• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
dobre ranko......na dnes ziadne prekvapenia :dizzy_face: ?
15. říj 2008 v 08:53  • Odpověz
hojte damy..
tak to vyzera, ze mozno {ak panbozko da} bude mat peto vodicak etse do mojho porodu.. neuveritelneeeee :astonished:
idem za chvilku do poradne, som zvedava, ci mam CS stale len 2, teda dieta tiez caka na vodicak :grinning:
15. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahoj,
tak koukám, že Muci reagovala stejně jako já viď Lenu :wink: už jsem psala ale ještě jednou moooc gratuluju a držím palce.
Bez i tobě gratulace ke státnici.
Fim mě taky strašili císařem a říkali, že prý bych byla jen v částčné narkóze nebo co takže bych byla při vědomí a mohl by bejt u toho i manža tak se zkus zeptat i na tuhle variantu. Jinak budu držet pěsti aby šlo všechno po másle,hlavně dej vědět co a jak a kdy aby jsme na tebe mohly myslet.

Jinak u nás nic nového,Sára roste jak z vody, připadá mi že nedělám nic jinýho, než že obměňuju malé oblečení za větší :grinning: Sára je pěkně upovídaná a hrozně společenská, takže mě neustále zaměstnává ale je to paráda :slight_smile: Spí celou noc a odpoledne po obědě, dopoledne a odpoledne si jen tak třeba na hodinku zdřímne ale jinak musí být středem všecho. Už bude mít 5 kg.

Mějte se fajn,zase se zastavím až mě Sára pustí :sunglasses:
15. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
jo a abych nezapoměla,konečně zase můžu měnit tabulku :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2008 v 10:25  • Odpověz
Ahoj opět kukám co nového.
Já žehlím neb se tu udělalo pěkně hnusně a večer už se mi nechtělo :wink: Ty mimina mají ale spotřebu oblečení.
Zítra máme opět poradnu tak doufám, že se nám pohne váha nahoru. :slight_smile:
Ahoj kačenko tak to je super, že Sará takhle spinká a přibírá. Nela se kolem 19hod. koupe pak se nají a spí tak do 1 a pak se budí kolem 5 takže to taky celkem jde. :slight_smile:
Ty jo už budete mít 3 mesíce!
Ono to tak strašně utíká. :frowning2:
15. říj 2008 v 10:31  • Odpověz
Ahoj Monu, dneska máme 12 týdnů a příští týden narozeniny, jak my doma říkáme. Tak to máš taky dobrý. My se koupeme v půl osmý pak večeře a spí až do půl osmý. Ještě jí teda v půlnoci přebalím a dám trochu najíst ale ona u toho spí takže si sní jen co potřebuje a chrní vesele dál.
15. říj 2008 v 10:35  • Odpověz
No vypadá to že madam se probouzí takže hezký den a až budu mít chvilku určitě zase dorazím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 10:37  • Odpověz
Lenu, já mám husinu,když to čtu :grinning:.
Kačko, zlatá to dcera, Tobešovu trvá než usne a většinou se pak vzbudí ještě před 12, ale třeba dneska chrněl od půl 10 večer, do tří a pak až do sedmi. Když usne až kolem půlnoci, umí spát i do pěti, půl šesté. Má to pořád divoké :grinning:.
Holky vy už jste tu na spadnutí většina, to je hrůza, jak to utíká!
15. říj 2008 v 11:52  • Odpověz
juj...dievcata...ake krasne je taketo nieco citat.....hlavne ten denny rezim..... ja som zvedava aka bude nasa Eli .... dnes som bola na masazi a cviceni - sestricka mi povedala, ze ak sa mala pri cviceni moc vrti, tak mam prestat a sa snou rozpravat, ze sa jej zjavne nieco nevidi, lebo ona cvici somnou a asi nema naladu :grinning: ..... a hlavne mi dala aj radu - ze nemam mysliet na zajtrajsok, ale na dnesok - lebo ze sa zacinam podvedome stresovat z toho co pride .... tak sa pokusim byt v klude :wink:
15. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
hoj holky,
tak jsem si dneska udělala poslední testík, co jsem měla doma a byli tam :grinning:
zítra ráno jdu k tomu dr. tak vám pak dám vědět co a jak:slight_smile:,

holky je to síla jak to letí, vzpomínám si na naše společné začátky a dneska už z vás třetina porodila, třetina se chystá a zbytek se pomalu připravuje na nové okamžiky života :sweat_smile: :dizzy_face: - no jo no :slight_smile:

tak přeju hodně moc štěstíčka všem a zítra papapa
15. říj 2008 v 17:29  • Odpověz
lenu tesime na prvu fotku mimiska - dutinky :grinning: sui pamatam, ako som to pisala niku, kokso to letiii
jo vidim, ze babulky maju lepsi rezim ako chalani, tak sa tesim, ze snad my budeme mat tiez babu :wink:
15. říj 2008 v 17:49  • Odpověz
no halooo, sme az na 3. straneeeee :astonished:
16. říj 2008 v 08:07  • Odpověz
veru...akosi spime :sweat_smile: .....ja som prave vstala.... :astonished:
16. říj 2008 v 09:49  • Odpověz
Fim má už Toníčka 4,15 kg a 51 cm- císařským řezem :slight_smile:
16. říj 2008 v 11:35  • Odpověz
huraaaaa...a ako sa ma?....ako to vsetko prebehlo :astonished:
16. říj 2008 v 11:44  • Odpověz
inak im pravdaze prajeme krasny start do zivota.....a Tonik je teda riadny buchtik :grinning: ....ani ho teraz netreba umelo prikrmovat a staci pockat, kym sa fim rozbehne mliecko samo :wink:
16. říj 2008 v 11:56  • Odpověz
Jééé, super!!!!! Fim, gratuluju!!!!
16. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz
Jinak holky, nemam nějakej velkej pupek na 17.tt??? Za poslední tejden děsně nabyl.... :astonished:
http://www.modrykonik.cz/_gallery/35976/35976_1976496.jpg?1224143829
16. říj 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
ahoj holky,
nejprve obrovská gratulace Fim k Toníkovi, je to kus chlapa :grinning: :grinning: - přeju hodně štěstí!!

a jak já jsem dopadla u dr.:
no holky nic moc, dr. zatím nic neviděl na UTZ :frowning2: , říkal že se to stává, že testy jsou dneska přesný a ukážou // dřív než oni to uvidí na UTZ, no takže mě ale musel seznámit i s tou variantou, že by se mohlo jednat o mimoděložní těhu - s čímž mě nechce strašit, ale říct mně to musí :unamused:
raději říkal, že mi nasadí duphaston na prvních 14 dní , aby to raději pojistil :unamused: - no takže asi tak, vzali mi krev a odpolko sii mám volat na výsledky , které stejně nezjistí a nevyjasní vše.Musíme jenom čekat.
Jsem z toho celá zničená, a smutná, chjo.
16. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz
Lenu, neboj... To bude v poho... Nevim, proč vůbec ty UTZ hned dělají. když stejně většinou nic nevidí... Mně brali jako první krev a UTZ dělali až týden po tom... To je úplně normální, že nic neviděl, tak počkej na ty výsledky z krve a buď v klidu... :wink:
16. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz
autor
jj, já vím Nikuli - ale smutná jsem no - to asi bez teho nejde :unamused:

jinak to bříško ti teda sakra vyskočilo :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: - se tam začíná S. pěkně roztahovat :grinning:
16. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj,tak gratulace Fim, Toník je teda pořádný kus chlapa :sunglasses:

Niku myslíš, koukni na mě v té době http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1200099&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Lenu, taky myslím, že se nemáš čeho bát, normálka :wink: :grinning:
16. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz
niku mas krasne brusko... ja som ho mala presne "naopak" - pod prsiami velke a dole nic :wink: ....kazda mame ine telo, tka sa nestresuj

lenu...ani mne lekar nerobil utz hned, lebo vravel, ze tam nic neuvidi... zobral mi krv a povedal, ze o tyzden to skusi na utz.....tak sa nestresuj...ale plne ta chapem - ja som tiez strasne stresovala :wink: ....doporucujem kupit si kremik na brusko a zacat ho natierat, hladkat a prihovarat sa mu :dizzy_face:
16. říj 2008 ve 12:37  • Odpověz
autor
jste hodný díkas baby :slight_smile:
ještě mi napište kdy poprvé vám dělal dr. UTZ, týden???
16. říj 2008 ve 12:59  • Odpověz
z mojho dennika tu na MK: 14.4.2008 – 4tt+4, gestačný vak 6,4 mm, TP 18.12.2008
16. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz
autor
takže miru viděli nebo viděli něco na UTZ :astonished:
16. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile: ,

gratuluju ke všemu pozitivnímu, co se tady děje a dít bude :wink: Tedy ke skvěle zvládnutým státnicím, k Toníčkovi, kterému přeju do života jen to nej a nej a lenu k budoucí fotce čehosi, co na sebe sice nechává čekat, ale co se určitě objeví :wink: :dizzy_face:

Zároveň hlásím, že od listopadu nastupuju do nové práce. Doufám, že zvládnu zkušebku a pak se po nějaký době budu moct konečně zase začít snažit :slight_smile:
16. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz
Lenu, mně dělali poprvý UTZ v 6+1, to tam bylo už embryjko 6,4 mm... Krev mi brali 21 DPO u HCG bylo 9411.
16. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz
lenu...bolo vidiet ten vacok a malo 6,4mm a utz to vyhodnotil ako 4tt+4, hoci podla MS som bola dalej.... embryo bolo este miny a nedalo sa zmerat.....vtedy mi vysiel TP na 18.12 a teraz je mala velka na 10.12....ono je to dost variabilne.... ako so srdieckom.....nestresuj sa ze niekto ho uz ma a ty este nie....takisto to plati aj pre niku s pohybmi...niekto ich ma skor iny neskor!!!....zbytocne babatku ublizujete svojim stresom....dobre sa mi to pise a pritom sama uz stresujem :sweat_smile:

inak drahy dnes objednal posledne dvere - posuvne do obyvacky -doba dodania 8t.....doba "dodania" miminka je 8tt a 1 den..... sme zvedavy kto bude skor :grinning:
16. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz
lenu...HCG stupa geometrickym radom!!!..... u mna bolo HCG 15 DPO 159.... preto ak ti vyjde nizsie ako ma niku, tak opet pripominam - nestresuj.....
16. říj 2008 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.