ve 22:46  • Odpověz
luci , ja jen zareaguji na nasi posledni diskuzi- to jsi me strasne prekvapila s tim manzelem, ja chapu, jak to myslis, ale nemas trchu pocit, ze by to byl zbabely a sobecky krok? To neni utok na tebe, nevim jak to mam jinak rict... Ze bys jako nebojovala a pripravila tvym blizkym trapeni... Ale rikam, neni to utok, chapu, jak to myslis, pro me je to taky neunosna predstava...
22. čer 2008 ve 22:47  • Odpověz
autor
víš co, odsoudí se viník ale třeba na tom Slovensku s ním ani jedno dítě nešlo a on je nechal být.... vím že by na to ale určitě doplatilo jiné dítě :frowning2: Je to strašné ale ten Novák je prostě nemocný, on si podle mě ani pořádně neuvědomuje co v té chvíli dělal :sweat_smile:
22. čer 2008 ve 22:48  • Odpověz
kat: vím, jak to myslíš... Svého manžela moc miluji, dneska už bych to neudělala, protože je tu malý.. Ale tenkrát jsem si to neuměla představit, prožila jsem si před svatbou peklo, o tom neví ani manžel. Celý měsíc jsem měla hrozivé sny, byly jako živé, že prostě v tu sobotu na svatbu nepřijede, že se něco stane...

A umíš si představit, jaká byla sobota. byla jsem jak na trní, myslela jsem, že to opravdu nedám... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. čer 2008 ve 22:49  • Odpověz
autor
luci, přeci nejsi slaboch (nemyslím to špatně) chce to bojovat :wink:
22. čer 2008 ve 22:50  • Odpověz
maji: Proto takoví lidi nemají mezi náma být, jak už jsem psala, příroda dala vždycky možnost přežít jen nejsilnějším a zdravým jedincům, slabí a nemocní zemřeli, protože nebyli dost silní. :unamused:
22. čer 2008 ve 22:50  • Odpověz
maji: Ano, teď bych bojovala, protože by mě držel nad vodou malý... Ale tenkrát jsme byli jen dva... :confounded:
22. čer 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
luci, rozumím ti ale nemoc se má léčit :sweat_smile: :confused:
22. čer 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
luci ale to by si přeci nemohla udělat tvé mamče, tvé rodině :frowning2:
22. čer 2008 ve 22:52  • Odpověz
ale dneska si neumím představit, že bych to udělala. Vím, co by zažili naši a to je o těch pocitech mateřství, co jsme se bavily :wink:
22. čer 2008 ve 22:52  • Odpověz
teď už i vím, proč měli naši o mě vždycky strach :unamused:
22. čer 2008 ve 22:53  • Odpověz
teda do mých 15-ti, pak už ne, já jsem pláchla kam jsem mohla. Ale dřív to bylo jiné. :confounded:
maji: příroda taky neléčila :wink:
hih, teď se mi kecá i celkem fajn :grinning:
22. čer 2008 ve 22:54  • Odpověz
luci, jj, tak jsem to myslela... To verim, takovehle sny musely byt husty:frowning2: hele, to me se ted furt zda, ze mam nejakyho psychoterapeuta, se kterym spim :slight_smile: zadnyho nemam a manzu bych nepodvedla... Jen nechapu, proc ty sny nekdy mame ze? Ale kazdopadne mam lepsi sny nez ty :sunglasses:
22. čer 2008 ve 22:55  • Odpověz
kat: víš ty sny byly ale hrozný, viděla jsem nehodu, detaily, všechno, dodneška mě to straší. Ale svatbou to skončilo, měla jsem to jen ten měsíc, na den přesně :frowning2:
22. čer 2008 ve 22:56  • Odpověz
hele, ted pohoda co?jsme se vyradily tam a ted to je ok :slight_smile:
kat: někdy jsem uvažovala, že bych si někam zašla, ale nevím kam... Nějaký výklad snů nebo tak... :pensive:
jojo, souhlasím :grinning:
22. čer 2008 ve 22:58  • Odpověz
luci, to ja bych se asi bala toho, co mi muzou rict :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2008 ve 22:58  • Odpověz
kat: to je taky pravda, možná proto jsem se ještě nikdy nepídila po tom, kde se to dá zjistit. Ale mám tetu kartářku, která mi jednou vykládala budoucnost a vyšlo to do puntíku přesně. :unamused:
22. čer 2008 ve 22:59  • Odpověz
autor
přesně tááák! :wink: stalo se mi 2x že mi nějaký chlap nabízel že mě doprovodí, že jsem smutná a tak, řekla jsem mu ať si mě nevšímá a jde pryč ale nepomáhalo to, musela jsem poprosit lidi na ulici aby mě ho zbalili :confounded: a potom se mi stalo že zastavilo auto v něm 4 gorily že chtějí poradit cestu a když jsem jim to vysvětlovala tak prý ať jdu k autu že mě neslyšíš přitom to nebyla pravda.... ale máma na mě mohla být pyšná :grinning:
22. čer 2008 ve 22:59  • Odpověz
maji: a kolik ti bylo? :cry:

A ty lidi ho na ulici zbalili?? :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2008 ve 23:00  • Odpověz
Jinak já jsem vyrostla na vesnici, tady je to trošku jiné. Ale ve městě jsem se otrkala hned :grinning:
22. čer 2008 ve 23:00  • Odpověz
autor
v tom prvním případě mi bylo 13, v druhém 9

nějací dva pánové ho zastavili a potom mě doprovodili domů, já se potom bála chodit ven ale naštěstí už nic!
22. čer 2008 ve 23:02  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.