• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
ste zlate babulky, teraz uz len zdarne porodit :wink:
monu to len my dve mame radi prekvapenia :slight_smile:
13. říj 2008 v 19:01  • Odpověz
bez, no gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: fakt som na teba myslela. Takze sup sup rodit...
A neviete nic o Fim????nejak sa dlhsie nehlasila

monu ako sa ma Nelinka????poslucha???v noci spi???
13. říj 2008 v 19:19  • Odpověz
Ahojky. jen se hlásím, že jsem pořád vcelku, poradna je až ve čtvrtek....prostě na všechno spousta času. Císař je už jistej - pokud se nestane zázrak. Ale vzhledem k velikosti ho ani neočekávám a už jsem s tím i smířená. Ve čtvrtek mi Drka napíše doporučení k hospitalizaci, tak jsem zvědavá, kdy budu mít nástup. Zase dám pak vědět. Pa. :wink:
13. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz
autor
dobré ránko,
holkyyy je to tady tak i já jsem se dočkala a včera odpoledne jsem našla na testu// :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: - nemusím vám asi vyprávět jak jsem šťastná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

říkala jsem si, že už půjdu k dr. opět na vyvolání MS, že tak dlouho nejde a ono to bylo takovýhle překvápko, když jsem si odpolko koupila test - a to jsem testovala s holkama v P. a tam nic - zřejmě bylo málo HCG.

Poslední MS byla 25.8 - 30.8 . takže jestli to mám počítat od toho datumu tak mi to ukazuje 7tt :astonished: :grinning: :grinning:

musela jsem se s vámi o tu radost podělit - to jistě chápete, páč jste jako moje virtuální sestry :wink: :slight_smile: :grinning:

bohužel mi stále nefunguje simka, tak si to prosím mezi sebou řekněte - páč vám nemůžu ani napsat :frowning2:

Fim: to bude v pořádku, budu na tebe myslet , hlavně nezapomeň - s úsměvem jde všechno líp :slight_smile: - hodně štěstí :wink:
14. říj 2008 v 07:18  • Odpověz
Lenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kecáš!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
to je bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gratuluju! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2008 v 07:33  • Odpověz
Já nemůžu........... Mam slzy v očích!!!!!!! Lenu, to je krása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
14. říj 2008 v 07:34  • Odpověz
Tyjo, se z toho nemůžu vzpamatovat......Takže nás bylo v P vlastně 5???? :grinning: :grinning: :grinning:
Moc Ti přeju babo, ať je vše v pořádku a za 9 měsíců máš v náručí krásné štěstíčko!!! :grinning:

Mimochodem, zdravím všechny!
Bez, gratuluji ke státnicím!!!!

Uf, to je zpráva po ránu, to se mnou sekne... :zipper_mouth:
14. říj 2008 v 07:35  • Odpověz
Nikul, taky brečím, ještě že jsem v práci sama.... :pensive: :dizzy_face:
14. říj 2008 v 07:36  • Odpověz
Jééé, tak termín porodu dle poslední MS je 1.6.2008... To je krásný... Já se z toho pořád nemůžu zpamatovat.. Koukej dát testík do albumu!!! :sunglasses:
14. říj 2008 v 07:46  • Odpověz
Lenu a jako jakto, že to dáváš vědět až teď, když už to víš od včerejška??? :angry: :angry: :angry:
14. říj 2008 v 07:51  • Odpověz
Kde je kdo? Takový velký zprávy a nikdo tu!!! :confused:
14. říj 2008 v 08:12  • Odpověz
Nikul, mákám :dizzy_face:
Jsem z toho trošku mimo, když si vzpomenu, jak jsme s Léňou v P probíraly, jak to stojí za starou bačkoru, že se nedaří a nedaří...A ono už bylo nejspíš zaděláno :grinning: :grinning: :grinning:

Lenu, třeba zabral aquaaerobic :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 v 08:21  • Odpověz
lenuuuuuuu :grinning: normalne tu slzim ako slon :dizzy_face: :dizzy_face: to je bombaaaaaaaaaaaa
fim tak jo, sekcia, drzim palce, daj vediet, kedy idete na to...
gan moc dik :wink:
14. říj 2008 v 08:24  • Odpověz
gan podla mna to u lenu sposobila vasa pozitivna energia :grinning: :dizzy_face:
14. říj 2008 v 08:30  • Odpověz
Ahoj baby :wink:

dnešní ranní dávka emocí je vážně pořádná. Když jsem před prací parkovala, volal mi bráška, že se nám narodila dvojčata :dizzy_face: a pak hned další informace, že je Léňa těhulka :dizzy_face: Jsem z toho všeho úplně mimo. Přiznávám, že jsem to všechno ořvala :sweat_smile: Mám takovou radost, že vůbec nevím, co napsat. Lepší začátek dne už jsem dlouho nezažila. Nádhera.

Leni, už jsem ti psala, ale gratulací není nikdy dost. Moc, moc vám to přeju. Budete skvělý rodičové. Vážně mám z vás radost. Koukej už si obnovit tu simku, ať jsi na příjmu.

Přát dneska hezký den je asi zbytečný. Myslím, že Lenu nám ho vyšperkovala víc než dost :slight_smile:
14. říj 2008 v 08:40  • Odpověz
juuuuuuuuj......to je dobra sprava.....lenu, ani nevies aka som stastna..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...... chceme vidiet testik.... a co manzel?.....uz to vie? :wink:

muco....gratulujeme ku dvojickam.....nezabudni pridat tiez fotky (ked sa ku malym dostanes :sweat_smile: )
14. říj 2008 v 09:06  • Odpověz
Ahoj lenu moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a přeju aby bylo vše v nejlepším pořádku!!!!
14. říj 2008 v 09:56  • Odpověz
Lenu asi slaví s manžou, co? :sunglasses:
14. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
Jo a ještě odpověď pro Monu na dotaz nahoře - nenecháme se překvapit... My ne... :wink: Ale nikomu to neřeknem, pokud to pujde.. I když jestli budeme zařizovat pokojíček do barvy ,asi to každej pozná, co? :grinning:
14. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
Lenu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Posílám milion pusinek!
14. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
Miru to letí, za chvilku budeš rodit!
14. říj 2008 v 10:28  • Odpověz
Ahojky. U nás hnusně, nálada naprd a tady je tak krááááááásněěěěěěěě. Hned jsem jinak vyladěná. :dizzy_face:

Tak Lenuuuuuuu: ooooooobr gratulace, držte se! Mám velikáááánskou radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

šmnakote. taky nějak slzim, a to se mě těhu hormony moc netýkaly. :sunglasses:
Mucí: dvojčátka? to musí být nádherný. :dizzy_face:
14. říj 2008 v 10:55  • Odpověz
Holky, já jsem tak šťastná. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pořád tomu nemůžu uvěřit a přitom vám to všem tak moc přeju...... Vidíte, že to jde. :wink: Tak už jen Muci a Gan? :confused: Držím pěstí dáááááááál.
14. říj 2008 v 11:07  • Odpověz
niku no jo, ale první se Vám musí mimi ukázat co že je zač :wink: .Snad to nebude taková herečka jako to naše zlatíčko.
Nějak si myslím že budete mít chlapečka. :dizzy_face:
Budu tu jen tak nakukovat musím jít vařit.Večer příjdou kolegyně z práce a tak využiju toho že Nelinka spí. :dizzy_face:
Snad mi mamžel večer už konečně přetahne fotky Nely abych tu dala nové.
14. říj 2008 v 11:39  • Odpověz
dievcata.... prave som triedila Elenkine veci na kopky na pratie..... :astonished: .....taky bol moj vyraz, ked som skoncila .... je toho 10 kop - 8 na plnu a 2 na pol pracky!!!.... a to som este nanachystala postelne pradlo..... mame strasne vela svetrikov - po nas.... ked sa vsetky dobre vyperu, tak potom ozaj nebudem musiet poniektore veci prat aj tyzden :sweat_smile: ....a o dupackach a kabatikoch ani nehovorim :grinning:
14. říj 2008 v 11:53  • Odpověz
Monu a gratulace k Neli :wink:
14. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz
ahojte
jeeeeeeeeeeeeeej co su to za novinky!!!!!Lenu z celeho srdca ti gratulujem, a prajem, nech vsetko prebieha bez komplikacii. :slight_smile: :wink: No ako vidim, tak pomaly ale isto sa vsetky snazilky zmenia na tehulky. Hlavu hore gan a muco, teraz je uz rad na vas, takze nezufajte.
Rez, mali Tobi je strasne zlatucky, :wink: :slight_smile:

Mirka s tym pranim som na tom bola podobne aj ja, konecne uz ale mam vsetko vyprate, dnes pozehlim posledne plienocky a kosielky, co su po mne. a maly Viki moze prist....no samozrejme az o par tyzdnov, teraz je na rade Fim, tak sa nechcem predbiehat :grinning: :grinning:
Zajtra idem na UTZ - tesim, tesim, tesim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
fim tak, treba sem zaskocit pre pozitivnu naladicku, neboj, ja na teba stale myslim, pretoze aj nam sa moze stat, ze si nas "naplanuju" :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to robim vsetko pre to, aby sme sli prirodzene
miri, tak toho mas teda ozaj dost, ja som mala asi 4pracky :sweat_smile: a jednu plnu latkoviek samozrejme {nie stvorce}
jo a ja si tiez myslim, ze niku bude mat chalaniska ako buk :grinning:
14. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj rez děkuju. Já Vás sleduju v zážijovkách.
Tobík je miloučký a krásně roste :dizzy_face: .Doufám že i Nelík začne konečně příbírat. :sunglasses:

miru buď ráda že toho máš víc oni toho děti hodně zašpiní. :sunglasses: a to žehlení. Mě to čeká dnes večer. :unamused:
14. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz
autor
holky ahhoj :slight_smile: , díky za přání - jjtak jsem se dočkali, na to že jsem vysadila Ha v lednu, tak nic moc, ale jsem ráda, že je to takto.-)
obravskou radost, ale mám z toho, že jen co jsem napsla tak jste se tu sešly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - to tu hodně dlouho nebylo

takže postupně, v PO ráno okolo 5h mě šíleně píchlo v podbřišku, až mě to probudilo, tak jsem si říkala ha mrcha je tu, tak jsem odpolko koupila test ve městě a když jsem přijela dom s manžou od zubaře tak jsem tajně testla :wink: :slight_smile: -nejdřív nic, šlajsem to pomalu hodit do koše a tam jsem zjistila, že vylezla pomalu druhá/ :slight_smile: - obrovská radost, ale nic jsem manžovi neřekla, pak přišla sestra a naši na návštěvu a doslavit moje narozky. Když odešly tak jsem manžovi řekla, že jsem k narozkám dostala ten nej dárek a on tak koukal a pak jsem mu řekla, že nejen ten jeho zub dneska dopadl dobře:slight_smile:, to už mu to bylo jasný a byl hrozně moc rád - no slzičky byli na obou stranách :dizzy_face: - takže chápete že jsem se už poté k PC nedostala, proto jsem hned ráno běžela abych vás s tím seznámila :grinning:

už jsem se dneska objednala k DR. takže tam jdu ve ČT :wink: :slight_smile: - uvidíme, pokud jsem 7t, mělo by být něco vidět,:slight_smile:

jinak jsem úplně zapůomněla popřát Bez ke státnicím, jsi holka šikovná, takhle unavená , jsi to zvládla - fakt jsi dobrá :wink: :slight_smile:

Gan: jj, zaplaceno jsme měli v P. za 4, a bylo nás tam vlastně 6 , tož dobrá cena, né????? ještě jsem si tam s vámi dala mojito a doma o víkendu s babčou 3 sklenky vínečka, no jo - snad to tam někdo přežije :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak teda jak to dopadlo s těma platbaba, kdo to spletl???? Ty , vedoucí???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Muci: dvojčata už jsou na světě??? to je síla, ty jsi teda měla hodně náročný den - že přeju hodně moc štěstíčka a mamině dosti sil :grinning:

Ještě jednou vám všem moc děkuju a vězte , že vás budu i nadále kontaktovat :wink: :slight_smile: :grinning:

Takže ještě jednou díky všem
14. říj 2008 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.