• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
sara je ozaj kocka :wink: .....sa mi lubi ako spolu citate :grinning: :grinning: .....vaso dufa, ze aj mi budeme mat taku intelektualku :dizzy_face:

pisala som bezaz....pozdravila som ju od nas vsetkych a spytala sa ako sa ma...tu je jej odpoved: Ahoj, mala nechce moc papat, stale vracka , mna boli sitie, isla som bez nastrihu, tak ma kusok roztrhlo, nedala som si epi, bol to fakt zazitok, peto je na izbe s nami.

:slight_smile:
7. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
statečná to žena :sunglasses: aspoň se pak může chlubit že to zvládla sama :slight_smile:
Miru až jí budeš zase psát tak ať vydrží, všechno se časem urovná :wink:
7. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj všichni přihlásila jsem se až ted´.
A co to bez to má za sebou.

MOC GRATULUJEME K HOLČIČCE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2008 ve 22:43  • Odpověz
dobre ranko...ja som dnes dostala krasnu SMS-ku.....kamaratke, ktora byvala pocas studii vedla mna a teraz sme boli v stalom kontakte sa vcera narodila dcerka....vola sa Karin a je to riadna gulka - 3700g a 49 cm....bolo to den po termine, tak som to snou dost prezivala, lebo mne uz je teraz obcas tazko :grinning: .....zaujimave, ze tu sa vsetky deti rodia pred terminom :zipper_mouth:
8. lis 2008 v 10:18  • Odpověz
ahojte
ja som sme vcera len tak rychlo nakukla a anemala som cas odpisat.
Takze BEZ Gratulujem k dievcatku, prajem len to najlepsie, aby ti mala robila len radost a tebe aby si bola dobrou mamickou( o com asi niet pochyb, ze budes) :wink:

Lenu, mirka mala pravdu, ze ak ste isli okolo, tak to sme sa fakt mohli stretnut :angry: no nevadi, snad nabuduce tadial este budes mat cestu. :wink:

kac, sarinke to velmi pristane, je z nej uz kocka. a ta fotka, ze citate, ta nema chybu, aj manzel sa nad nou pousmiial :slight_smile: :grinning:

Inac ja dnes ficim, varim, peciem, upratujem, pride k nam navsteva, dnes totizto oslavzjeme, manzelik mal meniny, takze sa zideme cela rodina a zajtra pridu kamosi. To a teraz som si konecne na 5 min. sadla,a pretoze ma neskutocne boli chrbat aj nohy mam strasne napuchnute, ale to uz je u mna normalne.

tak sa majte, neskor este mozno nakuknem
zatial papa a prajem krasny vikend :wink: :slight_smile:
8. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz
andy....teraz budeme vsetky cakat na teba :wink: ......kedy ty sama typujes ze sa "rozpadnes" :grinning:
8. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
mirka, tak ja typujem, ze to bude skor ako zaciatkom decembra. Mna by asi najviac potesilo na toho 30 novembra, pretoze vtedy mam narodeniny, ale ak by to bolo aj skor, tak pre mna by to bolo lepsie, aj ked neviem ci pre babatko???snad by mu to uz neuskodilo.
Myslim si to aj na zaklade toho, ze kazde rano, ked vstanem z postele uvolni sa mi taky husty hlien biely, alebo skor tak zltkasty a dr. mi povedal, ze to uz je ta hlienova zatka, pretoze niekomu sa uvolnuje postupne a inemu naraz ked odtecie plodova voda. no a povedal, ze ked to uz tak skoro odteka tak to bude urcite skor. a inac zajtra idem na poslednu poradnu ku gynekologovi a najblizsie pojdem uz do nemocnice, a ma mi povedat aj priblizny odhad na porod, pretoze uz minule dost tlacila hlavicka, ale krcok bol este pevny a dlhy, tak ci sa uz nahodou neskratil.

takze zajtra uz budem mudrejsia.

Juuuj ale som sa rozpisalal.....

tak ja idem, lebo ideme na navstevu
papa :slight_smile: :wink:
9. lis 2008 v 15:09  • Odpověz
cafte cice, len na rychlo sme pridali dve fotky nasej ninky kuk http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2069108&vReferer=
zajtra by nas mali pustit domov :wink:
9. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
zuzy...mala je nadherna.....taky maly myslitel uz od narodenia :slight_smile: ....normalne sa na nu neviem vynadivat.... dokonca aj vaso povedal, ze je to krasne babatko - a to sa jemu novorodenci "nepacia" :grinning:
9. lis 2008 ve 22:16  • Odpověz
Bez, Ninka je fakt kouzelná... Kouká tak rozumně :wink: Těšim se na fotečky z domova :wink:
10. lis 2008 v 08:44  • Odpověz
Ahoj,
Bez Nina sympaťanda už teď, krásnou holčičku jste si pořídili :sunglasses: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 09:36  • Odpověz
ahojte dievcata....tento vikend bol velmi narocny...najskor som manzela "nahanala" aby sa vsetko poupratovalo a poukladalo.....ale vzdy ked som sa obzrela, uz sedel pri pocitaci :angry: ...som myslela, ze mu uz zoberiem kabel, aby ho to nelakalo....ale nakoniec som sa dockala....je to vsetko hotove.....a vcera som cely prezehlila a dnes v tom pokracovala....ale uz aj ja si mozem povedat - ze mam hotovo....kuk do albumu....vecicky su na poriadku :dizzy_face:

andy....ja uz som bola v nemocnici na poradni a krcok mi uz vraj zacal "pracovat".... som zvedava ako rychlo to pojde u mna :wink:
10. lis 2008 v 11:33  • Odpověz
autor
ahojda , tak po nějaké té odmlce už jsem zase tu:slight_smile:
mrkla jsem na novou kočku ninku - je fakt pěkná - no , už si í můžete hlídat teď s manžou:slight_smile:
a taky na Sárinku v nových náušničkách - má takový pecičky, přesně jako naše zuzana ( od manži bráchy) :wink: :slight_smile:

jinak já nic moc, neustále se pachtím v tom, že je mi zle, mám hlad, nemám hlad, nechutenství každý den a přímí chutě na nic :unamused: - takže asi tak - nějak si to moc neužívám, zatím:slight_smile:
a chudák manža kolem mě běhá a neví co má dělat, když se skláním nad mísou a skoro brečím :sweat_smile: :slight_smile: - no je to fuška to těhu :wink:

takže andy. teď jsi nařadě ty, přeju aby to bylo rychlý , klidný a bez velkých bolestí.-)

zase se ozvu papapa
10. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz
Ahojte babulky,
koukám, že máme krásňoučkou novou mušketýrku, bez moooc gratuluju a přeju samé radosti, hodně zdravíčka a štěstíčka!!!!!

Sárinka je parádnička, krásně roste!!!

No a těhulkám se to také krátí, to je fofr....

Jen mně přijde, že to vůbec neutíká, dnes jsem byla na kontrole a máme 91mm :grinning: :grinning: :grinning: a srdíčko bije :grinning:
Máme i fóťu, ale strašlivě malinkatou, není vůbec nic vidět, jen rozmazaný flíček....
Jinak je mi dobře, ještě jsem nezvracela, jen se mi střídají chuťe...Prsa nebolí, je bříško, to hlavně odpo a večír teda docela dost, jako při mrše. Ale dá se to.

Tak jsem vás zase mocinko ráda pročítala, jsem na novém místě (v rámci firmy), ale nějako mi chybí motivace do učení se nových věci - no světe div se, že? :confused:

Andy, miru, kdybych něco propásla, tak na vás stejně moooc myslím a těším se na nové fotečky miminek!!!!!

Zatím papapa
10. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj těhule :wink:
No dost, že jste se ozvaly :slight_smile:

Lenu: asi si to užíváš i za mně, co? Já ani jednou nezvracela a blbě mi bylo jen, když jsem měla prázdnej žaludek. Ráno než jsem vstala, jsem musela něco malýho zakousnout.. To by ti nepomohlo? Jinak chutě na nic mam pořád... :sunglasses: Kdy jdeš na další kontrolu?

Gan: Takže už je to oficiální, jo? :slight_smile: Super, že krásně roste a bije mu srdíčko, krásnej pocit, viď?

Mam z vás radost, holky... Jen tak dál... :dizzy_face:
10. lis 2008 v 15:33  • Odpověz
Jojo, ofiko. Dnes jsem to prozradila i zbytku osazenstva v práci, sice je to brzy, ale za prvé mi docela roste břuch (střeva+bůček :grinning: ), a za druhé všichni vědí, že jsme se snažili, takže na přímé otázky holt přímá odpověď :wink:

Nikulko, jsem ráda, že máte všechny výsledky OK, prdelka krásně roste :wink: Je to fakt neskutečný. Jakoby to snažící období bylo zapomenuto... :grinning:
10. lis 2008 v 15:38  • Odpověz
autor
jéé ahoj, tak jsem ráda, že to vaše - naše sladké tajemství je už vyzrazeno:slight_smile: - Gan ! :grinning: - nás čeká kontrola 18 tudíž příští týden v úterý - poté už to řekneme doma a tak dál........ :wink: a pak hnedka změním údaje v pase

jinak mi v podstatě nepomáhá nic, někdy je to je lepší někdy zase horší - ale prostě když musím jít, tak jdu - nedá se nic dělat - jsem vážně ráda, že jsem doma :slight_smile: :wink:
10. lis 2008 v 15:43  • Odpověz
autor
jéé gan je v 8tt - tak to já teda dle mých výpočtů v 9tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 15:44  • Odpověz
Jojo, Gan... Snažící období je rychle zapomenuto a zdá se, že to ani tak dlouho netrvalo... :wink:
Já teď žádný vyšetření nemam, jen 2.12. poradnu a pak 11.12. 3D UTZ... Na ten se tááák těšim, že bych nejradši usnula a probudila se za měsíc... :slight_smile:

No, nadlábla jsem se, pujdu se naložit do vany a pak si pustíme s Davčou Bobule.. Byli jsme na tom teda v kině, ale v klídku a teple domova je to hezčí... :slight_smile:
10. lis 2008 v 18:00  • Odpověz
konecne sa ozvali aj dalsie tehule.....uz len keby sa obcas aj muco ozvala :angry: .....lenu....aj mne byvalo zle....a bude to dievcatko......mozno naozaj budeme pokracovat v striedani pohlavi :grinning: :wink:

gan...viem ake je to uzasne vidiet to male nic ako mu bucha srdiecko :dizzy_face: ...ako by to bolo len vcera

ja som dnes bola u kadernicky......urobila mi nadherny melir a len cca 1cm podstrihla....aby som mala vlasy do copu.....dufam, ze budem mat opet pol roka pokoj s vlasmi..... :wink:
10. lis 2008 v 18:09  • Odpověz
Ahoj maminky a těhulky :wink: ,

tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych sedla k počítači a alespoň vás pozdravila :slight_smile: . Přiznávám, že je nad mé síly zpětně vás dočítat. Rozhodně jsem ale zaznamenala, že je na světě nové miminko :dizzy_face: Tímto tedy bez moc a moc gratuluju k jejich malé princezně a přeju celé rodince, aby byli všichni zdraví a vzájemně si sebe řádně užívali :slight_smile:

Jinak jsem letem světem vzala i vaše alba a musím říct, že prďolata krásně rostou a těhulky hezky těhulkují, tak co víc dodat :slight_smile: Naprosto mě teda dostala nikča, se svým těhu bříškem! :fearful: Úplně jsem zůstala koukat a opět si uvědomila, jak to všechno děsně letí :pensive: .

Co se mně týče - jen ve stručnosti - změnila jsem tu práci a od prvního nastoupila. Zatím se jen zaučuju a nestačím se divit a děsit, co všechno bych měla zmáknout. Uvidíme, jestli to vstřebám. Lidi, jakože kolegové a nadřízení, se zatím jeví moc fajn, tak jsem ráda. Teď jen zvládnout zkušebku a všechny zkoušky, který mě čekají..... Pokud jde o zdraví, pořád ještě se léčím. První týden v prosinci jdu na cytologii, která by měla ukázat, jestli už jsem konečně ok nebo ještě ne. Pak nás tedy bude čekat rozhodování, jak pojmout snažení do budoucna. Jinak pořád měřím BT - teď už teda jen kvůli přehledu, kdy dorazí ms. Můžu vám ale říct, že zapisovat do dvanáctýho grafu, teda vážně není nic moc.

No nic, jdu ještě odepsat na nějaký maily a razím do sprchy. Už se těším. Mějte se tu krásně, opatrujte se, pěkně se starejte o ty vaše rodinky a zase někdy ................ ahoj :slight_smile:

papa :dizzy_face:
10. lis 2008 v 18:27  • Odpověz
miru: teď jsem se vážně pobavila, když jsem si přečela tvůj příspěvek :grinning: :grinning: .......... tak hezký večer :wink: :grinning:
10. lis 2008 v 18:40  • Odpověz
autor
bréé ránko,
tak jsem ráda, že po dlouhé době jsme se tu tak nějak zase všechny sešly :wink: :slight_smile:

mucinko: myslím na tebe neustále,vím že jsi holka šikovná a zvládneš jak práci a rychlé zaškolení ( i když vím, že to musí být na bednu, hafo novejch věcí nacpat do jedný kebulky :grinning: ) tak i léčbu a po novém roce určitě i to snažení,které se změní brzy v těhu - rozhodně vám fandím a budu držet palečky :wink: :dizzy_face:

tak dneska máme Martina a u nás krásně svítí sluníčko, sice je chladno, ale svítí což je nejdůležitější:slight_smile: . Do kadeřka jdu dneska i já, musím si to nechat zkrátit, páč to mám takový vysušený a není to hezký :unamused: :slight_smile:

taky se musím pochlubit, že už mám dost dárků pod stromeček, tak doufám, že mi to nadšení a nápady vydrží a ještě něco pokoupím:slight_smile: - už jsem si pořídila i výzdobu do oken, tak teď je ještě umýt a pomalu jít do toho, však už nebude dlouho trvat a budu pomalu péct :wink: :slight_smile:
11. lis 2008 v 08:38  • Odpověz
dobre ranko

lenu....umyvanie okien nie nic pre tehotne...i ked ja nie som ta prava co to ma propagovat...ale ja som sa aspon setrila tym, ze som umyvala po jednom okne :sweat_smile:

tema vianocnych darcekov ma toho roku vobec nestresuje.... nekupujeme nic... vsetci vravia, ze najkrajsi darcek pre vsetkych mam este u seba, ale o chvilu sa on podelim :grinning: ..... pre kamaratku a buducu svadrinu mam rucne robene sperky a pre tatina vybranu knihu.....to je asi tak vsetko :wink:

inak aj tu je dnes uplne nadherne....rano ma normalne zobudilo slnko svietiace do oci - donutilo ma to vstat :grinning:
11. lis 2008 v 10:41  • Odpověz
Ahojky. Tak koukám, co je nového, a ona je toho spousta! :astonished:
Tak předně tady víítám nejmenší princezničku a přeji jí i její mamince jen samé radosti a žádné starosti. :dizzy_face:
Pak zdravím Gan a Mucíka, které jsem už moooc dlouho neviděla a nakonec zdravím i všechny ostatní. :slight_smile:
11. lis 2008 v 10:54  • Odpověz
ahojte bambulky
tak to som 1 den sem nenazrela, a vy ste sa tu zisli vsetky :angry: :angry: :angry: no nevadi....spatne, gan gratulujem ti oficialne a davaj si na seba a babatko pozor

muco verim, ze cytologia dopadne skvele a auz nic vam nebude branit v snazilkovani.uvidis na druhy rok budes urcite tehu. :slight_smile:

lenus tymi oknami to bolo u mna rovnake, najprv, ze v lete ich neumyjem, ze mi pomoze svokra a potom som za den umyla vsetky na spalni - podotykam, ze tam mam 16 malých dvojkridlovych okien. a potom na obyvacke kde mam 12 okien. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teraz na Vianoce umyvat urcite nebudem, vykaslem sa na to, ved Vianoce nemaju byt o tom, ze sa nadriem ako kon a ten stedry vecer prjde tak rychlo.Takze sa aj ty setri!!!!!!!!!! :slight_smile: :grinning:

Ja som vcera bola na poradni, krcok sa mi skracuje , uz je len 1,5cm a to som predtym mala 2,5cm. Hovorila som Dr. o hliene co mam kazde rano a potvrdil mi to, ze sa jedna o hlienovu zatku, ktora sa uvolnuje postupne, pretoze hlavicka velmi tlaci na krcok maternice a ten hlien je prirodzenou reakciou. Ale podla neho na predcasny porod to nevyzera, a ja som sa tak tesila,a ze by som mohla porodit skor.
O tyzden v stredu idem opat na UTZ, CTG a uz na vysetrenie v nemocnici a aj na poucenie o EPi.

Inac hlasim, ze aj u nas je krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
autor
ahojda
andy no boha, ty bydlíš na zámku????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tolik oken, by mě mrsklo - my máme byteček 3+1 a jen 4 okna, takže v klídku :wink: :slight_smile: - ty umývám s láskou, když je jich tak málo :wink:

tak jsem dneska koupila manžílkovi boží pyžamo ( jinak nespí), je modrý a jsou v předu nějací tučňáci na lyžích, super - mám z něj radost, a taky jsem koupila vánoční pohledy, překvapilo mě jaký pěkný mají už i s textem - takže paráda, na ty vánoce mám raději pohledy než smsky :slight_smile: - jak já už se těším na Ježuchu :grinning:
11. lis 2008 v 15:57  • Odpověz
lenu nie, nebyvam na zamku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len svokor je stolar a asi sa mu chcelo tolko vyrobit - ale su to male okna - 8ks ale su to dvojite, takze preto 16.Inac na celom dome mame nejak 72 okien a 4 balkonove dvere :rolling_eyes:
11. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz
halooooo, dnes tu ikto nie je ????????????????????????
Bambulky, mna uz od rana strasne boli brusko, nevem co mam robit, ale nie su to kontrakcie. Aspon si myslim. Brusko mam cele tvrde, a hlavne ma boli ta vrchna cat brtuska pod prsiami. Karol je v robote,..tak cakam, kym sa to zhorsi alebo prejde. Ak to neprejde, pojdem na vysetrenie do nemocnice a moj gyn. ma tam dnes poradnu. Skusala som sa mu dovolat, ale nedviha.... :frowning2:
Takze uvidim neskor....
12. lis 2008 v 11:48  • Odpověz
andy...skus si dat nospu

ja som prave prisla z ctg a poradne....vsetko ok, ale musim sa setrit.....vraj pre istotu, aby som neporodila skor ako by som mala :slight_smile:
12. lis 2008 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.