• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
ahojda, tak dnes tu bude asi úplný mrtvo, odjíždíme s holkama do Poděbrad na wellnes víkend, takže dneska máme premiéru, poprvé všichni naživo spolu :grinning: :grinning: :grinning: , to bude asi divočina :grinning: , jecdeme odpoledne, sraz máme tam v 17h, já to mám opět nejdál, takže odjíždím už 14:45, abych to stihla, než se doatnu na dálnici to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - po víkendu dáme zprávičku co a jak, jinak přikládám odkaz, aby jste se mrkly kam milé mušketýrky jedou a kde budou spinkat :wink: :slight_smile: :grinning:
http://www.travelesprit.cz/lazne-wellness/podebrady/hotel-spa-felicitas.88710.html
tak tady je asi nejvíc obrázků z hotelu :wink:
3. říj 2008 v 09:40  • Odpověz
Holky, užijte si to!!!!!!!! :dizzy_face:
3. říj 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
- díky Fim, budeme se snažit :wink: :slight_smile: :grinning:
ne že zatím porodíš :grinning: :grinning: - kdy máš přesný termín porodu??
3. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahojky holky, zdravim z práce.. Nejde mi dnes ICQ :frowning2:
Já končim po 13.00, ve 14.00 vyjedeme směr Praha, v půl 4 mě nabere Mucouš a razíme směr Poděbrady...
Už se na vás těšim :wink:
3. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
fim mna vcera vecer tak brutal bolel chrbat, neviem, ci to uz boli poslickovia, ale musela som sa stale prechadzat, ked som si sadla, tak som skoro umrela od bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo babule uzite si weekend a myslite na nas male vorvane :grinning:
niku ani mne nejde icq, zeby nejaky globalny problem? :astonished:
3. říj 2008 v 10:29  • Odpověz
juj dievcata.....hned by som isla......ale mne budu musiet stacit masaze v rehabilitacnom centre :grinning: ....uzite si to... niku - davaj na seba pozor!!!!....ziadna horuca voda a masaze mozes len do pol chrbta - pozor na krize, tam nie!.... ja budem tento vikend slamenna vdova - manzel ide na modelarsku sutaz na cely vikend - som zvedava v akom stave v nedelu pride :sweat_smile:
3. říj 2008 v 10:30  • Odpověz
Lenu: přesný termín mám bohužel opradvu až 22.10. :frowning2: Ale já ho vyženu dříííííív. :grinning: Jen to asi tenhle víkend nebude - když teda nesmím. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bane, ještě nemám všechno v cajku, jak bych chtěla. Ale kdyby na to přišlo, tak bych to tak skousla. :wink:

Niku: ty se koukej šetřit mamino. :wink:
3. říj 2008 v 10:30  • Odpověz
miru: měla jsem s nima poradu ohledně masáže... Dovolili mi pouze částečnou masáž v sedě, tak aspoň něco... Jinak cvičit nebudu, budu holkám fandit... :sunglasses:
3. říj 2008 v 10:37  • Odpověz
bez.....boleli ta krize, alebo chrbat medzi lopatkami....lebo ja sa tiez musim na zaciatku prechadzat, potom (ked ma aspon 3x prezenie a 1x vyvracia), si mozem sadnut - ale len vzpriamene..... a tak cakat kym to prejde.....lahnut si ani nahodou nemozem :frowning2:
3. říj 2008 v 10:37  • Odpověz
Holky, je normální, že mě včera při velkym kýchnutí, dost píchlo v podbřišku? Docela mě to vyděsilo... :pensive:
3. říj 2008 v 10:40  • Odpověz
niku pichanie v podbrusku je normalne, to ako sa roztahuje deloha
miri bolel ma cely chrbat, od lopatiek az po krize.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 10:44  • Odpověz
bez: ale tohle bylo tak šílený rejpnutí, že jsem se musela sbait do klubíčka a přestat dýchat... :unamused:
3. říj 2008 v 10:46  • Odpověz
niku..... mna pichalo aj pri otacani do bokom....je to uplne normalne.... vraj su to svaly - doteraz len pasivne drzali maternicu.... ta sa zacala zvecsovat a oni sa musia namahat..... jednoducho povedane - akoby mali svalovicu, lebo doteraz si ich nepouzivala a zrazu ich vyuzivas na 110 %

na slovensku opet havaroval autobus - 5 mrtvych - Student Agency...neviem ci ste nimi niekedy isli, ja len raz a posledny.... su to blazni..... z prahy do trencina mali 2h sklz, ale do presova boli zrazu hodinu popredu!!!!..... mam znamych kamionistov (ved som snimi casto chodila) a ti vravia, ze nie kamiony su na cestach nebezpecne, ale tito autobusari......dokonca sa im stalo, ze vodic si nechal svojho kolegu na wc-ku pumpy - bez bundy, dokladov a mobilu!!!...ani si len neskontroloval ci ma vsetkych na palube.....kamionisti do vzali.....esteze poznal cislo na mobil, inak by ich nedohnali
3. říj 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
tak ani mně nejde ICQ tak to bude chyba na jejich straně:slight_smile:
u nás je dneska pěkně hnusně, od rána prší a venku strašně smrdí odpady, ale jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miru: to je děs s těma havárkama, student agency, toho má ale vážně docela dost, to není moc pěkná reklama
3. říj 2008 v 11:43  • Odpověz
jeeej holky tak vy sa mate!!!!!aj ja by som isla,... :wink: ale my uz v pokrocilom stadi nemozme, ...vsak, tak si to niekdey vynahradime stretkom uz aj s babatkami, co vy na to Slovenky????ale ak´j cesky by sa mohli pripojit....

bez, tak na statnici budem mysliet na teba, no a neverim, ze by tam s tebou nejak vyvadzali, aspon z lutosti, ze ako tehnu tam musis byt, by ti mohli dat ten diplom. No nemam pravdu. Aj ked viem, ze si sikulka a ty to zvladnes.

mirka, no super nakup,..tak kocik vyskusany, a schvaleny... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
U nas nic noveho, len som chcela sa objednat k jedneho sukromneho centra na utz, LEBO ZE VRAJ TAM MAMICKY A AJ OTECKOVIA POZERAJU UTZ cez veeeelku plazmu obrazovku, no a je z toho lepsi zazitok a plati sa za to iba 100 Sk, ale zial uz maju tak plno, ze objednavaju az na koniec novembra. Tak snad pri druhom dietati... :slight_smile: :slight_smile:

Juuuj od dnes o 2 mesiace mam prvy termin, ale sa tesiiiimmmmm
3. říj 2008 v 16:37  • Odpověz
dobre ranko, aj ked tu nikto nie je
Dnes som v noci nemohla 2hod. spat, tak som teraz ako utapena, ale musela som vstat pretoze mi prisiel krstny syn, takze ma caka tazky den :grinning: :grinning: :grinning: no ale musim to zvladnut ved to ma caka ked sa male narodi. Len keby ho aspon nieco zaujimalo, vsetko len 5 min. ale na internete by sa hral od rana do vecerea, no a to zas ja nevladzem sediet.....tak neviem co budeme nakoniec robit.
U nas prsi, takze ni von nepojdeme...zajtra ideme do madarska, na mensie nakupy
Chcem sa vas opytat, do porodnice si beriete nocnu koselu s dlhym rukavom alebo s kratkym. Ja som chcela s dlhym, ale nemaju na gombiky, a ked su tak take ako pre stare baby..... :slight_smile: tak neviem....
4. říj 2008 v 09:33  • Odpověz
dobre ranko....tak u nas je hnusne.... rano uz bolo polosucho, tak sme sa so svokrou vybrali na nakupy.... a vtedy sa spustil takyyy lejak, ze sme boli rady ked sme sa konecne dostali domov..... babka malej kupila oblecenie do postielky - sme si vybrali so sliepockami - a la slepaci ulet....s vasom sa nam to velmi pacilo na nete, tak sme sa pren aj rozhodli :grinning:

andy...aj mne sa stava ze nemozem v noci spat.... je to hrozne...... co sa tyka kosiel.... ake najdem, take si kupim ... moja mamina tiez "patra" :wink:
4. říj 2008 v 11:50  • Odpověz
Ahoj jé vy máte sraz jo :dizzy_face: ? Teda to se máte já bych taky jela hned kdyby byla Nelinka aspoň trošku větší. Snad se ještě potkáme. :slight_smile:
Fim ještě vydrž tak týden a jděte na to .Už se těším na fotky malýho. :dizzy_face:
Jinak už jsme sami doma, máma odjela takže budeme mít víc času a dostanu se snad i tady.
Když tu čtu jak nemůžete těhule spát, tak počkejte jak budete rychle a kdekoliv usínat po porodu. :grinning: Já usnu i v sedě při televizi. :pensive:
Mějte se krásně.pa
4. říj 2008 v 15:55  • Odpověz
Ahoj Moníííííí. Tak jak to jinak zvládáte? moje mamina má přesně na týden s termínem dovču, tak snad mi pak víc pomůže než poleze na nervy. :dizzy_face: Jinak už teď přemýšlím, jaké to bude zase spát na břiše a obléknout se do teplého kabátu. :grinning: Zatím to pytlíkuju s takovým šíleným svetrem a modlim se, abych neumrzla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S vyháněním se neboj, že bych to uspěchala. I podle Drky jsme o týden dřív. A okna jsem zatim nestihla. :grinning:

S košilema to mám tak, že jsem si pořídila jednu košili a jedno pyžamo, oboje s krátkým rukávem. Jednu si beru do porodky, ale plánuju tam stejně nosit erár - takže vlastně jen tak pro sichr. :wink:
4. říj 2008 v 18:45  • Odpověz
Ahoj no ten týden docela šel :wink: neboj to taky zvládneš. Na moravu k našim pojedeme, až za tři týdny tak si jí aspoň máma užila.
Jo já na břiše usnula :dizzy_face: , už v porodnici než mi třetí den narostli prsa :grinning:
V porodnici jsem užila 3 moje košile a erární jsem neměla ani při porodu.
S oblečením je to tak, že se těším až obleču nějaké normální kalhoty, od pasu nahoru už to celkem jde. :slight_smile:
S vyháněním to nějak nepřeháněj ono na ty prcky toho stejně asi moc nezabírá. Teda na Nelínu nefungovalo podle mě nic.
No já frčím něco udělat :sunglasses: .pa
4. říj 2008 v 19:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: moja mamina sa chysta minimalne na mesiac..... a potom ju vraj mame vyhanat....chce prist na dlhsie, prave preto, ze ona somnou bola u svojej mami 9 mesiacov :grinning: - tatino bol na vojne, tak mu to nevadilo..... vraj jej to strasne dobre padlo, lebo sa ma bala aj chytit, nieto este kupat a podobne.....len na vianoce som ju predbezne "vyhnala" na par dni domov - ved by tatino s bratmi asi dom zborili :angry: a zemiakovy salat moze robit len mamina a ja (to je ich vyhovorka - nechce sa im supat zemiaky :grinning: ...ale potom ho chodia v pravidelnych intervaloch degustovat - ci sa uz spojil alebo nepokazil.... preto robime salat do velkeeeeeho lavora na pradlo - inak by nam nevystalo na veceru)
4. říj 2008 v 19:16  • Odpověz
Ahoj maminy, jsme zpět :slight_smile: Víkend byl úžasnej, velikánská sranda... :sunglasses: Do albumu jsem dala 2 společný fotečky! Parádně jsme si to užily, stálo to za to :wink:

Dneska jsme byli ještě s manžou na tom veletrhu... Povozila jsem si XLander... Implast Bolder tam bohužel neměli, tak budu muset pátrat dál...
5. říj 2008 v 17:33  • Odpověz
juuuuj...dievcata...vy ste ale kocky....este ze som "chybala", inak by som vam to tam kazila :grinning: :grinning: ..... niku, porozpravaj co vas tam cakalo?

ja som prave "prekonala" opet zachvat bolesti chrbta.... nastastie to trvalo len 1,5h - lebo drahy sa mi venoval od zaciatku - masiroval mi chrbatik mentolom :wink:
5. říj 2008 v 17:44  • Odpověz
miru: no... program byl cvičení... ale to jsme redukovaly jak to šlo... :slight_smile: Cvičitelky už z nás měly srandu a pokaždý se nás ptaly, jestli teda jako přijdem na další hodinu. A řikaly nám Mušketýrky... (samy od sebe :slight_smile:) Chtěly jsme si užít sebe, co to šlo... Takže se kecalo, jedlo, procházkovalo... Jinak jsme měly každá nějakou proceduru... masáže, kosmetiku... Včerejšek byl hodně nabitej... Prostě parádička...
Hodně jsme procvičily břišní svaly... Ze záchvatů smíchu... Který teda byly fakt hustý... Až na nás všichni koukali jak na blázny.. Ale co, že jo... :wink:
5. říj 2008 v 18:23  • Odpověz
jej baby ake kocice :grinning:
no ja mam dnes "super" den, som si myslela, ze uz zacinam rodit.. brutalne ma od rana boli brucho a chrbat, v noci som nemohla spat.. uz som aj vracala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2008 v 18:29  • Odpověz
bez.....nieze by som ti to priala, ale som rada, ze tu nevraciam len ja, v case, kedy by sa uz nemalo :pensive: ..... ja od utorka zacinam rehabilitaciu..... verim, ze to pomoze....ved budem vas isto priebezne informovat.... inak mna nastastie brucho neboli - len je strasne tvrde a bolia ma spodne rebra v predu.......skus tuto polohu - opri si ruky o zarubne a odstup (prehne sa ti chrbat) - akoby si chcela vracat a nechcela si ovracat nohy :grinning: :grinning: :grinning: (pardon za vyjadrenia, ale ako inak to popisat?!)
5. říj 2008 v 19:06  • Odpověz
Ahojte
no baby, tak to ste fakt velke kocky...co tam po cviceni, hlavna vec, ze ste sa mali dobre a zazili ste kopu srandy
Ja som mala zas prisernu noc, vecer som najprv nemohla zaspat, tak do polnoci a potom som vstala o 3tej ako keby uz vyspapa a nie a nie zapat. Tak som vlastne od vtedy hore, rano ked sa manzel vracal z nocnej sa normalne cudoval, ze nespim ako inokedy.
Boli sme dnes v madarsku no a sokovali ma ceny plienok. Pampers newborn vysli na 200 Sk - 45ks, a u nas som najlacnejsie nasla za 369 sK. Tak sme sa rozhodli, ze na plienky budeme asi chodit do madarska, vzdy nakupime viac do zasoby a vyjde to podstatne lacnejsie. No a konecne som tam nasla aj schopnu nocnu koselu s dlhym rukavom. Takze sa oplatilo. Inac vsetko je tam o podstatne lacnejsie, teraz je dobry kurz a my mame madarske hranice na skok.

baby, tak to vam nezavidim tu bolest chrbta a este aj vracanie. No ale uz to nejak zvladneme, koniec sa pomaly ale isto blizi :grinning: :grinning: :grinning: chvala Bohu
5. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
ja sa pochvalim, ze sa mi podarilo kupit pampersky 98ks za 350...ale cez "bazar".... mame 2 balenia a potom chcem prejst na latkovky.....

dnesna noc bola u mna tiez divna....vaso bol prec a ja sa akosi bojim sama (a to som 4r sama byvala za paprndeklovymi dverami :confounded: )....takze ked som sa o 23tej odlepila od telky, som zacala citak knihu.... o tretej som si povedala, ze je nacase asi ist spat.....tak som si aspon trosku pospala....neviem neviem ci ho pustim do bratislavy na sutaz.... jedine ak na otocku :frowning2: .....odkedy som tehu, tak som sa zmenila na bojka :pensive:
5. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
bréé ránko:slight_smile:
tak jo už jsme doma, uteklo too rychle - srandy kopec, břišáky nás bolely, ale ze cvíča to nebylo :grinning: :grinning: :grinning: - prostě neustálé výbuchy smíchu, výtlemy - holky jjsou super, vedoucí zájezdu (gan) - to s námi občas neměla jednoduchý, ale my s ní teda taky ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem včera po příjezdu k našim na oběd, absolvovala další " výlet" musela jsem odvést manžu do Brna s autem a zase zpět - takže jsem toho měla za včerejšek za volantem dost, páč jsem najela necelých 300km :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
za chvilku odjíždím zase a to do Sumperka a to se svým autem na servis, takže za volantem jsem jak doma :grinning:

koukám, že vy už jste málem rodily :slight_smile: , no očividně se na to alespoň připravujete - tak pěkně postupně , ať v tom nemáme zmatek, teď je na řadě stejně Fim, a čeká chlapečka - takže pak se pomalu může připravit jedna z vás na holčičku :wink: :grinning: :grinning:

tak já pádím, pěkně jsem vás pozdravila a mizííím :slight_smile:
6. říj 2008 v 08:11  • Odpověz
Ahojky, jdu taky pozdravit... Včera jsem padla ve čtvrt na 10 a kolem půlnoci jsem se probudila a nevěděla jsem, kde jsem.. Jestli v hotelu nebo doma :grinning:
Kdepa je Klárka? Snad jí něco nezkolilo... :unamused:
6. říj 2008 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.