• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Čauky.
Tak koukám, že by už dneska přibyl další malý mušketýrek? :dizzy_face:
BEZÍÍÍ: Posílám spooooustu pozitivní energii, ať to oba zvládnete co nejlépe a co nejrychleji a potom i na ty první dny po porodu, kdy budete hledat jeden druhého a budete si na sebe zvykat. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2008 v 10:24  • Odpověz
Niku: to je v Prčicích, jak ten čas letí. Já mám pořád pocit, že je to tak měsíc, co jsi našla // a ono už máš 20tt. :astonished: Je fakt, že nám jsou 3 týdny a vůbec mi to nepřijde - to mám naopak pocit, že toho človíčka znám celej život (což teda jooo :grinning: ), prostě strašně dlouho. :dizzy_face: A těhu takhle zpětně opravdu strašně uteklo a chvílema se mi stýská. Tomu jsem fakt nevěřila, že se to bude dít. :grinning: Hlavně ke konci. :sunglasses:
6. lis 2008 v 10:27  • Odpověz
Fim, jojo, letí to jako blázen.. Sama se těm naskakujícím týdnům divim.. A šíleně se těšim, až bude malý na světě... Těhu si zatim hezky užívám a čekám na první kopanečky... :wink:
6. lis 2008 v 10:39  • Odpověz
Dobré ráno,
no tak jsem se konečně dočkala :sunglasses: Bez držíme palce aby proběhlo vše dobře a rychle :grinning: :grinning: A už se těším na zprávičku :wink:
6. lis 2008 v 10:49  • Odpověz
Ahoj no jo nikul má půlku těhu za sebou :astonished:
Fakt to strašně letí. :frowning2: Taky vzpomínám na bříško a prd´olku uvnitř. Těhu bylo super :dizzy_face: . Ale tedˇ je to zase veselejší :grinning:
6. lis 2008 v 11:52  • Odpověz
tak som spet z CTG a od lekara....dnes som mala ukazkovy zaznam......ale musim pre istotu brat lieky a nic nesmiem robit... len oddychovat....som taka vystrasena, ze ozaj ani prstom nepohnem :confounded: .....

od bez zatial nic nove :dizzy_face:
6. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz
miru tak jsem ráda že jste v pořádku, tak opravdu odpočívej aby za námi elenka ještě nespěchala :wink:
6. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz
toš furt nic????? já jsem napnutá jak kšandy :grinning:
6. lis 2008 v 15:02  • Odpověz
kancenka...a keby si videla mna....stale chodim kontrolovat mobil :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 16:13  • Odpověz
ahojte
jeeej bez sa uz zacal porod, drzim palceky....nech to prebehne hladko a hlavne rychlo
mirka, to je super, ze ti dnes to CTG vyslo dobre, no a fakt sa setri, aj ked viem ze sa asi moc nebudes, si totizto taky typ ako ja, ze asi nedokazes sediet na zadku :grinning:

no a ja sa mam dnes strasne zle, vobec mi nechuti jest, je mi na vracanie a dokonca ma priserne boli chrbat a aj brusko. Boli sme totizto s autom na trochu dlhsej ceste a asi ma to auto poriadne pretriaslo, nohy mam tak opuchnute, ze mi clenok ani nevidno :frowning2: tak som si trochu lahla, podriemala si ale to vracanie, lepsie povedane pocit neustupuje. Bolest bruska presla.... :wink:
6. lis 2008 v 16:14  • Odpověz
a já zase pořád aktualizuju stránku jestli už :grinning:
6. lis 2008 v 16:19  • Odpověz
no teda takhle nás napínat.....
6. lis 2008 v 18:09  • Odpověz
stale nic....teda....ale nas riadne napina :grinning:
6. lis 2008 v 18:44  • Odpověz
no to teda, tady čekám abych jako byla první gratulant a ono to určitě příjde až se budeme koupat :sunglasses:
6. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
miru a nezkoušela jsi jí napsat aby jsme aspoň věděly jak to vypadá??
6. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
nechcem jej pisat... ani mne by sa nepacilo, keby mi vyhraval telefon a ja by som sa trapila v bolestiach....stale si vravim, ze ak by chcela, tak sa sama ozve....hned ako mi napise tak dam vediet :wink:
6. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
jj, to je jasný, já jen myslela, že někdy to může trvat dlouho než vůbec dorazí kontrakce, tak jestli si ještě užívá poslední minutky klidu a nebo už zápasí :wink: no nic budu muset ještě počkat
6. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz
no tak aj ja tu chodim stale nakukovat....a este nic....no myslim si, ze chudera asi bojuje a neuziva si to. Vsak sa to neskor dozvieme.
Ja uz idem spinkat, Karol isiel na nocnu, tak to budem mat zas super noc :unamused:
tak dobru noc a pekne sny :dizzy_face:
6. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz
no já půjdu taky, doufám že bez teda nebojuje :sunglasses:
Dobrou a ráno jsem tu jak na koni
6. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz
je to babaaaa......niku, na tom utz hladajte pipika :grinning: :grinning:

bezaz - 6.10.2008 o 23:14 - Ahojte dnes o 20:03 sa nam narodila nadherna Ninka s mierami 49cm a 2810g prezili sme to bez ujmy aj vdaka ocinovi z@p

juuuuuj.....ninke pravdaze z ceho srdca zelam krasny start do zivota a nech robi zuzke a petovi len radost :dizzy_face:

ospravedlnujem sa, ze tu krasnu spravu pisem az teraz, ale musela som asi velmi tvrdo spat, ze som ju prepocula :sweat_smile:
7. lis 2008 v 06:14  • Odpověz
autor
bréé ránko,
tak se konečně hlásím i já:slight_smile:
a koukám, že jsem přišla akorát včas, kdy je tu nová zprávička , že je na světě nová mušketýrka :slight_smile: - tak bezzz všechno nej nej vám oběma a přejeme hodně štěstíčka a pohody :wink: :slight_smile:

já nestíhám, jsem stále někde v trapu, v neděli a v pondělí jsem byla v německu a úterý a středu na slovensku, ale až na východě u michalovců - mazec.

no jinak docela přežívám, někdy mi je zle a někdy se cítím úplně v poho - včera mi bylo fajn,a dnes je zatím taky :slight_smile:

no tak koukám, že bych to měla taky pomalu oznámit doma a pak postupně všem ostaním o našem těhu - páč se mi zdá, že břicho vyzkočilo a to už teda nezatáhnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - takže jeden velkej špek :sweat_smile: - no ještě 11 dní bych to chtěla , ale vydržet než půjdu k dr. na kontrolu :wink:
7. lis 2008 v 09:39  • Odpověz
ahoj lenu.....ty si bola na vychode a si sa nezastavila :astonished: .....ste museli ist cez presov.......pokial ste nesli juhom slovenska - tak to ti potom vynada andy :grinning: .....kedy pridas nejaku fotecku?...chceme vidiet pupik :dizzy_face:
7. lis 2008 v 09:45  • Odpověz
Bezinko, gratuluju k holčičce!!!!! To je nádherný... A jak se nám to tu fakt poctivě střídá! Ani já tu řadu neporušim, už to víme :slight_smile:
Kontkrétně to sem psát ještě nebudu, našim a rodině to chcem říct až na Vánoce, takže aby totu někdo nevyhmátl... Ale vy to všechny víte :wink:
7. lis 2008 v 10:58  • Odpověz
Bezí: moc moc moc moc moc moc moc blahopřeju k dcerušce. Přeji vám, aˇjste všichni zdraví, spokojení a strarostí je výrazně méně než těch radostí, co teď na vás čekají. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2008 v 11:06  • Odpověz
Bez přejeme tobě i Nině hodně zdavíčka,štěstíčka a mooooc gralulujeme vám všem :grinning:
to je krásný jak se nám ty miminka rodí na střídačku :wink:

četla jsem to už ráno ale musely jsme na ty naušnice,až znemším fotku tak vám jí dám do alba, byl to teda strašnej kravál ale jen asi minutu pak se hned smála na doktorku :sunglasses:
7. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
ujé tak to je mazec, nikčo - jako hrob, ale chci držet s tebou a raději řadu porušit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - i když to je asi jedno :zipper_mouth: :dizzy_face:
7. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz
lenu: zatim to jde fakt krásně popořadě... zajímavý... tak jsem teda fakt zvědavá, jestli ti vyjde holčička... Já jsem konečně happy, že už to víme, teď to ještě udržet do Vánoc... Necháme si to potvrdit na tom 3D UTZ ... Tam bych to pohlaví chtěla nechat vyfotit, dala bych to do rámečku a nadělila bych to rodičům, babičkám a tak... :slight_smile:
7. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
niku tak to bude hezký dárek :sunglasses:
7. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz
tak holky, fotky už jsou v albu :wink:
7. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz
No je to parádnice.... :wink:
7. lis 2008 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.