• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Gan, 14.6. platí, pokud možno s drahým... :wink:
27. kvě 2008 v 15:35  • Odpověz
lenu: na verzi nezáleží... Doma jsem měla 5, ale v sobotu jsem si to přeinstalovala na 6...
27. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz
lenu aha, tak hlavně, že je vše OK, a hurá do boje :grinning: jsme fakt jak ty 4 mušketýři....

Niku, díky, pozdravuj muci taky, ti šéfové, to je opruz :wink:

ICQ nemám, v práci neproleze přes adminy.....potvory... :frowning2:
27. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz
Gan, zkus www.meebo.com, mně normální ICQ taky neproleze přes adminy...
27. kvě 2008 v 15:40  • Odpověz
niku, taky ne....my to máme moooc přísný, divím se, že jde koník, beremese máme taky bloklý...
27. kvě 2008 v 15:42  • Odpověz
ahojte
hlasim sa po velmmmi dlhom case, najprv som vas mala problem najst, pretoze som nevedela, ze ste vytvorili nove tematko, alevidela som tam link....
inac na koniku som nebola koli tomu, ze som sa stale ucila na statnice, mala som ich vcera, takze hlasim, ze som uz Ing., konecneeeeee :wink: :wink: :wink:

u mna nie je inac nic noveho, ako tehu sa ani necitim, len mi uz rastie brusko, tak som z toho stastna...
a u vas je co noveho????nechce sa mi vas docitat....no ale ak sem este smiem do tejto temy, tak uz na nej budem pravidelne :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 15:59  • Odpověz
andy čauky! Můžu ti pořád tykat? :grinning: :grinning: :grinning:

Gratuluju, tak teď už budeš jen užívat mimi, to je super :wink:
27. kvě 2008 v 16:06  • Odpověz
gan, diki za gratulaciu. No s tym tykanim si este rozmyslim..... :grinning: :wink:
a co si bola chora, ze ta dievcata tak zhanali,????
27. kvě 2008 v 16:09  • Odpověz
Holky těhulky-šermířky... Mně se líbí ty vaše mini bříška... Já mam větší už teď :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 17:46  • Odpověz
Ahoj holky, teda dneska byl den debil :unamused:

Ráno jsem cestovala do Prahy 2 hod na místo obvyklých 45 min protože u naší vesnice byl kamión v příkopu takže fronta........pak příjemné nákupy ale potom při kontrole na UTZ mě p. doktor vyděsil že Sárinka je menší skoro o 3 týdny než by měla být a strašil nemocnicí a kapačkama ....naše paní dr mě pro jistotu poslala ještě na UTZ do nemocnice kde vše dopadlo v pořádku. Primář porodnického oddělení si ze mě dokonce dělal legraci, že při mé výšce a mojí porodní váze nemůžu čekat 4 kilové miminko, navíc má ještě dost času vše dohnat :sunglasses: Jinak Sárinka váží 1300g což je v normě a má se k světu :grinning:

Zítra snad už budu s vámi, dobrou noc :wink:
27. kvě 2008 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky holky,

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83

Teda Kači, ten tě musel dát... :unamused:
28. kvě 2008 v 07:36  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: ,

Kačko, když jsem tě četla a dostala se k info o nemocnici, dost jsem se vyděsila. Jsem moc ráda, že dočtení bylo o poznání uklidňující a že je princezna zdravé miminko :dizzy_face: . Některý doktoři by fakt měli změnit profisi :rolling_eyes:

Jinak tady je můj grafík. Jsem zvědavá na zítřejší teplotu, z té dnešní si ovu fakt jistá nejsem .... http://www.fertilityfriend.com/home/1d6945
28. kvě 2008 v 08:05  • Odpověz
hojte damy, som bola vcera na poradni, tak som uz nestihla pisat
andy gratulujem, aspon niekto tu vylepsuje priemer studujucich tehuliek, ja som na poslednu statnicu ani nesla.. a moc ti zavidim, ze ti nebyva zle
u doki som sa vazila a mam o kilo menej ako na poslednej poradni, parada nie?
gan super, ze si uz zdrava
kac takto ta vystrasit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz
Dobre ranko holkyyyyyyyyy!!
bezaz....mam otazku.Mala si na zaciatku tehotenstva tlaky v podbrusku?Take ako keby si mala dostat kramy?
28. kvě 2008 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
teu jasne, to clovek nevie rozlisit, ci ide mrcha, ale sa deje nieco prijemnejsie :wink:
28. kvě 2008 v 08:21  • Odpověz
:wink: ok...tak dufam, ze to coskoro prejde.Inak sa zatial ciitm v pohode.Len je pre mna horor umyvanie zubov a v noci nemozem spavat no a zaludok mam na vode...a nechuti mi nic jest...ale ono sa to este urcite zmeni. :slight_smile:
28. kvě 2008 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

teu: jsem se ti jukla do alba, ty jsi ty // čárky našla včera a hned jsi šla k dr.? pak mám dotázek, kolikátý dpo jsi? fakt už takhle brzy dr. něco pozná?
28. kvě 2008 v 08:28  • Odpověz
Muci...Byla jsem teprve 3 dpo...ale v praci se mi udelalo spatne, tak jsem ji volala, ze jestli mohu prijit, ze jsem nasla // carky na testu a ze mam strach, abych neco neudelala spatne.Moje gynekolozka je takova stara babicka...ma neco po 60.Vylezla jsem na kozu a ona mne pomackala ze zhora...i zdola...a udelala testo, coz bylo neco po 13.00 hodine a rekla, ze to je jasny.Mne to bylo divny, ze si tak veri bez utz.Ale budis.Mne se nikdy nestalo, ze by mi mrska neprisla, nebo se spozdila.Hned me ale vypsala na rizikove a pry se vse uvidi 5.6.kdy pujdu na posevni utz.Tak jsem napjata.Dnes jsem si delala test a byly tam zase // :grinning: a bolesti v podbrisku ustupuji.No a co se tyce mrchy...nemam zatim zadne naznaky.Tak snad se ta moje babinka nepletla. :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
teu: jakože se ti ukázaly // 3 dny po oplodnění?! :confused: to mi teda fakt přijde fofr, myslela jsem, že to je ještě na jakýkoliv test hodně brzy, každopádně držím palce, aby se ta šťastná novina 5.6. potvrdila :slight_smile:
28. kvě 2008 v 08:46  • Odpověz
aha...tak my jsme se nerozumeli....jsem laik v tech vasich zkratkach :sweat_smile: Takze oplodneni bylo 11.5. a ja test delala 3 dny po tom, jak mela prijit mrcha. :wink:
28. kvě 2008 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Muci...snad jsem ten muj chaos uvedla na pravou miru :frowning2: :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
teu: tak to jo, pak už to chápu :slight_smile: ...... dpo = den po ovulaci :wink:
28. kvě 2008 v 08:50  • Odpověz
teu tak gratulujem k // :wink: vaginalny utz je citlivejsi, to by mohlo byt vidno uz aj vacok
28. kvě 2008 v 08:50  • Odpověz
:wink: Tak jo holky...ja ted letim koupit maso....pac zitra dojde segra s prckem a musim neco dobreho uvarit.A pak se stavim.Muci..taky nam drzim palce...at to vse dobre dopadne...ale hlavne..at se uz i vam trem musketyrkam povede najit ty dlouho ocekavane // :wink:
28. kvě 2008 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
Bezaz.....no dakujem...ale stale tam je pochybnost.Lekari maju strach, ze miminko bude slabucke, ved len nedavno som dobrala sialene davke kortikostereoidov.Liecili mi tumor v mozku.Ale ja verim,ze vsetko je v poriadku.Aj krvne testy pred oplodnenim tomu nasvedcovali, ze neboli poskodene ziadne organy...ani pecienka narusen. :slight_smile:
28. kvě 2008 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Muci...dik za vysvetleni.Ja to uz pak pochopila DPO..je to jasny.Ja jen ze se nemuzu no vas odlepit a tak necitam poradne...a za par minut mi jede bus.Nevadi...uz fakt jdu...a ja se znova stavim...ted budu mit casssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:
28. kvě 2008 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
teu, ahoj
28. kvě 2008 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, dnesdka jsem nějak nemohla dospat už v osm jsem byla vzhůru, na mě brzo co :grinning:
No ale za to už mám posbírané ředkvičky a jahody, vyplela jsem kousek kytiček a jdu naložit druhou pračku :stuck_out_tongue_closed_eyes: U všeho mi asistuje Sárinka asi jí ten včerejší maratón probral :wink:
Holky je pravda, že ten doktor na UTZ asi moc neumí komunikovat, fakt jsem se vyděsila a cestou do nemocnice jsem si ani nerozsvítila světla v autě a dokonce jsem se zapomněla připoutat a to se poutám i na dva metry jízdy :dizzy_face:
28. kvě 2008 v 10:33  • Odpověz
teu taky gratuluju k // a doufám že bude vše v pořádku :slight_smile:
28. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz
kac no pekny pan doktor, hlavne citlivy.. ani sa nedivim, ze si bola z toho rozhodena
28. kvě 2008 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.