• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
hoj holky jsem tu tak pojďme kecat :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 ve 14:11  • Odpověz
hoj lenu :slight_smile: , jsem se úplně zapomněla zeptat, jestli už ti dorazila ta mrcha mrchatá?
27. kvě 2008 ve 14:12  • Odpověz
autor
teu: velká gratulace, jsi jedna zase z těch šťastnějších, buď v poho a uvidíš , že se mimískovi u tebe zalíbí - přeju ti hodně síly a štěstíčka :wink: :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 14:13  • Odpověz
Lenu....tobe taky.....vzdyt tohle stesti si zaslouzime vsechnyyyyyyyyyyy predseeeeeeeeeeeeeeeeeeee
27. kvě 2008 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
:wink: na vikend jedeme s manzem do Karlovych Varu hotel Dvorak...dostala jsem to jako svatebni dar z prace.....a mam zakaz koupani se....a vseho do ceho se da namocit...a taaaaaaaaaaak jsem se tesila na virivku.Budu v ni muset nechat manzu samotneho...a ja ho budu z dalky okukovat....a papat dobrutky.. :sweat_smile: ale zase moc opatrne...pac nam gynda zakazala pribirat.....od sladkosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2008 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
teu: to je paráda, KV jsou moc prima :wink: , uvidíš že tam bude dobře i bez vířivky a koupání :wink: , manžílek si tě bude hýčkat - přeju hezké počasí a prima zábavu :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz
:wink:kujuuuuuuuuu
27. kvě 2008 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
jééé Muco, jsem tě úplně přehlídla, že jsi tu :wink:
jj, MS dorazila dnes v plný parádě - jsem za ní i ráda, čovéče, :wink: :grinning: :grinning:

tak jsem slyšela, že přítel je zatím doma, a u tebe to vypadá tak na ovulku , no asi nemá smysl se ptát co bude dnes dělat, že??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz
lenu: jak jako přehlídla? to jsem to dopracovala :unamused:
jj, doma je, ale brzy odpol odjíždí, takže dneska už asi se asi nic konat nebude
27. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz
autor
no jako máte velkou absenci, dámy :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz
už máš to icq? :wink:
27. kvě 2008 v 15:02  • Odpověz
čau lenu, jak ten sraz? fakt to neklapne?
27. kvě 2008 v 15:02  • Odpověz
autor
no nemám ICQ, páč ještě nefunguju doma :wink: , ale až budu hned nainštaluju :grinning: :grinning:
no jo sraz máte tedy stále 14.6??? tak to asi vážně nepřijedu :confounded:
27. kvě 2008 v 15:03  • Odpověz
hlavně, že tě neopouští dobrá nálada :wink: , gratuluju k madam :slight_smile:
27. kvě 2008 v 15:05  • Odpověz
Škoda... :frowning2:
27. kvě 2008 v 15:07  • Odpověz
autor
jj, náladu mámzatím dobrou, na tu si fakt stěžovat nemůžu - no díky za gratulaci dnes ji ještě ráda přijímám, ale jinak už se těším až MS nebude - vůbec, tedy přesně řečeno tak na 9 měsíců bych se jí ráda zbavila :grinning:

nikčo, co u tebe novýho - zdá se mi to, nebo už sem taky moc nechodíš??? stalo se něco???
27. kvě 2008 v 15:10  • Odpověz
čaukyyyyyyyyyyyyyy!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 15:15  • Odpověz
nestíhám, v práci po 14 dnech fakt nával. Takže nezvládám ani dočítat, tak se omlouvám, ale já to doženu :wink: :grinning:
27. kvě 2008 v 15:17  • Odpověz
autor
jaksi jsem si chtěla změnit foto a ono mi to nefachčí :angry: , tak se budete muset spokojit s klasikou :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 15:17  • Odpověz
autor
no čau Gan, konečně tu - paráda, že jsi zdravá a tu :wink: :slight_smile:
27. kvě 2008 v 15:18  • Odpověz
lenu čauky, díky :wink: jakpak ty? Dnes madam konečně ráčila???? Teprve????? Tyjo, tomu říkám výkyv. Míváš celkem pravidelný cykly ne? :confused:
27. kvě 2008 v 15:23  • Odpověz
lenu, u mě je všechno v nejlepším pořádku.. Akorát ty tu nejsi, gan tu nebyla, tak kecáme s Muci přes ICQ... :sunglasses:
27. kvě 2008 v 15:23  • Odpověz
jeeeeeeeee GAN :dizzy_face:
27. kvě 2008 v 15:24  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

niku, muci, čauky :wink: takže máte soukromé témátko ICQ :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 15:28  • Odpověz
autor
jo tak ICQ, jako že soukromě,jo??? no jo už abych ho teda měla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jj, Gan menší problémek nastal , tak jsem ve ČT nakráčela k Dr. a dostala sjem vyvolávačku a dnes madam, přišla - přeci vás v tom snažení nenechám samotný - jak to bylo " ˇJeden za všechny, všichni za jednoho""" :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 15:29  • Odpověz
jelito, kopyto, platí to: 14.6. u Kač????? :wink:
27. kvě 2008 v 15:29  • Odpověz
lenu, a důvod víš? Nebo se to prostě stává? :confused:
27. kvě 2008 v 15:30  • Odpověz
Gan, vzkaz od Muci: moc zdraví, ale má za zadkem vedení, tak že nemůže psát

Máš ICQ?
27. kvě 2008 v 15:32  • Odpověz
autor
no já měla strach, když jsem tam šla, ale oni jsou na to zvyklý není to prý nic nenormálního a vzniká toto nějakým stresem - no a já v tý době, když to měla dostat měla ten stresík se synovcem - jak ho odvezli do tý nemocnice,atd....
27. kvě 2008 v 15:33  • Odpověz
autor
nikčo , už jsem se o tom bavila s Muci, jaký máš ty ICQ, myslím verzi - moc tomu nerozumím, nebo je to jedno jakou kdo má a pak se prostě připojíš, ať má třeba každej jinou??? :astonished: :wink: :slight_smile:
27. kvě 2008 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.