• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
miri no ja som si tiez pekne uzila tej prdelky este v bruchu :wink:
niku jeej kopanceky, to je krasne :dizzy_face:
andy hej, dali sme jej prepichnut usi uz v nemocke, nech je to sterilne :slight_smile:
17. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz
jeeej...niku....pohyby....teraz ti este len zacne krasa tehotenstva....lebo maly ti bude davat najavo co sa mu paci a co nie.....kedy chce spinkat a kedy sa chce maznat :wink: .....my sme napriklad zistili, ze ta nasa prdelka ma rada muzsku spolocnost :grinning: a pravdaze najviac tatinka :wink:
17. lis 2008 v 17:46  • Odpověz
Dobré ráno všichni tak jsme opět doma. U rodičů bylo super a máme za sebou i křtiny :dizzy_face:

Jdeme dneska do poradny a snad nám píchnou i naušničky. :dizzy_face:

Andy neboj já taky přibrala 15kg a 8 týdnů po rorodu mám ještě 4. Ono to jde celkem rychle dolů. :wink:

Bez ninka je krásná holčička. :dizzy_face:

Niku jé pohyby :slight_smile: to bylo krásný čekat kdy prcek zase kopne.
18. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
monu diik :grinning:
aj my ideme dnes k dokine na prvu navstevu, som na nu zvedava
18. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
ahojte dievcata..... tak ja mam za sebou opet sokujuci den :confounded: ....na UTZ bolo vsetko fain, az na fakt, ze Elenke strasne rychlo bilo srdiecko....pre istotu nas poslali na CTG... pokial som lezala na chrbte, tak bolo zle, ale akonahle ma otocili nabok, tak sa to upravilo.... zajtra idem opet na CTG+ poradna a v piatok pre istotu opet..... a opet ma strasia hospitalizaciou :cry: ......inak mala ma uz vahu cca 2580g - aspon to je dobra sprava :pensive:
18. lis 2008 v 16:34  • Odpověz
ahojte
tak u mna noc zas nic moc... :pensive: no ale uz to tehotenstvo nebude dlho trvat, aspon si myslim. :sweat_smile: alebo ktovie, mozno sa mu nebude moct chciet ist na svet a amamku bude este poriadne dlho trapit.
Mirfka, na CTG na chrbte aj mne bolo zle, preto uz si automaticky lôaham na bok. A aj doma neviem lezat na chrbte, pretoze mam busenie srdca a normalne mi je zle, obleje ma pot a stmieva sa mi pred ocami.
Tak budem na vas mysliet, aby to zajtra na tom CTG dopadlo uz dobre, aby si nemusela ostat v nemocnici. A mirka, mala nie je mala???ja som len o tyzden vpred a nas ma 3500. alebo to skor nase babo bude obrik, ze????

Monu, to fakt mas uz len 4 kg????tak to si ma teraz povzbudila :slight_smile: :wink:
18. lis 2008 v 17:06  • Odpověz
miri neboj, bude dobre.. keby cosi, uz si 37tt, uz je eli vyvinuta, takze aj keby sa narodila, bola by uplne v pohodke :wink:
my sme dnes boli u pediatricky, mala za tyzden pribrala 400g, mame doma otesanka :astonished: :grinning:
18. lis 2008 v 17:23  • Odpověz
Tak jsme doma byli jsme venku. V tom mrazivém počasí Nelinka krásně spí. :dizzy_face:
V poradně vše ok a konečně máme 4 kila :slight_smile:
Naušničky nám dají příští pátek. :dizzy_face:
18. lis 2008 v 17:50  • Odpověz
caute...no mala sa uz moze narodit, ale nemozeme predsa predbehnut andy :grinning: :grinning: .....to by sme porusili snuru striedania pohlavi :wink:

andy...aj ja sama som bola prekvapena, ze ma "len" 2,5kg... kedze nam predpovedali obrika....moja mamina vravi, ze bude normalna - po mamicke a tatikovi....s vasom sme mali obaja 3,5kg ked sme sa narodili :slight_smile:
18. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz
nam v 30tt povedali, ze to bude taky mensi chlapcek - 3kgmax. Ja som sa len tomu cudovala, ze od vtedy som pribrala len 1kg a babatko 1,5kg :fearful: no a co sa tyka velkosti - tak ja som ola obor, nie obrik - 4880g a Karol len 2,8kg takze asi to bude ta zlata stredna cesta :wink:

Mirka, no nesmies ma predbehnut....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
bréé ránko,
tak se opět hlásím :slight_smile: , koukám, že andy se stále drží a malému viktorkovi se nechce ven :wink: - tak ti přeju, aby to bylo brzičko a ty už jsi se mohla pořádně lehnout a uvelebit ( chápu, že pak už je to takové otravné)

jinak já jsem včera byla na druhém UTZ, vše v pořádku, máme druhou fotečku, velký jsme 22mm :dizzy_face: , a příští týden jdu na krev ( první vyšetření na downův syndrom), dr. říkal, že on to dělá jina než ostatní dr. v čechách, tak nevím - ale budu vás informovat :wink: , no a další UTZ nás čeká 16.12 - a to už by jsme mohli dostat těhu průkazku :wink:
no a taky jsme včera zajeli k našim a už jsme jim to oznámili :wink: - takže asi tak
jo a první termín porodu stanoven na 25.6.2009 - no nevím, kde to bere, ale asi jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takže jdu změnit údaje v pase :wink: :slight_smile:
19. lis 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
no vida a napsalo mi to 13tt, dle dr. jsem 8tt+6, tak si potom vyberte :dizzy_face: :grinning:
19. lis 2008 v 08:55  • Odpověz
Ahoj Lenu gratuluju ke kontrole :dizzy_face: a držím palce při testech a´t je vše ok.

My byli s Nelinkou na odběru krve kvůli tý žloutence co měla a ona tak plakala miláček.
No snad to bude vše v pořádku.
19. lis 2008 v 10:14  • Odpověz
tak som spet.....poradnu som dnes nemala, len lekar rychlo pokukal CTG a isel sa domov vyspat - bol po nocnej.... robili mi riadne dlhy zaznam.... najskor som lezala naboku - vsetko Ok, az na to, ze mala bola hore a utekala im :grinning: .... potom ma dali na chrbat - po par minutach mala zacala strasne kopat a opet sa jej velmi zvasila frekvenia srdiecka... lekar mi povedal, ze je to typicke - vraj na chrbte sa v poslednom stadiu tehu nema lezat, lebo sa neokyslicuje organizmus ( maternica tlaci na velku zilu a moze dojst az k zamldletiu) a mala sa vraj tymi kopancami brani a dava najavo, ze nemoze dobre dychat..... v piatok idem na kontrolne CTG a potom opet ku svojmu porodnikovi, tento raz aj na poradnu :slight_smile: ....som zvedava ako to dopadne v piatok, ale uz sa nedam lakat, lebo uz viem, ze pricina je len v tom, ako lezim a ci mam pohodlie.... :wink:

lenu...ja som rak (22.6.) a moji rodicia tvrdia ze som velmi dobra :grinning: .... tak mozno aj ty budes mat take dobre babatko :dizzy_face:
19. lis 2008 v 11:10  • Odpověz
miru tak to je dobře že tě už hlídají. :slight_smile:
Když jsem rodila tak jsem nemohla mít vůbec monitor neb do něj malá tak kopala, že to dost bolelo a tep jí lítal až 200.
19. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
miri tak to je jasne, ze sa nemozes predbiehat, ale keby nahodou :wink:
aj ja som rak, 7.7., to su taki dobri ludia {a deti} :grinning:
monu to pojdeme este na nejaky odber krvi koli zltacke? som nevedela :astonished:
19. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahoj bez no my měli moc silnou žloutenku tak musíme na kontrolní odběry aby nebyla Nelinka chudokrevná.
Normálně se nechodí.
19. lis 2008 v 11:41  • Odpověz
monu my sme mali tiez zvyseny bilirubin, 259 tych jednotiek.. kolko ste mali vy?
19. lis 2008 v 11:45  • Odpověz
400 jednotek.
A dávali malou v porodnici na světlo? Nela tam byla 3 dny.
19. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
jaj to ste mali dost.. mala bola na svetle iba jeden den.. nastastie.. este doma som ju slnila, ale inak uz skoro odzltla
19. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz
kdy přidáš nové fotečky, já přidala něco málo ze křtu.
andy se dnes ještě neukázala co?
19. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz
ahojte
Tak mirka, som rada, ze ti dnes CTG dopDLO OK.
Ja som volala sestricke pre vysledky krvi, a ze vraj krvny obraz mam strasny Hemoglobin len 78 a ma byt tak 120 :fearful: Tak preto sa mi stale toci hlava a hoci kedy aj v klude i zacne rychlo byt srdce a tep mam v pohode 120-130 /min.
A mam aj nejakeho bacila vo vytere, takze sa asi dnes zastavim na vysterenie v nemocnici, pretoze moj lekar tam dnes ma rizikovu poradnu.

Tak ja som uz v noci myslela, ze to uz prislo, strasne ma zacalo boliet v podbrusku a striedalo sa to, no ale nakoniec to preslo.

lenu, pekne ti tie tyzdne v pase pribudaju. Aj ked mi je to cudne, ze rozdiel v TT je az tolko????????? :confused:
19. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz
andy...aj na mna to dnes v noci prislo - v kamaratkinom sne :grinning: :grinning: :grinning: ....ta co bude somnou pri porode .... normalne sa jej snivalo, ze ma odrodila... :sweat_smile: ... aj ona tvrdila, ze to bolo rychle a bezproblemove, tak ako v manzelovom sne :wink:
19. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz
No já frčím jdu nakrmit Nelínka a frčíme ven.
pa
19. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz
autor
jéé tak jsem vás nestihla, no neva - rak je i můj táta, takže uvidíme:slight_smile: - ale nepochybuju že jste dobrý lidičky:slight_smile:
19. lis 2008 v 15:07  • Odpověz
No teda... Dneska je tu nezvykle živo... Co se stalo? :wink:
Já trčim v práci, ale za chvíli mam padla... Musim na poštu, mam tam nějaký balíčky... :dizzy_face:
19. lis 2008 v 15:42  • Odpověz
autor
áááá nikča chytla nákupní horečku:slight_smile:) - už se těšíme na nové přírustky :grinning:
19. lis 2008 v 16:24  • Odpověz
ale baby, sme na 3. strane, halooooooo :slight_smile:
20. lis 2008 v 09:11  • Odpověz
bez: to je teď pořád :slight_smile: ať žije 3. strana :sunglasses:

lenu: počkej, ono tě to taky brzo chytne... je to taková radost! Nakonec jsem tam včera měla 4 balíčky s asi 15 oblečkama... Teď už se mírnim a budu dokupovat až potom. Podle toho, jak bude mimís velkej... Dost věcí na parádu už máme, úplně mě dostala ta džínová bundička naživo.. Ta je fakt bombácká!!!

Jinak včera cítil manža poprvý kopance mimíska... Ulehla jsem večer k Soukromým pastem a malej začal taaaak řádit, že jsem skoro nadskakovala :grinning: Tak jsem rychle volala manžu, aby si šel sáhnout, protože to bylo poprvý cítit i na omak... Bude to éro! :sunglasses:
20. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz
ahojte.....niku....aj tvoj chlap bol tak namäkko ako ten moj :grinning: ...ta nasa lentilka sa teraz hemzi menej, ale obcas - ako prave teraz - mi ide vykopnut bok :sweat_smile:

inak neviete niekto nieco o fim?....uz sa tu strasne dlho neukazala :confused:

bez.....mala je krasna a uzasne gulata....take babatko akurat :wink:
20. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.