• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
nazdar, nemakačenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz
chybí mi smajl z icq :grinning:
1. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
a jakej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no je vidět, že paní šéfová odešla, co????
zase nemáš co dělat a lítáš po netu, ta by z tebe teda neměla radost mucouši :grinning:
1. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz
muco...co to za depky :angry: ..... ked sa vyriesi zdravie, tak sa urcite ostatne samo poriesi..... :wink:

ja upratujem ako diva.....neviem ako to ty chlapi dokazu, ale tolko bordelu nedokaze spravit ani tucet bab :confounded: ..... a to sa este mam chystat do meste....s drahym ideme na nakupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz
autor
hoj miru, no jo znáš mucinu - ale já jí z toho o víkendu vyléčíím, však já jí tu depku vymlátím z duše :grinning: :grinning:
1. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz
lenu: pošlu ti ho přes icq :wink:

miru: to není depka, to je jen konstatování situace :unamused: Uvědomila jsem si, že kdybych zůstala tam, kde jsem, měla bych jednou mateřskou nula nula nic, což je špatný.
1. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz
Jj, víkend bude jistě hodnotný, o tom nepochybuju :grinning:
1. říj 2008 ve 13:32  • Odpověz
hojte hojte
fim nezabudla som ani na teba ani na mirku, len nejako je toho vela, nestiham
miri o bordeli mi nevrav, krvopotne som dala dokopy aspon spalnu po sekani zarubni a vcera peto zahlasil, ze potrebuje vysekat a prelozit vypinac na stropne svetlo.. takze vsetko od zaciatku :unamused: neviem, ci nebudem musiet postielku pre krpca celu znova oprat :rolling_eyes:
mucoooo, nebuuud... prave nova robota predznamenava zdarny obrat aj v tejto oblasti :grinning:
1. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz
Lenu: My tu Mucinu o víkendu z depky dostanem... To ještě uvidí...
Jo a domluvila jsem s ní, že nám bude nosit snídaně do postele... To jsem šikula, co? :grinning:
1. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
holka šikovná jsi to jo :wink: :slight_smile:
to bude mít co dělat muci, aby to všechno stihla a pak honem na aerobic :grinning: :grinning:
1. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz
bez....my uz nastastie vsetko co malo byt vysekane, uz vysekane mame....takze teraz sme napriklad bez dveri a zarubne z chodby do obyvacky a pri vchodovych dverach mame zamurovanu krabicku na vypinac a zarubne si pri vymene dveri za bezpecnostne odsrobuje firma.....jedine z coho bude vela bordelu - musime dat prec par kachliciek a nahradit novymi.....to bude prachu :confounded:

mucinu spracujte dokladne :grinning:
1. říj 2008 ve 13:59  • Odpověz
neuvěřitelný, člověk sem strčí čumák a hned přes něj dostane :angry: :grinning:
1. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
muco...ale aspon vieme na co myslis a mozeme ta trosku povzbudit.... ved na to sme tu :wink: .... nenechame ta v tom samu!!!
1. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz
miru: to jste zlatý, ale mám dojem, že z tohohle by mě dostala pouze sbírka např. pod heslem "Klárka v tísni" :grinning:
1. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz
autor
jo prachy by chtěla - baba jedna :grinning: :grinning: :grinning:
nic nebude, žádná nadace se nekonná :grinning:
1. říj 2008 v 15:56  • Odpověz
Mám chvilku všichni odešli a Nelínek spinká na balkoně.
Tak k co porod jo?
No v sobotu v noci na tý manželový oslavě mi začali kontrakce, ale jen na 2 hodiny takže jsme v klidu šli spát.Ale v neděli od rána už mi bylo divně a měla jsem celý den stahy, ale nepravidelný. No a v 6 večer jsme to začali nějak stopovat a pomalu chystat do porodnice.Ve 21hodin jsem, už manželovi sama navrhla, že už bychom teda asi měli jet. :sunglasses:
Takže příjem v Podolí a v 22hod jsme už byli s manželem na sále. Udělali mi přípravu a porodní asistentka píchla vodu. Byla jsem předem rozhodnutá, že nechci epidurál, ale všechny bolesti mi šli do zad (kontrakce jsem pak už skoro necítila) takže kolem 11 jsem prosila všechny kolem ať mi ho někdo píchne a co nejlépe hned :cry: . Vzali mi krev a o půlnoci mi ho konečně dali. Zabral rychle, takže jsem prožila slastnou a bezbolestnou hodinu a půl než mi začali pravé kontrakce, které byli podle mě pořád. Ale pomáhalo mi hodně dýchání a s pomocí manžela to byla ze začátku sranda :grinning: . Pak jsem kouknula na hodiny byli 2 a další půl hodinu mám celkem okno. Po půl třetí asistentka řekla, že můžu začít tlačit, že miminko bude za 10 minut venku. A to byla pro mě obrovská úleva.Přišla dětská sestra začala chystat věci pro miminko a to mi strašně pomohlo :dizzy_face: .Nakonec byla z deseti minut tlačení půl hodina, ale to jsem si všimla až potom a malá měla hlavičku venku. Kukala na mě a manžela a pak vyklouzla úplně celá a to byl ten nepopsatelný okamžik :dizzy_face:. No a když nám hned řekli, že je to Nelinka tak už jsem brečela asi poprvé v životě štěstím. Manžel byl úplně paf, měl v plánu toho vidět co nejmíň je mu blbě z krve, a nakonec viděl úplně všecno :slight_smile: .Šel fotit malou, u mě čekali na placentu,doktor šil a prohlížel, ale to už nic nebylo.Pak nás nechali hodinu všechny tři samotné.V 5 manžel odjel domů a já už ležela na pokoji a Nelinka se hřála v inkubátoru.
Jsem se rozepsala co?Tak já už končím podrobnosti proberem jindy.
Rozhodně se holky nemáte čeho bát, ono ten porod fakt bolí, ale nakonec to miminko za to stojí a na druhý den skoro o ničen nevíte :slight_smile: .
1. říj 2008 v 17:43  • Odpověz
muco no neches nahodou, aby sme sa ti poskladali na ten pobyt? :grinning:
monu dala si si prepichnut vak? hmmm bolo to treba? :unamused: a nastrihavali ta?
1. říj 2008 v 17:55  • Odpověz
juj monu..... to je dobre podrobne.....ale pre mna velmi vhodne.... moja mamina ma na porody len zle spomienky a preto sa dost bojim..... este sa chcem spytat na ten epidural.....boli to?.... preco si ho nechcela?.... ja sa bolesti bojim, ale asi este viac ihiel :sweat_smile:
1. říj 2008 v 18:24  • Odpověz
Bezíííí: dík za seznámek. Nakonec mě v něm nic nepřekvapilo, ale je fajn to mít všechno takhle pohormadě. :wink:

Vy tu dáváte Mucíkovi pěknou čočku. :grinning:
2. říj 2008 v 05:56  • Odpověz
autor
dobré ránko,
tak jsem chtěla napsat že tu jsem opět první a ono prd :grinning: - dnes byla akční mamina Fim :astonished: :grinning:
zřejmě nacvičuje ranní vstávání, že??? :wink: :slight_smile:
no hnedka ranní zprávička už cca 15 min. jsem plně mobilní :grinning: :grinning: :grinning: - huráááááá

monu: tak jsem zhltla tvůj popis porodu a myslím ( jako nezkušená), že jsi to měla docela dobrý - největší pravdou na tom asi je, že na všechno rychle zapomeneš, páč když na tebe vykoukne takový zlatíčko tak to musí být nádhera :dizzy_face: - závidím a doufám, že se na nás taky brzy usměje štěstíčko a jednou vám to budu taky popisovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fim: mucíkovi nic nedáváme, ono je v podstatě hodná, jenom občas potřebuje nakoupnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2008 v 08:00  • Odpověz
no jooo fim, nemozes spavat, ci uz cvicis na tondu? :wink:
lenu gratulujem k novemu mobilu :wink: a s tou muci si to presne vystihla.. inak vam strasne zavidim ten pobyt, isla by som hned.. urco lepsie ako sa ucit na statnicu, ze jo :sweat_smile:
2. říj 2008 v 08:04  • Odpověz
dobre ranko

bez ... kedy ju mas?... nezavidim...

....ja sa dnes musela presviecat, ze musim vstat a ist k lekarke - na tu rehabilitaciu :unamused: ....sa mi nechce.....vzhladom na to, ze som do 7mej nemohla asi 2h spat - malej sa nechcelo, tak som nemohla ani ja :angry:
2. říj 2008 v 08:22  • Odpověz
mirka 13.10. :unamused: to mate ale aktivne dieta, nase pekne poslucha, buva vtedy, ked aj mamina :slight_smile:
2. říj 2008 v 08:38  • Odpověz
autor
bez: držím pěstí, aby to dobře dopadlo s tou státnicí - věřím že to tak i bude :wink: :slight_smile:
2. říj 2008 v 09:34  • Odpověz
lenu uz taka nejaka rezignovana, kedze pomaly kazdy druhy den musim chodit do blavy k doktorovi alebo cosi ine vybavovat.. doma mame rozflakany cely byt.. proste nestiham :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 v 09:44  • Odpověz
som spet.....konecne.... bola som tam dve hodiny...skoro ma slak trafil....bola som 3 na rade... ele medzitym ma predbehli 3 ludia a kedze to bolo v suterene, tak som sa tam po chvili zacala potot ako pes a mala pekne zavrate... ale uz som objednana na 5x masaz a cvicenia
2. říj 2008 v 11:13  • Odpověz
tak my za chvilku budeme mat hotovu vstavanu skrinu.. ale sa strycovia narobili, mame brutal krive steny, kazda ina :sweat_smile:
2. říj 2008 v 15:32  • Odpověz
tak sme spet z kosic..... monitor dychu sa nam podarilo vyreklamovat k uplnej spokojnosti - vratili nam prachy a kupime ho inde......takisto sme kupili pampersky z "druhej ruky" - dievcina z MK predavala 2 jambo balenia+ par kusov - vyse 200 plienok mame za 700Sk.....kocikom sme uplne nadseny a isto ho kupime.....vaso sa nan hned vrhol a az ked sa ho nabazil, pustil k nemu mna a kamosku....je super lahky - som ho bezproblemov zodvihla...... a kamarat co nam vcera kupil v ikey (BA) kreslo sa stihol vratit domov a hned sme si ho od neho brali - teraz sa uz budeme hadat kto v nom bude sediet :grinning:
2. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky. Zase čekáte, až tu budu první? :grinning:
Včera to byla tak děsná noc, že jsem to prostě vzdala a sedla v 5 k PC. Tonda už od půl čtvrtý řádil, tak se fakt nedalo spát. Ráno jsem pak měla poradnu a srdíčko, takže hned po příchodu domů jsem zákonitě vytuhla jak mimino - to se pak může prcek stavět klidně na hlavu.:grinning:
Dneska plánuju být zase jednou doma, něco upéct a hlavně šít a šít a šít. :slight_smile:
3. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
Miru: tak to máte pěkně nabitej program. Tebe obdivuju s tím učením - já bych už fakt nemohla. V tomhle stavu jsem ráda, že žiju, a ještě se šprtat nějaký slinty ke státnicím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.