• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
niku dakujem za mail....ste boli teda riadne kocky :sunglasses: .....ved chlapi okolo museli slintat ako psikovia v 30 stupnovych horucavach :grinning:
9. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz
miru: myslim, že jsme chlapy spíš děsily těma našema záchvatama smíchu... :slight_smile:
9. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz
dobre ranko
niku krasne brusko
kacka mala sarinka je uplna hviezda :grinning:
baby ja nejak nestiham, v pondelok je ta statnica, strasne sa tesim, ze uz bude potom, ci ju spravim, ci nie
na poradni mi doki povedal, ze krcok stale drzi, sice zmaknuty, tak na rodenie v najblizsom case to moc nevyzera, uvidime po tych stresoch v pondelok, ze jo :sweat_smile:
a tonda je uz medzi nami alebo este trapi fim?
10. říj 2008 v 08:05  • Odpověz
Čau holky. Koukám, že máte starost, tak se zahlásím. :wink: Včera jsem byla na poradně a na monitoru v porodnici a konečně nám udělali váhový odhad Toníka. Jsem z toho pěkně na prášky, tak se na mě nezlobte, že depkuju. Původně jsem ho chtěla už co nejdřív vysadit a teď doma pomalu křížim nohy a čekám, co mi na to řekne doktorka. Jsem totálně namíchnutá z jejich přístupu. V porodnici mi totiž s kliedm sdělili, že je Tonda už 3 700g velkej!!!!!! a je navíc otočenej KP!!!!!!!!! Ale co dál mi neřekli. Takže čekám na poradnu u mojí Drky, kterou mám až ve čtvrtek!!!!!!!! Přitom ta moje Drka stejně ani u nás v porodnici neslouží, tak nevím, proč má stanovovat verditk ona? Oni jsou snad taky doktoři, ne? Nehledě na to, že jestli by byl nejvhodnější císař (jakože asi jo), tak já abych se teď doma modlila a nepřišlo to na mě dřív. Oni maj prostě na všechno spoustu času.
A to jim ještě podle toho měření vyšel TP právě na ten příští čtvrtek. Ale No stress.
Tak takhle se teď máme. :sweat_smile:
Ještě budu průběžně informovat. :wink: Zatím páčko.
10. říj 2008 v 10:37  • Odpověz
dobre ranko....

....fim....nestresuj.... maloktory lekar ma odvahu na vaginalny porod pri velkom babatku v takej polohe ....a si myslim, ze keby si aj hned isla ku svojej lekarke, tak ti nevynada..... ved pri takych spravach je jasne ze si v soku a potrebujes pocut odborny nazor

....bez....myslim na teba a obdivujem ta, ako sa dokazes ucit.... ja vecsinu dna prespim :sweat_smile:
10. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
Miru: málokterý neznamená žádný a navíc já jsem spíš děsně naštvaná, jak oni mají na všechno spoustu času. :angry: Nejdřív otravujou život dietou kvůli cukrovce, a že nenechají přenášet a tak a nakonec jsou úplně v pohodě. Tak jasný, je to jejich denní chléb, ale mě to prostě čílí. Nejvíc mě teď ale zajímá, jestli tam bude moct být se mnou manža. Aby z toho aspoň on něco měl a měli jsme fotky prcka přímo ze sálu. Jinak k mojí Drce se rozhodně chystám hend v pondělí. Do čtvrtka bych se asi zbláznila. :sunglasses:
10. říj 2008 v 11:00  • Odpověz
fim...manzela urcite zober...ak teda chce....vraj je dobre tam niekoho mat.... ja tam chcem mat kamaratku.... manzel by to neprezil.... pri prvej kvapke krvi by odpadol :grinning: ..... vraj aj lekari su normalnejsi ked na nich niekto "dohliada"
10. říj 2008 v 11:06  • Odpověz
Ahoj fim třeba Toník překvapí a bude chtít vykouknout dřív.
Ale je fakt divný proč s tebou rovnou neřešili v porodnici.Týden před termínem a posílají tě k tvojí doktorce.
Rozhodně k ní jdi co nejdřív a´t máš klid. :slight_smile:

Miru můj manža taky nemůže krev a při porodu mu to prej ani nedošlo co všechno vidí(a že viděl úplně vše) :grinning:
10. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz
Já to tady asi nenapsala - ale momentálně to vypadá na plánovanýho císaře. Proto mám ty obavy, aby tam mohl být manža a proto se teď naopak bojím, aby Tonda nechtěl vylízt ven sám - kdyby mu to nemělo dělat dobře. :unamused: Takže je teď všechno tak nějak postavený na hlavu. :wink:
10. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz
fim chudatko, to su co za odbornici? :astonished: neda sa objednat k tej tvojej dokine skor ako buduci tyzden?
inak ja vobec netusim, kolko ma nase ditko, kedze posledny utz bol v 31tt.. a dalsi neviem kedy bude.. :sweat_smile:
10. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
ahojte
no fim, tak to su fakt super doktori, a ist k nim rodit.........no neviem...........
Ak to bude cisarsky, mne kamaratka hovorila, ez pri cisarskom nikto nie je - myslim tym manzel a tak, ale mozno to u vas v Cechach je inac.
A neskusala si zajst dnes za tvojou dr????alebo jej aspon zavolat???,tiez by som nevydrzala do nasledujuceho stvrtka. A hlavne sa neznervoznuj, nieze ti to vyvola porod.

Baby mna dnes priserne boli hlava, asi sa na mna niekto veeelmi pozrel, pretoze som bola s babkou u lekara, no a stare tetky cumeli. tak je mi teraz zle.

bez, viem asi co prezivas teraz pocas ucenia sa...ale hlavna vec aby si to mala za sebopu.a potom uz mozes do porodnice aj ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
hoj babule, všechny vás moc zdravím
jsem v jednom kole a totálně nestíhám, ( to jsem opravdu dlouho neměla) :grinning: , tentokrát mám víkendy plný až do 8.11, pak snad vydechnu, samá akce, a v týdnu a ni nemluvím, manža potřebuje v práci pomoct, takže od rána do pozdního odpoledne, jsem v poklusu a nemám čas ani mrknout :sweat_smile: :wink:

takže se všechny opatrujte, fim tobě držím palečky, ať to dobře s Tondou zvládnete a vy ostatní neplašte, na všechny se dostane, ale musíte si taky holt počkat :grinning: :grinning: :grinning:

jinak obravská gratulace MUCINCE v- páč je to holka šikovná :wink: :slight_smile:

tak papapapa, zase někdy
10. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme včera pořídili košík na miminko... :slight_smile: A jako první si do něj samozřejmě zalezl Čiko... Je to lumpík...
http://www.modrykonik.cz/_gallery/35976/35976_1955867.jpg?1223714662

Včera jsem byla na koncertě, tentokrát v kostele, vystupovala tam Kathy Kelly a bylo to kouzelný...Úžasná atmosféra... Dneska razíme do kina, na Děti noci, tak jsem zvědavá...
11. říj 2008 v 10:47  • Odpověz
no baby, mate toho pozehnane
niku pekny kosik :grinning: a hlavne testovaci objekt, jak sa tam nasackoval :dizzy_face:
dnes mi je zase zle, mirka miyslim na teba, lebo sa mi asi vracaju prvotrimestrove nevolnosti alebo co, vcera mi bolo na vracanie, dnes som skoro odpadla v kvetinarstve a tak.. je mi veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdopadne nestiham zopakovat do pondelka vsetko, takze to bude hop alebo trop.. :rolling_eyes:
11. říj 2008 v 11:54  • Odpověz
juuuj...dnes je nadherny den...sme to vyuzili na vylet..... nedaleko od nas bol letecky den pre RC modely (s motorom alebo na baterky - take velke - aj 2m rozpetie kridel) a zaroven tam lietali paraglaidisti s motormi a male lietadielka - 2 miestne..... potom sme sa zastavili u kamarata na chate a pokecali...... doma som si akurat spravila ryzovy nakyp a spapala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....potom prisli znami - boli na prechadzke s dcerou (9t) a ta spustila "hladny krik", tak rychlo bezali ku nam, aby ju mohli nadojcit :grinning: .... potom som sa snou trosku pohrala....dokonca aj vaso ju mal na rukach a neplakala!!! - u vasa vsetky deti placi....staci ak sa na ne pozrie....som zvedava ako na neho bude reagovat nasa mala :wink:

bez.... este dva dni vydrz.... a potom to uz ozaj budes mat v pazi..... ja ta chapem velmi dobre.... tuto noc som opet "pochodovala" :frowning2: ......od pondelka to uz bolo 3x :confounded:
11. říj 2008 v 17:00  • Odpověz
miri pekne ste si to uzili, aj my sme boli dnes na takej kratuckej navsteve, lebo peto siel na stretavku zo strednej, tak ho bral kamos, co maju 4t Stelinku, mala uplne rozkosna, peto bol z nej hotovy :grinning:
inak mne uz na ten chrbat nepomaha nic, len skackat na fitlopte a horuca sprcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: cakam, kedy z tej teplej vody porodim
a bola som gratulovat susedom, sa dnes sobasili, na obrade im strasne falosne spievali nejake babenky, dieta sa hned zobudilo a protestovalo :grinning: jo holt, je "deformovane" po maminke :sunglasses:
11. říj 2008 v 17:18  • Odpověz
bez...mne pomaha a uz som doslova zavisla na mentolovom masaznom gely.... a natierami ho drahy v hrubej vrstve na chrbat a ja si ho natieram medzi prsia a pod prsia..... zacinam uvazovat, ci to nebude zlcnik :unamused: ...... lebo vzdy ma to chyti, ked sa normalne najem ..... doteraz mi totizto nic nechutilo a zrazu mam chut..... ved skusim sa vyhybat tazkym jedlam a musim jest male porcie.....mala sa aj tak tvari ako maly tucko, takze jej to urcite neublizi :grinning:
11. říj 2008 v 18:47  • Odpověz
miri fiha a to ta nestipe? :astonished: este ten chrbat chapem, ale pod prsiami? alebo len mam taky stiplavy fajnovy krem.. mne skor teraz pomaha, ked mi peto ten chrbat sucha..
11. říj 2008 v 19:37  • Odpověz
bez....stipe a chladi.....a prave vtedy nic okrem toho necitim, tak mi je super - ziadne bolesti - nastastie :dizzy_face: ....vtedy mam aspon chvilku na oddych od bolesti
12. říj 2008 v 11:02  • Odpověz
miri no neviem, ci by som nejake stipanie na prsach zvladla, take sado maso :grinning:
12. říj 2008 v 17:38  • Odpověz
ahojte holky, hlasim sa len na skok
Bez zajtra budem na teba mysliet a vecer sa za etba pomodlim :wink:
ja SI IDEM ODDYCHNUT, PRETOZE MA TAK BOLI CHRBAT A AJ KOSTRC. :confounded: :unamused: :frowning2:
papa, dobru noc
12. říj 2008 v 19:44  • Odpověz
bez...aj ja ti budem zajtra drzal prsty.... a to sado maso je nahodou super - kedze som nic lepsie zatial nenasla a horucu vodu neriskujem :unamused:

andy.....ak ti nevadi skus ten mentol....pre mna je to priam lahoda :wink:
12. říj 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
dobré ránko babule,
dnes se nechystám do práce, ale zato mám nějaký vyřizování teďkom ráno ve městě a ve 12h odjíždím s manžou do H.K. k zubaři, páč mu budoú dělat implantát, takže musí mít doprovod - chci být zvědavá jak to zvládne :wink: :sweat_smile:
jinak u nás nic nového, bohužel :unamused: - ale nevzdávám to , to je jasná věc :wink: :slight_smile:
a jak pak Fim??? neporodila už????
no snad to zachytím zavčasu :grinning:

mějte se hezky, opatrujte se a ajá zase ěkdy doběhnu :grinning: :grinning:

jooo a holky, usím vám říct, že už nakupuji na vánoce :grinning: :grinning: :grinning: - už se na ně moc těším :dizzy_face:
13. říj 2008 v 08:44  • Odpověz
prajem krasny den
bez myslim na teba............... :slight_smile: :wink:

mirka, no mentolovu mast mam, lôen mi nemal kto natriet chrbatik, manzel isiel na nocnu :frowning2:

Inac ja som dnes rekordne dlho splala az do 11tej no a to je u mna pocas tehu strasne nezvykom :grinning: no a teraz idem robit detsku vyzivu, lebo sa nam strasne kazia jablcka. urobim ich s broskynovym kompotom, tie nam chutia najlepsie.

v stredu idem na UTZ, uz sa tesim, lebo maly asi nema miesto, taaak sa natahuje a mna to boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiale vydrzim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak neskor este nakuknem
zatial papa
13. říj 2008 v 11:29  • Odpověz
babulky, tak vase drzanie palcov a motlitby velmi pomohli, statnicu maaaaaaam :grinning: :dizzy_face:
mimi sa uz moze narodit :wink:
13. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz
Bez, gratuluju!!!!! No vidíš... :wink: A máš klid a můžeš se těšit na mimíska!!! :sunglasses:
13. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
bezaz taky velká gratulace. :slight_smile:
Nikul ty jo už 17týden?To to začíná pěkně utíkat.
13. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz
anoj monu, jojo... 17. týden, letí to jako blázen... až se tomu sama divim.. doufam, že na dalším UTZ už se dozvim, co to bude :wink:
13. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz
bez...gratulujem!!! :dizzy_face: .... urcite mas velku radost.....a predpokladam, ze si to zvladla s mensimi stresmi ako keby si nebola tehu :wink:
13. říj 2008 ve 14:20  • Odpověz
nikul takže se nedáte překvapit? :wink:
13. říj 2008 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.