• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
fim...dobre som sa nasmiala...a spolu somnou aj mamina, ktorej som to citala cez telefon..... vidim, ze mas na vsetko caas :grinning: :grinning:
22. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz
jej sak aj fotky uz su, mali tonicek sa podoba asi viac na teba fim, ze? :grinning:
inak s tymi bolestami a spinenim ma nestvi, ja to mam tak tiez :astonished:
22. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz
Tak si dej vanu. :wink: Ta by měla rozhodnout. Ale zas jestli nechceš začít rodit, tak bych do ní asi nešla - aby se ti ten porod fakt nerozjel. :grinning:
22. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz
jeeej...fim...maly je nadherny.....taka pekna gulka..... vaso povedal ze to je babatko a nie tie vychrtlinky z TV :grinning: (v bratislave sa narodili stvorcata - bolo im vydiet rebra, take boli chuducke :confounded: )

bez...aby som si dala telefon ku posteli :fearful: ...aby som hned pisala info sem :wink:
22. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz
fim tak teda vanu este nie, manza ide zajtra na futbal, pride hamburg a v piatok sluzobka do mikulasa :sweat_smile:
miri neboj, dam vediet, ked to na mna pride :grinning:
22. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky fim, Tonda je super!!!! Takový pěkně rostlý miminko! Těšim se na další fotky!

Včera jsem mluvila s mamkou o tom monitoru a dozvěděla jsem se, že ho pro nás má. Jinak její názor, jako zdravotní sestřičky byl vůči monitoru pozitivní. Maj ho i v porodnoci a říkala, že by si ho taky koupila, kdyby ho kdysi prodávali Je to prý šikovná věcička a doporučuje ho... Mají tam Nanny.
23. říj 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
hojda
tak jsem taky musela shlídnout albumek "našeho" Tondy :grinning: :grinning: - je pěknej, fakt chlapák :slight_smile:
Fim , hezky jsi to popsala, myslím, že jsi byla naprosto v poho a zvládla jsi to na 1, ještě k tomu císařem - takže skláním poctu :wink: :slight_smile: . A jak manža??? stihnul to nakonec k tomu porodu???? Je vidět, že se role otce zhostil ihned:slight_smile: - Tak vám přeju jen to nej a tobě hlavně klídeček :slight_smile:

nikčo, už jsi viděla někde ten bolder?? myslím ve skutečnosti - a už nakupuješ?????

já jsem těhu oznámila jen mojí segrušce - to bych jí nemohla udělat, ona mi před pár lety, taky přišla říct jako první :wink: - měla obrovskou radost, skoro brečela, furt se mě totiž ptala, jestli už nejsem těhu a tak......
Tak jsem z ní měla taky takovou radost a ona blázen hned mi začala shánět na netu různý věci.
Dokonce u nás někde viděla v bazaru tu kolíbku jak mám v albu a hned mi to volalala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - no ale to musí ještě pár měsíců vydržet :wink:
Jinak nikomu jinýmu to zatím nehodlám říct až po prvním trimestru :wink:
23. říj 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahojky Lenu!

Bolder jsem viděla, jeli jsme se na něj podívat do Plzně do obchodu, kde ho měli v různých barvičkách, takže nadšení a jdeme do něj :wink: Do čtyřkolky... !!! Kupovat ho ještě nebudeme, počkáme, jestli třeba nebude nějaká akce...

Jinak zatim moc nenakupuju... Nemáme doma moc prostoru, musíme nejdřív vyklidit celej pokoj, ve kterym máme teď "skladiště"... Ale dneska jsem na mimibazaru koupila váhu - http://www.nejlepsiceny.cz/detske-zbozi/detska-vaha-tefal-bh4150l0.html Je ještě v záruce do konce příštího roku a vyšla na 1000 Kč, což se mi zdá super na tu značku...

Máme zatim jen ten košíček + pár oblečků.. Zatim je čas.. A budou Vánoce, takže nám asi stejně budou všichni kupovat věci na mimíska :wink:
23. říj 2008 v 10:08  • Odpověz
dobre ranko dievcata.....ja ked vidim tie vase babatka, tak by som uz aj ja chcela mojkat tu nasu bambulku :sweat_smile: .... ale akurat vcera vaso malej vysvetloval, ze ma na kocik este cas a to, ze je kupeny neznamena, ze sa uz musi drat von :grinning: .....ked sme od neho odhadzali, tak sa strasne metala - akoby sme jej brali hracku :grinning:

od vcera vecera nam nejde studena voda.... pred susednym vchodom bola vcera potopa a dnes tam bagruju.... asi prasklo potrubie...som zvedava kedy to spustia....drahy sa dnes rano isiel osprchovat ku rodicom.....ja sa asi okupem v kybliku (mam vycvik, ked nasim odisiel bojler a vodu sme museli ohrievat....teraz budem cakat kym sa ochladi) :angry:
23. říj 2008 v 10:11  • Odpověz
niku....aby ste s tym kocikom neskoncili ako my... ze sme ho brali vcera posledny.... :grinning: ....aj kamaratka si ide taky kupit, lebo ona nema problem so schodmi alebo sirkou vytahu.....aj vcera ho v tom obchode obdivovali dalsi ludia ....inak vahu mi pozicia mamina - tu klasicku kuchynsku :grinning: :grinning: .... budem sa tvarit ako jezibaba :angry:
23. říj 2008 v 10:15  • Odpověz
miru: no, budeme spíš koukat po netu, tam je ten kočárek levnější... :slight_smile: Naštěstí bydlíme v přízemí, takže se nijak omezovat nemusíme... :wink: Já mam kuchyňskou děsně malou, tam by se nám mimís nevešel... :grinning:
Já už se taaaaak těšim na další UTZ, že odpočítávam každej den.. Bude to skoro po 2 měsících... Šílená doba...
23. říj 2008 v 10:19  • Odpověz
niku a tebe na poradne nerobi utz koli akcii?.... mne vzdy lekar spravil, aby sa presvedcil, ze srdiecko bije - po 20tt uz nie lebo som sama citila pohyby.....spravil mi len potom, co ma prestalo prehanat, aby sa kukol aka je - ci nezaostava...a ta nasa mala bosorka bola napred :grinning: ....juj, ja sa na nu tak tesim :pensive: ....ale toho roku mam "narok" az ako posledná :grinning: :grinning:
23. říj 2008 v 10:33  • Odpověz
miru, on nemá v ordinaci, kam chodim do poradny UTZ, víš? Ten má na vyšetřovně... Ale doufam, že když nemam žádný problémy a i tripply vyšly dobře, nebude žádnej problém...
23. říj 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
jj, tak to jo nikčo - já se ptala J. jestli jako mám koukat i po nějakým jiným kočárku, ale nenenenenenen , my máme jasno, jdeme do herqulesa :grinning: - v podstatě taky neřeším jestli se vejde do výtahu, páč bydlíme v přízemí taky :wink: :slight_smile:

to jsikoupila dobře tu váhu, myslím :wink: , máš pravdu v ttom, že kupu věcí dostane postupem času:slight_smile:, já to taky pak nechci nijak přehánět, páč je hodně tet okolo nás:slight_smile:

hele holky potřebuji radu: něco na mě leze, bolí mě šíleně v krku a nemůžu si vzít žádnou tabletku, protože v příbalovým letáku je vše skoro nevhodné pro těhulky :frowning2: , tak mi poraďte co mám dělat - jako zkušené maminy :dizzy_face:
23. říj 2008 v 11:45  • Odpověz
Lenu, hm... Na mě taky na začátku něco lezlo, ale nic jsem si nebrala... Lila jsem do sebe čajík s citronem a medem... Když mě bolely klouby, vzala jsem si Paralen, ten nevadí... A na ucpanej nos jsem dostala Vincentku...
23. říj 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
no tak čajík s medem, ten do sebe taky leju už od rána, ale bolí mě děsně v tom krku :unamused:
23. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz
lenu....skus salviu na kloktanie (maju ju v lekarni) a plienku na krk....alebo ak to bude horsie, tak chod k lekarovi.... mne lekar hned na zaciatku dal ATB a povedal, ze babatku uskodia menej ako toxiny vylucovane "chorobou".... inak bioparox sa vraj moze...ale daj si ho naordinovat lekarom

huraaaa...mame vodu.....hoci silno oranzovu :sweat_smile:
23. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz
ahojte
tak Fim, opisala si to skveel, fakt mi prides byt taka pohodova a mysim si, ze ostat takou aj v case bliziaceho sa porodu - takl klobuk dole. Tonda je milucky, tiez by som povedala, ze viac sa podoba na teba, ale casom sa to este ukaze.

bez, ty uz mas fakt takypocit ako keby si mala ist rodit???????? :dizzy_face: :fearful: tak to som zvedava, kedy pride to vase babatko na svet. juuuj a potom uz nasledujem ja alebo mirka... :wink: :slight_smile:

niku, ani moj lekar nema UTZ v ordinacii, preto som chodila nan do nemocnice kde budem rodit, ale ja som chodila kazdy mesiac 1x. akurat ked som sa trochu otvarala, tak som tam bola kazde 2 tyzdne.

Mikra tak gratulujem ku kociku, ten ocean S3 je fakt super, aj mne sa pacil. Inac zacala som rozmyslat uz aj nad tym, ze si pomaly zbalim veci do porodnice, ale este je asi trochu skoro,....nieze sa mi ostatni budu smiat :grinning: :grinning: .

mna niekedy kope maly uz tesne v podbrusku, niekdy je to az bolestive a bojim sa aby som sa nezacala skor otvarat.
23. říj 2008 v 15:27  • Odpověz
andy....ja uz mam tasku nachystanu...pre istotu - aby sa nic nestalo...ak sa aj stane, tak budeme nachystany :wink: .... mna mala nekope dolu, ale vrti tam hlavickou.....ma ju uz krasne dolu, ale ono to fakt obcas zaboli - ako zle gynekologické vysetrenie, alebo zle zavedeny tampon :confounded: ..... a "boli" to hlavne vtedy, ked idem na dlhsiu prechadzku.....inak dnes som mala "vysokohorsky vystup" :grinning: - nieco obnovuju na vytahu, tak je mimo prevadzky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...byvame na 4p.....ozaj a aky ti povedali najpravdepodobnejsi termin?.....mne "zakruzkovali" 10.12.
23. říj 2008 v 19:11  • Odpověz
bez....drahy je zvedavy ci peto ide v sobotu na sutaz do nitry.....vaso ide (zabezpecit mi pestunku :grinning: ) teraz, ale do bratislavy uz nechce, to uz bude velmi tesné a nechce ma nechavat samu :dizzy_face:
23. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz
miri asi nie, kedze mozem rodit kazdu chvilu.. staci, ze je dnes na fotbale.. vidis, ani nespominal, ze je nieco v nitre :astonished:
23. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz
autor
bréé ránko,
tak jsem totálně nachcípaná, v noci se mi do toho spustila rýma :unamused: , měla jsem jet s manžou na víkend s autama do Tater , ale bohužel musím zůstat doma a budu se léčit :frowning2: - nejspíš jenom s tím čajem s medem, od včera ho mám v sobě snad 5 litrů :sweat_smile: , hrůza

a kde jako dneska všichni jste???? a jak víkend co čeká vás????
24. říj 2008 v 09:36  • Odpověz
ahojte
mirka aj ja ma Vikiho uz dole hlavickou no a stucha mi tam asi tou hlavou a rucickami, no ale vcera vecere to bola hroza, pod prsiami tak vytlacil ritku, ze som mala normalne zdeformovane brusko a manzel sa len cudoval, ze co tam pre boha robi, no a v tej polohe ostal asi 10min. no bolelo to..... ale Karol sa vytesoval a povzbudzoval, daj mamicke daj, este.... :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ja mam zatial 3 terminy - 3.,4., a 7. 12. ale dr povedal, ze to vyzera na tie prve dva. bola by som rada, ak by som porodila este skor, pretoze 30 novembra mam narodeniny a bol by to krasny darcek oslavovat spolu so snycekom :wink: no ale uvidime.

Lenu, tak sa pekne liec, myslim ze z ATB sa sme Penclen a Zinat a tiez ten Bioparox co spominala mIrka. A inac skoda, ze musis tie Tatry vynechat, snad nabuduce.

No ja uz som navarila sosovicovu polievku a idem k babke a poobede ku krstnemu synovi - uz sa dopredu tesim co povystraja. Tak sa tu majte a keby ze som uz neprisla, tak pekny vikend.
papa :dizzy_face:
24. říj 2008 v 09:58  • Odpověz
caveste, tak ja som mala vcera celkom zaujimavy vecer, sama doma a slusnych poslickov... krize mi skoro rozdrapilo a klby sa mi rozchadzali.. musela som volat dule, ci to uz nie je ono :sweat_smile:
lenu daj si paralen, ten sa moze cele tehu a dopuj sa vitaminmi
takze dnes zurivo este balim veci, aby som bola nachystana, keby to uz prislo naozaj :zipper_mouth:
24. říj 2008 v 10:25  • Odpověz
Ahojky děvčátka, jejej Bez.. Že by to tu každým dnem bylo? :confused: Budu na tebe myslet, tak podej Miru včas informace, ať o tom víme všechny!

Já mam v pondělí dovču, v úterý je svátek, tak mam před sebou krásné 4 dny volna... Juchů!!! :grinning:
24. říj 2008 v 10:30  • Odpověz
niku no uz to cakam kazdym dnom.. ale v konecnom dosledku to moze este trvat aj tyzden a viac :sweat_smile: neboj, urcite dam mirke vediet :grinning:
24. říj 2008 v 10:42  • Odpověz
Ahoj všem,
tak Fim ještě jednou gratulace,Toník je fešák. Uplně jsem nedočítala ale pochopila jsem správně, že nekojíš protože nemáš mlíčko? Já zase měla mlíčka spoustu ale nemohla jsem ho Sárince dávat,vlastně ho mám pořád, je to neuvěřitelné jak to ta psychika ovlivňuje, pořád se nějak nemůžu smířit s tím že nekojíme :confounded: No jinak jsem četla že všechno bylo v pořádku tak to jsem ráda.

Bez tak budu na tebe myslet a hlavně pak co nejdříve dej vědět :sunglasses:
Andy,nech to na toho 7,měla by jsi tojako dárek od mikuláše :grinning: :grinning:
24. říj 2008 v 11:06  • Odpověz
dnes je krasny den :grinning: :wink:

kacenka...a preco nesmies kojit?....viem, ze v nemocnici ti dali nejake lieky....a teraz co? :confused:
24. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz
AHojky. Jsem tu jen na skok, pže Toník mě asi dlouho nenechá. :slight_smile:

Káťo, dík za přáníčko a stejně tak všem ostatním, ketrým jsem nepoděkovala, děkuji. :dizzy_face: S tím kojením je to fakt pakárna - všude se to propaguje, dělá se z toho věda, jako kdyby ty maminky, co nekojí, za to všechny mohly. Připadám si jako sobec nebo jako matka na houby a přitom i sestra v nemocnici říkala, že to rozhodně není tak samozřejmé. A pak jsou tedy i takové maminky, co by kojit mohly, ale nesmí. To musí být taky šílený. :frowning2: Takže už občas mívám lepší chvilky, kdy posílám radílky do háje, s realitou se smiřuju a kašlu na nějaký tajtrlikování s přikládáním. Jsme z toho hotoví s Tondou oba dva a stejně nic z toho. :cry:

Bez: sotva se tu člověk ukáže, tak už tady rodí další..... nebo ne? Každopádně to máš za chvilku. A s takovýma poslíkama.... Budu se těšit na další miminko. :wink:

Niku: to je děs. Ten čas opravdu tak strašně letí. Až budeš mít v náručí to tvé miminečko (a fakt se ani nenaděješ), tak tomu nebudeš věřit - vzpomínám na únor, pak na květen, kdy jsem začala cítit bříško jinak, prázdniny, kdy mě začalo všechno bolet a vlekoucí se závěr je najednou zapomenut.....a z toho bříška je človíček, který má všechny detaily propracovaný a dokonalý a má svůj názor....

Miru: dnes? Určitě!!! A co teprve minulá středa! :grinning: Teda já se zrovna tou dobou asi svíjela a užívala si ji až od 23 hod, kdy mi poprvé ukázali Toníčka, ale TO musel být teprve krásný den. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
24. říj 2008 v 17:59  • Odpověz
autor
bréé ránko,
tak koukám, že ještě všichni víkendujete a nebo áte volno v práci :slight_smile:
víkend jsem prožila v posteli a u našich na návštěvě, když manža nebyl doma ( tak si mě rodičové , alespoň užily :grinning: )

jakpak bez??????????? neporodila už náhodou?????? nebo někdo jinej?????? :grinning:

jdu dělat ježíška, objednám z netu něco manžovi :wink: :slight_smile: - tak zatím pa
27. říj 2008 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.