• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
monu...mala je uzasna.....tenka ako prutik :grinning: .... a ma chutne minivlasky.... ja som bola takisto "holohlava" :grinning: - bohuzial az do 2r :confounded: ... to sa uz teda mojej mamine nepacilo :sweat_smile: .....ale teraz mam najlepsie vlasy v rodine, co sa tyka kvality :wink:
21. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz
ahojte
jeeej lenu, pekna bodka....aj ja som sa vytesovala z prvej fotecky aj ked tam este nic takeho nebolo vidiet. :sweat_smile:

Monu, to uz ma nelinka fakt mesiac??mne sa nechce verit ako ten cas rychlo leti. :confused: ale je krasnucka

mirka, tak tie prsia ti zavidim, mne sa zvacsili akurat na zaciatku tak o cislo, ale kazdy sa cuduje, ze kde mam prsia a z coho budem kojit. Preto som si zatial podprsenku ani nekupila, tiez asi urobim tak ako monu, budem mat jednu v porodnici a potom si este dokupim, pretoze vobec neviem ci mi este vobec narastu....

Aj ja som dnes bola na poradni, vsetko je ok. Krcok drzi, vysledku su super. uz o 2tt idem na CTG, Ko o 3tyzdne a potom uz budem chodit tyzdenne, ale uz do nemocnice kde budem rodit. Uz sa neviem dockat maleho :dizzy_face:
Chrbatik ma pobolieva, nevladzem dlho stat, no a spanok tiez nic moc...no ale dost bolo staznosti. uzvam si tehu plnym duskom :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz
aspoň budeš mít dost mléka pro miminko.

I když mi malou nosili jen na kojení, jak v porodnici ležela na tom světle, tak jsem si připadala opravdu jen jako stroj na mléko :frowning2: .
21. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj andy já taky neměla moc prsa tak B, ale po porodě mi narostli a zatím kojíme :sunglasses:
To je dobře že máš kontrolu ok.

Jo utíká to no. :wink: Ale zatím si každou neděli večer vzpomenu jak jsme jeli do porodnice a vzpomínám na porod :dizzy_face: .

Zrovna včera večer jsme zase koukali na malou jak spí :sweat_smile: a říkali si jaká asi bude když jí bude 16let :grinning:
21. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz
dievcata....velke prsia nezarucuju ze budem mat dostatok mlieka!!!.....skor mi viac hrozi mastitida.....spoluzicky na VS su toho prikladom - jedna mala prsia ako "lentilky pod kobercom" a dojcila vyse roka.... druha mala velke prsia aj predtym a po porode este narastli - dojcila 3t a potom stratila mlieko pre opakovane zapaly :confounded: ....ja dufam, ze budem mat akurat :wink:
21. říj 2008 v 15:11  • Odpověz
Miu moje máma taky tak stratila mléko.

Tak jsem začala žehlit a až se malá vzbudí a nají tak půjdeme ven. :sunglasses: Je tady krásně.
Ještě že máme ten balkon a Nelinka tam může.
21. říj 2008 v 15:34  • Odpověz
může chrnět jsem chtěla napsat. :grinning:
21. říj 2008 v 15:35  • Odpověz
monu...ta tvoja mala stale spi

drahy prave videl moju novu fotku..... sa zhrozil - ze take ukazujem verejne :grinning: :grinning:
21. říj 2008 v 15:58  • Odpověz
no ona se za chvilku vzbudí a pak až do koupání neusne. :grinning:
21. říj 2008 v 16:10  • Odpověz
monu tak to mas fakt anjielika doma, ak ti tolko spinka.
irka, moja mamka mala tiez malinke prsia, zvacsili sa jej az tesne pred porodom, no otec bol z toho vyteseny :grinning: , a mala toolko mlieka, ze ked kojila z jedneho prsnika, druhe si musela pridrziavat aby mne nestriekalo mliecko do tvare. no ale akonahleprestala kojit, vsetko jej zmizlo a vratilo sa na povodnu velkost! :pensive: takze uz sa ocino netesil..... :rolling_eyes:
21. říj 2008 v 16:42  • Odpověz
chlapi ....hruuuuuza.... ja ked si natieram po kupani brusko a prsia, tak drahy len slinta a nadava ze ho provokujem a nic z toho :grinning: :grinning:
21. říj 2008 v 16:47  • Odpověz
já jsem šla v porodnici druhý den do sprchy a když jsem se podívala směrem dolů tak jsem se musela smát. Ono se ty prsa fakt nalijou :grinning:
Manželovi se to zamlouvalo už vtěhotensví a po tom porodu ještě víc. :sunglasses:
no a teď vydržet co nejdýl kojit. Já bych ráda minimálně půl roku.
21. říj 2008 v 16:58  • Odpověz
no to mate fakt pravdu s tymi chlapmi.Slintaju po zenach s velkymi prsiami,...no a kto ich nema....musi chlapov presvadcit o svojich kvalitach inac :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 v 17:50  • Odpověz
monu a kolko kg ti zislo dope po porode??,a predtym si kolko pribrala???
ja uz mam +14kg :cry: :pensive: :rolling_eyes: ale verim, ze to zhodim ale budem musiet na sebe pracovat, pretoze som si vsimla, ze odkedy som doma, nemam ziaden pohyb a dost mi ochablo svalstvo. O celulitide ani nehovorim..... :unamused: :frowning2:
21. říj 2008 v 17:51  • Odpověz
Dobré ranko babulky! Tak kreví testy na AFP mi vyšly dobře :wink: Ráno mi volala mamka (dělá sestřičku na novorozeneckym), že jí byl muj Dr. říct výsledky!!! Takže mam radost, že je všechno v pořádku.. Měla jsem trošičku strach kvůli těm mým různorodým termínům, ale... hurá!!!

Na začátku listopadu jdu na velkej UTZ, tak doufam, že se nám mimís úplně odhalí :slight_smile:
22. říj 2008 v 07:58  • Odpověz
dobre ranko.....niku ake pekne a dobre sprvy hned zrana....ja som mala nespavu noc....najskor som vobec nemohla zaspat a potom ked drahy isiel nadranom cikat tak som sa zobudila a uz nemohla zaspat...tak som 3h pozerala tv a zaspala az po odchode draheho do prace....skosi som v lahu strasne zacala citit krize....je jedno ako spim, krize citim.... ale uz to musime dobojovat :wink:
22. říj 2008 v 10:52  • Odpověz
caveste, aj ja som spat z poradne.. takze to vyzera na skory porod, krcok sa pomaly ale isto skracuje, aj na vysetrovacom stole som mala slabu kontrakciu.. jo holt, miru cakaj na sms :wink:
niku superove vysledky, uz sa tesim na fotecky mimiska
miri inak vcera som na teba dost intenzivne myslela, ma brutalne prehanalo :sweat_smile: sorry ze v takej suvislosti :wink:
22. říj 2008 v 11:02  • Odpověz
hihihi...to nic.....ved ja som tu 5 tyzdnov o nicom inom "nebasnila" :grinning: :grinning: .....a prehananie je lepsie ako zapcha.... ja si zas na teba spomeniem ked vracam - ze ako si to tak dlho mohla prezit :grinning: a hlavne ako peto....lebo vaso okolo mna vtedy pobehuje a je tesne na pokraji kolapsu kedze mi nevie pomoct :sweat_smile:
22. říj 2008 v 11:12  • Odpověz
Holky, máte/kupujete monitor dechu?
Mně ho teď nabízí kolega pro dceři, tak nevim.... Co myslíte?
22. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz
niku...prave som sa vratila z posty, kde ma cakal ....je to tento : http://www.maderna.sk/novorodenec/monitory-dychu-a-zvuku/angelcare-ac301-r-monitor-zvuku-a-pohybu-2/

kupili sme si ho predtym v jednom obchode kde nam ho nevedeli ani predviest a doma sme zistili ze nefunguje rodicovska jednotka.....tak sme ho vratili a objednali si z tohto obchodu - a funguje uz uplne dokonale :wink:

je to podla mna len o psychike.... malokedy dojde k takemu umrtiu, ale ked dojde, tak si budes nadavat, ze si nedala par korun na bezbecnost.....my sme nan peniazky dostali a bude "kolovat" po rodine :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz
autor
hoj baby,
tak koukám, že Fim stále nikde :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ??? To už je divný............ - snad jsou doma a nemají jenom čas :fearful:
já jsem osiřela manža odjel služebně do Chorvatska, ale zítra v noci snad dorazí .
počasí u nás nic moc , tak zataženo - že se ani nic nechce :unamused: , dneska mám teda AJ, právě jsem dělala DÚ :grinning: :grinning: :grinning: ,ale nejraději bych se viděla v pelechu - jenomže co bych ďála v noci, že??? :grinning:

mám jednu otázečku?? pokud si ještě vzpomenete na záčátky těhu, teda :dizzy_face:
taky vás vždycky až večer pobílivalo bříško a nafouklo se???? já přes den skoro nic necítím, ale večer jsem jak balón nafouklá:_)
22. říj 2008 v 15:10  • Odpověz
lenu...to s tym bruskom som mala tiez....a tak ti odporucim co odporucali mne - nedvihat tazke veci, nesexovat, relaxovat, nerobit prudke pohyby......jednoducho povedane - setrit sa.... davaj na seba pozor

co sa tyka fim, tak ma asi dost prace sama so sebou po cisarskom reze....len nech oddychuje a ked bude uz fit, tak sa nam ozve :wink:
22. říj 2008 v 15:17  • Odpověz
autor
tak fim měla opravdu císaře?????? :astonished: :astonished: :astonished:

jj, já nic nedělám, těžké věci už netehám - snažím se být hodná:slight_smile:))
22. říj 2008 v 15:37  • Odpověz
miri hehe vidim, ze mame na seba pekne asociacie
niku my sme nekupovali, aj tak budem najdalej od mimca nejakych 5m, takze nejako sa toho nebojim.. pri kupe sekacoveho monitoru treba dat pozor, aky je stary, ze vraj ich treba po dvoch rokoch znova kalibrovat..
lenu ja som mala na zaciatku tehu strasne nafuknute brucho, aj ma prehanalo... na to nafuknutie je inak dobry espumisan, mozu ho aj tehule a je fakt rychly.. :wink: a divim sa ti, ze si nespospis, ja som aj teraz spala 2hodky :dizzy_face: mam tu sice bordel, ale radsej budem v pohode, ako sa tu "uricena" potulovat bytom
22. říj 2008 v 15:42  • Odpověz
no, budu to muset promyslet... starý moc neni, malej se jim narodil v březnu, takže by byl tak rok starej...
22. říj 2008 v 15:53  • Odpověz
Ahojky holky. Omlouvám se, že nedočítám, ale teď nějak není na nic čas...... Nějak nestíhám či co. :grinning:
Musím říct, že malej mi dává celkem zabrat - je to něco šílenýho, když ten mrňousek brečí (Tonda teda spíš řve :zipper_mouth: ) a vy nevíte, co by rád - napapanej, přebalenej ....... a mazlení ho ne a ne utišit. Bohužel zatím nekojíme, tak máme o starost víc. :frowning2: Ale jsme doma od pondělka a musím se pochlubit, že dneska už to bylo všechno víc v klidu. Je pravdou, že mi vaří mamka, ale ty hormony se dokážou postarat o takový zmatek - všechno mi trvá min. 2x tak dýl, pořád zapomínám, co že jsem to vlastně chtěla a když si konečně vzpomenu, že jsem ještě nejedla, tak se Tonda vzbudí. :sweat_smile: :grinning: ...... nikdy bych si to nemyslela. Už plně rozumím přirovnání "nervní jak šestinedělka". :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2008 v 18:35  • Odpověz
nazdar fim..... nestresuj sa.... bud v klude...maly place preto, lebo ty si nervozna .,...to sa mi to hovori, ze :sweat_smile: ...neboj o chvilu to budes hovorit ty mne :wink: ...drzte sa a zosuladte sa :dizzy_face:
22. říj 2008 v 18:49  • Odpověz
inak dievcata .....prave sme sa vratili z kosic....kocik je uz u babky :wink: ...prave volali ze sa snim hraju :grinning: :grinning: ..... v obchode nam povedali, ako dobre ze sme prisli, lebo je to uz posledny kus v tej farbe a aj taska uz bola posledny kus.... vsetko nam tam predviedli.....a vaso ma k nemu opet nepustil...este aj ku autu ho len on tlacil :angry: .....
22. říj 2008 v 18:58  • Odpověz
Co se týče porodu, tak to byla docela "sranda" - od úterka (14.10.) jsem špinila, tak jsem myslela, že je to zátka a nepřikládala jsem tomu moc význam. Ale přeci jen jsem to radši konzultovala na ústecké diskuzi a holky se shodly, že vzhledem k plánovanému císaři bych měla jet. Jenže jsem lemra líná, tak jsem nakonec jen zavolala do porodnice, kde mě pochopitelně umlčeli, že se zátkou rouzhodně jezdit nemusím..... Druhý den ráno jsem už měla občas MS bolesti - trvaly dlouho, ale nebyly nezvládnutelné - prostě jako slabá MS - a byly třeba tak po 2 hodinách - takže jsem si ani nevšímala nějaké pravidelnosti. Špiněné pokračovalo, ale kolem poledního jsem ho vyhodnotila jako intenzivnější, tak jsem radši zavolala ke svojí Drce, co s tím. Měla jsem si zajet pro doporučení k hospitalizaci - jinak bych je dostala druhý den na poradně. Tak jsem požádala sousedky dceru, jestli by mě tam nezavezla, pže bydlíme v obci u Ústí a MHD nám jezdí tak ve středu a na podzim. :rolling_eyes:
U Drky jsem byla poučena, že ty nevinné MS bolesti jsou ve sktečnosti kontrakce (já si mmch připadala jako blbec, že jsem to nepoznala) a cestou domů jsem pochopila, že začíná jít do tuhého - začaly se potvory nějka zesilovat a byly častější. Přesto jsem s kamenným výrazem ve tváři absolvovala mininákup v Tescu se siláckými řečmi, že v pohodě, máme spoustu času a Ála se nemusí bát, že bych začala rodit. Byla z toho mírně vykleplá, že by mě měla třeba vézt do porodnice. Mezitím jsem zavolal Zdendovi, jak je na tom, pže byl pochopitelně jako na potvoru zrovna ve středu pracovně mimo Ústí. Toho jsem uklidňovala taky, aby se mi náhodou v panice nezabil někde v autě. A já teda tomu mému přesvědčování věřila taky...... vždyť mi v podstatě nic nebylo. :slight_smile:
Abych to zkrátila.... ve tři jsme vyrazili z domova, to byly bolesti tak po 10 - 15 min., při příjmu otevřená na 4 cm :astonished: a vyšetřením se kontrakce zkrátily po 5 min. Kdybych mohla rodit normálně, tak by to asi byla rychlovka. Takhle jsem dostala kapačku na zastavení kontrakcí (podle mě ale nezabírala :frowning2: ) a čekali jsme, až budu 5 hod po posledním jídle. V půl sedmé mě převezli na sál a v 18:45 byl Toník na světě. :dizzy_face:
Abych to nějak uzavřela, tak mám nejkrásnějšího syna a nejbáječnějšího manžela na světě a i když jsem úplně grogy, jsem ta nejšťastnější máma. :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2008 v 19:14  • Odpověz
jejeeej fim, gratulujem este raz, pekne si nam to opisala, tesim, ze pridas tondove fotky :grinning: :dizzy_face:
22. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.