• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
mirka, nospu nemam :frowning2: a ta bolest je taka, ako keby som bola nafuknuta a neviem ist na velku potrebu, ale ja som uz dnes bola 2x, takze neviem....

super, ze mas vsetko ok :wink: :slight_smile:
12. lis 2008 v 11:52  • Odpověz
tak skus pochodovat a pri tom sa trosku hybat do prava - lava....alebo sa opriet o nieco a trosku poodstupit ..... nemas nikoho kto by ta odviezol k lekarovi? :confused:
12. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz
mirka, mam kto by ma odviezol, ale myslim si, ze casu je este dost, a nezhorsuje sa to. Ak to vsak bude aj nadalej pertrvavat, tak brat so mnou skoci.
12. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz
drz sa....skus to predychat....daj potom vediet :wink:
12. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
tak uz ta bolest ustupila..... :slight_smile: asi pomohlo zehlenie :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz
juj...tak to je fain.... mne lekar vravel, ze cim neskor, tym lepsie pre babatko... a dnes som sa rozpravala s lekarom aj o darovani pupocnikovej krvy do verejneho registra......vravel, ze robim dobru vec a mna to nebude vobec boliet... len sa musim zaregistrovat a oni sa uz o vsetko postaraju :slight_smile:
12. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koukám že další mimi je na spadnutí. Andy já měla to samé co dnes ty a nakonec to bylo vysokým tlakem tak na sebe dávej pozor, není na škodu si natrénovat cestu :sunglasses:
Nám dnes přivezli novou pračku tak se těším až jí večer Lukáš zprovozní a já ji hned vyzkouším :grinning: :sweat_smile:
12. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
Jo a Miru, nepřemášleli jste že si ji necháte pro sebe? My jsme chtěli ale měla jsem krátkou pupeční šňůru taak to bohužel nešlo :frowning2:
12. lis 2008 ve 13:47  • Odpověz
kacenka....pre vlastne upotrebenie je minimalna sanca ze ju pouzijes.... ak ju dam do verejneho registra, tak niekomu moze zachranit zivot.....a hlavne.... nemam vo vrecku zbytocnych 25tis. :sweat_smile:
12. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz
jo já se jen ptám, ale zase na druhou stranu když jí budeš nedej bože potřebovat nemusíš na ni čekat...ale určitě i do veřejného registru to má smysl, pro ten jsem taky byla rozhodnutá než jsme se domluvili na tom, že si to schováme pro sebe.

A komu dá vlastně Andy vědět až nastane den D????
12. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
autor
jejda, tak jsem přišla mrknout a koukám , že andy dneska nic moc, ale už to zase přešlo - docela ti závidím, že jsi u konce a budeš rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - tak se holka drž!!!!!

já jsem se dneska dala do hledání nových receptů na vánoční cukroví, ale musí být hlavně krémové - to milujou všichni, tak uvidíme jak to pak všechno dopadne:slight_smile:
12. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
:wink: Kocky ahoooj....blahozelam vsem novym maminkam a mimiskum...a taky novym tehulkam.. :wink: Katulko....vidim, ze tady rozebirate darovani pupecnikove krve..jak je to v Cechach?Plati se za to neco?
12. lis 2008 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj všichni :slight_smile:
Jsme opět na prázdninách na moravě tak to tu flákáme. :sunglasses: ale kontrolujeme :grinning:

Bez malá je milounká těším se na nové fotky :dizzy_face:
Andy už se vám to blíží co tak se držte :wink:

A k darování pupečníkové krve my ji darovali tak snad někomu pomůžeme :dizzy_face:

taufelchen jo darování je bezplatné :wink:
13. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
dobre ranko .....tak som sa dnes informovala na to darovanie.....ale nepotesili ma.... vraj darkyna nesmie pocas celeho tehotenstva brat ine lieky ako vitaminy, lebo by im to nepreslo do centralneho registra..... ale tesi ich moj zaujem a ze som chcela spravit spravnu vec :pensive:
13. lis 2008 v 10:02  • Odpověz
ahojte
tak u man nic noveho...este nerodiiiiiim.
Ak nahodou to na mna pride, tak dam vediet mirke, mam na nu kontakt,....aspon si myslim, alebo mi mirka este posli cislo do IP. diki

a mirka to darovanie je bezplatne?????
13. lis 2008 v 10:45  • Odpověz
darovanie je bezplatne.....ty si brala nejake lieky?...ak nie, tak sa skus informovat.... ono to neboli, a robi sa to medzi porodom dietata a placenty..... ked teba "nabulikam", tka budem mat aspon trosku dobry pocit :grinning:
13. lis 2008 v 10:49  • Odpověz
ahoj miru a andy jo nebolí to.
První se narodí miminko, přestřihne se pupeč.šńura a udělá se odběr trvalo to asi cca 10 minut pokud si to tak nějak pamatuju.
13. lis 2008 v 10:53  • Odpověz
mirka, tak ja som brala len magne B6, kys. listovu a anavenol na krcove zili. no a vtedy v nemocnici mi davali nejake infuzie a magnezium. no a na zaciatku tehu som brala antibiotika :unamused: tak neviem ci sa to pocita ako branie liekov.
Skusim sa na to spytat v nemocnici v stredu.

Inac ako sa mate????ja som nejak strasne unavena, to bude asi kvoli pocasiu. trochu som pozehlila, ale ani to sa mi moc nechcela a inac zehlenie mam rada.
13. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz
autor
ahojda,
venku je pěkně hnusně, teda alespoň u nás a tak se mi taky nic nechce :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: - dnes mám ale angličtinu, tak to musím nějak přežít:slight_smile:
dneska je to přesně měsíc, co víme žejsem těhu - je to divný, protože člověkse na to tak dlouho těší, připravuje a teď mi už to přijde věčnost.-) - jinak hlásím, že už třetím dnem žiju bez nevolností.-) - mám radost a doufám, že to tak i zůstane:slight_smile:

tak zatím papa
13. lis 2008 v 15:07  • Odpověz
Ahojky holky...zase vam sem lezu :sweat_smile:

Mirus...takze s darovanim je to v pohode.No ktovie..ako to je v tom pripade....ak som brala cely rok pred otehotnenim vysoke davky prednisonu.Z tela sa vylucuje postupne...a este som ho v prvych mesiacoch tehu v tele urcite mala.Mate nejake cislo kde sa da informovat tu niekde v Cechach?
13. lis 2008 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj teu,my jsme byli domluveni tady: http://www.cordbloodcenter.com/cz/
ale to je pokud by jsi to chtěla pro sebe, jsou tam veškeré informace. Ohledně darování se asi budeš muset zeptat v porodnici :wink:
13. lis 2008 v 17:29  • Odpověz
Dobré ranko těhulky,

dneska jsme až na 3. straně :confused:
Mam se dobře, mam radost, že je pátek a v pondělí svátek... Nakupuju jako divá - nemůžu se zastavit. Postupně do přidávam do albíčka, tak můžete sledovat...
14. lis 2008 v 08:39  • Odpověz
Ahoj, teda holky tady je dneska nějak mrtvo :zipper_mouth:
Niku koukám, že jsi nákupům už zcela propadla :grinning:
14. lis 2008 ve 12:30  • Odpověz
:wink: kacenko dekuji
14. lis 2008 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
no tak ja som mala vcera v noci plany poplach. Mala som bolesti bruska, ale neboli to v pravidelnych intervaloch len ma to bolelo. no a najhorsie bolo v noci o 2hej, ked som sa zobudila na to, ze ma to tak boli, ze sa poriadne nemozem ani nadychnut. Tak som to rozchodila a sedela a zase chodila,....s manzelom sme usudili, ze pockame do rana a pojdeme do sace. No a tak aj bolo. Rano ma to uz tak nebolelo, ale istota je istota.
Lekar povedal, ze to boli asi silejsi poslickovia, a ze to je normalne uz od toho 36tt. Porod nastava vtedy, ked sa bolesti striedaju a naberaju na intenzite(co u mna nebolo) alebo odtecie plodova voda, alebo zacnes krvacat.Robili mi aj CTG, bolo v poriadku a aj UTZ dopadol dobre. Ale dr. ma veeelmi prekvapil, ked nam oznamil vahu babatka - no naposledy v 31tt vazil 2020g a teraz 3505g. ze to bude velky chlapcek :slight_smile: :sweat_smile: No a mal casu, lebo nikto uz v cakrni nebol, takze nam s manzelom maleho Vikiho poukazoval krasne, a dokonca nam malicky kyval, daval si rucku pred tvaricku. No manzela to dojalo k slzam a aj mna. Najblizsie sme mali ist v stredu, ale nepojdeme, iba ak sa nieco do vtedy stane.
14. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz
andy......teraz uz naozaj budeme na ihlach :grinning: .....
15. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
ahojte babule, tak sme konecne doma v samorine, uz som online :slight_smile:
dakujem za vsetky gratulacie, ninka je zlaticko, ale s takymi mensimi certovskymi rozkami, jednu noc spinka ako anjelik, druhu vystraja ako vrece blch :sweat_smile: takze mam kruhy pod ocami a chronicky pocit nevyspatosti
ozaj, musim sa pochvalit, mam o 4kg menej ako pred tehu :grinning: a prsa, ze by pamela anderson zbledla zavistou :sweat_smile:
gan neviem, ci som ti gratulovala, ale aj tak este raz pre istotu mooooooooooc sa tesim z tvojho tehu..
lenu kedy zmenis udaje v pase? :wink:
andy sa priprav na taketo cvicenia, u mna to bolo normalne, a nakoniec ked som zacala rodit, sa mi "len" spustila plodovka a kontrakcie kde nic tu nic :sweat_smile:
15. lis 2008 v 16:11  • Odpověz
dobre ranko

bez..... uz vcera sme malu obdivovali :dizzy_face: ..... je strasne chutna....hlavne aku ma ritulku.....ta nasa nam ju teda riadne vypuluje, tak aspon vidime "prevedenie v reale" :grinning: ....a s tymi kilami budem na tom asi podobne - som pribrala 6kg doteraz a len 1 kg je nad moju povodnu vahu (do konca 4.mesiaca som prisla o 5kg).... a to mi bolo povedane, ze som mala pribrat aspon 13kg - no som rada ze sa aspon v tomto vymikam normalu :grinning:

inak mna od vcera opet riadne prehana.....ale vzdy tomu predchadzaju male kontrakcie, ktore musim predychat a potom utekat na zachod :pensive: ..... sme s vasom rozmyslali, kolko toho zo mna moze "vyst" :sweat_smile: ...uff....
16. lis 2008 v 10:48  • Odpověz
Čauky děvčátka, tak zatim všechny pohromadě? :slight_smile:
To je krásný přibrat jen 6 kg.. Jsem zvědavá, kolik přiberu já... Zatim mam 2 kg... :unamused: Přidala jsem do albumu aktuální pupík, roste jako z vody a od minulýho týdne cítim kopenečky, zatim slaboučký, ale postupně zesilujou :dizzy_face:
17. lis 2008 v 10:26  • Odpověz
ahojte
tak my sme este pokope, co sa tyka priberania, tak ja som pribrala 15kg :frowning2: aj ked mí tvrdia, ze po porode pojde hned tak 7-10kg dole, ale aj tak budem mat este co zhadovat, pretoze tehu som zacala so 65 kg a predtym na svadbe som mala 58kg. Tak by som sa veeelmi chcela dostat spat na 60kg.
nikulka, tak to je pekne, ze uz citis pohyby, zo zaciatku je to velmi zvlastne a aspon ja som stale ocakavala, kedy bude maly kopkat. :wink:

bez a mala uz ma aj nausnicky????alebo som to zle videla na fotke????ale inac je strasne zlata, hotovy anjelik :slight_smile:
17. lis 2008 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.