• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
lenka, dakujem za pochvalu. vlasi amm kucerave od prirody, ziadna trvala :slight_smile:
Tie nevolnosti ti nezavidim, no a podla predpokladov ktore su tu v nasej teme by si asi mohla mat dievcatko, pretoze bez bude mat asi dievcatko, ja chlapceka, mirka holku, niku by mohla mat tiez kluka no a na teba to vychadza, ze budes mat holcicku. no a pozri sa na bez ako jej bolo zle, a dokonca aj mirke ak sa dobre pamata. Take pri dievcatkach su asi tie syndromy nevolnosti silnejsie.....viac sa prejavuju. No ale hlavu hore, ono to casom prejde... :wink:
29. říj 2008 v 15:48  • Odpověz
hehe baby jake vestice :grinning:
lenu no nic moc, kup si cocculline a cmulaj, pripadne tie zazvorove lizatka, treba vyskusat uplne vsetko, nie na kazdu zabera to iste, mne pomahala uplne ladova cola.. a hlavne jedz po troske nejake susienky, aby si mala stale rovnaku hladinu glukozy..
29. říj 2008 v 16:02  • Odpověz
autor
dobré ránko,
tak vidm zlatý :grinning: , já bych si přála kluka teda jako, no takže uvidíme:slight_smile: - dnes je m fajn , zatím žádné nevolnosti :dizzy_face:
jedu s manžou do Chrudimi , tak se tady opatrujte a papapa
30. říj 2008 v 08:50  • Odpověz
lenu.....nevolnosti na mna nechodili kazdy den rovnako....ale jedno mozem povedat urcite - pri tankovani benzinu som sa v strese nevedela odopnut z pasu a to ma zachranilo pred vracanim na pumpe :grinning: :grinning:
30. říj 2008 v 09:31  • Odpověz
No hoooolky, byly jsme až na 3. stránce!!! :astonished:

Mimochodem, hezké ráno :wink:
31. říj 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
bréé ránko,
tak co nějaká nová mamina????????? bez?????? :slight_smile: :slight_smile:

co je nového??? nikčo 19tt :sweat_smile: mazec, co nevolnosti???? máš , nemáš??? koukala jsem, že jsi si pořídila těhu rifle, pěkný :wink:
31. říj 2008 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Sára byla včera na prvním očkování. Byla statečná holka,plakala jen trošku, já z toho byla vynervovaná a ona byla tak hodná. Nicméně má od večera teploty, včera 38,5 ale dneska už je to lepší, a pořád spí :grinning:
No a váží už 5260g takže cvalíček. Příští pátek jdeme na naušnice tak jí potom vyfotím a dám vám sem nějaké foto.
Koukám, že týdny vám příbívají mílovými kroky, jen ta Bez se ještě ne a ne rozpadnout :grinning: :grinning: Netrpělivě čekám další přírůstek....
31. říj 2008 v 10:56  • Odpověz
lenu: nevolnosti nemam :sunglasses: Vlastně jsem asi ani ty pořádný neměla... Akorát mi bylo na začátku trošku blbě, ale stačilo se najíst a bylo to... Většinou jsem to rozdýchala... Spíš jsem ty první týdny hooodně spala... :wink:
31. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
hojte, tak neviem, ci sa doktori divaju do vesteckej gule, ale zatial sme pokope, mimi ma stale hlavicku dost vysoko... tak sme zacali s metodami vystrnadovania, zatial bez uspechu :sweat_smile:
niku ty jooo, 19tt :grinning:
kacka teda sarinka je asi riadny papkos :dizzy_face:
31. říj 2008 v 11:10  • Odpověz
ahojte dievcata....prave som sa vratila z nemocnice..... dnes sme mali prve rande s nasim porodnikom..... je to sympatak..... ma tak pred 60 a je to vcelku humorista.....aj manzel mal z neho dobry pocit.... :wink:
31. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz
miri dobry porodnik je zaklad :grinning:
peto sa ma uz pytal ci 22.11. bude moct ist na modelarsku sutaz v BA :dizzy_face:
31. říj 2008 v 15:25  • Odpověz
bez...ja si tiez myslim....inak maju pekne vypisany cennik - porodnik ma bude stat 6tis, epidural 3tis a kamaratka pri porode 500.....nadstandartnu izbu nechcem, hoci je to tak 1200 za pobyt :slight_smile:

.....co sa tyka sutaze, tak vaso bude sediet doma pri mne.....dnes somnou predychaval cely den....kym sme cakali v nemocnici, tak mala sa predvadzala (u lekara bola ticho ako pet penny :angry: )....a potom ked prisiel domov, tak ma nasiel lezat v posteli - som nic nevladala....ani sediet, chodit a neskor ani lezat .....ale jemu sa to strasne pacilo, ako sa malinka predvadzala a on mal asi 20 min show - kym nezaspal :grinning: .....ale to ze ja som pre jej vyvadzanie ani lezat nemohla ich dvoch netrapilo ...inak ani nad ranom som tiez nemohla spat....od 4tej mala zacala saskovat a prestala teda az u lekara :pensive:

vcera tu bola strasna burka a dnes rano som zistila, ze som prisla o jeden kvetinac :frowning2:....nastastie sa ale aspon podarilo zachranit korene muskatov....uvidim ako prezimuju :confused:
31. říj 2008 v 17:44  • Odpověz
hruuza....niekde nikto....baby, ja si uz pripadam ako mliekaren.....este mam vyse 5t do terminu, ale tricka mam pravidelne mokre :angry: ....vaso sa mi smeje ze uz asi je vsetko podstatne pripravene, tak mala moze prist, ked aj ja uz som "natankovana a natlakovana" teraz :grinning: ....no nedorazili by ste ho :dizzy_face: ...inak je pravda, ze tento tyzden prsia riadne boleli :sweat_smile:
31. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz
Mirus: za prsa buď ráda, i když to teď otravuje život. Já budu tiše závidět. Ale zatím to ještě chvilku vydrž, ať malinká ještě kapánek povyroste. :wink:

Bezí: u vás zatím nic? :confused: A nelezou ti už tyhle dotazy kapánek na nervy? Mě lezly, ale nemůžu si pomoct, abych se nezeptala. :grinning: :sunglasses:
1. lis 2008 ve 20:22  • Odpověz
bre ranko musketierky
idem sa rozlucit, za chvilku vyrazame k nasim a tam nie je net, sice babicka ma, ale k nej sa tak casto nedostanem
fim u nas zatial nic, neviem, co si to moje ditko mysli, ze kedy sa narodi :sweat_smile: uz som sa vzdala tipovania datumu narodenia, lebo ten nas tvrdohlavy skorpik si aj tak spravi co chce.. a otazky mi este nelezu na nervy, kedze mam male brucho a skoro nikto sa ma to nepyta :grinning:
tak sa tu drzte, urco sa ozvem, bud napisem sem alebo miru sms :wink:
2. lis 2008 v 07:58  • Odpověz
dobry vecer dievcata....dnes bol pohodovy den....az na jeho koniec....mala som 2 silne kontrakcie....a zrovna ked tu boli svokrovci......som tu pochodovala ako zurivy pes....a potom ako odisli "poslickovia", tak ma strasne prehnalo :sweat_smile: ....ale uz je v pohode, len som dost unavena a tesim sa do postele :slight_smile: ...... mobil je zapnuty a cakam na sms o bez :wink:
2. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz
prajem krasny den
Ako as mame????
Tak u nas je to nezmenene, este zatial nic, len stale castejsie priznaky MS bolesti v podbrusku. a brusko mi uz kleslo dole...myslim si, ze porodim skor, a aj by som uz chcela, ale uvidime co nam povie doktor najblizsi pondelok ked idem na poradnu.

mirka, to fakt mas uz tak mliecko???ja mam len obcas take vlhke bradavky a ked si ich potlacim, tak mi vyjde taka priesvitna az zltkasta vodicka, ale tricka zatial nemam od fliacikov :grinning: Ja tie kontrakcie co spominas mam hlavne v noci, ked sa natahujem alebo otacam a tak mi strasne pichne do podbruska a potom to aj chvilku boli.

este nic o bez????
a co je nove s lenu???uz bola u dr???a gan???
3. lis 2008 v 10:23  • Odpověz
dnes tu skapal pes? :confused: .....ja som dnesok bud presedela, alebo preupratovala - ale len tak zbezne, lebo zajtra nam pridu montovat vstavanu skrinu - huraaa.....a potom ma tu tiez nebude vidiet, lebo budem robit stahovanie....nase veci z detskej izby, zo space bagov a skatul do novej skrine a malinke veci - po tom co ich vyzehlim - do skriniek v detskej izbicke.....ale nesmiem to prahnat a vyvolat si porod - mamina mi to zakazala, lebo ona ku nam moze prist az po 1. decembri :grinning: :grinning: ....dovtedy ma nasa mala zakaz sa "vyliahnut" :wink:
3. lis 2008 v 17:23  • Odpověz
Ahoj nakukuju po ránu co tu nového a zatím nic? :sunglasses:
Bez jak se držíš? Už to máš opravdu za pár co? Držím palce ať je porod co nejrychlejší a máš miminko u sebe :dizzy_face:
Andy a miru Vám to taky poskočilo co,

Včera jsme byli v poradně a Nelinka konečně přibrala a máme 3,7kg. :dizzy_face: A 18.11. jdeme na naušničky.
Včera nám skončilo šestinedělí tak se dnes musím objednat na gyndu :grinning:
4. lis 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky, byla jse mv poradně... Vše OK, zatim jsem přibrala 1,5 kg... V pátek jdeme na velkej UTZ... Tak uvidíme, jestli se ukáže, co čekáme... :slight_smile:
Do alba jsem přidala aktuální fotku bříška :wink:
4. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz
cafte cice, som tu len na chvilku, uz som u nasich a ti nemaju net
vcera som bola u dokiny, musela mi dat antibiotika.. u porodnika zianda zmena, ak do pondelka neporodim, mam uz rovno prist aj s vecami a hospitalizuju ma brrrr
tak sa drzte, este sa ozvem
4. lis 2008 v 16:22  • Odpověz
dobry vecer dievcata....tak skrina namontovana a ja vhodna akurat tak do postele :confounded: ....boli ma cely clovek a stasne nevladzem.....ked vrtali, tak mala sa zaprela nozickami a mala som pocit, ze sa sama porodi :sweat_smile: ...uvidime co na to zajtra povie lekar

niku.....to je spicak....podla "babiek" to bude isto chlapcek :wink:

bez....teda a vyzeralo to stale ne spadnutie a teraz sa to male bude "drzat ako hluchy dvere" :grinning:
4. lis 2008 ve 20:27  • Odpověz
miru: já pořád ve skrytu duše doufám, že holčička, ale počítam s klukem :slight_smile: Kéž by se nám v pátek odhalil a měli jsme jasno :slight_smile:
Kdy vám to řekli?
5. lis 2008 v 10:23  • Odpověz
ahojte bambulky
bez a to uz budes v pondelok prenasat????ze uz mas ist s taskou???
Mirky to napinanie poznam aj ja , je to niekedy strasne bolestive a to je najhorsie ak v tj polohe zotrva aj par minut. Minule mi akurat kamaratka chytala brusko, no a bola cela bezseba, ze ako silno citit pohyby, a maly sa akurat aj predviedol hodinovym vrtenim sa.
v noci je to u mna coraz horsie, normalne sa zobudzam na to, ze voktorko strasne kope...musim vstat poprecghadza sa, alebo idem pozerat TV. vtedy sa ukludni no a ked si naspat lahnem, tak je to tu zas.

niku mas uz krasne gulatucke brusko. z boku mi tiez pride spicate...nam pohlavie prezradili v 20tt, takze drzim palce, aby sa vam na UTz malinke ukazalo.

a este taka otazocka. Sniva sa aj vam s vasimi babatkami???mne kazdu noc
:slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz
niku....nam to povedali az v 22t....lebo dovtedy mala schovanu ritku za placentou :grinning:

som sa vratila z nemocnice....CTG mi vyslo zle, tak robili dalsie....to vyslo o nieco lepsie....ale aj tak musim zajtra ist opet a mam pocitat s moznostou hospitalizacie ak bude opet velmi zle :frowning2: .....idem teraz este na poradnu, tak dam isto vediet ako to dopadne.....
5. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz
no miru????a co bol zle na CTG?????kontrakcie alebo tep babatka????
tak budem na teba mysliet aj zajtra, aby si nemusela ostat v nemocnici.... drz sa a aj nam potom vediet co je noveho
5. lis 2008 v 17:12  • Odpověz
tak som spet z poradne.....lekar - moj porodnik mi povedal, ze ci ma tak museli vylakat pre par vykyvov....ale zajtra po kontrolnom CTG mam pris opet za nim na konzultaciu....predpisal mi nejake tabletky na okyslicenie, nospu na privelke tvrdnutie a magneB6......tak hadam vydrzime do terminu bez ujmy :pensive:
5. lis 2008 v 18:23  • Odpověz
sprava od bezaz:......dnes rano mi odisla zatka a pomaly curkam plodovu vodu, ale nemam nejake moc kontrakcie, dula kazala ist okolo obeda do nemocnice, tak dam vediet..... :slight_smile:

takze dalsie babatko je uz uplne na ceste :sunglasses:
6. lis 2008 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno
Ahoj miru super zpráva. Snad budeme co nejdřív vědět co to bude. :dizzy_face:
6. lis 2008 v 10:05  • Odpověz
Jééé, budeme mít další miminko!!! :dizzy_face:
6. lis 2008 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.