• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Nazdárek sportovkyně a těhule a vlastně už i maminy..... :grinning: :dizzy_face:
Tak jsem ráda, že jste si to užliy. U nás bylo krásně, tak vám asi počásko vyšlo taky, ne?
lenu: ty jsi akční. Já se chlubim na ústecký diskuzi každou cestou autem do Globusu a ty dáváš takovýhle štreky.... Se zase začnu stydět. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
6. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

taky zdravím po víkendu a zároveň dávám o sobě vědět, že jsem jako přežila :wink: Sice jsem měla od soboty teplotu přes 38, ale nějak zvlášť blbě mi nebylo. Víkend byl vážně moc fajn. Mušketýrky nemají chybu. Myslím, že to ostatně poznala půlka hotelu :grinning: Kam jsme vlezly, všude nás provázely významné pohledy. Sice jsme to moc nepochopily, ale zase jsme to moc neřešily :wink: Holky jsou vážně skvělý a gan, jakožto vedoucí - předseda, se plně osvědčila. Pravda, zejména díky ní se na nás zaměřila paní cvičitelka a na cvičení s balóny nás, jakožto zadní řadu, vyhmátla a žádala po nás sólo akci, nicméně i to jsme s hrdostí sobě vlastní zvládly :wink: :grinning: Myslím, že kdybyste na tom cvíču s balóny byly vy, pokročilé těhulky, nejspíš byste tam smíchy vážně porodily a Fim by měla pokoj od vymýšlení, jak Tondu vyhnat na svět :grinning:

Dneska jsem si díky té teplotě hodila ještě volno. Navečer mám být na gyndě, aby mě pan dr. zkouknul, tak tam zajedu a zítra už asi zase pomažu do práce. Uvidím, jak mi bude. Myslím ale, že už by to mohlo být dobrý. Pilule docela zabraly.

Možná ještě nakouknu. Zatím se mějte, páčko :slight_smile:
6. říj 2008 v 10:08  • Odpověz
Jééé, Klárka... Akorát jsem ti písala SMS, co je s tebou...
No, když jsem to všechno vyprávěla Davidovi, měl z toho taky záchvat smíchu.. A povídala jsem mu i o Komisaři Rexovi.. Pak ho viděl na fotce a řekl, že si nepamatuje, jak ten herec vypadá.. No nezabila bys to? :zipper_mouth:
6. říj 2008 v 10:12  • Odpověz
Jo, tak tohle byla taky dobrá komedie :grinning: Úplně jsem to vypustila, nicméně tohle připomenutí mě opět pobavilo :grinning: Hlavně nenápadně :wink: :grinning:
6. říj 2008 v 10:25  • Odpověz
Tak jsem dala do albumu i ten důkaz, že jsme cvičily.. kdyby nám někdo nechtěl věřit... :sunglasses:
6. říj 2008 v 10:42  • Odpověz
dobre ranko......a nam nic neprezradite?....aj my sa chceme zasmiat :angry:
6. říj 2008 v 11:40  • Odpověz
Ahojky, musím vás všechny taky pozdravit!!!

Po dlouhé době mám v práci zase chviličku čas, všichni razili na obídek, tak jsem toho využila.

Jako víkend super, i když se mi teda vůbec nelíbí pasování na vedoucího závodu, jsem v tom nevinně!!!
:dizzy_face:
Ale takhle krásný, zábavný víkend už jsem, přiznávám, dlouho neměla...

Muci: koukej to vyležet, já mít 38, tak nevylezu z postele!!!

Nikčo: si může kdokoliv šáhnout, jak mám namožený břišáky :grinning: :grinning: :grinning:

Lenu: řidičko šikulko, jsi statečná!!!

Jinak koukám, že se jde do finále, za chvilku další mušketýr venku!!!!
Mocinko držím palečky, ať jde vše jak po másle! :wink:
6. říj 2008 ve 12:09  • Odpověz
miru: ne že bychom nechtěly prozradit, ale ono by to stejně takhle písemně bez toho prožitku nebylo ono... :wink:
Asi stačí, že si 4 fešandy v restauraci fotily (hlavně nenápadně, že jo :dizzy_face: ) pána u sousedního stolu, co vypadal, jak parťák Rexe :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky Gan :wink: Tak jak je?
Hele, jak vyměníme ty fotky? Nejlepší by to bylo přes ICQ... Ale to ty nemáš, co? :unamused:
6. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz
hele Veru, neprovokuj mě s tím ICQ :grinning: :grinning: :grinning:

Nemám jich ale zas tak moc, naposílám to asi po 3ks mailíkem...
Jinak je dobře, pracovně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
autor
čauvajs :grinning:
takže akčně, neakčně , jsme ten víkend přežily a bylo to super:slight_smile:
jdu vám, ale říct, že se tu teďkom nebudu moct ukazovat, páč manža chce pomoct v práci, tudíž mám o zábavu postaráno :grinning: - večer kdyžtak mrknu, co jste zde probraly :wink:
tak se tady opatrujte a papappapapapa

Gan: chjo to tvoje ICQ, já ti říkám, měla by jsi to pořešit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2008 v 07:47  • Odpověz
hojte, tak super, ze ste si to uzili..
ja si plne "uzivam" posledne tyzdne tehu, nemozem spat, je mi zle, puchnu mi prsty a som v kuse unavena.. no jo, takze snazilky, len sa pekne teste, co vas caka a neminie :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2008 v 08:46  • Odpověz
dobre ranko dievcata..... vcerajsok bol pre mna nabity....

...rano sme boli na utz.... dozvedeli sme sa, ze mala bude obrik :confounded: .....teraz ma uz 1609g a vraj ked to takto pojde do porodu, tak sa vypasie na 4kg :astonished: (kto ju vytlaci, to naozaj netusim :angry: ).....som lekarke povedala, ze moji a manzelovi surodenci mali cez 4kg, ale mi dvaja nie - tak vraj to bude v rodine :sweat_smile: ....a mam vraj malo plodovej vody, tak mam co najcastejsie odychovat a lezat - hlavne na pravom boku (to mi povedala vzhladom na moje postavenie placenty a polohu malej).....mala sa nechcela dat odfotit - skovavala si tvaricku do placenty a este tam sibrinkovala pre istotu rucickou :grinning: .....a naozaj sa potvrdili slova mojho gynekologa - ze sa mu zda vecsia - takze uz to vyzera na 10.12. (podla MS 18.12.!!!)...ale podla niektorych rozmerov sa tam objavovali aj skorsie datumy :sweat_smile:

.....popri cakani na vysetrenie, sme si pozreli cely vozovy park nasich pozirnikov.....su totizto v susedstve tej kliniky... po prichode domov som musela vsetko pozatvarat ....a taky krasny den na prechadzku to mohol byt.... takto som len z okna pozerala na kudol dymu...nastasie to horelo na druhom konci mesta a fukalo to prec .... smradu ale bolo vsade

....po obede som isla na masaz.... bolo to super...sestricka mi povedala ze zle dycham a ze si musim od malej vydobyt svoj plucny priestor spet :grinning: ...tak ma tam ucili aj ako spravne dychat

....vecer ma ale opet chytili moje bolesti chrbta....chudak vaso.... dve hodiny na mna kukal ako mi moze pomoct ....pravdaze sa neda - len masirovat mantolom chrbat.....najviac sa ale zlakol, ked som zacala opet vracat :frowning2: .... potom som zazila este par zachvatov a mohla si konecne po 3h na nohach aspon sadnut..... od vycerpania som zaspala aj s bolestami.... :unamused: ....mamina ma utesuje - uz len dva mesiace - vydrz

nebol to zly den, len par veci mohlo byt inych :grinning:
8. říj 2008 v 09:37  • Odpověz
Ahoj Nelinka chrní tak kukám jestli náhodou nepsala nějaké novinky Fim. :slight_smile:
Miru dávej na sebe pozor a odpočívej.Je lepší když má miminko váhu než aby bylo nějaké moc hubené :sunglasses: Budeš mít při porodu epidurál? Jen se ptám kvůli těm zádům.
Jinak je super že jste si holky užili ten víkend :dizzy_face: .Jak já se těším až skončím těch šestneděl a začnu se pořádně hýbat :wink:
8. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
ahojte babenky
Tak ja som mala opat otrasnu noc, spala som asi tak 3-4 hod. no a teraz som dobirta ako kon, tak si asi trochu zdriemnem po obede. No najhorsie na tom je, ze aj ja nemozem spat koli bolestiam chrbta, mna strasne boli vsetko od krku cez ramena, az po lopatku. Viem, mam aj nespravne drzanie tela...no a aj ja sa tym utesujem, ze uz len 8 dlllhych tyzdnov. no nejak to musime vydrzat.

ja SOM DNS TIEZ CHCELA IST NA utz, LEBO SOM NIESLA SVOKRU K DR, LENZE SKONCILA TAK SKORO, ZE NA utz ESTE ANI NEZACALI ORDINOVAT A 6 MAMICIEK BOLO ESTE PREDO MNOU. tak na druhy tyzden pojdem az 15teho, pretoze manzelik ide vtedy na preventivku, tak to zvladneme jednym supom. :wink:

Monu, mala nelinka je strasne zlata, uz ti je ako dobre, ze ste doma, mozes sa z nej vytesovat a pozerat si ju, bozkavat....uz aj ja by som chcela....no ale vsetko ma svoj cas, nech este Viktorko trochu povyrastie.

Mirka, inac ja som mala 4880g a mamka povedala, ze ma vytlacila lahsie ako brata, ktory mal o 1kg menej. :grinning: :grinning:
8. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj andyika jo ty záda jsou potvory :frowning2: hlavně ať tě to nechytne u porodu jako mě, ono fakt pak zabírá jen ten epidurál. Ale aspoň že něco :wink: A taky mi na to pomáhalo plavání.
Těch 8 týdnů už uteče uvidíš a budeš mít chlapečka u sebe. :dizzy_face:
Nelinka je hodná a miloučká :dizzy_face: .Zítra jdem do poradny tak snad už máme přes 3 kila.
8. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz
andy...ty si bola vazne taky "tucko" :astonished: :astonished: .....ja sa bojim velkeho babatka...moja mamina ma na porod velmi zle spomienky

monu....espidural urcite.....aj keby mal stat vela :confounded:
8. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz
no mirka bola som tucko, Karol mal len 2900g, takze dufam, ze u nas bude zlata stredna cesta :grinning:
O epiduralke uvazujem aj ja, na poucenie pojdem urcite a potom sa pri porode rozhodnem, ci ju chcem alebo nie, bude to zavisiet od bolesti.

mirka a akolko kil si zatial pribrala????ja sa normalne hanbim povedat, ze uz 12kg, uz sa citim nemotorna ako hroch, a to ze sa teraz este ma priberat tak cca tyzdenne :confused: :fearful: :confused: no dufam, ze nie....a strie uz mas. mne sa objavili, aj ked sa poctivo natielam, ale len na jednej polovicke zadnku a stosku na stehnach, na brusku ich zatial nemam.
8. říj 2008 v 17:20  • Odpověz
Jsme se vrátili z procházky tady je nádherně a Nelinka venku krásně spí. :sunglasses:
Jestli můžu poradit řekněte si o ten epidurál hned jak budete ty záda cítit.Já jsem blbec čekala, že to přejde a ono nic, a mohla jsem se ušetřit zbytečných tří hodin bolestí. Fakt proti kontrakcím, které se mi dařilo v rámci možností vydýchat :grinning:, byli ty záda hrůza.
Miru tady v Podolí je ten epidurál zdarma. Ale já bych si ho určitě zaplatila.
8. říj 2008 v 18:12  • Odpověz
u nas sa za epiduralku plati myslim 4500,- ale nie som si tou sumou presne taka ista
8. říj 2008 v 18:47  • Odpověz
andy...ja sa zas hambim povedat, ze mam stale MINUS 1 kg....to znamena, ze odkedy priberam, som pribrala len 4kg :sweat_smile: ....ale ja mam kil na rozdavanie, tak to vobec nevadi....strije mam pod pupkom....cast z laparospopie a cast z toho ako mi zrazu vyhupol spodok pupka...tiez poctivo natieram

monu...mne staci, ze vidim ako ma vycerpavaju bolesti chrbta - su narazove a tiez ich treba rozdychavat a prechodit.... preto nechcem riskovat, ze budem od bolesti vycerpana pri samotnom porode :unamused:
8. říj 2008 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám konečně trochu času vám napsat. Sára už mě teď celkem zaměstnává, je hrozně upovídaná a potřebuje pořád zkoumat a objevovat :slight_smile: Je to paráda. V mezičase dělám co stihnu :grinning:

Holky musím říct, že na těch balónech vám to moc sluší :grinning: asi byla sranda co?
Jinak taky čekám kdy se na svět podívá další miminko :wink:
Jo a co se týká epidurálu, tak můj zážitek je takový, že jednak jsem ho nestihla a jednak se to dá vydržet i bez něj :wink: :sunglasses:

Tak zase někdy napíšu, mějte se moc hezky. Papa
P.S. Přidala jsem pár foteček :wink:
8. říj 2008 ve 23:06  • Odpověz
Všechno nejlepší malé Sáře k prvnímu svátku :slight_smile:
9. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
Ahoj, děkujeme :sunglasses:
9. říj 2008 v 09:56  • Odpověz
ahoj kavenka...mala je rozkosna.... uz je taka gulatucka....a ako jej tie satecky pristanu :slight_smile: .....na to sa aj ja velmi tesim - ako budem elenku obliekat :grinning:
9. říj 2008 v 10:45  • Odpověz
prajem krasne odpoledne,
kacka, sarinka je fakt na spapanie... :dizzy_face: :dizzy_face:
mirka, tak tos a ti ako podarilo, ze si este v minuse,...tak to mi riadne znizilo sebavedomie...ja som si myslela, ze som na tom cvelkom v pohode, nepribrala som 20kg. no a ty prides s tym minusom!!!!!!!!!!!!! :pensive: :confounded: tak som fakt hroch!!!!!!!!!
inacmirka, teraz v loane maju zas novu akciu, na ponozky a pancusky.Bola som tam vcera a kupila som malemu s vonou jablka za 80Sk, bavlna 95% a elasten 5%. Su take rozkosne malicke. No a mali uz aj kopu zimnych veci, ale radsej som sa ani nedivala, pretoze by ma opat chytila nakupna horucka... :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 10:55  • Odpověz
a co je s FIM?????,uz sa dlho nehlasila, zeby uz rodila..... :confused:
9. říj 2008 v 10:56  • Odpověz
andy......ja uz mam ponozirk a pancusiek dostatok..... svagrina objednavala z ceskej loany, tak sme spojili objednavku :wink: ......a co sa tyka hmotnosti, tak si z toho nic nerob.... som sa rozpravala so znamim porodnikom a pytala sa ho na to - ze ci mala prospieva,ked mna prehana a som v minuse.... vravel, ze pri mojich kilach je to uplne irelevantne - vraj prospievanie je mozne vidiet len na utz.... ale u divcat, co zacinaju na nejakych 60kg a nepriberu, tak uz na prvy pohlad nie je nieco v poriadku....a ja som 60kg mala naposledy na zakladnej skole!!! :pensive:

prave pozeram dokument na STV2 - TEPUY (od Barabasa).....az ma pot oblieva.... je to o speleologickej vyprave do venezuely na stolovu horu.....nic by ma na tom tak nevzrusovalo, keby sa na nej nezucasnil moj svokor....uff....az obdivujem svokru, ze ma take pevne nervy a neboji sa ho pustat na taketo expedicie... a to my s manzelom sa bojime chodit do jaskyn :grinning:
9. říj 2008 v 11:25  • Odpověz
Ahojky holky, přišla jsem z poradny. Brali mi krev na AFP, změřili mi bříško, prohmatali a nijak jinak mě nevyšetřovali... Na UTZ mam přijít v tom 20.tt... Muj Dr. měl dovču, tak se pak s nim mam domluvit na přesnym termínu... Taky mi říkali, že pokud vyjdou ty AFP špatně, nic to neznamená... Já si ani nepřipouštim, že by to vyšlo blbě.. Tak snad to klapne...
Jinak jsem přidala do alba aktuální fotku bříška - dle váhy, co mam doma, mam pořád stejně, dle váhy v poradně o kilo víc... :wink:
Kači, Sárinka je sluníčko... Taková princeznička.. A je ti hodně podobná, co? :wink: Nebo mi to tak aspoň připadá...
No, jdu se naobědvat a na procházku s pejsekem.. Je tam tak krásně, tak to musim využít, když nejsem zavřená v kanclu... :sunglasses:
9. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz
niku...mas krasne brusko.....pekny spicak.....pri takych sa hovori o chlapcoch :wink: ....ved veru aj bude chlapec na rade :grinning:
9. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.