• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trest smrti ( volna diskuze)

(Zamčená)
25. června 2008 
jejda a těm pánům jsi důvěřovala?
22. čer 2008 ve 23:03  • Odpověz
holky, me v olomouci prepadl chlapek v parku, ale myslim, ze mu slo o prachy, ne o me... Ale husty, pouzila jsem peprak, ktery nosim od ty doby furt v kapse-obcas mi vytece:slight_smile: ale hnusny zazitek, i kdyz se mi nic nestalo...
luci, fakt? Tak to je super, ja se tehlech veci desne bojim... Ale verim, ze to nekdo umi a pozna... A pak jsi uz za tetou nebyla?
22. čer 2008 ve 23:05  • Odpověz
kat: nee, to už je 7 let zpátky, ale chystáme se k ní, chci vědět, co bude :grinning:
22. čer 2008 ve 23:06  • Odpověz
kat:tak mě by ais nikdo nechtěl a kdyby přece, musel by mě praštit a pak někam odtáhnout, ale na to by museli být aspoň dva :grinning:
22. čer 2008 ve 23:07  • Odpověz
holky, já asi půjdu, nějak se mě chce spát :unamused:
22. čer 2008 ve 23:08  • Odpověz
holky, pisu na mobilu a uz me desne boli ruka:frowning2: mejte se fajn a vse dobre:wink: dobrou
22. čer 2008 ve 23:10  • Odpověz
kat: dobrou :dizzy_face:
maji: ten kolotoč, co máš v albíku pro chlapečka, máme doma :wink:
autor
luci, byli to chlapi z našeho sídliště takže jsem se nebála a byla jsem šťastná že jsem nešla sama
22. čer 2008 ve 23:11  • Odpověz
aha, tak to jo
autor
já jdu taky do hajan...
dobrou :slight_smile:
22. čer 2008 ve 23:15  • Odpověz
autor
No a teď nikdo nechce diskutovat :grinning:
23. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz
Ještě k předchozí diskusi. Jen bych chtěla říct, jak nás tu "lynčujete" že máme jiný názor jen proto že nemáme děti. Je spoustu případů kdy se narodí dítě a jeho matka ho hodí do popelnice atd. no asi taky změnili názor, že?? A protože už měli dítě je jejich názor dobrej? To jen postřeh odjinud... :wink:

Ale už raději mlčím a nebudu psát... :wink:
23. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
Maruško, přesně něco v tomhle smyslu jsem taky včera chtěla napsat!
23. čer 2008 v 16:51  • Odpověz
mataharyy: evidentně jsi to vůbec nepochopila :grinning:
23. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz
autor
lluci, vy jste to tak třeba nemysleli ale mě se to tu stalo už tak 15 že mi někdo komentoval tím "až budeš matka.... bla bla bla" :confounded:
23. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz
maji: no tak to je blbý. jak jsem psala včera, brala jsem to podle sebe, že mě mateřství změnilo. Nikdy bych se nevyslovila v tom smyslu, že snad ty, co nejsou matky, jsou míň nebo tak :confounded:
23. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
no jasný, napsala si to za sebe ale některé to tu fakt píšou snad na všechno co se jim nelíbí :confounded:
23. čer 2008 ve 21:32  • Odpověz
23. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz
autor
a nebudu raději jmenovat :grinning: :grinning:
23. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz
no tak řekni, at to ví osobně. :wink:
23. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
kašlu na ně, nepíšu si s nima a hotovka :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz
23. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz
maji, souhlas, asi proto mě to taky včera tak naprdlo, slyšela jsem to už spoustukrát, fakt by se některé holky mohly citovat:grinning: "však ty budeš mluvit jinak, až budeš těhotná/mít děti" "počj, až budeš mít děti" "to poznáš, až budeš těhotná/mít děti" :grinning: z diskuze o měření BT, kam jsem si chodila pro informace, mě vyhnaly (napsala jsem tam, že se zatím nesnažím otěhotnět, ale že jsem vysadila HA a snažím se poznat své tělo, jak funguje - hned ten den mě přišly do IP tři zprávy, že proč tam zteda lezu, jestli mě baví se smát holkám, kterým přila MS...), no, občas jsem stále překvapená, ale přesto sem moc ráda chodím :sunglasses:
23. čer 2008 ve 22:42  • Odpověz
kat: :sweat_smile:
23. čer 2008 ve 22:43  • Odpověz
Ale taky jsem zž slyšela o vyhnání z diskuze :frowning2:
23. čer 2008 ve 22:44  • Odpověz
luci, hlavně já přísahám, že jsme tam nikomu nic neřekla, nikomu se proboha nesmála... ale holt tam chodí holky, které měří teplotu kvůli mimču, sdílejí tam své pocity, prohry - když přijde ms a asi jim to prosě bylo líto, že já se ms zatím netrápím... toť mé vysvětlení i jim a pak už jsem tam nechodila...dodnes nevím, zda se na mě domluvily nebo to byla náhoda a fakt byly z nezdařených pokusů tak zatrpklé...
23. čer 2008 ve 22:46  • Odpověz
llucinka: no pochopila ale v tom jak jste se tam do nás "pouštěli" mi toto (morbidní) přirovnání přišlo asi nejblíž tomu co jsem si za tu dobu co sem chodím vyslechla. Přesně jak píše Kat... A když mi není předhazováno že myslím špatně protože nejsem těhu, nebo nemám dítě, tak poslouchám že jsem mladá na dítě a bla bla bal... Tak mě to poněkud vytočilo, omlouvám se :wink:

Jinak ještě jsem přemýšlela o té diskusi... Je vrah méně vrahem když nezabije dítě, ale dospělého?? V tom případě by jste mu trest smrti nedali?? Stále jsem proti, i když doma jsme se na toto téma stihli pohádat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No nevím, je fakt že když jde o dítě je to víc na psychiku a ve chvíli kdy to vidím/slyším tak bych vymyslela milión způsobu jak je mučit a posléze zabít, ale... :cry:
24. čer 2008 v 11:03  • Odpověz
matahary: jak jsem tu již stokrát psala, brala jsem to ze své zkušenosti a ne jako útok na někoho jiného. A už to odmítám dále komentovat.

Vrah je vrahem vždy, pokud zabije. Pokud zabije dítě, tvora, který nemá absolutní šanci se bránit, pak je to podle mě podlost největší a ten člověk v sobě nemá kouska citu a nezaslouží si, abychom ten cit měli my pro něj. Je to horší, protože dítě přece nikomu neubližuje a nemá proto důvod ho zabíjet. :confounded: I v případě dospělých se ale mnohdy jedná o nevinné lidi a ti si to také nezaslouží. Zvláště, pokud jde třeba o matky dětí apod., přece jen tím trpí i ty děti, které o matku přijdou... Je to hnus hnusoucí a jak říkám, u prokázaných vražd, kdy je vrah jasný, jsem jednoznačně pro trest smrti, ať už zabije dítě nebo dospělého.
24. čer 2008 v 11:44  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.