• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trest smrti ( volna diskuze)

(Zamčená)
25. června 2008 
holky..jen dotaz..kde je to původní téma? To se to tam zas zhádalo nebo jak? :unamused:
24. čer 2008 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
siss.. ne ne, ta anketa tu pořád je!
24. čer 2008 v 11:48  • Odpověz
siss, no to byla jen anketa a my pokračujeme, ale je to ve volných diskuzích trošku dál :wink:
24. čer 2008 v 11:49  • Odpověz
majina:aha..jsem to nák nemohla najít :sweat_smile:
24. čer 2008 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
siss: ale jestli nám chceš něco říct, tak řekni :wink:

ahoj maji :slight_smile:
24. čer 2008 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky jen k tomu jak ste tu psaly,že někdo psal že nemáte děti tak nevíte..to je pěkná blbost dítě vás změní,ale ne zas ve všem a já bych přemýšlela stejně z dítětem nebo bez něj kdyby mi někdo zabil někoho blízkoho schválně tak bych taky chtěla ať zemře proto nemusím být matka a někdo by nechtěl trst smrti ani kdyby byl rodič holt to tak už musí být 100 lidí - 100 nazorů :grinning:
24. čer 2008 v 11:53  • Odpověz
bych se nad tímhle vůbez nevzrušovala ani nad tím jak psala matahary že ji někdo napsal že je mladá na dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: já měla ve 23letech a myslím,že byl pravý čas :slight_smile:
24. čer 2008 v 11:54  • Odpověz
autor
Luci ahojky....

jinak koukám že jsme dost odbočili co :grinning:
24. čer 2008 v 11:55  • Odpověz
já už jsem k tomu napsala, co jsem chtěla..jen asi tolik, že i když má člověk dítě, tak to může vidět jinak..já pro trest smrti nejsem :wink:
24. čer 2008 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
jinak prosív vám, nevíte někdo jak to je když někdo zabije těhulku??? Já se na to ptala už na tolika místech a nikdo mi nedokáže odpovědět :sweat_smile:
24. čer 2008 v 11:57  • Odpověz
to by mělo byt jako že zabil dva ne?
24. čer 2008 v 11:57  • Odpověz
maji: No tak to bych brala jako dvojnásobnou vraždu. :unamused: Ale to bych snad ani nechtěla vědět, jestli se to někde stalo. :rolling_eyes:
24. čer 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
No já právě vůbec nevím, někde jsem se dozvěděla že by to byl trest za dvě vraždy, jinde že jen za jednu, někdo mi zase říkal že to je odvozené od měsíce těhotenství tak já vůbec nevím a na soud kvůli mé zvědavosti volat nebudu, ještě se pak něco stane a zavřou mě :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz
majina myslím, že se to počítá, tak jako dokdy můžeš na potrat...pak už děti zachraňujou a počítaj se
doufám, že chápeš...dneska nedokážu dát dohromady souvislou větu :grinning:
24. čer 2008 v 17:46  • Odpověz
autor
schwar... chápu :grinning: mockrát díky!
24. čer 2008 v 18:18  • Odpověz
Mno, muzu se mylit, tohle fakt nevim, ale rekla bych, ze pokud je je to totez, jako kdyby tehotna nebyla - protoze vetsinou zabije jenom tu matku a to dite pak zemre nasledkem jeji smrti (to by muset zabit zvlast tu matku a pak i to dite, aby to byly dve obeti...si myslim....Ale je to zajimavej dotaz, taky by me to zajimalo..
24. čer 2008 v 18:49  • Odpověz
No já si myslím že je to jako vražda matky, protože on přímo dítě nezabije a navíc se obávám že na nenarozené dítě se u nás nepohlíží jako na člověka, ale jako na plod, tudíž to nemůže být bráno jako vražda :angry: :sweat_smile: :rolling_eyes:
25. čer 2008 v 11:29  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.